Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гибель группы Дятлова. 1959г.

Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Переломи і важкі забиття в частини з‘явились внаслідок падіння на слизькому схилі і далі на гряду каміння. Коли бігли в повній темряві серед ночі від палатки. Там нижче була така ділянка, яка сильно продувалась вітром і зробила схил суцільно льодяним і дуже слизьким. Це відмічалось і пошуковиками.

Спростувати чи довести можна банальною ексгумацією. Я гадаю, можна і зараз знайти сліди гептилу. Але кому воно зараз треба? Тим більше що в гебешних чи армійських секретних архівах все є що там сталось насправді. Не потрібно ніяких ексгумацій.
а як гептіл язика вирвав ? що за такий дикий гептіл?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Любопытную версию рассказал метеоролог (его фамилию не помню), который ведет сообщения о погоде на канале Россия-24. Он говорит, что группа Дятлова остановилась на ночевку на крутом склоне горы с мощным слоем снега. Расчистив снег они установили палатку. Ночью снег с горы пополз и придавил часть палатки. При этом травмировал (придавил, возможно сломал ребра) нескольких ребят. Все  это сопровождалось, по-видимому, непонятным шумом и треском. Это вызвало панику. Спасаясь, туристы кто как мог вскочили из палатки и бежали  наугад кто-куда мог.  Похоже на правду.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Любопытную версию рассказал метеоролог

Это не любопытная версия.
Это единственная правдивая версия, которая понятна всем туристам, бывавшим в горах зимой.
Это только дилетанты пишут про гептил, рептилоидов и манси
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Это не любопытная версия.
Это единственная правдивая версия, которая понятна всем туристам, бывавшим в горах зимой.
Это только дилетанты пишут про гептил, рептилоидов и манси
Только дилетант ставит палатку на склоне. И опасно и спать неудобно
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.


Только дилетант ставит палатку на склоне. И опасно и спать неудобно

 :facepalm1:
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

та прикумарили вы уже.. ну погибли и хер с ними.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

а як гептіл язика вирвав ? що за такий дикий гептіл?

Звірі язики повиривали. Коли туристи блювали від отруєння, так і застигли мертві з розкритими ротами.

Здається, там були ще й «виколоті очі». Це характерна специфіка птахів.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Это не любопытная версия.
Это единственная правдивая версия, которая понятна всем туристам, бывавшим в горах зимой.
Это только дилетанты пишут про гептил, рептилоидов и манси

Чому вони блювали? Від морозу? Чи від лавини?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

щоб всі почали розбігатися голі й босі, достатньо, щоб спочатку одного накрило, і в нього був ніж.

якби то була хмара гептилу, як ото ти понавидумував, то навкруги в радіусі кілометрів валялося в купа загиблих тварин, від мишей до ведмедів, що обов'язково не залишилося б непоміченим. ні слідаками, ні місцевими.

А з чого ви взяли, що там не було тих загиблих тварин? Що не відмічено в протоколах? Чи може хтось розкопував мишині нори і ведмежі барлоги? Та вони ледве людей понаходили, і то не всіх відразу. Частину знайшли лише коли розтав сніг.

Чи може хтось хоче знайти в тих протоколах обломки ракети неподалік? Яка не лише накрила туристів ядовитою хмарою, а й викликала лавину.

Більшість студентів які приймали участь у пошуках після знаходження стоянки Дятлова від розшуків усунули. З підписками про нерозголошення.

Протоколи писались ПРАВИЛЬНО. Тоді була манія надсекретності, в кожному незнайомому бачили шпійона.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Не могу понять такого нездорового интереса к гибели какого-то Дятлова со товарищи. У него шо пропалая грамота була?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Чому вони блювали? Від морозу? Чи від лавини?

Блюют от сотрясения мозга.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Чому вони блювали? Від морозу? Чи від лавини?

від передозу.

щодо нііпацца сєкрєтності тих часів...

то чому ж ми таки знаємо про Новочеркаськ, про тоцькі ядерні навчання, про вибухи ракет на Байконурі з масовою загибеллю персоналу, про те, хто скомуніздив і передав совку документацію ядерної бомби, про те, що кінохроніка з польотом Гагаріна - постановка, що знімалась вже після події... тощо?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

у юнацтві у нас у дворі пара ідіотів нажувалися макової соломи. блювали далі ніж бачили.
і зомбаками цілий день тинялись.
а інші нажлуктилися з трьохлітрової банки самогону і влаштували поножовщину й опинились в лікарні.
і, шо найцікавіше, - всі, б***ь, комсомольці, прям як ті дятли з одноіменного перевалу.

то все КГБ в парі з КБ Корольова певно підстроїло. гептил розпиляло.

   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

"Миша,все .уйня,давай по новой!"(ц) ???? :facepalm1:
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

у юнацтві у нас у дворі пара ідіотів нажувалися макової соломи. блювали далі ніж бачили.
і зомбаками цілий день тинялись.
а інші нажлуктилися з трьохлітрової банки самогону і влаштували поножовщину й опинились в лікарні.
і, шо найцікавіше, - всі, б***ь, комсомольці, прям як ті дятли з одноіменного перевалу.

то все КГБ в парі з КБ Корольова певно підстроїло. гептил розпиляло.
----
:gigi:
I послало загiн КДБ на зачистку,вночi,за 500 км,на лижах! :weep: Напевно,хтось телефоном повiдомив,що
студенти вночi побачили щось заборонене! ;)  Там же
в тайзi майже на кожному деревi висiв телефон! :pleasantr:
Тут уже й така версiя була! :facepalm:

Останнє редагування: 11 лютого 2019 21:03:59 від Blokh
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Это не любопытная версия.
Это единственная правдивая версия, которая понятна всем туристам, бывавшим в горах зимой.
Это только дилетанты пишут про гептил, рептилоидов и манси
----
 (tu)
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Доречі, за цей час встиг склеїти ласти щонайменше один з активних дописувачів цієї гілки.
нєкто pa4ka.
то його КГБ зачистило.
бо багато знав про дятлів.

та й газами через розетки та щілини декого на цьому форумі спецслужби зі світу зводять. але він точно не знає, чи то брєлки, чи ефесбешники.

будьтє начєку, таварісчі!


 :facepalm1:
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

від передозу.

щодо нііпацца сєкрєтності тих часів...

то чому ж ми таки знаємо про Новочеркаськ, про тоцькі ядерні навчання, про вибухи ракет на Байконурі з масовою загибеллю персоналу, про те, хто скомуніздив і передав совку документацію ядерної бомби, про те, що кінохроніка з польотом Гагаріна - постановка, що знімалась вже після події... тощо?

Не вірю.

Навіть уявити не можу масової наркооргії в 1959 році.

Я був студентом багато десятиліть пізніше тих туристів. Про наркотики в нас всі знали, що щось таке є. Знали лише одне слово - АНАША. Абсолютно не уявляючи що це таке. Ще коли школярами хуліганили, то під гітару горланили:

К нам приехал Курбаши
Он привез нам анаши
Анаша, анаша
До чего ж ты хороша

Також не уявляючи що це за звір таких та анаша. Всякий портвейн дудлили, а наркотики то був якийсь абстрактний космос.

Далі. Той лижний похід групи Дятлова був присвячений якомусь там партєйному з‘їздові. Широко розрекламований в комсомольській пресі. У вечір перд трагедією сам Дятлов відніс і встановив на якийсь там пік поруч якийсь червоний вимпел. То був жорсткий ідеологічний захід (мероприятие), а не просто лижна прогулянка. Там ТОЧНО були інформатори як від партії/комсомолу, так і від КГБ. І в цих умовах ужиратись наркотою до галюнів...

Я вже не кажу що вилетіли б як пробка з інституту. А можливо і сіли б. Тоді з наркотою було строго.

Ніколи не повірю в таке.

Крім того. Я не спец по грибах і іншій дурі. Але щось мені здається, що хрєн вони проходили б на лижах в екстремальних умовах щодня багато десятків кілометрів під наркотою. Чи після вживання наркоти.
 
Я б ще зрозумів, якби група просунутих (продвинутых) студентів-гурманів після сесії виіхала десь на природу і обкумарились. Але під час партєйного лижного пробігу в честь бла-бла-бла, не можу такого навіть допустити.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

я ж написав, що грибів їм насипали місцеві мансі, які на тих грибах щільно сидять споконвіку.
коли дятли в тих мансі гостювали напередодні, то скуштували під наглядом, а потім вирішили закинутися самі.
не вгадали з дозою.
пили-пили, жували-жували, а воно не брало.
а потім як уіпало по башці...
когось сильно накрило на агресію, а когось на дикий жах.
ото і вся конспірологія.

щодо наркоти  і савєцкої молоді.
вживання наркоти залежало від регіону.
я вперше спробував курити коноплю в піонерському таборі в одесі. в 70-ті.
там кожен шмаркач знав, що з нею робити.
а в києві такої традиції масово не було.
в армії в 80-ті взнав багато про середньоазійські речовини.
в тому числі і героїн з афгану, яким іноді закидувалися деякі наші літуни, що на нього там присіли.
а в сибіру, де обіталі ті дятли, взагалі традиційно куярили і куярять все підряд. в тому числі і технічні речовини.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

з приводу присвячення...

ми в школі грали втіхаря "дим над водою" в актовому залі, а присвячували наш ВІА якомусь марату казєю, тіпа пєанєру-гєрою.
   
напомните, пожалуйста, Ракитин - это тот кто написал версию про американских шпионов, которых забрасывали в тайгу в пургу на парашютах, а потом их же подбирал-подхватывал самолёт на бреющем полёте? :)

26 мая B-17 и C-46 прибыли на мыс Барроу (Аляска). На следующий день начались поиски СП-8. День стоял сумрачный, и после 13 часов поисков B-17 вернулся на базу ни с чем. Станция была обнаружена только 28 мая совместными усилиями экипажей B-17 и PV-2 из патрульной эскадрильи, располагавшейся на о.Кадьяк. Выбрав место вблизи станции, Смит и Ле-Шэк выпрыгнули с парашютами. Сбросив запас продовольствия и получив ответ от экспертов по УКВ-связи, B-17 вернулся на базу.

По плану операции на изучение станции отводилось 72 часа. За это время механики на базе в Point Barrow установили на B-17 улавливающее устройство Skyhook. 30 мая прошли испытания системы. На следующий день началась операция по эвакуации Смита и Ле-Шэка. Вскоре после вылета выяснилось, что ледовые поля в районе станции покрыты густым туманом. Найти станцию не удалось, и B-17 вернулся в Point Barrow. В тот же день был предпринят ещё один вылет, но вновь безуспешно. Было решено привлечь к поискам самолёт морской разведки Neptune. На следующее утро (2 июня) Neptune вылетел из Point Barrow на 2,5 часа раньше B-17. С помощью своего мощного навигационного оборудования разведчик быстро обнаружил станцию и затем с помощью УКВ-маяка навёл на место B-17.

По прибытии B-17 на место выяснилось, что погода была на пределе возможностей системы Skyhook: скорость ветра превышала 50 км/час (7 баллов по шкале Бофорта — «крепкий ветер»); серый лёд сливался с небом, затрудняя определение линии горизонта. Смит и Ле-Шэк наполнили аэростат гелием и прикрепили к тросу груз: 150 фунтов (68 кг) документов, образцов оборудования и заснятой фото- и киноплёнки, изо всех сил удерживая его под порывами ветра.

Когда B-17 сделал заход для подъёма груза, линия горизонта сделалась неразличимой. Однако соединительный трос с ярко-оранжевыми майларовыми маркерами позволили пилотам сориентироваться в пространстве. B-17 уверенно захватил трос, после чего пилоты немедленно перешли на полёт по приборам. Груз был поднят на борт без проблем.

После подъёма груза место первого пилота занял Прайс — бывший пилот морской авиации. По плану операции, ему предстояло поднять на борт первого из людей. Первым шёл Ле-Шэк. Когда он прикрепился к тросу аэростата, ветер усилился и Смит напрягал все силы, чтобы удержать Ле-Шэка на месте. По мере подъёма аэростата делать это становилось всё труднее, и, наконец, сильный порыв ветра повалил Ле-Шэка и протащил по льду почти 100 метров, прежде чем лейтенанту удалось зацепиться за ледяной торос. Как раз в этот момент Прайс поймал трос системы в улавливатель, и Ле-Шэк был успешно поднят на борт Б-17.

Смита поднимал Зайгрист. Несмотря на сильный ветер, захват троса и подъём прошли удачно. На борту B-17 экспертов ждали поздравления и порция «лечебного виски»
(с)


   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

а хтось і не вживав тих грибів, а став жертвою вштиреного...
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

а хтось і не вживав тих грибів, а став жертвою вштиреного...


мати Божа...
Який ви придурок!...

Нахер такі складності - аби обдолбитися пхатися за сотні км у зимові гори Уралу?

Ви мабуть сам на якихось грибах сидите?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

з приводу присвячення...

ми в школі грали втіхаря "дим над водою" в актовому залі, а присвячували наш ВІА якомусь марату казєю, тіпа пєанєру-гєрою.

В тому то і справа, що ВТИХАРЯ. От якби ви врізали те діп пурплє на комсомольській конференції в присутності партбонзів, було б трохи по іншому.

А ті дятлівці проводили широко розрекламовану серйозну політичну акцію. З таким тоді не не жартували. Любий найменший збій і отримують звинувачення в антісовєтізмє. Не забувайте, за таке тоді навіть пострілювали. Не так масово як при дяді йосі, але досить активно. В будь якому випадку лише одна підозра на ідеологічній диверсії ставила хрест на людині.

Відносно накрило всіх. ОДНОЧАСНО. Ну нехай, скуштували грибочків. Але ж чисто фізіологічно - когось би заштирило трохи раніше, когось пізніше. То коли перші заштирені ломанулись би різати палатку і голими вискакувати на лютий мороз, хтось би хоч один тепло вдягнувся і кинувся їх доганяти і вгамовувати.

До того ж палатку таки завалило снігом. То ж не від грибів.


Я таки за падіння якогось ракети-носія десь поряд, ймовірно трохи вище по схилу. Це викликало снігову лавину і хмару ядовитого газу. Це в тій історії все пояснює.

Останнє редагування: 11 лютого 2019 21:50:51 від Маковій
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Я таки за падіння якогось ракети-носія десь поряд, ймовірно трохи вище по схилу. Це викликало снігову лавину і хмару ядовитого газу. Це в тій історії все пояснює.

Боже, ідіоте, відкрий карт - ракета з Байконура не може там впасти аж ніяк. а Плесецька ще не було.
Р7 не літала не гептилі. А УР-500 (майбутній Протон) почала розроблятися тільки з 1961-го
Першою на гептилі була
Скільки вже можна цю маячню нести?
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

В тому то і справа, що ВТИХАРЯ. От якби ви врізали те діп пурплє на комсомольській конференції в присутності партбонзів, було б трохи по іншому.

А ті дятлівці проводили широко розрекламовану серйозну політичну акцію. З таким тоді не не жартували. Любий найменший збій і отримують звинувачення в антісовєтізмє.

Відносно накрило всіх. ОДНОЧАСНО. Ну нехай, скуштували грибочків. Але ж чисто фізіологічно - когось би заштирило трохи раніше, когось пізніше. То коли перші заштирені ломанулись би різати палатку і голими вискакувати на лютий мороз, хтось би хоч один тепло вдягнувся і кинувся їх доганяти і вгамовувати.

До того ж палатку таки завалило снігом. То ж не від грибів.


Я таки за падіння якогось ракети-носія десь поряд, ймовірно трохи вище по схилу. Це викликало снігову лавину і хмару ядовитого газу. Це в тій історії все пояснює.

так камса горілку жлуктила теж втіхаря, а не конференціях.
і грибами закинулись не показово.

я ж вже писав, що не обов'язково, щоб всіх вштирило одночасно.
кіно жахів починається, коли вштирило агресивного дятла з ножем.
і всі рвуть кігті голі й босі.
і їх теж по ходу вштирить.
не обов'язково на агресію.
може на жаж, иоже на мультики...
плюс-мінус 3-15 хвилин, в залежності від фізіології.

згадав, де я ще бачив агресивного чувака під речовинами. у військовому госпіталі. солдати закинулись препаратами.
одного в'язати і здавати лікарям довелось.

тому, я не бачу ніякої конспірології в тих дятло-забігах в ширину.


   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

мати Божа...
Який ви придурок!...

Нахер такі складності - аби обдолбитися пхатися за сотні км у зимові гори Уралу?

Ви мабуть сам на якихось грибах сидите?

придурок тут ти.
бо  не можеш відрізнити ціль від  поточного епізоду.

це так само як сказати, що турист спецом попхався в берлін, щоб з'їсти квашеної капусти...

до речі, ти зміг би мені в обличчя сказати "придурок"?
я відкритий до живого діалогу.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

декілька місяців тому один український турист вбився в німеччині в автобусному турі, коли нагався зробити селфі над прірвою в саксонії.
такі розумні дописувачі, як клейнод, певно, зробили б висновок, що той турист поперся хєр зна куди, за тисячі км, щоб зробити селфі.
а міг би просто наіпнутися десь з 9-поверхівки і не видєлуватись.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Палатка стоит в плохом месте - опытный турист ее там не поставит ( продуваемое место). А вот внизу, где они валялись - хорошее место
А якщо фортифікатор-початківець?
Можлива загроза - за спиною.
Вийшли з лісу і піднімалися, поки пройдений схил добре проглядався. Там і зупинились.
Отримали таке собі передпілля.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

так камса горілку жлуктила теж втіхаря, а не конференціях.
і грибами закинулись не показово.

я ж вже писав, що не обов'язково, щоб всіх вштирило одночасно.
кіно жахів починається, коли вштирило агресивного дятла з ножем.
і всі рвуть кігті голі й босі.
і їх теж по ходу вштирить.
не обов'язково на агресію.
може на жаж, иоже на мультики...
плюс-мінус 3-15 хвилин, в залежності від фізіології.

згадав, де я ще бачив агресивного чувака під речовинами. у військовому госпіталі. солдати закинулись препаратами.
одного в'язати і здавати лікарям довелось.

тому, я не бачу ніякої конспірології в тих дятло-забігах в ширину.

У висновках експерта на тілах є і рана схожа на хапання за лезо ножа, і забиття голови як при бійці і збиті кулаки. Не кажучи про зламані ребра.
Комсомольці схоже добряче розійшлися. Намет свій покромсали геть. Але все одно ясної картини не може бути, занадто багато дивних деталей.

   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

придурок тут ти.
бо  не можеш відрізнити ціль від  поточного епізоду.

це так само як сказати, що турист спецом попхався в берлін, щоб з'їсти квашеної капусти...

до речі, ти зміг би мені в обличчя сказати "придурок"?
я відкритий до живого діалогу.

Краще я вам можу дати телефон доктора за вашим профілем.
Бо ваш випадок не моя спеціалізація.


Що до вашей "грибної версії"  -  ви не тільки придурок, а ще й подонок.
Люди загинули страшною смертю, і ви пхаєтєся зі своею масною пикою.





Останнє редагування: 12 лютого 2019 01:21:42 від kleynod
   
Эх-ма... Жаль, шо сюда уехала тема, лёхка ишшо страниц десять добавилось бы. 
А тута ей капец. :cray:
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

эксперимент на Аляске это совсем другое.
проделывать такие трюки в глубине чужой территории, за тысячи километров от ближайшего родного аэродрома, в горной местности, зимой, в непредсказуемую погоду... фантастика!
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

вы тут так засрали форум своим политическим гвном, что некротема про погибших хрен знает где сто лет назад туристов - это глоток свежего воздуха.
   
эксперимент на Аляске это совсем другое.
проделывать такие трюки в глубине чужой территории, за тысячи километров от ближайшего родного аэродрома, в горной местности, зимой, в непредсказуемую погоду... фантастика!

Эм... Так саме для вот таких трюков, тобто - в глубине чужой территории, за тысячи км от родного аэродрома, зимой или осенью, в разную погоду, и разрабатывалась ота система.
А на своей территории, на родном аэродроме, при ясном солнышке и "миллион на миллион" - она и нафиг не нужна.

Кстати, сразу скажу, что версия с диверсантами мне не очень нравится, как-то всё слишком сложно и излишне накручено.
   
вы тут так засрали форум своим политическим гвном, что некротема про погибших хрен знает где сто лет назад туристов - это глоток свежего воздуха.

Смешно, да.  :ok:

С другой стороны, форум-то - политический, посему как без дерьма политического? Ответ - никак.  :snoozer1:
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

Кстати, сразу скажу, что версия с диверсантами мне не очень нравится, как-то всё слишком сложно и излишне накручено.
Слишком много нескладух.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

форум-то - политический
скорее пропагандистский
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

На РосТВ неожиданно для всех объявился свидетель трагедии на перевале Дятлова :bomb:


23.02.2019
Неожиданно для всех объявился свидетель трагедии, которая случилась в 1959 году на перевале Дятлова. Мужчина по имени Алексей Команев в программе РосТВ «На самом деле» заявил, что он якобы знает абсолютно всё о смерти студентов, передает УКРОП со ссылкой на Новости Планеты.

ФОТО из сайта Новости Планеты

Дядя мужчины увлекался охотой, жил он близ Ивделя в посёлке Барачинском. Ночью первого февраля он занимался своим любимым делом – охотой. Дядя удивился, когда на горе Холатчахль заметил человеческие следы. Затем мужчина увидел огни и палатки. Подойдя ближе, он лицезрел людей с дубинками, которые колотили несчастных студентов. Всего было пять убийц, вокруг лежали люди, которые, скорее всего, были мертвы.
Дядя Команева убежал, за что позже укорял себя. Неизвестные были одеты в наряд манси, однако он был видоизменен (отличался от традиционного). Когда о трагедии начали говорить СМИ, дядя мужчины осознал, что стал единственным свидетелем жестокого убийства.

Алексе Команева проверили на детекторе лжи, устройство вранья не распознало. Владимир Аскинадзи, член поискового отряда, отметил, что история вполне правдивая. Студенты имели разные увечья: у одного был пробит череп, а у другого – сломаны ребра. При этом Генпрокуратура почему-то исключает насильственную смерть. Расследование продолжается.
   
Re: Гибель группы Дятлова. 1959г.

било?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія