Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

GOLDA 2023

Re: GOLDA  2023

Повністю погоджуюсь зі SlavRedko в цій гілці.
У Ізраїля головна задача всієї держави та всіх людей - захист своїх земель, своєї державності, свого існування. І цьому підпорядковане все життя в цій країні, в армії служать всі, навіть дівчата. Вся країна повністю об'єднана перед ворогом.

У нас же на третьому році такої страшної навали наша влада не робить навіть того мінімуму, що повинна робити.
Економіка не переведена на військові рейки, життя країни не підпорядковане головній задачі - захисту та обороні. Навіть зараз не побудовані фортифікаційні споруди, про які так урочисто оголошував Зеленський наприкінці 2023 року. І це тільки одна деталь з безлічі.
Але головний просір влади - це її анти-мобілізаційна політика. Тому що те, що робить влада, це саме анти-мобілізація. Просрати той ентузіазм, той патріотизм, ту єдність, яка була в країні на початку війни, не примножити це все правильною державною політикою, це треба було дуже постаратися.
Який захист? Подивіться на карту Ізраїля 1948 р.
   
Re: GOLDA  2023

У Ізраїля головна задача всієї держави та всіх людей - захист своїх земель, своєї державності, свого існування. І цьому підпорядковане все життя в цій країні, в армії служать всі, навіть дівчата. Вся країна повністю об'єднана перед ворогом.
в ізраїлі жінки - теж військовозобов'яні
 в нас - ні
 але фоксік за прикладом ізраїльських жінок може піти добровільно на фронт
   
Re: GOLDA  2023

Гарний фільм. Кісінджер і американці звісно не змінилися. такі самі, любителі бургерів.
   
Re: GOLDA  2023

У Голди була одна історична фраза коли вона виступала в Конгресі США - «дасте нам зброю чи ні ми будемо воювати д останнього єврея».
І це було дійсно так. Нікого на вулиці не хапали і в бусики не заштовхували.
Всі самі прийшли на пункти збору а не обсцікали повістки
питання до Слава.
1. скільки йшла війна Ізраїлю проти арабів.
2. скільки загинуло євреїв у цій війні.
3. І якому місті Києві народилася Голда Меїр.
4. Скільки повісток обісцяли ненависті йому Українці у перші дні війни.

Дякую.

Останнє редагування: 5 травня 2024 04:42:10 від Ali(UA)
   
Re: GOLDA  2023

Кацетроль іде зразу нах.
   
Re: GOLDA  2023

Аргументів нема. у виблядка Українці обсцикають повістки. А війна у євреїв ішла 3 тижні. Скільки було обіцяно повісток Українцями за 3 тижні війни? були лише черги у пункти призову.

Єдине обісцяне це було Редьке. А зараз Українці йому не доставляють перемогу.
   
Re: GOLDA  2023

Нагадаю Рідькому про перші тижні війни. Про героїзм Українців. Але в Рідького це звісно не в пошані.
   
Re: GOLDA  2023

Гандон який голосував за іншого гандона який голосував проти допомоги Україні ще щось пищить.
Обісцаний кацапський гандон
   
Re: GOLDA  2023

абир абир. усе що ти можеш ляпнути. хто за кого голосував?

придурок стільки гівна скільки ти вилив на Україну в цій гілці це просто за межею. а ще мене кацапом називає  :facepalm1:

та ти сам кацап. іди на хуй.
   
 :) Re: GOLDA  2023

Це про Київську жидівку? (tu)
У Ізраіля нєт ядерного оружия - но, можем пременіть
   
Re: GOLDA  2023

 Велика була жінка та політик! Але не всі євреї такі....ви розумієте.
   
Re: GOLDA  2023

Гарний фільм. Кісінджер і американці звісно не змінилися. такі самі, любителі бургерів.
Цікавим був би фільм тих часів неєврейського режисера.
   
Re: GOLDA  2023

Цікавим був би фільм тих часів неєврейського режисера.
---------------------------------------------
Та ну так..."бідні палестинськи овцетрахи".
   
Re: GOLDA  2023

Цікавим був би фільм тих часів неєврейського режисера.
весь Голлівуд там суцільна яврейська мафія...
   
Re: GOLDA  2023

Цікавим був би фільм тих часів неєврейського режисера.

 :pooh_lol:
   
Re: GOLDA  2023

в ізраїлі жінки - теж військовозобов'яні
 в нас - ні
 але фоксік за прикладом ізраїльських жінок може піти добровільно на фронт

Влада її недостатньо змотивувала, щоб йти до ЗСУ.

А ось Ізраїль...  :weep:
   
Re: GOLDA  2023

весь Голлівуд там суцільна яврейська мафія...
Та ніби Великобританія стоїть, але режисер - єврей. А відомо як вони трактують свої дії. Я цілком не заперечую, що Голда - видатний державник, фільм передивлюся, але події тих часів мені цікаво було б оглянути з іншого джерела, не проплаченого і обʼєктивного.
   
Re: GOLDA  2023

Украине помогают страны, которые обязались оказывать помощь по Будапештскому договору, и те кто будет следующими жертвами если мы падем. Мы благодарны всем.

К сожалению немого напрягают поучения иностранцев, часто - бывших соотечествеников, что мы неправильно воюем. При всем уважении и благодарности за помощь - идите нахер.

Критика власти со стороны украицев, находящихся в Украине, часто оправдана. Те кто съебался - критикуйте власть страны, где сейчас находитесь.

И, чтобы не офтопить - Голда была тетка с яйцами, ее роль в показанных событиях трудо переоценить. При этом могие евреи, уроженцы Израиля, эмигрируют в другие страны также из-за высокой локальной террористической угрозы, поэтому не стОит превышать их патриотизм в целом, и заниматься самоуничижением.
А то что они помогают соотечественикам с карьерой - это правда и пример для украинцев.
   
Re: GOLDA  2023

+
   
Re: GOLDA  2023

Та ніби Великобританія стоїть, але режисер - єврей. А відомо як вони трактують свої дії. Я цілком не заперечую, що Голда - видатний державник, фільм передивлюся, але події тих часів мені цікаво було б оглянути з іншого джерела, не проплаченого і обʼєктивного.

Може спочатку подивитися фільм а потім коментувати? Бо щось нацизмом тхне від таких коментарів...
В фільмі якраз показано помилки як само Голди так і ізраїльської розвідки які призвели мало не до катастрофи - поразки в цій війні.
Ізраїль таки переміг але коштом величезних жертв що зрештою призвело до невдоволень в суспільстві і відставки самої Голди Меєр.  Надмірної героїзації я не помітив взагалі....
   
Re: GOLDA  2023
U2

Ця гілка про Голду і Ізраїль.

Тількі ціль у ТС була одна - в черговий раз плюнути в «союзнічкав» а не зрозуміти за рахунок чого Ізраїль переміг в тій війні

 10% населення було на фронті.
Ті хто не воював волонтерили і працювали на допомогу теж.

Але це не хочуть розуміти. Бо безпечніше сидіти на ФУПі, ставити лайки найкращим і звинувачувати союзничків що Кубань ще не наша

О!
Ізраїль від початку - національна держава. Там євреїв - 99,9%.
   
Re: GOLDA  2023
U2

Повністю погоджуюсь зі SlavRedko в цій гілці.
У Ізраїля головна задача всієї держави та всіх людей - захист своїх земель, своєї державності, свого існування. І цьому підпорядковане все життя в цій країні, в армії служать всі, навіть дівчата. Вся країна повністю об'єднана перед ворогом.

У нас же на третьому році такої страшної навали наша влада не робить навіть того мінімуму, що повинна робити.
Економіка не переведена на військові рейки, життя країни не підпорядковане головній задачі - захисту та обороні. Навіть зараз не побудовані фортифікаційні споруди, про які так урочисто оголошував Зеленський наприкінці 2023 року. І це тільки одна деталь з безлічі.
Але головний просір влади - це її анти-мобілізаційна політика. Тому що те, що робить влада, це саме анти-мобілізація. Просрати той ентузіазм, той патріотизм, ту єдність, яка була в країні на початку війни, не примножити це все правильною державною політикою, це треба було дуже постаратися.

В Україні росіян-«русскіх» - 15-17%.
   
Re: GOLDA  2023
U2

союзник це не той хто підписав договор

Справа в тому, що штати і ВБ виконують Будапештський меморандум - гарантують.
   
Re: GOLDA  2023

Украине помогают страны, которые обязались оказывать помощь по Будапештскому договору, и те кто будет следующими жертвами если мы падем. Мы благодарны всем.

К сожалению немого напрягают поучения иностранцев, часто - бывших соотечествеников, что мы неправильно воюем. При всем уважении и благодарности за помощь - идите нахер.

Критика власти со стороны украицев, находящихся в Украине, часто оправдана. Те кто съебался - критикуйте власть страны, где сейчас находитесь.

И, чтобы не офтопить - Голда была тетка с яйцами, ее роль в показанных событиях трудо переоценить. При этом могие евреи, уроженцы Израиля, эмигрируют в другие страны также из-за высокой локальной террористической угрозы, поэтому не стОит превышать их патриотизм в целом, и заниматься самоуничижением.
А то что они помогают соотечественикам с карьерой - это правда и пример для украинцев.
У євреїв існує чітке рощпреділення ролей - вони дуже організовані. Причому насильно організовані. Хтось може спокійно ціле життя молитися , а хтось це діло покривати грошима.
Механізм працює як годинник - усі євреї працюють на спільну ідею і спільну касу, яка їх підтримує.
   
Re: GOLDA  2023

Може спочатку подивитися фільм а потім коментувати? Бо щось нацизмом тхне від таких коментарів...
В фільмі якраз показано помилки як само Голди так і ізраїльської розвідки які призвели мало не до катастрофи - поразки в цій війні.
Ізраїль таки переміг але коштом величезних жертв що зрештою призвело до невдоволень в суспільстві і відставки самої Голди Меєр.  Надмірної героїзації я не помітив взагалі....
   
Re: GOLDA  2023

Може спочатку подивитися фільм а потім коментувати? Бо щось нацизмом тхне від таких коментарів...
В фільмі якраз показано помилки як само Голди так і ізраїльської розвідки які призвели мало не до катастрофи - поразки в цій війні.
Ізраїль таки переміг але коштом величезних жертв що зрештою призвело до невдоволень в суспільстві і відставки самої Голди Меєр.  Надмірної героїзації я не помітив взагалі....
   
Re: GOLDA  2023

Може спочатку подивитися фільм а потім коментувати? Бо щось нацизмом тхне від таких коментарів...
В фільмі якраз показано помилки як само Голди так і ізраїльської розвідки які призвели мало не до катастрофи - поразки в цій війні.
Ізраїль таки переміг але коштом величезних жертв що зрештою призвело до невдоволень в суспільстві і відставки самої Голди Меєр.  Надмірної героїзації я не помітив взагалі....
Пробую третій раз відповісти. Перед тим ще хочу додати, що появилася нова «несправність» - блокування поля для допису чужим постом і нітрату місця.
Так отож, якщо вдасться опублікувати втретє свою відповідь.
Не треба кидатися порожньо такими словами як нацизм.
Я відповідала на попередні пости інших дописувачів. Фільм неикоментувала.
Маю право хотіти подивитися фільм про ті часи іншого походження.
   
Re: GOLDA  2023

Не треба кидатися порожньо такими словами як нацизм.
Я відповідала на попередні пости інших дописувачів. Фільм неикоментувала.
Маю право хотіти подивитися фільм про ті часи іншого походження.
Яка проблема в тому що фільм зняв єврей? Можливо краще обговорювати результат а не національність режисера?
Чи ти може хотіла би подивитися фільм про Степана Бандеру знятий поляками?
Чи фільм якогось закордонного недорежисера про наприклад голодомор в якому було би все нє так адназначна?
   
Re: GOLDA  2023

Яка проблема в тому що фільм зняв єврей? Можливо краще обговорювати результат а не національність режисера?
Чи ти може хотіла би подивитися фільм про Степана Бандеру знятий поляками?
Чи фільм якогось закордонного недорежисера про наприклад голодомор в якому було би все нє так адназначна?
А хто це обговорює? Я тільки констатувала факт. Молодець режисер, що зняв цей фільм. Так треба.
І я не писала, що хочу подивитися арабську версію.
Мені цікавий інший підхід. Так що з нацизмом ви сіли в калюжу.
Я націоналістка, а не нацистів. Поважаю усі нації, включно з євреями. Хоч стверджую, що про них треба знати набагато більше, ніж знають наші пересічні люди.

   
Re: GOLDA  2023

Може спочатку подивитися фільм а потім коментувати? Бо щось нацизмом тхне від таких коментарів...
В фільмі якраз показано помилки як само Голди так і ізраїльської розвідки які призвели мало не до катастрофи - поразки в цій війні.
Ізраїль таки переміг але коштом величезних жертв що зрештою призвело до невдоволень в суспільстві і відставки самої Голди Меєр.  Надмірної героїзації я не помітив взагалі....

Тобто про «союзників» яких не було мова вже не йде. Ну і добре :)

А помилки трапляються на будь якій війні. Всі розумні як моя жінка потім
   
Re: GOLDA  2023

Тобто про «союзників» яких не було мова вже не йде. Ну і добре :)

А помилки трапляються на будь якій війні. Всі розумні як моя жінка потім
Про союзників мова там теж йде і про це вже тут написали - заборона превентивного удару і зволікання з допомогою до останнього через ціни на нафту.
   
Re: GOLDA  2023

Ну вже ж писав хто був тоді союзником США в тому регіоні, а ви знову за своє :facepalm:

І мені подобається термін «прєвєнтівний удар» яким ви називаєте акт агресії який зробив би Ізраїль винним в початку війни.
Тоді ніякої допомоги від Штатів він би не отримав. Від слова зовсім.

Уявіть що ЗСУ нанесло «прєвєнтівній удар» по кацапам 21 лютого 2022 року.
Ні допомоги, ні відкритого кордону з Європою для біженців. Міжнародне засудження і повна залежність від кацапії
   
Re: GOLDA  2023

Чому тут продовжують порівнювати Україну-парашу і Ізраїль-Єгипет. Параша це закальнний боєць що провів багато воєн , та по суті накачував той же Єгипет і Сирію військами.
далі у євреїв була атомна зброя. кісінджера шантажувати і він швиденько привіз все що треба Ізраїлю, усю зброю.
далі війна йшла 3 тижні всього.

Перші три тижні і навіть довше Українці штурмували пункти запису в армію. людям роздавали автомати. хгадайте як героїчно загинули пацани в Херсоні що по суті кинулись під танки. тер оборона. не можна казати що Українці боягузи. просто це зовсім різні ситуації. і прикол Ізраїлю що він біля нафтових родовищ , І по суті база шпіонських операцій США. Як аутпост у регіоні.
   
Re: GOLDA  2023

цікаво як Ізраїлю вдалося отримати атомну зброю?
   
Re: GOLDA  2023

цікаво як Ізраїлю вдалося отримати атомну зброю?
А хто її розробляв..?  :shuffle:
А вони своє діло знають.
   
Re: GOLDA  2023

А хто її розробляв..?  :shuffle:
А вони своє діло знають.
Україні це просто необхідно. хоча б декілька тактичних зарядів. США б зразу стали по іншому себе вести. ніхто б муму на 3 роки не розводив. 3 тижні війна і всьо.
   
Re: GOLDA  2023

Всі розумні як моя жінка потім
:gigi:  (tu)
   
Re: GOLDA  2023

як то наразі - "база"
Дай Бог та Христос Воскрес щоб Україна мала ту базу, яку мав  Ізраїль

Останнє редагування: 5 травня 2024 17:22:38 від ElGuider
   
Re: GOLDA  2023

Согласно издания Axios администрация Байдена на прошлой неделе остановила поставки вооружений для Израиля;

https://www.axios.com/2024/05/05/israel-us-ammunition-shipment-hold

Це перший раз після нападу 7 жовтня, коли США зупинили постачання зброї, призначеної для ізраїльських військових.

Інцидент викликав серйозне занепокоєння в ізраїльському уряді та змусив чиновників намагатися зрозуміти, чому вантаж було затримано, заявили ізраїльські чиновники.

Президент Байден стикається з гострою критикою серед американців, які виступають проти його підтримки Ізраїлю.


Ну что только не сделаешь для виборців.
   
Re: GOLDA  2023

Согласно издания Axios администрация Байдена на прошлой неделе остановила поставки вооружений для Израиля;

https://www.axios.com/2024/05/05/israel-us-ammunition-shipment-hold

Це перший раз після нападу 7 жовтня, коли США зупинили постачання зброї, призначеної для ізраїльських військових.

Інцидент викликав серйозне занепокоєння в ізраїльському уряді та змусив чиновників намагатися зрозуміти, чому вантаж було затримано, заявили ізраїльські чиновники.

Президент Байден стикається з гострою критикою серед американців, які виступають проти його підтримки Ізраїлю.

Ну что только не сделаешь для виборців.

from the river to the sea...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія