Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пламєнний привіт вам віндузятники! :K

Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Одна невеличка компанія вам передає  :fuck:
Цитувати
Доведеться заплатити: Windows 7 стала платною

Як стало відомо 7 лютого, всім користувачам Windows 7 доведеться за неї додатково заплатити, тому як вона стала платною. Лічені години назад компанія Microsoft повідомила про те, що вона вирішила припинити програмну підтримку цього вже застарілого програмного забезпечення. Ті, хто хочуть продовжити нею користуватися, повинні стати учасниками програми Extended Security, оформивши тим самим підписку на платну підтримку застарілого ПЗ. В якості альтернативи пропонується перехід на Windows 10.

https://itechua.com/gadgets/50010
   
да Эппл тоже заипал своими постоянными предложениями апдейтнуться на 10.14. Вот нахер оно надо обычным юзерам? После 10.8 все системы все хуже и хуже. И весь софт остальных разработчиков все хуже по производительности. Пидар Кук вместо Джобса — это несравнимые вещи.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

да Эппл тоже заипал своими постоянными предложениями апдейтнуться на 10.14. Вот нахер оно надо обычным юзерам? После 10.8 все системы все хуже и хуже. И весь софт остальных разработчиков все хуже по производительности. Пидар Кук вместо Джобса — это несравнимые вещи.
так апдейтніться, раз в квартал ті обгови виходять
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

картинка миші-кактус
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Only Linux.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

да Эппл тоже заипал своими постоянными предложениями апдейтнуться на 10.14. Вот нахер оно надо обычным юзерам? После 10.8 все системы все хуже и хуже. И весь софт остальных разработчиков все хуже по производительности. Пидар Кук вместо Джобса — это несравнимые вещи.

10.12
Полет нормальный, макбук про 2010 года, если что
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Only Linux.

Ага, с Автокадом, Архикадом, Фотошопом как минимум )
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Нах сидеть на 7, когда есть 10? Тем более лицуху в свое время можно было бесплатно апдейтнуть до 8, а потом до 10? 10 и ворочается быстрее на старых машинах за счет оптимизации.
Ну, а если торрент эдишн, то ваще похеру че они там прекратили поддерживать.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

Як стало відомо 7 лютого, всім користувачам Windows 7 доведеться за неї додатково заплатити, тому як вона стала платною

 ;o
для аффтара стало відкриттям, що продукція компанії майкрософт коштує грошей????
Відкрию Велику Таємницю
вінда завжди була платною

щодо "додатково заплатити". Це взагалі-то нормально, що ПЗ має обмежений строк підтримки. Й що, як треба підтримка на більший строк, ніж передбачено життєвим циклом програми (про який, до речі, розробники попереджають завжди, але хто ж ті бамажки читає, да), то це нормально - сплатити за подовження підтримки. Бо воно коштує для розробника чималих грошей
   
а якщо простою мовою  -чим це загрожує пересічним користувачам?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Нах сидеть на 7, когда есть 10? Тем более лицуху в свое время можно было бесплатно апдейтнуть до 8, а потом до 10? 10 и ворочается быстрее на старых машинах за счет оптимизации.
Ну, а если торрент эдишн, то ваще похеру че они там прекратили поддерживать.

В мене купа периферії, на яку немає драйверів під десятку. Нормальні працюючі девайси ( лазерний принтер, на якому я друкую максимум 100 сторінок в місяць, планшетний сканер в купі з яким лазерник перетворюється в дуже зручний домашній копіровальний апарат, і ще штук п"ять таких же пристроїв) які мені тепер пропонують просто викинути і купити нові. За 1000 баксів. Бо мені немає куди засунути ту тисячу. Ні. Краще я сімку поставлю другою системою і нехай їм платить Янукович з Порошенком на пару
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

а якщо простою мовою  -чим це загрожує пересічним користувачам?

простою мовою: якщо знайдуть чергову дірку (а її знайдуть) - то M$ її затикати не буде
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

В мене купа периферії, на яку немає драйверів під десятку. Нормальні працюючі девайси ( лазерний принтер, на якому я друкую максимум 100 сторінок в місяць, планшетний сканер в купі з яким лазерник перетворюється в дуже зручний домашній копіровальний апарат, і ще штук п"ять таких же пристроїв) які мені тепер пропонують просто викинути і купити нові. За 1000 баксів. Бо мені немає куди засунути ту тисячу. Ні. Краще я сімку поставлю другою системою і нехай їм платить Янукович з Порошенком на пару

це вже проходили: перехід з XP на 7
й дорослій людині пора вже зрозуміти давно: корпорації не зацікавлені в тому, щоб обладнання працювало десятки років. Ти маєш купляти нове хоча б раз у 5 років

PS. а от якщо б пан не економив на купівлі принтеру й не брав win-printer, у якому з начинки тіки блок живлення та платка з USB портом, а взяв нормального принтера, цієї проблеми б не було
   
простою мовою: якщо знайдуть чергову дірку (а її знайдуть) - то M$ її затикати не буде

нічого не зрозумів :(

треба встановлювати 10 віндовс ? чи не треба...
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

нічого не зрозумів :(

треба встановлювати 10 віндовс ? чи не треба...

пана хвилює безпека особистого компа чи пофіг?
це не сарказм - є люди, яким дійсно пофіг (ситуації бувають різні)
або коли треба вибирати: або унікальне обладнання (якийсь стенд, прилад, тощо) працюватиме, або апгрейд до 10ки й купляти нове, сумісне

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

В мене купа периферії, на яку немає драйверів під десятку. Нормальні працюючі девайси ( лазерний принтер, на якому я друкую максимум 100 сторінок в місяць, планшетний сканер в купі з яким лазерник перетворюється в дуже зручний домашній копіровальний апарат, і ще штук п"ять таких же пристроїв) які мені тепер пропонують просто викинути і купити нові. За 1000 баксів. Бо мені немає куди засунути ту тисячу. Ні. Краще я сімку поставлю другою системою і нехай їм платить Янукович з Порошенком на пару

Либо этой переферии 100 лет в обед, либо я хз. Любая шняга, работающая на 7, будет работать и на 10.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

це вже проходили: перехід з XP на 7
й дорослій людині пора вже зрозуміти давно: корпорації не зацікавлені в тому, щоб обладнання працювало десятки років. Ти маєш купляти нове хоча б раз у 5 років

PS. а от якщо б пан не економив на купівлі принтеру й не брав win-printer, у якому з начинки тіки блок живлення та платка з USB портом, а взяв нормального принтера, цієї проблеми б не було

Розумний да?(С) Я свого часу планшетний сканер брав найкращий на той час на ринку. Бо була купа слайдів та фотоплівок , які я оцифровував. І коштував він тоді не як платка з роз"ємом USB. Так що не треба. І тоді мені не потрібен був принтер наворочений. Головне було щоб багато друкував та надійно та довго працював з дешевими заправками. Ви наразі купуєте все найдорожче?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Петро не платить за Офіс то чого я буду платить за Вінду?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Петро не платить за Офіс то чого я буду платить за Вінду?
:D  (tu)
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

Розумний да?(С) Я свого часу планшетний сканер брав найкращий на той час на ринку. Бо була купа слайдів та фотоплівок , які я оцифровував. І коштував він тоді не як платка з роз"ємом USB. Так що не треба. І тоді мені не потрібен був принтер наворочений. Головне було щоб багато друкував та надійно та довго працював з дешевими заправками. Ви наразі купуєте все найдорожче?

я наразі купую те, що мені потрібно  :laugh:
й да, я не користуюся віндою вже років п'ятнадцять, взагалі, й нічого, живий й щасливий
а Win8 та Win10 я тіки "по телевізору" бачив.


PS. й да, перевірка для принтеру досить проста. Просто впевніться, що воно нормально підтримується в лінуксах (тіки нормально, а не як Canon)


Останнє редагування: 12 лютого 2019 10:25:18 від PAL
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

нічого не зрозумів :(

треба встановлювати 10 віндовс ? чи не треба...
А що в тебе за софт такий, що тобі взагалі Windoze потрібна? Я 17 років на Linux.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Ага, с Автокадом, Архикадом, Фотошопом как минимум )
:laugh:
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Пох!
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

я наразі купую те, що мені потрібно  :laugh:
й да, я не користуюся віндою вже років п'ятнадцять, взагалі, й нічого, живий й щасливий
а Win8 та Win10 я тіки "по телевізору" бачив.

Але повчаєте інших, яку периферію потрібно купувати під невикористовувану вами вінду. Зачьот !!!
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Windows 10 мене повністю задовільняє. Мак повне гімно.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Розумний да?(С) Я свого часу планшетний сканер брав найкращий на той час на ринку. Бо була купа слайдів та фотоплівок , які я оцифровував. І коштував він тоді не як платка з роз"ємом USB. Так що не треба. І тоді мені не потрібен був принтер наворочений. Головне було щоб багато друкував та надійно та довго працював з дешевими заправками. Ви наразі купуєте все найдорожче?
дай вгадаю.  :D кенон-4004ф?
дійсно, під десяткою дров нема і не буде, а машинка для дому хороша.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

Але повчаєте інших, яку периферію потрібно купувати під невикористовувану вами вінду. Зачьот !!!

угу. Повчаю. БО:
- я маю достатньо багатий досвід у цьому плані. Вважаєте, ситуація унікальна? Ага, два рази! M$ постійно повторює цей прикол кожного разу при важливих змінах, як-то 95/98 -> W2k, WinXP; WinXP -> Win7; Win7 -> Win10.
- нормальне обладнання тим й відрізняється, що в ньому не драйвер операційної системи рулить, а внутрішня мікропрограма. А ОС тіки команди (стандартні) дає та дані туди-сюди ганя через стандартизований інтерфейс. Класика жанру - Win-printer vs Нормальний принтер. Нормальний принтер має вбудовану пам'ять, розуміє щонайменш PCL й не потребує, щоб драйвер коліщатка в ньому крутив
   
10.12
Полет нормальный, макбук про 2010 года, если что

У меня 10.13.6, адоб тормозит ужасно и сама система тоже. Если в 10.8 все стандартные апликухи типа мэйл и сафари запускались моментально после клика по иконке в доке, то теперь надо ждать около 10 секунд  :eyes:
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Ага, с Автокадом, Архикадом, Фотошопом как минимум )
вибачте, а мепгуайд не юзаєте? а то нема у кого запитатися по встановленню на віддалений сервер.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

дай вгадаю.  :D кенон-4004ф?
дійсно, під десяткою дров нема і не буде, а машинка для дому хороша.
кеноновські принтери - гівно на паличці
що підтримка, що самі девайси
Ото тіки й гарного, що ціна копійчана

ну так сплатіть ще раз, коли ОС змінюєте, все одно дешево
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

угу. Повчаю. БО:
- я маю достатньо багатий досвід у цьому плані. Вважаєте, ситуація унікальна? Ага, два рази! M$ постійно повторює цей прикол кожного разу при важливих змінах, як-то 95/98 -> W2k, WinXP; WinXP -> Win7; Win7 -> Win10.
- нормальне обладнання тим й відрізняється, що в ньому не драйвер операційної системи рулить, а внутрішня мікропрограма. А ОС тіки команди (стандартні) дає та дані туди-сюди ганя через стандартизований інтерфейс. Класика жанру - Win-printer vs Нормальний принтер. Нормальний принтер має вбудовану пам'ять, розуміє щонайменш PCL й не потребує, щоб драйвер коліщатка в ньому крутив
а які зараз нормальні принтери залишились?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

кеноновські принтери - гівно на паличці
що підтримка, що самі девайси
Ото тіки й гарного, що ціна копійчана

ну так сплатіть ще раз, коли ОС змінюєте, все одно дешево
засуньте свої агресивні поради в сраку.  :D а якщо маєте чим допомогти - звісно, велкам.
людина брала додоми апарат з касетою фільмоприймача, який був доступний на ринку у свій час. провини її в тому нема.
   
А що в тебе за софт такий, що тобі взагалі Windoze потрібна? Я 17 років на Linux.

в мене просто ноут -аби шаритися в інтернеті , ну ще сплачувати за рахунками , більше нічого не потрібно
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

а які зараз нормальні принтери залишились?

- деякі (ДЕЯКІ!) моделі HP,
- Brother (вони взагалі були практично ідентичні HP раніше, як зараз - не скажу, але це хоч повноцінні принтери)

Це ті, що я точно знаю
Скоріш за все ще частина самсів

Я вже писам, як перевіряти. Йдемо до виробника, дивимося спеки. Важливо:
- принтер повинен мати вбудовану пам'ять (бажано побільше)
- принтер має підтримуватися у Linux, бажано LPD.

Якщо у списку ОС нема хоча б макос, взагалі навіть не дивіться, то просто кілька шагових двигунів та платка з USB портом. Але дешево, да
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

в мене просто ноут -аби шаритися в інтернеті , ну ще сплачувати за рахунками , більше нічого не потрібно
І ти тримаєшся за гейтсову подєлку?

Windoze - не вірус. Вірус щось робить.
   
Яблочники, подскажите плиз недорогой домашний лазерный принтер А4, совместимый с МакОС 10.13 и выше. Желательно, чтоб входы были по ЮСБ и по ВайФай, в крайнем случае только ЮСБ. Ну и чтоб по дизайну был симпатичный (чисто белый или белый и немного серого).
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Яблочники, подскажите плиз недорогой домашний лазерный принтер А4, совместимый с МакОС 10.13 и выше. Желательно, чтоб входы были по ЮСБ и по ВайФай, в крайнем случае только ЮСБ. Ну и чтоб по дизайну был симпатичный (чисто белый или белый и немного серого).
а прінт-сервер замутити не судьба?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

да Эппл тоже заипал своими постоянными предложениями апдейтнуться на 10.14. Вот нахер оно надо обычным юзерам? После 10.8 все системы все хуже и хуже. И весь софт остальных разработчиков все хуже по производительности. Пидар Кук вместо Джобса — это несравнимые вещи.

Так і є, Джобса дуже не вистачає.
Та доводиться обновляти хоча б до 10.13, бо навіть на 10.9 багато нового софта вже не запустиш.

Та однак краще за лінукс, не кажучи вже про решту. Поки що.

Глобальна тенденція - підминання всього ринку олігархами мегакорпораціями. Наші кондитери проти них - пташата жовтодзьобі.

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

ЗРАДА!!!
   
а прінт-сервер замутити не судьба?

Чавооо?

Не, мне надо из серии воткнул и сразу печатай. Замутить — это вы, линуксоиды, занимайтесь  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія