Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

И какие бомбоубежища вам открыла местная власть и дала доступ к ним? Вы представляете что такое бомбоубежище, его размеры и сколько людей оно может вместить?


Ось на шо я можу розраховувати,  якшо Раша почне бомбити літаками "а-ля Сирія".
До нормального, ще радянського, бомбосховища приблизно 7 кілометрів пертись.  Звісно шо  це нереально. Й ніякі "тривожні рюкзаки" тут не допоможуть.



До речі, наліпку почепили вже коли ввели "військовий стан" після подій в Керченській протоці.
   
И какие бомбоубежища вам открыла местная власть и дала доступ к ним? Вы представляете что такое бомбоубежище, его размеры и сколько людей оно может вместить?
Ви зводите дискусію до термінології?
Я не спец, я звичайна людина, яка не знає, що робити і куди бігти у випадку нападу
Хай просто укриття
В нас довели до ладу, пепевірили і позначили всі можливі - підземні паркінги в будинках, підвали, тощо.
В 14 році
   
я звичайна людина, яка не знає, що робити і куди бігти у випадку нападу
Ти просто галімий диванний піздун.
Таким як ти, та ТС, краще сидіти вдома, менше гємору буде від вас оточуючим, якшо почнеться реальна заруба.
   
Зєбіли все роблятт для того, щоб в випалку нападу якнайбільше людей постражлало, був хаос і розгубленість, щоб якнайскоріше здатись Хуйлу
Хіба це ще комусь не очевидно?
   
Мені є що сказати на цю тему бо я в ній активний учасник.
1. Люди плутають сучасну тероборону і добробати зразка 2014. Це абсолютно різні структури.
2. Тероборона зараз це теж дві різні структури. А фактично чотири.
3. Є батальйони тероборони де люди на контракті в ЗСУ. По суті це військова частина без казарми.
4. Є (були) загони тероборони або тепер так звані роти охорони від РВК. Це люди що по зеленому свистку вже там де треба.
5. Є резерв 1 черги.  Це  АТОшники приписані до конкретної в/ч.
6. Є резерв 2 черги. Це не завжди АТОшники, але теж знають куди бігти за автоматом.

В сумі це ешелонована оборона для всіх бажаючих в ній приймати участь. Просто прийди в РВК і запишись в бажану одну з 4х структур. Якщо рахувати "головами"  як новий Міноборони - це біля 800 тисяч бійців. Мотивованих і більш-менш регулярно тренованих. Єдине, що кожна з структур різний час буде підтягуватись. Наприклад по Києву  за перші 2 години це біля тисячі. За добу  плюс область - 10 тисяч.  За тиждень 50 тисяч.

І так, це все збудовано за пороха. Крайні 2 роки головні зусилля не дати зруйнувати.
Нарешті! Красно дякую за докладну інформацію, багатьом згодиться....

А до якого підрозділу можуть входити безпосередні власники особистої зброї, але без військового досвіду і у віці? Щоб бути чимось корисним Державній незалежності....
   
якого підрозділу можуть входити безпосередні власники особистої зброї, але без військового досвіду і у віці?
В підрозділ "залупа".
У Донецьку таких власників було десятки тисяч, усі здали  мисливську зброю "рідним мусорам" за кілька днів.
   
Ти просто галімий диванний піздун.
Таким як ти, та ТС, краще сидіти вдома, менше гємору буде від вас оточуючим, якшо почнеться реальна заруба.
А може, це Путлєр жахається простих людей, що готові захищати Україну, чим іх менше, тим більше орденів агентам фсб, от і працєте грубіяном??
   
А може, це Путлєр жахається простих людей, що готові захищати Україну
Як Хуйло поводиться з простими людьми шо готові  шось захищати, ми мали змогу пересвідчитись під час другої чеченської, коли артою кацапи знесли цілі мікрорайони Грозного вщент разом з захисниками та у Сирії, коли кацапська авіація забомбила в асфальт житлові будинки, шпиталі тощо.

Якшо якийсь дебіл гадає, шо в Україну кацапи заїдуть ваньками на БТРах, яких можна стріляти з вікон будинків, підтягнувши туди дивана, то це просто зайва констатація того факту шо він дебіл. Ваньки на БТРах заїдуть вже тоді, коли не буде кому стріляти з вікон, та й самих вікон з будинками не буде.
   
В підрозділ "залупа".
У Донецьку таких власників було десятки тисяч, усі здали  мисливську зброю "рідним мусорам" за кілька днів.
Був там напередодні війни у 2013році, з відповідними запитаннями....Ми віддали Донбас іхнім донам задовго до нападу Хуйла, а вони впустили стрєлкових-гіркіних... Ні української мови, ні культури, натомість Дума з хуйло, Пугачова з Галкіним - на перших шпальтах місцевих газет...Російське вже було заборонене, захожу в готель, а там персонад канал Росія 24 дивиться...Запитав, "а що, це можна дивитися?", так вони перемкнули швидко на Інтер, та відчув, як піду - знову включать Росію 24....А вони не винні, що в більшості - завезені із Московії і українське не стало для них рідним...

До того теперішні кордани зони ООС якраз і відображають реальні кордону украінського і російського світу



Останнє редагування: 5 грудня 2021 13:28:50 від Компанійська варта
   
Ти просто галімий диванний піздун.
Таким як ти, та ТС, краще сидіти вдома, менше гємору буде від вас оточуючим, якшо почнеться реальна заруба.
Я не хочу сидіти вдома
Хочу сидіти в укритті при бомбардуваннях і врятувати як мінімум рідних, а як максимум - сусідів і інших мирних
Але оце щойно подивилась - ні табличок, ні стрілок
Куди бігти? Що робити? Зєбіли нас вже кинули, хоч ще нічого не почалось :(

ЗІ щодо галімого диванного -я б помовчала на твоєму місці, тут багао хто пам'ятає твої дописи і позицію 14-15, бо сиділи на пуфіку, в інеті нічого не пропадає
   
Хочу сидіти в укритті при бомбардуваннях і врятувати як мінімум рідних, а як максимум - сусідів і інших мирних
Але оце щойно подивилась - ні табличок, ні стрілок
А,то ви ще  й "дєвочка"? Ну,  не знав, йопт )))

Скажу так, не переймайтесь. Якшо шо, то  в зуби гроші, документи, якусь пляшку води - й до підвалу.
Ні до якого бомбосховища ви не встигнете добігти.  Та й воно не врятує, бо побудоване в лохматих 50-70-х роках.
Кілька бімб й завалить там все нафуй з тими, хто там рятується.
А в серйозні  "понтові" сховища для еліти ви в принципі не потрапите.

Тому варіант, шо будуть бомбити саме ваш підвал  - мінімальний.
Я в тому "укритті", шо виклав фотку вище, відремонтував двері, вікна, реставрував освітлення, разом з сусідами викинули к фуям увесь хлам.
Можна жити  доволі довго, якшо буде, шо пити й трохи жерти. :K

тут багао хто пам'ятає твої дописи і позицію 14-15, бо сиділи на пуфіку,
Ніфуя не бачу в тих дописах кримінального, щоб він них відмовлятись )))


Останнє редагування: 5 грудня 2021 13:31:18 від птах Сорока
   
Ви зводите дискусію до термінології?
Я не спец, я звичайна людина, яка не знає, що робити і куди бігти у випадку нападу
Хай просто укриття
В нас довели до ладу, пепевірили і позначили всі можливі - підземні паркінги в будинках, підвали, тощо.
В 14 році
Это реальность. Бомбоубежищ мало, их никто и никогда не собирался строить много. Если вы будете проходить возле больницы вы обязательно найдёте там убежище по характерным вентиляционным шахтам и дверям необычным. Но это не для больных, а для медиков. Единственное что остаётся это подвалы домов, но берём жилой дом с 500 жильцами. Все они чухнули в подвал, противник нанёс бомбовый удар и завалило этот подвал. 500 человек в ,братской могиле, если за пару дней откопают то гуд.
 Второй вариант, ипанула бомба, стёкла вылетели плиты покорежило но в целом выходы с подвала остались и все счастливы)). Два варианта вполне реальны, особенно если дом в центре или возле воинской части, складов гсм итд. Для мирного населения хороший вариант сьепывать глубок в тыл или в село глухое
 
   
Два варианта вполне реальны, особенно если дом в центре или возле воинской части, складов гсм итд. Для мирного населения хороший вариант сьепывать глубок в тыл или в село глухое
В мене в підвалі ще є два окремі виходи з люками, якшо будинок завалить к фуям ))))
   
В мене в підвалі ще є два окремі виходи з люками, якшо будинок завалить к фуям ))))
О с понятием строили  :)
   
О с понятием строили
Так будинок для військовослужбовців .
   
Нарешті! Красно дякую за докладну інформацію, багатьом згодиться....

А до якого підрозділу можуть входити безпосередні власники особистої зброї, але без військового досвіду і у віці? Щоб бути чимось корисним Державній незалежності....
4 або 6 пункти. Сороку не слухай.
   
4 або 6 пункти. Сороку не слухай.

Не треба мене слухати.
Ти давай  розкажи, як чувак успішно зможе заюзати 4 або 6-й пункт, з реальною ефективністю, коли кацапи почнуть бомбити.
А бомбити вони почнуть, максимум за тиждень після початку вторгнення.
   
В мене в підвалі ще є два окремі виходи з люками, якшо будинок завалить к фуям ))))

Про бомбосховища це приблизно як про рицарські кольчуги коли гвинтівки з'явились. Ніхто нікого бомбити не буде. Як залізете в підвал так через тиждень
 зневодненні голодні і всі в гімні вилізете
   
Про бомбосховища це приблизно як про рицарські кольчуги коли гвинтівки з'явились. Ніхто нікого бомбити не буде. Як залізете в підвал так через тиждень
 зневодненні голодні і всі в гімні вилізете

Так я про те й кажу.
А тут надрочують, шо зелепні не понавішували стрілочок куди лізти ховатись.
Ховатись, виключно коли сирена буде гудіти.
Й то за кілька разів всім вже буде пофуй.
   
Не треба мене слухати.
Ти давай  розкажи, як чувак успішно зможе заюзати 4 або 6-й пункт, з реальною ефективністю, коли кацапи почнуть бомбити.
А бомбити вони почнуть, максимум за тиждень після початку вторгнення.

Ну от для чого це. Не буде ніхто нікого бомбити. Прилетять калібри точково по військових та інфраструктурних цілях і все. Ну який смисл наприклад троєщину бомбити. Чисто по приколу?
А про 4 і 6 пункт все просто. Приходиш в рвк, проходиш комісію, одержуєш документ, час від часу тебе кличуть на тренування/збори/навчання. Знаєш де твій автомат і хто твій командир. Що ще треба?

ПС. В теробороні основне тренування це знати коли як і куди бігти в разі війни. Знати в лице і за псевдами товаришів при окупації. І знати де твоя зброя. І знати хто може давати тобі накази. А ті всі стрільби і повзання це фігня.

Останнє редагування: 5 грудня 2021 15:23:34 від maksmm
   
Прилетять калібри точково по військових та інфраструктурних цілях і все.
Не прилетять точково ніякі калібри. В Сирії спробували - не вийшло.
Простіше фуярити все авіацією, будуть підстаркуваті ТУ-160 насипати "високоточно" бімбами, яких в раші лишилось з складів часів 40-х років просто дофуїща ))
Там якраз точність +/- пару троєщин.

Приходиш в рвк, проходиш комісію, одержуєш документ, час від часу тебе кличуть на тренування/збори/навчання. Знаєш де твій автомат і хто твій командир. Що ще треба?
Мова йде не  "про час від часу", а про те, куди побігти раптом, коли почнеться заваруха.
А коли почнеться, у військоматі точно буде не до того, щоб усяких  нових бажаючих пенсів а-ля ТС комісувати й відправляти на тренування.
   
Ну от для чого це. Не буде ніхто нікого бомбити. Прилетять калібри точково по військових та інфраструктурних цілях і все. Ну який смисл наприклад троєщину бомбити. Чисто по приколу?
А про 4 і 6 пункт все просто. Приходиш в рвк, проходиш комісію, одержуєш документ, час від часу тебе кличуть на тренування/збори/навчання. Знаєш де твій автомат і хто твій командир. Що ще треба?

ПС. В теробороні основне тренування це знати коли як і куди бігти в разі війни. Знати в лице і за псевдами товаришів при окупації. І знати де твоя зброя. І знати хто може давати тобі накази. А ті всі стрільби і повзання це фігня.

  це ж - хуйловці, тому саме Троєщину і будуть обстрілювати ракетами, вночі, щоб якнайбільше людей загинуло,

  ось як це було недавно в Гянджі:

  "дві ракети потрапили у житлові квартали близько 1 години ночі. В результаті пошкоджено 20 будинків, п’ять будинків повністю зруйновано, пошкоджено низку транспортних засобів."








   
  минулого місяця прихильники певної політсили відхилив петицію про введення візового режиму з хуйлостаном,

  тобто, головне завдання яке зараз виконує прихильники певної політсили це забезпечення безперешкодного проникнення хуйлячих ДРГ не територію України,

  щоб цьому запобігти і не повторити захоплення прибулими з хуйлостану диверсантами адмінбудівель в Харкові та інших прикордонних містах, так як це було в 14-му, членам тероборони треба вже зараз встановити свої блок-пости неподалік прикордонних КПП з хуйлостаном на котрих самим контролювати проїзд громадян та запобігати проникненню підозрілих осіб та кримінальних елементів з хуйлостану...
   
Мова йде не  "про час від часу", а про те, куди побігти раптом, коли почнеться заваруха.
А коли почнеться, у військоматі точно буде не до того, щоб усяких  нових бажаючих пенсів а-ля ТС комісувати й відправляти на тренування.

Якщо ти зараз прийдеш в рвк і пройдеш комісію і перевірку і хоч раз виїдеш на збори щоб морди лиця познайомити - то ти вже будеш "в обоймі" на випадок війни. Ясно, що хто почне дуплитись в останній момент - пролетить - кому цікаво морочитись з невідомо ким з невідомо звідки.
   
Не прилетять точково ніякі калібри. В Сирії спробували - не вийшло.

По сирії вони били з каспію. А по києву будуть з білорусі. Там навіть смерч тих 120 км дістане більш менш точно, не то що калібр.
   
Слуйайте, а що Пороху не дозволяло її створити? з 2014 по 19 роки?Особливо, з огляду на чисельність військ ймовірного супротивника та наших і його войовничу риторику?

А пам'ятаєте, як кнуроферма хіхікала, коли Тимошенко створювала тероборону...
 :-)o
Так,  партія 
«Всеукраїнське  об’єднання  „Батьківщина”»  оголосила  про  створення  15  квітня 
2014  р.  «Руху  опору»  та  на  основі  офісів  партії  у  Дніпропетровській,  Запорізь-
кій та Харківській областях розгорнула мобілізаційні пункти, у яких приймали
охочих  протистояти  агресії  Росії,  а  представники  цієї  партії  брали  участь  у 
діяльності Штабу національного захисту Дніпропетровської області [40; 35]. З їх
ініціативи  у  Дніпропетровську  створено  громадське  формування  «Полк  націо-
нального захисту», члени якого поповнили ппсмоп – «Дніпро-1», «Луганськ-1»,
батальйони територіальної оборони – 20-й БТрО, 34-й БТрО «Батьківщина», 37-й
БТрО, 42-й БТрО «Рух опору» [2]. 

   
А потім Педріло всі добробати передав в ВСУ ...   :-)o

Ніяких тероборон , ні добробатів...
   
А ті всі стрільби і повзання це фігня.
Ну, ПК і РПГ тре вчить.
   
Так я про те й кажу.
А тут надрочують, шо зелепні не понавішували стрілочок куди лізти ховатись.
Ховатись, виключно коли сирена буде гудіти.
Й то за кілька разів всім вже буде пофуй.
Так куди ховатись?
Чому прихильники певної політсили не намалювали стрілок?
Та ж Оболонь і Троєщина не так далеко від київської греблі, війскового аеродрому, військової навчальної бази Десна, військових навчальних полігонів
Які явно є пріорітетними об'єктами для ударів
Є нові масиви ще ближче, в Вишгороді приміром, практично поряд
Ви вважаєте що кацапи не можуть промазати на 2- 5-10 кілометрів і знести якийсь масив?
   
А потім Педріло всі добробати передав в ВСУ ...   :-)o

Ніяких тероборон , ні добробатів...
Петя все сделал абсолютно верно - добробаты, не подчиняющиеся командованию ВСУ никому не нужны. Добробаты только в составе ВСУ могут иметь право на жизнь.

По поводу терробороны ее создание при пете началось
   
Знаю що у нас і в Франківську точно є. Живі,не на папері.
   
вже зараз встановити свої блок-пости
Гроші з бізнесменів збирать треба?
   
Гроші з бізнесменів збирать треба?
Ні пропонувати москалям, щоб розвертались та йшли проти корумпованих генералів)
   
Розумію що годую конченого троля, але раптом хтось адекватний шукає інформацію

Чинна структура ТрО

До этого Вия никак найти в гугле инфу не могла.
   
Те, що загони тероборони передали до ЗСУ - не думаю, що добре, бо якщо станеться "кримський сценарій", то тероборона та добробати зможуть діяти по іншому плану, ніж втеча або капітуляція?
   
Те, що загони тероборони передали до ЗСУ - не думаю, що добре, бо якщо станеться "кримський сценарій", то тероборона та добробати зможуть діяти по іншому плану, ніж втеча або капітуляція?

Ну а кому їх передати щоб вони мали легальний доступ до зброї в разі двіжа? Є і так (принаймні у нас) патріотичні "гуртки" типу УНСОвців чи правої молоді які самі по собі проводять збори і тренуються,проводять вишкіл і т д. Але то зовсім інше.
   
Обласні військові комісаріати формують на своїй базі окремий стрілецький батальйон, районні (міські) військові комісаріати формують загони оборони в кількості від 2 до 5 загонів, в залежності від покладених завдань. Крім того обласні та районні військові комісаріати мають у своєму штаті роти охорони, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони (ТрО).

Всі підрозділи комплектуються резервістами та військовозобов'язаними. Підготовка особового складу підрозділів ТрО проводиться в рамках навчальних зборів з військовозобов'язаними (з практичним призовом) та занять, які проводяться в період між навчальними зборами.


Тероборона Києва очима учасника — військова служба вихідного дня в легкій піхоті
Резервіст територіальної оборони Слава Полішко вартує перед Голосіївською РДА.

Показати зображення...
:S чому з компенсатором для стрільби холостими?
   
:S чому з компенсатором для стрільби холостими?

Тому що це тактико-спеціальні навчання в межах міста, набої відповідні.
   
Ну, ПК і РПГ тре вчить.

В загонах тероборони важке озброєння не передбачене, тільки легке стрілецьке. В батальйонах ніби щось там є від ЗСУ , але не сильно. Вважається, що тероборона має інші завдання, ніж "в окопах стояти проти танків".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія