Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Сто раз вже толкували тугим - не виправдав пєтя сподівань. В першу чергу, сподівань вати і амеб малоросійських. От і поквитались в 19-му. Але там справді кожен прошарок міг побачити щось для себе. Що можна було побачити в голобородька, голосуючи за нього в першому турі - ніколи не збагну, логіка дрімучих імбецилів мені недоступна.

Ну вот и я не могу понять чего вы ждали от 2 срока свина,когда всем было видно что он обосрался еще на первом.А записывать всех,кто голосовал против него в вату,это блядство и низость,не имеющее ничего общего с реальностью.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я за ЗЕЛЕНСЬКОГО голосував. Саме це потрібно було зробити на той час, щоб не пішло в інший бік. ) За моїми розрахунками, вибачайте.

В інший - це в який?

Чи Ви вважали, що безвіз, армія, відокремлення від ПЦ РП, плани з втупу в НАТО та ЄС - то все рух у неправильному напрямку?

То який же для Вас правильний тоді?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я якраз навпаки, все це немагаюсь подати вам з вашої точки зору. Ви нам тут весь час пропонували все обміняти на "вкусний пломбір", от я вам і кажу, що навіть зараз в Україні є набагато "вкусніші" речі за той ваш пломбір  :gigi:

Что вы одноклеточное, для которого тортик предел мечтаний, можете знать о моей точке зрения.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

І тому Порошенко тягнув в Росію

А що, Росія вже в НАТО і ЄС?

І Московський патріархат нічого не заперечує проти помісної церкви України?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Вам з рашки видніше...
Коли цю ватну курву вже забанять в ніколи?

Когда Димочка научится правильно IP читать а не губaми за рашку шлёпать.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Что вы одноклеточное, для которого тортик предел мечтаний, можете знать о моей точке зрения.

Тоді нахера ви нам про той "вкусний пломбір" стільки років втирали?  :gigi:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

В інший - це в який?

Чи Ви вважали, що безвіз, армія, відокремлення від ПЦ РП, плани з втупу в НАТО та ЄС - то все рух у неправильному напрямку?

То який же для Вас правильний тоді?

Якраз безвіз, розбудова армії, відокремлення від Московської секти мені дуже сподобались. І плани авжеж, плани про вступ до НАТО і ЄС теж. Як активному учаснику обох майданів. Я просто в захваті від всього цього і в несамовитій люті від того, як педро просрав перший Майдан і просрав купу часу і можливостей з другим.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Когда Димочка научится правильно IP читать а не губaми за рашку шлёпать.

О, да! Человека нынче красят не высеры в чЯтиках, а его ай-пи!
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Тоді нахера ви нам про той "вкусний пломбір" стільки років втирали?  :gigi:

Потому что вы со свойственным вам разгильдяйством и ленью даже не заметили  кто собственно втирал - ваш брат по думанью подчеревиной - картопля. Он же рекламировал совковые рабочие столовки где по его мнению можно было нажратся от пуза вкусно и дешево.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

О, да! Человека нынче красят не высеры в чЯтиках, а его ай-пи!

Мне наглый высер Димы в мой адрес надо было пропустить? Думаете оно догадается извинится? Оно не ссыкун что бы извинятся. 
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Якраз безвіз, розбудова армії, відокремлення від Московської секти мені дуже сподобались. І плани авжеж, плани про вступ до НАТО і ЄС теж. Як активному учаснику обох майданів. Я просто в захваті від всього цього і в несамовитій люті від того, як педро просрав перший Майдан і просрав купу часу і можливостей з другим.

Зате від "Голобородька", як бачу, Ви просто в захваті.

І від лохдаунів, від продажу за кордон масок і тестів, від нестачі вакцини, від Коломойського та Г+Г... :K
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ну вот и я не могу понять чего вы ждали от 2 срока свина,когда всем было видно что он обосрался еще на первом.А записывать всех,кто голосовал против него в вату,это блядство и низость,не имеющее ничего общего с реальностью.
Ти знов за своє...
Далеко не всі вважають, що він обісрався, це твоя особиста думка, в кращому випадку.
По перше, ніхто не записує в вату всіх, хто голосував не за пороха, тут просто писдиш. Обороти рєчі навродє "голосовал протів нєво" знов тхнуть мирославством. Голосують, блєать, за!
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

І тому Порошенко тягнув в Росію
так тягнув, що навіть вступ в ЕС та НАТО прописав в конституцію клятий порох
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

як педро просрав перший Майдан і просрав купу часу і можливостей з други
це не так.
цілком ймовірно,шо це буде звучати брутально,але якби русаки почали бомбардувати Україну раніше,десь в 90х,то зараз Україна мала б інші проблеми,уже в НАТО.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Зате від "Голобородька", як бачу, Ви просто в захваті.

І від лохдаунів, від продажу за кордон масок і тестів, від нестачі вакцини, від Коломойського та Г+Г... :K

Я на Зеленського ще в дитинстві надивився, тому його "кіно" і КВН не дивлюсь - не цікаво. Щодо його факапів - маски, тести, вакцини - взагалі нецікаво, вся ця ковідна істерія при будь-якому президентові розвивалася би приблизно по тому ж сценарію. Мене більше цікавить геополітика і економіка. І щоб такі, як Педро могли повернутися на табуретку в гіршому випадку, або хтось значно кращий прийти - у кращому.
Треба залишити, до речі, інститут президентства в Україні, але не більше трьох років. 5 забагато.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я на Зеленського ще в дитинстві надивився, тому його "кіно" і КВН не дивлюсь - не цікаво. Щодо його факапів - маски, тести, вакцини - взагалі нецікаво, вся ця ковідна істерія при будь-якому президентові розвивалася би приблизно по тому ж сценарію. Мене більше цікавить геополітика і економіка. І щоб такі, як Педро могли повернутися на табуретку в гіршому випадку, або хтось значно кращий прийти - у кращому.
Треба залишити, до речі, інститут президентства в Україні, але не більше трьох років. 5 забагато.

То ВИ ще дитина!

І міркування дитячі.

"Хоч гірший, аби інший" :)
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Завіса все ще формується, так що не поспішайте радіти

вважаю, що після 2014-го українці вже нікому не дадуть повернутися під дах рашистів,
навіть блазень нарешті це відчув та різко став міняти риторику, щоб більшості електорату подобатись
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А реально нужно было заниматся не бесконечными самопоздравлениями что "молодую демократию" вот-вот возьмут на пропитание в ЕС и под крылышко НАТО да так что своя армия и не нужна будет а думать что делать дальше.

Вместо этого именно на самопоздравления пять лет и угробили оставшись при трускавках. А "молодая демократия" у старых почему-то умиления не вызвала. Им видите-ли российский газ подавай а не разговоры о верности принципам.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Что вы одноклеточное, для которого тортик предел мечтаний, можете знать о моей точке зрения.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

То ВИ ще дитина!

І міркування дитячі.

"Хоч гірший, аби інший" :)

Та ні, я трохи старший за нього. ) В одній школі вчилися.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А реально нужно было заниматся не бесконечными самопоздравлениями что "молодую демократию" вот-вот возьмут на пропитание в ЕС и под крылышко НАТО да так что своя армия и не нужна будет а думать что делать дальше.

Вместо этого именно на самопоздравления пять лет и угробили оставшись при трускавках. А "молодая демократия" у старых почему-то умиления не вызвала. Им видите-ли российский газ подавай а не разговоры о верности принципам.

Вот здесь вынужден согласиться!
5 лет при Петре просрано на "окозамилювання".
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Скоро побачимо, коли кацапи перестануть через Україну газ, ми будемо качати газ з Люксембурга не віртуально, а реально. Тоді повдіваємо вишиванки та почнемо кричати : "Слава соросам та бідонам"
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Скоро побачимо, коли кацапи перестануть через Україну газ, ми будемо качати газ з Люксембурга не віртуально, а реально. Тоді повдіваємо вишиванки та почнемо кричати : "Слава соросам та бідонам"

Їпанулись на тому газі. То просто товар. Ви його або купляєте, або ні. Нащо вам той газ? Їсте його?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Вот здесь вынужден согласиться!
5 лет при Петре просрано на "окозамилювання".

ага
а те що за оті 5ть років Украіна відродилась як нація, відстояла незалежність то фігня ..


   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

намагаюсь зрозуміти тих хто пробує в чомусь українцям дорікнути, ми проходимо той же шлях що пройшли іспанці в 90-их, поляки, балтійці в 00-их, мадяри, румуни в 10-их, в чому ми маємо бути винятком? звичайна еволюція виходу країни з дупи, залишились би ми по ту сторону де є рашка, дупа була би довічною...
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
Ice9192

да дружочкі. ми вперше на правильній стороні.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я теж.

Але зелепням то муляє, хочуть на інший бік.

Я б тут не ділив на кольори. Наприклад купа педрючків тут на фупі виправдовує корупцію і олігархат, говорить що США з їх рекомендаціями нам не указ.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

намагаюсь зрозуміти тих хто пробує в чомусь українцям дорікнути, ми проходимо той же шлях що пройшли іспанці в 90-их, поляки, балтійці в 00-их, мадяри, румуни в 10-их, в чому ми маємо бути винятком? звичайна еволюція виходу країни з дупи, залишились би ми по ту сторону де є рашка, дупа була би довічною...

Да сколько же можно "подавать надежды". В 1991-м вроде все начинали примерно с одного уровня. 
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я б тут не ділив на кольори. Наприклад купа педрючків тут на фупі виправдовує корупцію і олігархат, говорить що США з їх рекомендаціями нам не указ.

корупційної-олігархічна с-ма яказараз, це звичайнісенький еволюційний процес від бандити- феодалного становища яке було при януковичу
скаржились на це все рівно що на дощ що пішов
коли в суспільстві з*явиться потреба жити по закону, який один для всіх, то перейдемо до ринкових відносин, які діють у сучасних країнах заходу



   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Як би не Майдан Януовіч би вже на третий срок пішов і разом с Батькою зараз би в сторону США та Західу факі показував ,сидячі під санкціями.
А українці би на клубніку та яблука в Бессарабію їхали на 400 евро,бо в Польшу віза потрібна.
Хоча б Хуйло після України би і Республіку Молдову дожав --тоді у нас був би Додон на вічне управління ,і їхали би разом на заробітки до Москви на 30 000руб
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

ага
а те що за оті 5ть років Украіна відродилась як нація, відстояла незалежність то фігня ..

То зробили українці. А Петро і товариші мудро заганяли в стойло.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Їпанулись на тому газі. То просто товар. Ви його або купляєте, або ні. Нащо вам той газ? Їсте його?
Дебіл? Українці зимою в холоді повинні сидіти?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Эти люди умудрились создать многодневные очереди на границе. Вы конечно извините, но вся Европа ржала когда доходила причина. Я тогда в Швейцарии была и было крайне стыдно даже просто объяснять.

А за жовті жилети, чи BLM вам не було мучітєльно больно? Вашу препубертатну психіку травмують лише українські бляхарі.
Сачуствую. Але можу лише порадити звернутись до послуг психіатра.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

корупційної-олігархічна с-ма яказараз, це звичайнісенький еволюційний процес від бандити- феодалного становища яке було при януковичу
скаржились на це все рівно що на дощ що пішов
коли в суспільстві з*явиться потреба жити по закону, який один для всіх, то перейдемо до ринкових відносин, які діють у сучасних країнах заходу

У суспільстві нічого саме по собі не з'являється.
Ті, що хочуть зараз масово валять з країни.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Да сколько же можно "подавать надежды". В 1991-м вроде все начинали примерно с одного уровня. 

ні не з одного, прірва ментальності в покоління, це дуже багато, ми відстаємо мінімум на 25+ років, 1919-1945, це роки коли совок захопив більшість україни і коли прийшов у східну європу
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А за жовті жилети, чи BLM вам не було мучітєльно больно? Вашу препубертатну психіку травмують лише українські бляхарі.
Сачуствую. Але можу лише порадити звернутись до послуг психіатра.

Да, я помню как идиоты вроде вас кричали что BLM это американский Майдан. И предлагали помощь в оргaнизации поджогов и погромов.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

То зробили українці. А Петро і товариші мудро заганяли в стойло.

украінців як націі взагалі до 14 року не існувало
був народ, а відродженню укр націі ми забрав*язані як не дивно хуйло

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

украінців як націі взагалі до 14 року не існувало
був народ, а відродженню укр націі ми забрав*язані як не дивно хуйло

Маячня. Був перший майдан.
І дуже багатьом все зрозуміло було ще задовго до агресії. Була  колорадка, була Тузла.
Якщо ви того не бачили, то ваші проблеми.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

(tu) московский бетон заменили польские трускавки.

повна і остаточна перемога Революції Кумів,або як її називають необачно в Україні,Гідності,хехе.
Українцям потрібна була смачна і дешевша ,,ковбаска,, а не Україна з смачною ,,ковбаскою,,

бо як по іншому вияснити масовий ексодус Українців,пабег з помайданного раю,хехе
Це ше шо за чмо вилізло?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Да, я помню как идиоты вроде вас кричали что BLM это американский Майдан. И предлагали помощь в оргaнизации поджогов и погромов.

а як поліціанти мили ноги громадянам життя яких має дуже велике значення теж пом*ятаеш?
тут тобі груди не жме??


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія