Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

автоматизований секс майбутнього

Re: автоматизований секс майбутнього

Я против.
Корнет вы ... робот?  ;o
   
Re: автоматизований секс майбутнього
PAL

Да я слава богу в этом не нуждаюсь и не понимаю зачем изобретать велосипед ,когда вокруг полно женщин на любой вкус.А лузеры вроде тебя пусть дрочат и трахают неодушевлённые предметы,если нет мозгов
це ти такий герой в Україні, де феміністки ще не розійшлися. Та й то, є нюанси, деякі особливо просунуті заробляють шантажем подати заяву про згвалтування.

а коли на тебе якась тьолка подасть до суду, бо ти, бач, 20 років тому з нею десь на корпоративі перепихнувся, й відсудить половину твоїх статків, тут по-іншому заспіваєш
   
Re: автоматизований секс майбутнього

за рахунок того, що в середньому мужики помирають раніше за жінок. Так що оті зайві жінки у переважній більшості бабусі-пенсіонерки.
Ну так.
Пропорція народжуваності дівчаток до хлопчиків приблизно на 100 дівчаток 106-107 хлопчиків, до речі.
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Ну так.
Пропорція народжуваності дівчаток до хлопчиків приблизно на 100 дівчаток 106-107 хлопчиків, до речі.
в 25 років пропорція вже 1:1.
   
Re: автоматизований секс майбутнього

технології змінюють все наше життя, а майбутнє стає сьогоденням з нечуваною швидкістю
і народ особливо не пручається та з готовністю зустрічає зміни
секс з роботом вже не викликає активного несприйняття, а з огляду на ризики перенаселення може й буде підтриманий урядами в найближчому часі
нещодавно було опитано 1200 людей і 42% з них готові до сексу з роботом

According to a new study, more than 40 percent of people say they would engage in sexual intercourse with a robot.

The question was put to a group of over 1,200 people, with a surprisingly large portion of the group expressing their openness to such an idea.

Of the entire audience, around 42 percent of them said they'd have sex with a robot.

However, in a tale as old as time, only 39 percent believe they'd be able to hold a romantic relationship with their AI counterpart.
The research, which was undertaken by chatbot business Tidio, also found a notable difference between the attitudes of men and women.

Of their sample group, not only were men more receptive to the idea of sleeping with a robot - 48 percent of them in fact - they were also more willing to explore how a romantic relationship could work.

https://www.ladbible.com/entertainment/weird-study-claims-40-of-people-would-have-sex-with-a-robot-20210916

З роботом - небезпечно
Там може бути зашита програма, яка повідомлює про твої сексуальні предпочтенія
Тому ніякий робот НІКОЛИ не замінить козу-осла-собаку-вівцю і т.п.
   
Re: автоматизований секс майбутнього

SNUFF , Пєлєвін

то вже було написано, є ще iFuck ))
майбутне вже поруч
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Корнет вы ... робот?  ;o

 (tu)
   
Re: автоматизований секс майбутнього

це ти такий герой в Україні, де феміністки ще не розійшлися.

Ще не зустрічав ідейних справжніх феміністок, які б не були ласі до сексу, як ведмідь до меду.
Хоч може я просто з іншими не пересікався, хйз. Не потрапляють у "зону дії радару".
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Щодо сексу майбутнього...
Є такий комедійний серіал, Future man.
Там зібрана солянка з можливих сценаріїв, куди може еволюціонувати сексуальна культура людини.
І віртуальний секс і секс, який став суто механічним процесом типу почесатися і секс з роботами, і полі-родина і віртуальна родина з програмами АІ і т.д.
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Да я слава богу в этом не нуждаюсь и не понимаю зачем изобретать велосипед ,когда вокруг полно женщин на любой вкус.А лузеры вроде тебя пусть дрочат и трахают неодушевлённые предметы,если нет мозгов
---------------------------------------------------------
 Женщин то много,только тебе,долбойопу, они уже не дают.  Ибо ты уже староват и МЭРЗОК, член твой вялый, в голове одна Бубочка. Похоже тебе и раньше не особо давали. Мне то давали... Я то писал об андроидах и технологиях, а ты о ДРОЧКАХ. Ну кто в чем... :fuck:
   
Re: автоматизований секс майбутнього

це ти такий герой в Україні, де феміністки ще не розійшлися. Та й то, є нюанси, деякі особливо просунуті заробляють шантажем подати заяву про згвалтування.

а коли на тебе якась тьолка подасть до суду, бо ти, бач, 20 років тому з нею десь на корпоративі перепихнувся, й відсудить половину твоїх статків, тут по-іншому заспіваєш

У вас всех какие то непонятные страхи и комплексы.Вы что какие то звёзды чтобы вас обвиняли в домогательствах или у вас есть что отсуживать? Да и с феминисткой у меня точно никогда ничего бы не было,потому что эту публику сразу видно и я бы ещё на этапе общения понял что нам не по дороге.А вообще меня все эти рассуждения вгоняют в депрессию.Я понимаю если бы такое писали инвалиды или какие-то ущербные люди,но для нормального человека это нонсенс
   
Re: автоматизований секс майбутнього

---------------------------------------------------------
 Женщин то много,только тебе,долбойопу, они уже не дают.  Ибо ты уже староват и МЭРЗОК, член твой вялый, в голове одна Бубочка. Похоже тебе и раньше не особо давали. Мне то давали... Я то писал об андроидах и технологиях, а ты о ДРОЧКАХ. Ну кто в чем... :fuck:


Да мне и не надо чтобы мне все давали.У меня есть молодая,красивая ,любимая жена,у которой никогда не болит голова.Может быть я именно по этому тебя и не понимаю.
   
Re: автоматизований секс майбутнього
PAL

У вас всех какие то непонятные страхи и комплексы.Вы что какие то звёзды чтобы вас обвиняли в домогательствах или у вас есть что отсуживать? Да и с феминисткой у меня точно никогда ничего бы не было,потому что эту публику сразу видно и я бы ещё на этапе общения понял что нам не по дороге.А вообще меня все эти рассуждения вгоняют в депрессию.Я понимаю если бы такое писали инвалиды или какие-то ущербные люди,но для нормального человека это нонсенс

я лично знаю человека, которому "по молодости" бабенка сначала дала, а потом шантажировала подачей заявы в ментовку про изнасилование
Так что мне можешь не рассказывать
   
Re: автоматизований секс майбутнього

я лично знаю человека, которому "по молодости" бабенка сначала дала, а потом шантажировала подачей заявы в ментовку про изнасилование
Так что мне можешь не рассказывать


А я знаю десятки людей которые трахают все что шевелится и никто на них заявы не пишет.Зачем делать выводы по исключениям?
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Не можна цього робити
Бо секс - основа сім'ї
Не буде сексу - не буде сім'ї
Коли чоловіки і жінки будуть жити окремо, феміністки почнуть війну за захоплення світу
Не факт, що амазонки її виграють, але крові багато буде.
Краще вже, як є

так
якщо всі займатимуться виключно дрючбою, то в суспільстві буде безліч нереалізованої агресії
   
Re: автоматизований секс майбутнього

Бо секс - основа сім'ї
Не буде сексу - не буде сім'ї

ніт

   
Re: автоматизований секс майбутнього

ніт


Ну смотря в каком возрасте.Хотя каждому своё естественно.Но я семьи без секса не представляю,как и семью в которой все построено только на сексе тоже
   
Re: автоматизований секс майбутнього

ніт

правові та майнові аспекти звісно будуть збережені
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія