Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідоме Повітряне Явище

Невідоме Повітряне Явище

Вчора на небі ось таке побачив. Що це  ;o

   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Зазвичай такий слід на висоті 10 км від літака, а там, лівіше, щось інше, або камера так бачить той самий слід
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Зазвичай такий слід на висоті 10 км від літака, а там, лівіше, щось інше, або камера так бачить той самий слід

Дивує як цей начебто літаковий слід переходить в якийсь темний слід і упирається в землю  ;o

Це не камера бачить. Це я побачив і вирішив засняти на камеру. Так як на камері - так і в реалі виглядало
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Дивує як цей начебто літаковий слід переходить в якийсь темний слід і упирається в землю  ;o

Це не камера бачить. Це я побачив і вирішив засняти на камеру. Так як на камері - так і в реалі виглядало
може бути то літак кацапський?
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

може бути то літак кацапський?

Звичайно ні. Літаків тут море різних американських. Просто дивно лінія йде прямо в землю
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Звичайно ні. Літаків тут море різних американських. Просто дивно лінія йде прямо в землю

Може дійсно в тебе вийшла едина фотка, коли ти впіймав тінь від того білого сліду
Я маю на увазі, сонце було в тій точці, коли світло впало на торець сліду (так ніби робиш знимок в торець сірника)
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Може дійсно в тебе вийшла едина фотка, коли ти впіймав тінь від того білого сліду
Я маю на увазі, сонце було в тій точці, коли світло впало на торець сліду (так ніби робиш знимок в торець сірника)

Ось ще одна



кажу ж, воно так насправді виглядало
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Щойно згадав що десь в тому ж районі куди веде лінія JPL
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

маленький космічний камінчик впав
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

маленький космічний камінчик впав

А чому впав, а не запустили щось?
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

маленький космічний камінчик впав

На те подібно. Сходи туди, Юкі: цілком можливо, знайдеш метеорит.
   
Re: Невідоме Повітряне Явище

Може, то Земля налетіла на нєбєсную ось?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія