Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можливо примирення- так,можливо.

Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

По перше -вибори закінчилися,і ми знаємо,що як за Петра 20% з 25% довбали того ж Петра всі 5 років,за Мінськ,за "особливий статус",за любих друзів та інші пройопи. Ми те ж знаємо,що десь як мінімум 50% за Зелю,це те ж патріоти і вони за Україну.Ну не сприн'яли Петра-таке життя. Ви не розуміли нас,ми вас... Але як реагувати було на "термос" та "на колінах",як було реагувати на якісь капітулянські вислови,та підтримку з Моцкви, чи нападки на Закон про мову. То може це не ви? Може ви це не поділяєте? А тут кацапоботи та риги підмазуються та кажуть від вашого імені?

 Примиритися дуже просто: є багато спільного. Є Незалежність Держави, є недопущення капітулянтсьтва,та протидія єднання з ригами та Х...йлом. Недопущення РЕВАНШУ та пуццінської експансії. І тут влада не має вже значення. Буде потреба довбати ЗЕ-тре буде довбати. Не буде- не будуть і довбати. А розенблядів нехай садять,якщо посадять... Хто проти?
 Бо Х...йло зараз розхитує і хоче розістрати патріотів. Якщо ви згодні,то спільні теми є і тоді не треба навіть виділяти,хто був та є гірше з влади. Бо є ВЛАДА,а є МИ.

 Ось проста формула,а хто проти,той кацап,або сепар, або риг,або мудачуковець-підкацапник.

 Все.

Якщо ти такий охуєнний аналітик, то мав би зрозуміти, що Беня своїх позицій чекістам не здасть, бо, по-перше, є уже досвід 2014 року,
По-друге (чи може по-перше), якщо здасть, його чекає доля у кращому випадку Ходарковського, у гіршому - Березовського. Інша справа, що з того будуть мати українці. А зе - то чортик на ниточках.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Не тарапизь - ты ж бачыш - уже пошел процесс отрезвления маленьких свынячуков. Большие  - безнадежные, а маленьких еще можно приучить к лотку. :-B

ти оптиміст))))) свинарчукізм в українській ментальності не випадковий а обумовлений комплексом інших, також фундаментальних, рис))))
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

пс. Додано
або сепар, або риг,або мудачуковець-підкацапник.
)))
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

для початку - перестати називати (хоча б називати) руками/ногами кремля, кацапами, ватою, вишиватою, хохлами, малоросами, укросами, бидлом, плебсом, сісілістами і таке інше ВСІХ, з ким не згоден
та щас. Будем називати так, як нам хочеться.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

та щас. Будем називати так, як нам хочеться.
взаємно, двадцятьп'ятники! :-B
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

ти оптиміст))))) свинарчукізм в українській ментальності не випадковий а обумовлений комплексом інших, також фундаментальних, рис))))
Ага. Оптимист. Я тебе еще осенью писал - все будет хорошо. Весна покажет где зеленеет. Шо не? Ясно, что это даже не шаг. это только поворот в правильном направлении. Но он есть. Впервые после референдума о Независимости так массово народ проголосовал за перемены.  ;)
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ага. Оптимист. Я тебе еще осенью писал - все будет хорошо. Весна покажет где зеленеет. Шо не? Ясно, что это даже не шаг. это только поворот в правильном направлении. Но он есть. Впервые после референдума о Независимости так массово народ проголосовал за перемены.  ;)

бажанння змін ппри небажанні змінюватис - черговий  пшик як і два майдани)))) свинарчкізм луценщина мамчурство проффесорство воно  в головах. всіх.
і заміна одних сивнарчуків при кориті на інших є добре лиш для свинарчуків що отрималикорито))))
для оновлення мільйонної армії вертикалі і горизонатлі влади нізвідки взяти непроажних компетентних несвинарчуків)))
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Забаньте ашмодея.
Зжальтесь над розумними форумчанами пліз ;)
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

бажанння змін ппри небажанні змінюватис - черговий  пшик як і два майдани)))) свинарчкізм луценщина мамчурство проффесорство воно  в головах. всіх.
Не  паникуй. Головы проветриваются помаленьку. Не все сразу. Это ж тебе не такой и маленький корабль - Украина.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Не  паникуй. Головы проветриваются помаленьку. Не все сразу. Это ж тебе не такой и маленький корабль - Украина.

ну якщо допустити твою аналогію то Українна не корабель а баржа)))
щодо свинарчукізму)))) зрушення тут можливі лиш при радикальній ломці укрментальності - а цього не було навіть і під час пмегакатаклізмів типу голодоморів \просеру криму\розстрілу небенсої сотні \системних котлів
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

ну якщо допустити твою аналогію то Українна не корабель а баржа)))
щодо свинарчукізму)))) зрушення тут можливі лиш при радикальній ломці укрментальності - а цього не було навіть і під час пмегакатаклізмів типу голодоморів \просеру криму\розстрілу небенсої сотні \системних котлів
Баржи и самоходными бывают. Так шо не все потеряно. :D
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

  Панове. ППП зробили помилку.
  Величезну.
  Присудили більшості, що не голосувала за Пе, наймення зрадників.
  Ви збираєтесь її повторити щодо меншості?
  Геть кльопки погубили?
  Грунт для єднання є - українська Україна.
  Навколо цієї мети, як її досягнути і мають точитися суперечки.
  Штрикання і підковирки призводять виключно до деструктивних ментальних конструкцій.
  Хіба було їх мало?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Баржи и самоходными бывают. Так шо не все потеряно. :D

ми в вічному дрейфі ))))
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

SOUTH BLOOD - можливо як є беззаперечні порохоботи фанатики,то є беззаперечні такі як ти сісілісти -паразити,які чекають від Зеленського роздачі слонів. Так тобі чілен що обломиться. :fuck:  Популістів я не люблю,а ліваків особливо. Я ніколи не був порохоботом. ЗЕленський сам винен- всі усього наобіцяв від патріотів до сепарастів,як ти. І поки що мене ЗЕленській це якось ,м'яко кажучі...Хоча про паспорти він таки сьогодні вперше щось таки промовив і це було не саме таке й поганеньке. А усі мене тут знають: Я СТРОХ,НО СПРАВЕДЛИФФ! 

І ще раз нагадую: для мене міцна та Незалежна Україна -понад усе. Це теж усі знають. Бо Незалежна Україна це гарно для мене і для бізнесу. Буде ЗЕля притримуватися хочь певних стандартів захисту Держави,не зв'яжеться з ПОЗАВЧОРАШНІМИ, встоїть перед Мацквою- та нехай...ПообітреЦЦя! А буде шкодити він,чи будь хто- буде й реакція.

Ви самі казали про примирення- ви ж перші,то давайте-спільне є. Інших варіантів просто нема.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

людей об.єднує не спільне минуле а спільне майбутнє.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ви самі казали про примирення- ви ж перші,то давайте-спільне є

 Психологічно програвшим важче зробити переший крок.
 Ваш трохи неповний, і (можливо)трохи нерішучий виступ - крок вперед порівняно з безладом ворожнечі.
 Тому підтримую.
 Маємо пильнувати ідеї, їх втілення.
 На вождів хай моляться у бандустанах.

   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

є багато спільного
:-B
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

SOUTH BLOOD - можливо як є беззаперечні порохоботи фанатики,то є беззаперечні такі як ти сісілісти -паразити,які чекають від Зеленського роздачі слонів. Так тобі чілен що обломиться. :fuck:  Популістів я не люблю,а ліваків особливо. Я ніколи не був порохоботом. ЗЕленський сам винен- всі усього наобіцяв від патріотів до сепарастів,як ти. І поки що мене ЗЕленській це якось ,м'яко кажучі...Хоча про паспорти він таки сьогодні вперше щось таки промовив і це було не саме таке й поганеньке. А усі мене тут знають: Я СТРОХ,НО СПРАВЕДЛИФФ! 

І ще раз нагадую: для мене міцна та Незалежна Україна -понад усе. Це теж усі знають. Бо Незалежна Україна це гарно для мене і для бізнесу. Буде ЗЕля притримуватися хочь певних стандартів захисту Держави,не зв'яжеться з ПОЗАВЧОРАШНІМИ, встоїть перед Мацквою- та нехай...ПообітреЦЦя! А буде шкодити він,чи будь хто- буде й реакція.

Ви самі казали про примирення- ви ж перші,то давайте-спільне є. Інших варіантів просто нема.
Вольдемар Не. Вольдемаром теперь после инаугурации я буду называть президента. Вольтер не заепуй нарид своей фобией сисиализьма. Это такой же призрак, как призрак коммунизма, что побродил и благополучно сдох. У современных государств есть главная вункция - быть социальным. Иначе граждане перестают видеть в нем смысл.Так шо кончай кияше подражать. Автобус должен ехать туда, куда надо пассажирам, а не водителю.
 
Пысы, мне не надо ничего от государства, я вообще не привязан к нему в плане доходов.

Останнє редагування: 28 квітня 2019 00:21:36 від SOUTH BLOOD
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Психологічно програвшим важче зробити переший крок.
 Ваш трохи неповний, і (можливо)трохи нерішучий виступ - крок вперед порівняно з безладом ворожнечі.
 Тому підтримую.
 Маємо пильнувати ідеї, їх втілення.
 На вождів хай моляться у бандустанах.

============================
Звісно це важко. Я довбав Петра 5 років,потім побачив альтернативу яка сама собі протирічила в обіцінках та позиціях,щоб усім сподобаться. побачив радість синяків, наступив собі на горлянку та проголосував за Петра. Потім,бачучі що патріоти розколені вщент.а тут Хуйло розкачує, я ,звісно не став ЗЕботом і ніколи ім не стану по причинам світогляду та й іншим,але готов примиритися з тими,хто буде за Україну. А владу я будуду довбати як і довбав. Я то взагалі владу не люблю,бо у серці я анархіст-козаченько. B-)  Ну звісно,я реаліст,все розумію... Але так: усім тре більш-меньш переступити черз амбіції заради України.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Ну звісно,я реаліст,все розумію
  Крім сісілізьму.  ;)

  :-B
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Вольдемар Не. Вольдемаром теперь после инаугурации я буду называть президента. Вольтер не заепуй нарид своей фобией сисиализьма. Это такой же призрак, как призрак коммунизма, что побродил и благополучно сдох. У современных государств есть главная вункция - быть социальным. Иначе граждане перестают видеть в нем смысл.Так шо кончай кияше подражать. Автобус должен ехать туда, куда надо пассажирам, а не водителю.

Пысы, мне не надо ничего от государства, я вообще не привязан к нему в плане доходов.
==============================
  Коли це ти бачив,щоб автобус їхав туди,куди надо пасажирам? Скоту дають лише маршрут-тих на бійню,тих на догодування... Якщо коровам дати волю,вони самі себе знищать та передохнут.Це істина життя! Інше все лібаралистична маячня. Та ти й сам десь у глибині свідомості розумієш- я правий. То в тебе толерастія грає. Це страшна зараза,називати речі іншими термінами. :D  X(  А маршрут обираєш у таксі,чи за кермом СВОЄЇ машини. Ферштейн? B-)  Це не для всіх...

Ти не будеш назівати мене Вольдемаром.ОК! Зви мене Володимиром Олександровичем-боя я їм і є! :D

Останнє редагування: 28 квітня 2019 00:33:05 від Wolter
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

==============================
  Коли це ти бачив,щоб автобус їхав туди,куди надо пасажирам? Скоту дають лише маршрут-тих на бійню,тих на догодування... Якщо коровам дати волю,вони самі себе знищать та передохнут.Це істина життя! Інше все лібаралистична маячня. Та ти й сам десь у глибині свідомості розумієш- я правий. То в тебе толерастія грає. Це страшна зараза,називати речі іншими термінами. :D  X(  А маршрут обираєш у таксі,чи за кермом СВОЄЇ машини. Ферштейн? B-)  Це не для всіх...

Ти не будеш назівати мене Вольдемаром.ОК! Зви мене Володимиром Олександровичем-боя я їм і є! :D
БГГГ Автобус всегда едет туда, куда надо пассажирам, поэтому они и билеты покупают. А не к теще водилы завезти кабанчика чи картошки лантух. Забуть эти элитаристские замашки - они не прокатили. В современном мире это невозможно реализовать, не упав на уровень Африки. Что мы и доказали. Отсутствие социальных лифтов - это как тромбоз в организме. Гибель. Развиваться могут только открытые системы.
 И это хорошо,что тебя так зовут - легко привыкнешь к имени Президента. :D
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Є Незалежність Держави

Десь так , як незалежність Мексики від Іспанії , і виборювати тую незалежність буде новообраний із світоглядом колонізатора , маючий безліч друзів у метрополії , вже задекларувавший , що усіх кому щось не подобаєцця обміняє за списком на нафту і "мене українця залишить як експонат у музеї" , як і ацтеків чі майя у Мексиці залишили експонатами або карнавальними ряженими .

До речі - банкіри - суть лихварі - наднаціональні - похвігу із кого відсотки драти .
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

БГГГ Автобус всегда едет туда, куда надо пассажирам, поэтому они и билеты покупают. А не к теще водилы завезти кабанчика чи картошки лантух. Забуть эти элитаристские замашки - они не прокатили. В современном мире это невозможно реализовать, не упав на уровень Африки. Что мы и доказали. Отсутствие социальных лифтов - это как тромбоз в организме. Гибель. Развиваться могут только открытые системы.
 И это хорошо,что тебя так зовут - легко привыкнешь к имени Президента. :D
===================================
 Можна звикнути до імені навіть сучої тещі. Але це не означає,що ти її будеш звати-мама. B-)  Пасажири купують білети бо тре платити ковбоям,щоб кудись їх гнали. Кажу тобі,автобус їде по маршруту,навіть вони не вирішують сам маршрут,а рентабельність і гроші інших. А соціальні ліфти повинні бути,бо вони оновлюють еліту. Генезіс породжує нетрівіальність,а зачиненість еліт їх виродження-норма еволюції. Навіть форди та біли гейтси пішли з гаражів. Але ж це досить невеликий процент. Вони водії,вони прокладають маршрути.вони й вирішують,а сам манюпас не виживе,якщо стане керувати своїм життям-проходили вже.Голодомор на голодоморі,концтабори на таборах і таборами погоняють. Просто так сьогодня казати нетолерантно. B-)  Єліти зараз трохи маскуються,навіть на лісапетах можуть проїхати...подихати ...

Останнє редагування: 28 квітня 2019 00:52:04 від Wolter
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

===================================
 Можна звикнути до імені навіть сучої тещі. Але це не означає,що ти її будеш звати-мама. B-)  Пасажири купують білети бо тре платити ковбоям,щоб кудись їх гнали. Кажу тобі,автобус їде по маршруту,навіть вони не вирішують сам маршрут,а рентабельність і гроші інших. А соціальні ліфти повинні бути,бо вони оновлюють еліту. Генезіс породжує нетрівіальність,а зачиненість еліт їх виродження-норма еволюції. Навіть форди та біли гейтси пішли з гаражів. Але ж це досить невеликий процент. Вони водії,вони прокладають маршрути.вони й вирішують,а сам манюпас не виживе,якщо стане керувати своїм життям-проходили вже.Голодомор на голодоморі,концтабори на таборах і таборами погоняють. Просто так сьогодня казати нетолерантно. B-)  Єліти зараз трохи маскуються,навіть на лісапетах можуть проїхати...подихати ...

Кул, мэн.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Элиты потому и стали элитами, что все пошли из условных гаражей и пробились вверх, так как вливали свежую кровь и идеи  в верхний класс. И никак иначе. Чем больше гора породы, тем больше золота из нее намоешь. Элита окуклившись вырождается и приводит свою страну к гибели. Что с нами чуть и не случилось. Вереней еще пока не случилось. Погляди куды  оно вывезет.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

===================================
 Можна звикнути до імені навіть сучої тещі. Але це не означає,що ти її будеш звати-мама. B-)  Пасажири купують білети бо тре платити ковбоям,щоб кудись їх гнали. Кажу тобі,автобус їде по маршруту,навіть вони не вирішують сам маршрут,а рентабельність і гроші інших. А соціальні ліфти повинні бути,бо вони оновлюють еліту. Генезіс породжує нетрівіальність,а зачиненість еліт їх виродження-норма еволюції. Навіть форди та біли гейтси пішли з гаражів. Але ж це досить невеликий процент. Вони водії,вони прокладають маршрути.вони й вирішують,а сам манюпас не виживе,якщо стане керувати своїм життям-проходили вже.Голодомор на голодоморі,концтабори на таборах і таборами погоняють. Просто так сьогодня казати нетолерантно. B-)  Єліти зараз трохи маскуються,навіть на лісапетах можуть проїхати...подихати ...

Тобто, маршрути прокладають не у відповідності до потреб пасажирів?
А пасажири настільки тупі, що купують квиток і їдуть туди, куди їм не треба?
Нє, ну з цим тре щось робити...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Тобто, маршрути прокладають не у відповідності до потреб пасажирів?
А пасажири настільки тупі, що купують квиток і їдуть туди, куди їм не треба?
Нє, ну з цим тре щось робити...
------------------------------------------
Саме так...тому,якщо ти їздив чи літав,тебе чекали суцільні пересадки. Маршрути прокладають лише з міркувань рентабельності і тільки.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

------------------------------------------
Саме так...тому,якщо ти їздив чи літав,тебе чекали суцільні пересадки. Маршрути прокладають лише з міркувань рентабельності і тільки.

ці пересадки є наслідком оптимізації маршруту саме туди, куди мені треба
ніхто не прокладе маршрут туди, куди нікому не тре
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

НарІду нужни суцільні поводирі,бо інакше "мужик забалуєть". Почне не працювати,заморить голодом сім'ю та здохне сам. Дати сучасний приклад? Ось:



 Живий приклад ДИРИ... коли всі кинули працювати та стали грабувати. Спочатку проукраїнських,потім своїх, навіть кацапам,щоб уникнути розпаду "СВАБОДНЫХ МАЛАДЫХ РЕСПУЛИК" прийшося вистрілювати як собак їх атаманів, перебивати у оврагах певних ОРКІВ,а інших гнати на підвал і бити як тварюк. Прийшлося відроджувати ментів та своє КДБ.
Ну,гаразд,то ОРКИ,а ось супертолерантний Монреаль-ліваки грабують магазини:



Ще приклади? Іх єсть у мєня! B-)

Я правий. ПРАСТОЙ НАРІД-це бидло.

Останнє редагування: 28 квітня 2019 12:51:30 від Wolter
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Не зрозуміла, ще пару днів тому зелєботи співали про спільну працю заради України.
Що змінилося? Чому сьогодні примириння не є актуальним?
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

НарІду нужни суцільні поводирі,бо інакше "мужик забалуєть".
типовий феодал
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

Не зрозуміла, ще пару днів тому зелєботи співали про спільну працю заради України.
Що змінилося? Чому сьогодні примириння не є актуальним?
=================================
Просто тактика Х...йла розколити патріотів по таборах. Про упоротих я не кажу. А  так не треба давати козир Х...йлу. Ну написав...потроху спрацьовує...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

типовий феодал
-----------------------------------------
Тебе тре пороти як худобу в першу чергу,бо ти саме уособлюєш найгірші риси бидла! :fuck:
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

=================================
Просто тактика Х...йла розколити патріотів по таборах. Про упоротих я не кажу. А  так не треба давати козир Х...йлу. Ну написав...потроху спрацьовує...

тактика хуйла - організувати "примирення" на умовах зєлі, щоб усі альтернативи зєлі до парламентських здулися або зашкварилися
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

тактика хуйла - організувати "примирення" на умовах зєлі, щоб усі альтернативи зєлі до парламентських здулися або зашкварилися
===========================
Я це добре усвідомлюю,тому ніяких поступків в плані Незалежності,шляху до Європи, мови і що до кацапні. Деякі згодні... а інші... якщо ЗЕ потягне нас до рюзске мір,то я за його владу не дам і копійки. Його зметуть. А якщо хоча б не буде заважати патріотам,то це вже таке. Ось і подивимось.
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

-----------------------------------------
Тебе тре пороти як худобу в першу чергу,бо ти саме уособлюєш найгірші риси бидла! :fuck:
поролка не виросла, скнара
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

По перше -вибори закінчилися,і ми знаємо,що як за Петра 20% з 25% довбали того ж Петра всі 5 років,за Мінськ,за "особливий статус",за любих друзів та інші пройопи. Ми те ж знаємо,що десь як мінімум 50% за Зелю,це те ж патріоти і вони за Україну.Ну не сприн'яли Петра-таке життя. Ви не розуміли нас,ми вас... Але як реагувати було на "термос" та "на колінах",як було реагувати на якісь капітулянські вислови,та підтримку з Моцкви, чи нападки на Закон про мову. То може це не ви? Може ви це не поділяєте? А тут кацапоботи та риги підмазуються та кажуть від вашого імені?

 Примиритися дуже просто: є багато спільного. Є Незалежність Держави, є недопущення капітулянтсьтва,та протидія єднання з ригами та Х...йлом. Недопущення РЕВАНШУ та пуццінської експансії. І тут влада не має вже значення. Буде потреба довбати ЗЕ-тре буде довбати. Не буде- не будуть і довбати. А розенблядів нехай садять,якщо посадять... Хто проти?
 Бо Х...йло зараз розхитує і хоче розістрати патріотів. Якщо ви згодні,то спільні теми є і тоді не треба навіть виділяти,хто був та є гірше з влади. Бо є ВЛАДА,а є МИ.

 Ось проста формула,а хто проти,той кацап,або сепар, або риг,або мудачуковець-підкацапник.

 Все.

Волька шо ти переживаєш за окупантоскулячіх свінєй.  Вони перші ж дістануть по кумполу німитими лаптями і побіжать на кпп до хунти.
   
Невозможно примириться, да что там - просто нормально сосуществовать рядом, с теми, чей смысл жизни - уничтожить твою идентичность, если не физически, то морально.

Как я могу примириться с теми, кто говорит - давай, перестань быть собой, отрекись от семьи и родных и тогда, может быть, мы разрешим тебе считаться почти равным нам?

Это просто невозможно. Хотя бы потому, что говорят так люди, в массе своей откровенно глупые, необразованные или просто подлецы и моральные деграданты. В общем говоря - те, кто не является для меня авторитетом.

Ни у них, ни у меня нет другой страны. Нет другой земли, на которой ждут их или меня. Такие дела.
Где то я писал, что ещё в 2014г. завал тут в опроснике вопрос как Вы относитесь у Майдану, к агрессии, к войне, так даже тогда, на патриотичном ФУПе в итоге получилось, что только 5% так или иначе воюют, 25% - помогают делами, волонтёрят, Остальные же 70% - это те, кто активно не участвует, так как или обстоятельства не позволяют или состояние здоровья или ещё что либо. И это - почти в самом начале агрессии.

Тоесть те, кто даже агрессию против Украины не считают чем то крайне негативным, против чего надо реально бороться не на жизнь, а на смерть, чем то жертвовать. И коими руководит материальное благополучие и комфорт своих родных, семьи, а не общенародные интересы и социальный строй в государстве....

И мне где то сдаётся, что это большинство и прокатило Петра, который долгое время держал это большинство в подвешенном состоянии, в напряжении войной, противостоянием, агрессивной риторикой, и большинству просто надоело это терпеть, испытывая чувство стыда и бессилия....

К тому же не надо забывать, что 70 лет наши отцы прожили при СССРе, тоесть, воспитывались в ватном режиме и не стоит обольщатся, что одно поколение так запросто сможет преодолеть инерцию, воспитываемую не одно десятилетие....

Ну, где то так...
   
Re: Чи можливо примирення- так,можливо.

тактика хуйла - організувати "примирення" на умовах зєлі, щоб усі альтернативи зєлі до парламентських здулися або зашкварилися

тактика хуйла не змінилася з часів "управлєнія" Януковоща. Зараз буде більше скулєнія сколєн хуйлоработяг. Он вибори пройшли, а  4 зміни хуйлоботів ніхто не відміняв. Лаптєпропаганда  німитих работяг хуйла буде все більше істеричною.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія