Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

а хочеш стати ще гарнішим?

Навіщо?))
І так лампочка перегоріти може))

пс. Не відволікайтесь))——
Нова порція фоточок))



Магази з болгарськими аутентичними речами—— косметика і т.п.


Вид на Святий Влас і зправа Єлєнітє з Несебру.


Паржать))


Тут живе Павук.


Цікава назва як для наших реалій))


Святий Влас.


Сонячний Берег.


Блокчейн рулить)))


До 100— річчя болгарських ВВС.


#Кубаньнаш))


Гарний готель з класною панорамою на все узбережжя.( Несебр)


Сонячний Берег.
Будинок на будинку і купа народу((


Сонячний Берег.


"газпромівський"( за чутками) готель.


Великий магаз Джанет під Несебром.


Паржать 2


Багато топлять дровами напевно((


Паржать 3








Гарний готель.


Тут колись був Пеннімаркт—— напевно німці пішли звідси((( а дизайн залишився).


Маленьке містечко, а стадіон краще ніж в Чернівцях((


Ноу коментс))


   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Старайся поменьше фото с твоей лысиной вставлять, намного приятней смотреть.
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Маленьке містечко, а стадіон краще ніж в Чернівцях((
Хороший стадион. У меня одна из моих болгарских квартир напротив через дорогу.

Ноу коментс))
Эт да. Лукойл в Болгарии рулит. НО! обратите внимание - как удобно для тех, кто на метане ездит - на обычной заправке есть ВСЕ виды топлива, в т.ч. и метан - отдельно стоящая от остальных колонка, подъезжай и заправляйся себе. АФАИК в Болгарии такое есть только на Лукойлах.

Кстати, раз уж ты дошел до этой заправки - немного выше, через дорогу магазин "Жанет". Магазин такой себе - хороший супермаркет продуктовый и похуже промтоварный, но есть ньюанс - у них там пиццу делают, так вот, на мой взгляд это ЛУЧШАЯ пицца в Болгарии. Иногда специально из Бургаса с женой за пиццей туда 30 км едем. Рекомендую!
ЗЫ Если не боишься острого (скажем так - умеренно острого), обязательно возьми Ада Дьявола.
ЗЗЫ А, не обратил внимание сразу, так ты в Жанете был. Ну если пиццу не купил - много потерял, можешь это исправить ;)

Останнє редагування: 1 вересня 2018 23:03:02 від Aleksandr_1
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

цей ушльопок і до несебра добрався  :facepalm1:
...
а старий несебр не відобразив. не хватило розуму поткнутися в дійсно інтересне місце  (tu)
...
ті розові фламінго продаються на кожному кутку в болгарії.
може цей лисий череп в аренду у кого взяв?
він же планує купівлю в германії, а тут такі трати  (P)
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Хороший стадион. У меня одна из моих болгарских квартир напротив через дорогу.

Эт да. Лукойл в Болгарии рулит. НО! обратите внимание - как удобно для тех, кто на метане ездит - на обычной заправке есть ВСЕ виды топлива, в т.ч. и метан - отдельно стоящая от остальных колонка, подъезжай и заправляйся себе. АФАИК в Болгарии такое есть только на Лукойлах.

Кстати, раз уж ты дошел до этой заправки - немного выше, через дорогу магазин "Жанет". Магазин такой себе - хороший супермаркет продуктовый и похуже промтоварный, но есть ньюанс - у них там пиццу делают, так вот, на мой взгляд это ЛУЧШАЯ пицца в Болгарии. Иногда специально из Бургаса с женой за пиццей туда 30 км едем. Рекомендую!
ЗЫ Если не боишься острого (скажем так - умеренно острого), обязательно возьми Ада Дьявола.

із Бургаса до Жанет мінімум 36 км та корки в місті з аквапарком
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Хороший стадион. У меня одна из моих болгарских квартир напротив через дорогу.

Эт да. Лукойл в Болгарии рулит. НО! обратите внимание - как удобно для тех, кто на метане ездит - на обычной заправке есть ВСЕ виды топлива, в т.ч. и метан - отдельно стоящая от остальных колонка, подъезжай и заправляйся себе. АФАИК в Болгарии такое есть только на Лукойлах.

Кстати, раз уж ты дошел до этой заправки - немного выше, через дорогу магазин "Жанет". Магазин такой себе - хороший супермаркет продуктовый и похуже промтоварный, но есть ньюанс - у них там пиццу делают, так вот, на мой взгляд это ЛУЧШАЯ пицца в Болгарии. Иногда специально из Бургаса с женой за пиццей туда 30 км едем. Рекомендую!
ЗЫ Если не боишься острого (скажем так - умеренно острого), обязательно возьми Ада Дьявола.

Так я как раз в тот Жанет и ходил сегодня))( там наверху фотки две есть из него)
Причем пешком))( ну то такое—— мне не тяжело))
Я не мог ни во Власе , ни на Берегу найти кабелек—— переход с НДМІ на usb type b.
Оказалось что такого разьема не существует и я просто прогулялся зря((
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

із Бургаса до Жанет мінімум 36 км та корки в місті з аквапарком
А вот гуй! Специально запустил гугл-навигатор, конкретно от моего дома до Жанет - 32 км. Причем у меня квартира почти в центре Бургаса. Если от того же Изгрева ехать, так там вообще километров 26 будет. Так что насчет "минимум 36" - эт вы погорячились ;) А уж если с Сарафово ехать (где москали очень любят селиться, и которое тоже считается районом Бургаса), так там и 20 км не наберется. Где вы "минимум 36" нашли - хер его знает ;)

Так я как раз в тот Жанет и ходил сегодня))( там наверху фотки две есть из него)
Я уже увидел. После того как. Пиццу там купи! ;)

Останнє редагування: 1 вересня 2018 23:08:36 від Aleksandr_1
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

цей ушльопок і до несебра добрався  :facepalm1:
...
а старий несебр не відобразив. не хватило розуму поткнутися в дійсно інтересне місце  (tu)
...
ті розові фламінго продаються на кожному кутку в болгарії.
може цей лисий череп в аренду у кого взяв?
він же планує купівлю в германії, а тут такі трати  (P)

Старий Несебр ще буде))
Я то в ньому що не бачив?—— так пробігся сьогодні поряд.
Але зроблю звичайно фотосесію на днях))
Фламінго мій))—— в Болгаріі не такі по розмірах))( але теж є—— правда удвічі дорожчі ніж я купив у Німеччині)
пс. Ми іх почали розводити—— якщо уважно придивитися до фоток вище))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

А вот гуй! Специально запустил гугл-навигатор, конкретно от моего дома до Жанет - 32 км. Причем у меня квартира почти в центре Бургаса. Если от того же Изгрева ехать, так там вообще километров 26 будет. Так что насчет "минимум 36" - эт вы погорячились ;)

пісчані фігури зараз в Бургас парку.
може ще не прибрали.
є оригінальні.
...
при проході прикол:
болгарська мова = видають чек за прохід.
наша мова = чек не видають. кладуть гроші собі на карман.
"братушкі" та "руській мір" в болгарії процвітають.
...
Румунія стартанула в цивілізацію та обігнала "русський мір"
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

при проході прикол:
болгарська мова = видають чек за прохід.
наша мова = чек не видають. кладуть гроші собі на карман.
"братушкі" та "руській мір" в болгарії процвітають.
Говоришь на болгарском но с русским/украинским акцентом - спрашивают, надо ли сметка? ;) Поскольку где-то понимают, что москали и не пытаются даже десяток слов на българском выучить. А накуя? "Мы же тут у них деньги тратим, они нам за это жопу лизать должны!" Уроды бля...

Есть такое дело с чеками. Всегда говорю "Моля сметка", нефуй русский мир разводить.

Румунія стартанула в цивілізацію та обігнала "русський мір"
Угу. До 14-го года с Болгарией по мин. з/п ноздря в ноздрю шли, а сейчас чуть ли не в 2 раза выше.

Останнє редагування: 1 вересня 2018 23:22:22 від Aleksandr_1
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Говоришь на болгарском но с русским/украинским акцентом - спрашивают, надо ли сметка? ;) Поскольку где-то понимают, что москали и не пытаются даже десяток слов на българском выучить. А накуя? "Мы же тут у них деньги тратим, они нам за это жопу лизать должны!" Уроды бля...

Есть такое дело с чеками. Всегда говорю "Моля сметка", нефуй русский мир разводить.

Угу. До 14-го года с Болгарией по мин. з/п ноздря в ноздрю шли, а сейчас чуть ли не в 2 раза выше.

 (tu)
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

"Милозвучна" мова!
На стадіоні Єфбєт, а на заправці "іграй за падораці" :D
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Ватнувата місцина!) Треба ще запитати у Влада, він також часто буває в Болгарії і добре її знає..
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Та не так шоб аж крайно там ватнувато. Просто в районі Сонячного берега, напевно, не менше третини курортної нерухомості та місцевого бізнесу належить москалям. Місцеві просто вимушені рахуватися з цим чинником. Ну і, звісно, усілякими способами відбирати собі газпромівське бабло — це діло усі європейці люблять, нехай навіть через лизання кацапської сраки  :laugh:

Точно так було в Чорногорії років 15-20 тому, зараз там вже інші пріорітети (ЄС і НАТО) і вони там як можуть намагаються москалів здихатися.
Болгарам це теж вдасться. Колись. Може ))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Корисна гілка, тепер буду знати куди не варто їхати.

Загалом там все ок і з пляжами, і з кацапами, і з усім іншим.
Просто ТС наскільки зайнятий економією та фоточками, шо йому впадло прогулятися 10-15 хвилин до пристойного пляжу чи хвилин 20 проїхатися до взагалі розкішного.
Приміром, там з маріни до Старого Несебра цілком недорогий човен-таксі ходить, але нашо краси і романтіки, якщо можна сім’ю в супермаркет в автобусі покатати? ))

Ну, таке. Комусь лобстера на вечерю подавай, а комусь і надувного фламінго вистачає ——)))——!!  :laugh:
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Загалом там все ок і з пляжами, і з кацапами, і з усім іншим.
Просто ТС наскільки зайнятий економією та фоточками, шо йому впадло прогулятися 10-15 хвилин до пристойного пляжу чи хвилин 20 проїхатися до взагалі розкішного.
Приміром, там з маріни до Старого Несебра цілком недорогий човен-таксі ходить, але нашо краси і романтіки, якщо можна сім’ю в супермаркет в автобусі покатати? ))

Ну, таке. Комусь лобстера на вечерю подавай, а комусь і надувного фламінго вистачає ——)))——!!  :laugh:

Зразу декілька зауважень))
" в супермаркет на автобусі"—— я сам катався—— суто з необхідності, а не подивитись на нього.
Старий Несебр—— ще попереду у вас))( у нас)
З пляжами та з кацапами дійсно все ок.
Про лобстера вчора задумалися)))—— який би він класний на фоточках вийшов)))—— але відпустка бюджетна( як і було проанонсовано))—— тому від лобстера за 160 левів прийшлося відмовитися(((
пс. А взагалі Плзен комент написав в руслі стада—— ось тут на ТСа накидають))—— накину й я трохи щоб не забули про мене і про мою антиТС—івську( насправді може й ні) позицію.)) Важко людям писати щось супротив " лініі ФУПу")))
ппс. А про Фламінго ви не розумієте приколу— тому що теж скорш за всього—" старпьор"(с) )))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

цей ушльопок і до несебра добрався  :facepalm1:
...
а старий несебр не відобразив. не хватило розуму поткнутися в дійсно інтересне місце  (tu)
...
ті розові фламінго продаються на кожному кутку в болгарії.

У вас дуже завищені сподівання щодо культурно-інтелектуального рівня цього рагуля, якому десь відповідає розовий фламінго. 

Що він там в старому Несебері  (який у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО)  "не бачив" :laugh: 



   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Та не так шоб аж крайно там ватнувато. Просто в районі Сонячного берега, напевно, не менше третини курортної нерухомості та місцевого бізнесу належить москалям. Місцеві просто вимушені рахуватися з цим чинником. Ну і, звісно, усілякими способами відбирати собі газпромівське бабло — це діло усі європейці люблять, нехай навіть через лизання кацапської сраки  :laugh:

Точно так було в Чорногорії років 15-20 тому, зараз там вже інші пріорітети (ЄС і НАТО) і вони там як можуть намагаються москалів здихатися.

Болгарам це теж вдасться. Колись. Може ))

А коли Ви останній раз були в Чорногорії?  Як там сервіс, хоч трохи помінявся на краще ?  Бо коли ми були, років 6-8  тому, то з сервісом там  повний п...ц був,  грязь навкруги, пилюка, засраті туалети на узбережжі , каналізації с  море, занедбані пусті  старі санаторії...    один в один крим.....  а природа там, звичайно , казкова....  якось добралися машиною до їхньої Копакабани: безкрайній, широчезний піщаний пляж, море шикарне,  краєвиди, а ні від сонця десь сховатися толком,  ні поїсти кудись сходити,  дика місцевість майже  :(     дуже великий контраст з Хорватією  в плані сервісу був
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

***
пс.***
ппс. ***

Та все я розумію, відпочивайте на здоров‘я.
пс. Така мила дівчинка, як же їй цікаво і приємно було б на великому дискотечно-тусовочному Какао Біч (фото якого вище ви виклали), а не на убогих двох метрах берега десь в дупі Святого Власа.
ппс. А лобстера часом можна купити в тому же ж Жанет, від 50 до 100 левів, якщо не помиляюся (давно бував). Але готувати доведеться самому. Слабо утнути свято і родині, і ФУПу? ))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

А коли Ви останній раз були в Чорногорії?  Як там сервіс, хоч трохи помінявся на краще ?  Бо коли ми були, років 6-8  тому, то з сервісом там  повний п...ц

Я писав про те, що якраз років 15-20 тому москалі активно почали «лізти в Чорногорію», будувати там житло, готелі та бізнеси, такий собі плацдарм в Європі. На мою думку, саме це пізніше стало причиною такої разючої різниці в розвитку з сусідньою Хорватією. Був я в Чорногорії в 2014 і мав аналогічні вашим враження: Будва=Ялта, там точна копія Криму на Адріатиці — і в хорошому (природа, Європа), і в поганому (люди, сервіс) сенсі. Але вже тоді місцеві розказували, шо кацапи і їх вже дістали, вони взяли курс на відрив від московської цицьки, бо хочуть припасти до європейської ))) Зміни там таки  відбуваються, Чорноорія вже в НАТО... так що років через 5-10 варто буде навідатися на інспекцію)))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Лесь, как и любой самородок, удивительно точно выписал образы, которые только кажутся гипертрофированными . А в процессе постижения жизни ты видишь их вокруг себя все чаще.

Адам Жоржевич (сам до себе): Ето піздєц, яка у мєня харя!..
 (До Васіліси) ... Адам Жоржевич: Та я їбав бриться, я і так сєбя хаваю от і до.  :D

в яблочко (tu)
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Але вже тоді місцеві розказували, шо кацапи і їх вже дістали, вони взяли курс на відрив від московської цицьки, бо хочуть припасти до європейської ))) Зміни там таки  відбуваються, Чорноорія вже в НАТО... так що років через 5-10 варто буде навідатися на інспекцію)))
Хоть в НАТО, хоть в хуато. Главная причина того, что "москали понаехали в Черногорию" - это давание этим самым москалям черногорского ВНЖ при покупке ЛЮБОЙ недвижимости. Не как в других странах ЕС - с достаточно крупным имущественным цензом (в Болгарии например - 600.000 = 307.000 ойро), а хоть сарай за 5.000 купи - получай ВНЖ. Пока они не вступят конкретно в ЕС, и ЕС не заставит их гармонизировать миграционное законодательство, чтобы нищеброды не могли осесть в этом самом ЕС-е так легко (как это регулярно делают в той же Болгарии - получать ВНЖ становится труднее с каждой новой редакцией закона о мигрантах), то "засилье кацапов" там будет и дальше, сколько бы кораблей НАТО не стояло в бухтах Черногории.
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

У вас дуже завищені сподівання щодо культурно-інтелектуального рівня цього рагуля, якому десь відповідає розовий фламінго. 

Що він там в старому Несебері  (який у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО)  "не бачив" :laugh: 

Показати зображення...

Ще хто тут рагуль)))
У мене в місті—— в Чернівцях—— теж " історична пам"ятка ЮНЕСКО.
В Кьольні—— теж " спадщина ЮНЕСКО)
Я тих спадщинь та пам"яток надивився досхочу.
А Ви коли з свого мухосранська останнім часом вибиралися?))
пс. Я до тих спадщин звик вже і вони не кидаються мені так у очі, як отим бидлякам—агрономам , які тільки з села—— а тут Велике Місто і ходять розтріщивщи рота))
ппс. І якщо вже " патріот" такий—— пиши украінською, а не своіми сільскими говірками))——" Рожевий Фламінго", а не " розовий"—— чи може кацап?))))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Ще хто тут рагуль)))
У мене в місті—— в Чернівцях—— теж " історична пам"ятка ЮНЕСКО.
В Кьольні—— теж " спадщина ЮНЕСКО)
Я тих спадщинь та пам"яток надивився досхочу.
А Ви коли з свого мухосранська останнім часом вибиралися?))
пс. Я до тих спадщин звик вже і вони не кидаються мені так у очі, як отим бидлякам—агрономам , які тільки з села—— а тут Велике Місто і ходять розтріщивщи рота))
ппс. І якщо вже " патріот" такий—— пиши украінською, а не своіми сільскими говірками))——" Рожевий Фламінго", а не " розовий"—— чи може кацап?))))

Не переймайся ти так, рагулику. Все інше хуйня, якщо ти  так до нестями кохаєш свій їбальник  :gigi:

ПС
До речі, пояснювати мені, чому тебе не тягне подивитися пам"ятки ЮНЕСКО, було абсолютно лишнім. Мені  якраз причини зрозумілі. Тому я і дав форумчанину посіпаці, який дивувався цьому феномену, свої посяснення.

Останнє редагування: 2 вересня 2018 15:29:58 від Агроном
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Не переймайся ти так, рагулику. Все інше хуйня, якщо ти  так до нестями кохаєш свій їбальник  :gigi:

та якось взагалі пофіг що ти там собі придумав))
ще не переймався я анонімним гівном з інтернету)))

А поки що-- слайди))
пс. сьогодні правда трошки з фізіями-- контент такий))
Розповідь--
День шостий Сонячноі Болгаріі))
як і обіцяв( про пацансказавпацансдє лал я вже писав))--
пішли сьогодні на байдарки та на ту хрінь з веслом))( шо Клічко вишиває на ній)
сподобалось все))
на байдарці-- ніби народився з веслом у руках-- веслував як Бог))( всі задивлялися, а чувак з обслуги запитав чи я часом не спортсмен-байдарочник)))( ну я в Одесі тренувався в дитинстві на лодках)
З тією хрінню з веслом- трошки важче))( хоч в мене і професійна рівновага))
Арійка стала на той падл-- і відгребла під Несебр майже))-- теж сподобалось і досить вправно вона з ним розібралася.
класно було))
пс.
на фото там ще є готель біля нас-- тіпа модний))
порівняйте скільки народу в ньому і скільки в нас))( я на данний момент один тут купаюсь- загоряю)
хамер сподобався))
ну і якщо вже такий спортивний день))-- то і продовжив його на турніках трохи)))
ппс. Є відосіки ще-- але вони в інсті))--
підписуйтесь на sergej1974007
)))

байдарки))
























падл( педл)- хрєнь))


хто чемпіон?))








я чемпіон))


модний тіпа готель


басейн модного тіпа готелю


сподобався))




я на спорті))


спорт- залог здоров"я))


   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

До речі по цінах——
Коштує те задоволення 30 левів 30 хв.
Але якщо нормально побазарити з нормальними пацанами))——
То за 20 левів ( поза касу я так розумію) ми катались хорошу годинку.))
пс. На морі штиль майже повний і вода чистесенька-- вже досить далеко від берега видно дно десь там унизу і медузки туди-сюди пропливають часом))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Серьога, а ти шо -  краб?

Я бачу, як у тебе руки вільні, так зразу клешнями клацаєш..
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Не ну все таки ты больнуша, самовлюбленный идиот.
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Серьога, а ти шо -  краб?

Я бачу, як у тебе руки вільні, так зразу клешнями клацаєш..

Жарт на цю тему))
Кажу жінці-- я веслував як Бог-- напевно в тому житті я був піратом—капітаном " Чорноі Каракатиці"
Жінка каже——
Ні. Ти був Крабом)))
Поржали))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Не ну все таки ты больнуша, самовлюбленный идиот.

Да блин))
Уже столько комментов однотипных на эту тему))
Ну хотите проявить " остроумие"—— так постарайтесь хоть((
пс. Откуда такое мнение что меня может задеть мнение анонимного гавна из интернета?( может черезчур резко в отношении именно Вас-- но надоело уже немножко)))
ппс.Развлекаюсь я))—— как пожелаю))( в рамках правил).
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Да блин))
Уже столько комментов однотипных на эту тему))
Ну хотите проявить " остроумие"—— так постарайтесь хоть((
пс. Откуда такое мнение что меня может задеть мнение анонимного гавна из интернета?( может черезчур резко в отношении именно Вас-- но надоело уже немножко)))
ппс.Развлекаюсь я))—— как пожелаю))( в рамках правил).
Да развлекайся как хочешь, если ты не. понимаешь что выглядишь не далёким и каплю не в себе, то я тебе помочь не смогу.
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Да развлекайся как хочешь, если ты не. понимаешь что выглядишь не далёким и каплю не в себе, то я тебе помочь не смогу.

Выбачай еще раз если обидел))
пс.Чтобы делать выводы о недалекости человека и его невсебешности стоило бы знать его лучше))
Примерно так же у меня складывалось общение на Черновицком форуме——
Пока я не победил своей Обаятельностью и Привлекательностью))——
Когда мы уже начали общаться в реале))
Так что не все так однозначно как выглядит с первого взгляда))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Выбачай еще раз если обидел))
пс.Чтобы делать выводы о недалекости человека и его невсебешности стоило бы знать его лучше))
Примерно так же у меня складывалось общение на Черновицком форуме——
Пока я не победил своей Обаятельностью и Привлекательностью))——
Когда мы уже начали общаться в реале))
Так что не все так однозначно как выглядит с первого взгляда))
Я не говорю что ты однозначно даун, но постить семью в таких объёмах,на форуме, где половина ботов, упоротых и тд и тп мягко говоря не нормально, попробуй Турча копировать или ЮАРа, да мало ли адекватных, так дружеский совет, а ты можешь поступать как хочешь.
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Я не говорю что ты однозначно даун, но постить семью в таких объёмах,на форуме, где половина ботов, упоротых и тд и тп мягко говоря не нормально, попробуй Турча копировать или ЮАРа, да мало ли адекватных, так дружеский совет, а ты можешь поступать как хочешь.
Спасибо за совет))
Копировать никого мне не нужно и не собирался я.
Я сам себе определяю формат фоток или постов))
Сегодня фотки такие-- потому что формат такой—— ну нет там рядом аж такого интересного.
Будут фотки из Несебра-- будет другой формат—— меня будет меньше.
пс. А на ботов и упоротых пынь всяких—— ложил я х..))( и мнения их о себе крутил на нем же)))
Все просто на самом деле))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Не переймайся ти так, рагулику. Все інше хуйня, якщо ти  так до нестями кохаєш свій їбальник  :gigi:

ПС
До речі, пояснювати мені, чому тебе не тягне подивитися пам"ятки ЮНЕСКО, було абсолютно лишнім.
Перечитував коменти))
Впало в очі))——
Напевно агроном таки кацап?
пс. Або з дикого села з дикою говіркою))
Що за " було абсолютно лишнім"?—— немає такого в украінській мові((
" абсолютно зайве"—— більш доречно))
ппс. Чому нормальні люди і коментують нормально( хоч ім часом і не подобається щось), а оці всі " патріоти" з пынями все намагаються матюгнутися та образити?
Дикуни((
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

День сьомий Сонячноі Болгаріі))
( як зіб"юся то поправляйте))
Сьогодні ще фоток не було, а вчора в Маріні наклацав лише я( ще мала клацає на свій)——180 фоток(((
Не буду вас мучати і викладаю де мінімум мене))( майже немає)
Там цікаво про мову))
І я не зрозумів принцип за яким вибирали діячів для барел"єфів в маріні.
пс. Рік—два назад так само гуляли і одна з найбільших яхт була украінська))
Фотки))——


Марина Святого Власа


Вид на море


Набережна маріни




Барель"єфи відомих особистостей












Трошки про мову))




Вид на пляж Святого Власа( центральний)


Цивілізація))( моя прєлєсть)))




Кацапи


Пляж


Про мову








Краб))


Пляж—— в 20—тці кращих світу))




Правила—— для того щоб іх порушувати))










Про мову.( спочатку прочитав "болукан"))—— але за змістом теж схоже))






Про мову( про що тут?)




А про що тут?))




Фламінго чекає вдома))


   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

 Забув трошки написати про Маріну Святого Власу))
Трохи чуток і байок))
Так сказати—"ох..тєльніє історіі від Сергія"))
Колись в роках 90—тих Святий Влас був невеличким рибацьким селищем і нічого не передвіщувало розвиток його в один з хороших курортів на узбережжі Сонячноі Болгаріі.
І десь в той самий час почалися процеси приватизаціі —як і в нас —схожі.
А десь там в департаменті, який займався земельними питаннями працювала пані Арбузова—— мама двох братів Арбузових))( по болгарськи—— Діневі)
Ну і в результаті розподілу земель і приватизаціі велика частина узбережжя в районі Власу і не тільки стала власністю братів Діневі—— які на сьогодняшній день чи не найбагатші люди узбережжя.
Маріна Святого Власу до речі—— найбільша маріна в Болгаріі, розрахована на 250 місц. Є тут і своі погранці.
Брати Діневі полюбляють вечеряти в одному з ресторанів в Маріні.
Приіжджають на крутих машинках з трійками в номері.
Буквально вчора проходив поряд з воротами за якими розташовані дві вілли братів))
Ось така історія Успіху))
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

 (tu)
   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

А ось і я))
Я так розумію що всі з нетерпінням чекали продовження, але боялися запитати в темі))
Отже))--
Восьмий(?)день Сонячноі Болгаріі.
Трохи плани змінилися( Несебр буде завтра вже).
Тому сьогодні віртуальна прогулянка Сонячним Берегом))
Особливого там нічого немає-- це такий собі центр Двіжухи та Шопінга))
Тому фотки такі чисто ситуативні-- з рук як кажуть.
Загалом можна смачно поісти, накупити дрібничок- сувенірів та сходити на Танці до Клюбу))
пс. Ну до танців ми не пішли))-- у нас сімейна бюджетна подорож))
отже фото))--

вид на Святий Влас з Берегу








відкривачка - самотик.


кацапські гастролі))


кацапські сувеніри


ще сувенір












електромашинки прикольні


раки














шопінг((




свинско , пєлєшка, ягнєшко ( щось тіпа так)


десь тут пізніше дєвки ногами дригають))






























смачні бургери)



   
Re: Я( sergej1974007)і Сонячна Болгарія)))

Хорошие фото. Но почему только все виды да природа? Хоть разок себя бы щелкнул или попросил бы кого чтобы тебя сфоткали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія