Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собакірен ...

Re: Собакірен ...

Тааак)
А які вони робляться трагічні, ті спаніельські очі, коли потрібно вициганити щось смачненьке! :)
ЗІ. Класнючий цуцман.
А люкс грамотно обставив повернення, з мімімішною темою, де ніхто не навтикає заслужених фуйців.. B-)

або коли дуже хоче на ліжко щоб взяли, то мало того що очі зробить та ще щось в зубах принесе і дивиться, дивиться ...  :laugh:

   
Re: Собакірен ...

Тааак)
А які вони робляться трагічні, ті спаніельські очі, коли потрібно вициганити щось смачненьке! :)
ЗІ. Класнючий цуцман.
А люкс грамотно обставив повернення, з мімімішною темою, де ніхто не навтикає заслужених фуйців.. B-)
Так!
І молодець, що повернувся. З кимось же треба дискутувати)
   
Re: Собакірен ...

О, це теж.
Вони дуже активні і їм постійно потрібен рух (інакше розтовстіє).
І ніжки стільців та табуретів залишають погризені, як бобер якийсь.

Не знаю, сільські як дві ковбаси, міська що сидить в квартирі, як сосиска  :laugh:  довга і худа, високі лапи, гонча якась

   
Re: Собакірен ...

Два місяці? Щеплення вже робили необхідні? Якщо я правильно пам'ятаю то я двічі робив вже на такий термін.

звичайно, двічі робили і в пів року від сказу ще залишилось вродь
   
Re: Собакірен ...

Еволюція людини привела до появи у собак виразнішого погляду. Як з'ясували вчені з британського Портсмутского університету, у собак впродовж мільйона років розвинувся спеціальний м'яз, який формує знаменитий "щенячий погляд", від якого тануть серця багатьох людей. Що характерно, вовки не здатні так маніпулювати емоціями людей через його відсутність.

Виявлений ​​м'яз дозволяє собакам підняти внутрішню "брову" так, що їх погляд стає виразнішим. Ця гримаса робить псів більш привабливими, чимось схожими на дітей, жалібний погляд яких підсвідомо змушує людей проявити турботу. Даному м'язовому руху навіть дали назву AU101.

Показати зображення...
https://lifestyle.сегодня/ua/lifestyle/science/uchenye-razgadali-sekret-zhalobnogo-shchenyachego-vzglyada-1286332.html
Цікаво, дякую!
   
Re: Собакірен ...

спанік тапкогриз
   
Re: Собакірен ...

або коли дуже хоче на ліжко щоб взяли, то мало того що очі зробить та ще щось в зубах принесе і дивиться, дивиться ...  :laugh:

Нічого, підросте, сама залазити буде )))
   
Re: Собакірен ...

Кажеш позичив у Сірка очі ?
   
Re: Собакірен ...

Люкс, пам'ятайте - виноград для собак то смертельна отрута!!!
Ви на Закарпатті живете, там винограду багато. Буде соблазн побалувати собаку ласощами, вони його їдять із задоволенням, але то для них СМЕРТЬ!!!

Чого смерть ??  ;o  Моя їла все життя і до 17-ти років дожила.
   
Re: Собакірен ...

Кажеш позичив у Сірка очі ?

 :lol:
   
Re: Собакірен ...

В мене восени купа винограду валяється, не бачила щоб їли, але й про смерть перебільшення певно
   
Re: Собакірен ...

Чого смерть ??  ;o  Моя їла все життя і до 17-ти років дожила.

Погугліть собаки і виноград.
   
Re: Собакірен ...

Хоч і російська вікі, але тут не принципово.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Ядовитость_виноград а_и_изюма_для_собак

Багато собак гине від винограду через незнання цієї інфи господарями.
Звичайно, що від однієї-двох ягід не загине. Є критична доза.
   
Re: Собакірен ...

Взагалі спаніелів важко виховувати, дуже соціальні, хитрі, мазуни, мімішні, тихою сапою вилазять на голову і ноги звішують , а перевчити пізніше вже не вийде
   
Re: Собакірен ...

ого, не знав.
У нас в дворі купа винограду :-(
Його ніхто не збирає і він опадає

Дякую, бо перший раз таке чую
в мене ротвелер весь час  два місяці на рік їла виноград. 15 років прожила.
   
Re: Собакірен ...

аглийский кокер спаниэль?
помесь
   
Re: Собакірен ...

поздравляю, собака самое прекрасное существо на свете. но -

это большая ответственность и гемор.

Выгуливать в любую погоду, оставлять одну нельзя - скучает) и ты ды)
   
Re: Собакірен ...

Люкс, пам'ятайте - виноград для собак то смертельна отрута!!!
Ви на Закарпатті живете, там винограду багато. Буде соблазн побалувати собаку ласощами, вони його їдять із задоволенням, але то для них СМЕРТЬ!!!
бред

шоколад и соль собакам нельзя в больших дозах. про виноград не фантазируйте
   
Re: Собакірен ...

бред

шоколад и соль собакам нельзя в больших дозах. про виноград не фантазируйте

Погугліть!
Але якщо вам не шкода слобаки - можете не гуглити, а поставити натурний експеримент - від якої кількості винограду вона загнеться.
   
Re: Собакірен ...

або коли дуже хоче на ліжко щоб взяли,
а собаке один раз позволить на своем диванчике полежать и все - обратно на место ее не загонишь)))

поздравляю - она уже начала вас строить)))
   
Re: Собакірен ...

або коли дуже хоче на ліжко щоб взяли, то мало того що очі зробить та ще щось в зубах принесе і дивиться, дивиться ...  :laugh:
Спанієльки - то чортяки і маніпулятори 80-го левелу. Але ж такі класнючі.)
Собака мисливська! Тепер мусиш придбати ружжо.
Так!
І молодець, що повернувся. З кимось же треба дискутувати)
Безумовно. Порівняно з состіками й калоффками - Люкс то Спіноза й Арістотель. B-)

Останнє редагування: 21 січня 2021 12:52:25 від Rambler
   
Re: Собакірен ...

Погугліть!
Але якщо вам не шкода слобаки - можете не гуглити, а поставити натурний експеримент - від якої кількості винограду вона загнеться.
а что есть собаки которые уплетают виноград ящиками? Я таких не встречала))) и зачем мне гуглить? ахахаха я с собаками много много лет, с перерывом 14-19гг
   
Re: Собакірен ...

а что есть собаки которые уплетают виноград ящиками? Я таких не встречала))) и зачем мне гуглить? ахахаха я с собаками много много лет, с перерывом 14-19гг
Та херню якусь городить.. в місцях розвиненого виноградарства земля встелена трагічно загиблими собачками, ето всєм ізвєсно.
   
Re: Собакірен ...

Виноград у собак може визвати ниркову недостатність.

Окремі собаки виноград усвоюють нормально, але чи треба ризикувати, щоб взнати це?
   
Re: Собакірен ...

Якщо ти сам не гівно, то і навкруги тебе будуть нормальні люди.

Свіжа гілка поряд. На підтвердження тези що люди то гівно.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092795.0
   
Re: Собакірен ...

Свіжа гілка поряд. На підтвердження тези що люди то гівно.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092795.0
Але ж особисто ти не такий, правда?
   
Re: Собакірен ...

а собаке один раз позволить на своем диванчике полежать и все - обратно на место ее не загонишь)))

поздравляю - она уже начала вас строить)))

ніфіга,
строїти почала дружину і дітей, коли я присутній то дружина каже що зовсім інша собака...
Мене слухає і визнає ...
Заставляю  дітей і дружину тримати з собакою дисципліну, не завжди вдається але ...


Я не маю  досвіду але деякі елементи для виховання взяв в Антуана на Ютубі https://www.youtube.com/user/antuannadjaryan
Маю визнате воно діє, його методи...
   
Re: Собакірен ...

Свіжа гілка поряд. На підтвердження тези що люди то гівно.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092795.0

Чи означає ствердження, що люди то гівно , що й ти гівно , якщо ти входиш в множину "люди". Бо з великою долею ймовірності ти таки людина.
   
Re: Собакірен ...

Кокер немає відчуття ситності.
не перегодовуй.
вони легко набирають зайву вагу.
   
Re: Собакірен ...

Але ж особисто ти не такий, правда?

Я десь написав про виключення? Ясна річ, що
я теж гівно. І ти теж.

Єдина у нас з тобою різниця, що я це розумію, а ти ні.
Ти якби дурне гівно.
   
Re: Собакірен ...

Кокер немає відчуття ситності.
не перегодовуй.
вони легко набирають зайву вагу.
Ця порода має регулярно добре пробздітись полями та болотами, перш за все.
   
Re: Собакірен ...

Кокер немає відчуття ситності.
не перегодовуй.
вони легко набирають зайву вагу.

це я знаю
годую кормом роял і якесь німецьке кажуть краще, і консерви якісь німецькі дороге канешно ...
   
Re: Собакірен ...

це я знаю
годую кормом роял і якесь німецьке кажуть краще, і консерви якісь німецькі дороге канешно ...

 (tu)
   
Re: Собакірен ...

https://ru.wikipedia.org/wiki/Ядовитость_виноград а_и_изюма_для_собак
Ядовитость виноград а и изюма для собак
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Перейти к навигации Перейти к поиску
Wiki letter w dashed.svg
В Википедии нет статьи с таким названием.
???
   
Re: Собакірен ...

це я знаю
годую кормом роял і якесь німецьке кажуть краще, і консерви якісь німецькі дороге канешно ...

В мене не йде корм з дитинства. Роял теж.
На натуралці  тримаю.
Хоча поки до нас завозили  європейського виробника рояла то ще якось собака їла. Зараз ніяк.
   
Re: Собакірен ...

це я знаю
годую кормом роял і якесь німецьке кажуть краще, і консерви якісь німецькі дороге канешно ...
Покупаю куриные потроха, улетает аж бегом
   
Re: Собакірен ...

Покупаю куриные потроха, улетает аж бегом

Ми думали як.
Оскільки часто подорожуєм, і щоб не заморачуватись десь в подорожах чи де з готовкою для собаки, простіше везти з собою корм і консерви ...
тому тримаєм на корах, ну і важливий момент готувати потрібно збалансовану їжу, це трохи наломно, а корм вже збалансований ...
   
Re: Собакірен ...

Ми думали як.
Оскільки часто подорожуєм, і щоб не заморачуватись десь в подорожах чи де з готовкою для собаки, простіше везти з собою корм і консерви ...
тому тримаєм на корах, ну і важливий момент готувати потрібно збалансовану їжу, це трохи наломно, а корм вже збалансований ...
Даже непонятно, как собаки дожили   70годов 20века, когда корм начал входить в широкий загал)
 
   
Re: Собакірен ...

Поздоровляю. Тепер ти теж в клубі справжніх почуттів. :)

І зрозумієш яке люди гівно.
какая чушь. Общение с собакой - это способ не работать над собой. Над своими эмоциями и над пониманием эмоций других людей.
   
Re: Собакірен ...

Собака это когда ты не можешь выспаться. И когда пылесосишь шерсть.
Это самое безобидное из проблем
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія