Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

ходити до людей, знаючи що можеш когось заразити то якось недобре

може колись пізніше я зміню стамлення до РНК вакцин, але станом на сьогодні я остерігаюсь...поспо стерігати треба що воно таке. не зовсім розумію механізму їх дії
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Сьогодні прочитала, що львів'ян, які зареєстровані в Дії, буть вакцинувати в суботу на стадіоні.  8-)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

up ще раз, бо завтра і киян будуть щепити. Тих, хто з Дії. Але Дія мовчить як риба - нє, щоб мейли розіслати.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Якщо найближчим часом не маєте наміру виїхати за кордон, то не морочте собі голову. До відома невігласів: колись таки помрете.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Якщо найближчим часом не маєте наміру виїхати за кордон, то не морочте собі голову. До відома невігласів: колись таки помрете.
Літо на носі, їхати хочеться, працювати теж треба. Так що вибір зробила.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Записалась в Дії. Але не вірю, що до мене дійде черга.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Записалась в Дії. Але не вірю, що до мене дійде черга.
Так треба завтра йти (їхати) на стадіон і вимагати. Розсилки вони не зробили, значить можна усім зареєстрованим.
Завтра власне ще не всі будуть знати, тому шанс вакцинуватися є.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Записалась в Дії. Але не вірю, що до мене дійде черга.
думаешь, раньше помрешь?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Так треба завтра йти (їхати) на стадіон і вимагати. Розсилки вони не зробили, значить можна усім зареєстрованим.
Завтра власне ще не всі будуть знати, тому шанс вакцинуватися є.
почему вы думаете что не было рассылки? Может вам придет в следующую субботу
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Так треба завтра йти (їхати) на стадіон і вимагати. Розсилки вони не зробили, значить можна усім зареєстрованим.
Завтра власне ще не всі будуть знати, тому шанс вакцинуватися є.

Не буде розсилки. Будуть телефонувати. Пріоритет людям літнього віку. Тоді нафіга заганяти на стадіони? Роздали би сімейним лікарям.

https://m.facebook.com/moz.ukr/posts/1861722963990800
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

думаешь, раньше помрешь?

Мені 37 і я ні до яких важливих категорій не відношусь.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

почему вы думаете что не было рассылки? Может вам придет в следующую субботу
По-перше, мені 66 і мої ровесники давно вакцинувалися.
По-друге, було б сповіщення - людям, що зареєструвалися у березні, н-д.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Не буде розсилки. Будуть телефонувати. Пріоритет людям літнього віку. Тоді нафіга заганяти на стадіони? Роздали би сімейним лікарям.

https://m.facebook.com/moz.ukr/posts/1861722963990800
Та бо то знову все через задницю. Що дивуватися?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

мені 66 і мої ровесники давно вакцинувалися.
По-друге, було б сповіщення - людям, що зареєструвалися у березні, н-д.

Батьку 67, в Дії з місяць і ніфіга.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

По-перше, мені 66 і мої ровесники давно вакцинувалися.
По-друге, було б сповіщення - людям, що зареєструвалися у березні, н-д.

Тоді чекайте на дзвінок. У вас є шанс. Але я не розумію нафіга літній людині пертися із , наприклад, Троєщини в центр. Краще віддали лікарям.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я теж записався в Дії, але сподіваюсь що корпоративне щеплення буде раніше
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Та бо то знову все через задницю. Що дивуватися?
Ви плануєте ковішилд, чи тільки файзер? ЯМаєте договір з сімейним?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Ви плануєте ковішилд, чи тільки файзер? ЯМаєте договір з сімейним?
Я чекаю на Пфайзер. Записана у сімейного і в Дії. Поки-що вичікую. Завтра на стадіон не поїду, зачекаю інфи. На другий тиждень посмикаю сімейного.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Я чекаю на Пфайзер. Записана у сімейного і в Дії. Поки-що вичікую. Завтра на стадіон не поїду, зачекаю інфи. На другий тиждень посмикаю сімейного.
ага, ок
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Ну успіхів у чеканні
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

В Минздраве отметили, что прийти и вакцинироваться "с улицы" тоже нельзя: прививки на стадионах в ближайшие выходные получат только те, кого предварительно пригласят по телефону. Обзванивать с таким приглашением будут записавшихся на вакцинацию через "Дію" или контакт-центр Минздрава. Приоритет при вакцинации будут предоставлять пожилым людям.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Набув природньго імунітту! Завдки ЗЕ !  :K
(tu)
Навіть не збираюся ніякої юхні колоть.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Тут хтось зарєєструвався в Дії на початку березня. Цікаво, чи їм подзвонили?  :shuffle:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Батьку 67, в Дії з місяць і ніфіга.
а семейный врач у него есть?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Тут хтось зарєєструвався в Дії на початку березня. Цікаво, чи їм подзвонили?  :shuffle:
Ні, й не думали  :(
Ні мені, ні нікому зі знайомих. І це Київ...
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Якщо найближчим часом не маєте наміру виїхати за кордон, то не морочте собі голову. До відома невігласів: колись таки помрете.

100 %  :-B
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

17 червня перша доза. В Канаді вже 59.9% населення отримало дозу. В Онтаріо 15к+ активних але тепер відкриють все, і буде значно більше. Було менше ніж 900, і тоді була паніка. Краще ніж в Австралії.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У нас вже пропонують 50 доларові сертифікати щоб заохотити вакцинуватись. Не знаю чи всім чи тільки малозабезпеченим. Так що скоро до вас надлишки вакцини дійдуть.

Останнє редагування: 29 травня 2021 02:54:44 від Dobre
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Не знаю про надлишки зі Штатів, думаю це міф старшого брата. Але все буде добре в кінці, 2023-4?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У свій час приводили худобу примусово на щеплення.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У свій час приводили худобу примусово на щеплення.
вас заставляют?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Думала, що хтось з очевидців сьогоднішньої акції відпишеться тут, але схоже, що то черговий розвід для лохів. А вакцинувати будуть за "своїми" списками.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У свій час приводили худобу примусово на щеплення.

 (tu)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Тут хтось зарєєструвався в Дії на початку березня. Цікаво, чи їм подзвонили?  :shuffle:

Мені ніхто не телефонував, лише повідомлення в Дії, щоб буде запрошено телефоном.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Наразі Ви рекордсмен про "дієвості" Дії.  :facepalm:

Вчера позвонили и сказали приходите завтра в 9.00 на прививку. Сегодня нам с мужем ее и сделали.  X( От ДІЯ.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вчера позвонили и сказали приходите завтра в 9.00 на прививку. Сегодня нам с мужем ее и сделали.  X( От ДІЯ.
Дякую, що підняли гілочку і повідомили про результат. Я власне хотіла знайти і перепитати. Пригадую, Ви писали, що зареєструвалися десь ще на початку.
Що Вам вкололи?
І ще одне питання - Вас запрошував автомат?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Мамі подзвонили в середу (була зареєстрована в дії), завтра в 15:30 на арені Львів, щеплення коронаваком, безкоштовна маршрутка на 14:00 туди і потім назад
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

учора ширнувся на роботі

організація не здивувала

усіх записаних запросили на один час замість розписати хоч приблизний графік,
під дверима натовп без всякої соціальної дистанції, я сидів години 3 поки дійшла черга
увесь час поза чергою проводили "своїх"
після уколу ніхто не чекав реакції, всі зразу ішли по своїм справам
   
Мамі подзвонили в середу (була зареєстрована в дії), завтра в 15:30 на арені Львів, щеплення коронаваком, безкоштовна маршрутка на 14:00 туди і потім назад

Коронавак - це, здається,  на основі  інактивованого вірусу ( чи вбитого) ....     непогано...    як на мене, то класичні вакцини  є найбезпечнішими   стосовно відстрочених небажаних наслідків( аутоімунка,  тощо)

Останнє редагування: 6 червня 2021 00:03:29 від ценительница алей
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Дякую, що підняли гілочку і повідомили про результат. Я власне хотіла знайти і перепитати. Пригадую, Ви писали, що зареєструвалися десь ще на початку.
Що Вам вкололи?
І ще одне питання - Вас запрошував автомат?

Запись с начала березня. Короновак от синовака. Нет не автомат, похоже звонила медсестра от семейного врача, но сказала, что мы записаны от ДІЇ, и сказала в какую поликлинику прийти на прививку. Было 40 человек, всем на одно время назначено, и похоже было рассчитано проколоть всех до 12. Возможно дальше была другая группа. Делали быстро, с перерывом на обработку похоже. Мы сами заполняли листы прививочные. Главное правильно написать свои иф, так как заносят все в комп. Чтобы совпадало с заявленным. Мы уже дома были и врач два раза звонила уточняла написание наших данных, т. к. непроходило в прогу по вакцинации. Сказала, что часто так случается. Потом отзвонилась, что все в порядке. Вот вроде и все. Люди были по записям от семейных и от Дії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія