Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Ізраїлі схоже замєс

Re: В Ізраїлі схоже замєс

ти просив мапу Палестини до Р.Х. Це Ханаан за Бронзової доби

Не обманывай себя и других. До Р.Х. палестинцев не могло быть по определению, также как ислама.

   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

:facepalm:

Ну так кацапы дофига в Крыму строят.
Один мост чего стоит.

Сфигали это мои 6 соток станут вашими, даже если я их совмем забросила, а вы там працювали?

А міст до Криму не на території Криму.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Це до сраки,  там вже давно
ллогіка! :weep:
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Це здоровий глузд.
завойовника
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

А міст до Криму не на території Криму.

Если понастроят на территории, пусть будет ихний что ли?
Они там таки дофига строят.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Не обманывай себя и других. До Р.Х. палестинцев не могло быть по определению, также как ислама.
https://en.wikipedia.org/wiki/Palestinians
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Если понастроят на территории, пусть будет ихний что ли?
Они там таки дофига строят.
так

   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

якось запитав у єврея з ізраїльським паспортом- він сказав, якби палестинці хотіли, то могли б так само добре жити як і євреї. але ж не хочуть...

Хочуть і живуть. Даоеко не всі, але не можна сказати, що таких зовсім нема. Є.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Хочуть і живуть. Даоеко не всі, але не можна сказати, що таких зовсім нема. Є.
ну, таких раз два і всьо
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Костяшка, тобі шо, печуть палестинці? - Ну то пизздуй туди, піднімай їхню автономію,  в якій усякі махмуд-аббаси з усією ріднею в 100500 рил катаються на неїпаццо понтових тачках й їпуть десяток гаремів, а решта манюпасів смокче фуя. В кого темніша шкіра - той смокче більшого фуя.  Коли вже зовсім біда й  лошарський манюпас каже, шо крім фуя було б бажано й хліба поїсти, йому кажуть шо в усьому винні євреї,  ондо є ракети - їпаште супостатів ))
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Костяшка, тобі шо, печуть палестинці?
тобі печуть
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Если понастроят на территории, пусть будет ихний что ли?
Они там таки дофига строят.

Ні. Україна там вже до фіга набудувала. Я ж написав, якби український Крим являв собою видовище занепаду, а свинособаки його підняли з руїн, то Крим був би їхнім. Але це не так. Щодо території сучасного Ізраїлю, то саме держава Ізраїль дала їй розвиток. Тому це ізраїльська земля незалежно від того, хто її контролював у минулому.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс



Желтое - международно признанные границы. Зелёное - аннексированные территории,  типа как Россия в Крыму. Всё остальное художественный свист.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

(P)

Американські євреї інвестуаали  і інвестують в цей стартап. Не було ніякого потім. Процес почався ще на початку 20 сторіччя.
процесс почався сотні років тому
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

процесс почався сотні років тому

Я мав на увазі активну фазу.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Чим я маю цікавитись? Це ж пан ляпнув про те що Палестина отримує  від шейхів майже таке ж фінансування як Їзраіль від Америки.
Я не знайшов підтверджень Тому і написав що пан бреше.
Точніше висловлює оціночне судження без усіляких підтверджень  . То вони  будуть  ?
+======================
На які гроші живе Газа, якщо вона нічого, окрім терору та терористів, не виробляє?
А скільки коштує кустарне виробництво тих сотень та тисяч ракет? Бо навідь
компоненти твердого палива для однієї ракети тягнуть на тисячі баксів.
Чи ти бачив в Газі великі площі землі, що обробляються? Те, що обробляється,
нездатне просто прогодувати тих, хто там живе. Чи то Мухамед їм манну
небесну посилає?
Для інфи:
Цей район вважається одним з найбільш густонаселених у світі. Довжина Сектора Гази становить 54 км, ширина — 12 км. При цьому на площі 363 кв. км проживає близько 1,5 млн палестинців. Головним джерелом доходів для місцевих жителів був експорт сільськогосподарськ ої продукції, переважно цитрусових, до Ізраїлю. Проте після початку «інтифади Аль Акса» в 2001 році Ізраїль практично закрив кордони.
У жовтні 2007 року Ізраїль оголосив Сектор Гази «ворожим державним утворенням» і поглибив його економічну блокаду, періодично відключаючи подачу електроенергії, припиняючи постачання енергоносіями тощо.

Тобто, якщо Ізраіль повністю заблокує Газу, то вони всі там просто повиздихають.
Там нема достатніх джерел питної води.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

тобі печуть
Та мені насрати на них, нехай би Ізраїль усіх грейдером загеноцидив, було б більш спокою в регіоні )))
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

+======================
На які гроші живе Газа, якщо вона нічого, окрім терору та терористів, не виробляє?
А скільки коштує кустарне виробництво тих сотень та тисяч ракет? Бо навідь
компоненти твердого палива для однієї ракети тягнуть на тисячі баксів.
Чи ти бачив в Газі великі площі землі, що обробляються? Те, що обробляється,
нездатне просто прогодувати тих, хто там живе. Чи то Мухамед їм манну
небесну посилає?
Для інфи:
Цей район вважається одним з найбільш густонаселених у світі. Довжина Сектора Гази становить 54 км, ширина — 12 км. При цьому на площі 363 кв. км проживає близько 1,5 млн палестинців. Головним джерелом доходів для місцевих жителів був експорт сільськогосподарськ ої продукції, переважно цитрусових, до Ізраїлю. Проте після початку «інтифади Аль Акса» в 2001 році Ізраїль практично закрив кордони.
У жовтні 2007 року Ізраїль оголосив Сектор Гази «ворожим державним утворенням» і поглибив його економічну блокаду, періодично відключаючи подачу електроенергії, припиняючи постачання енергоносіями тощо.

Тобто, якщо Ізраіль повністю заблокує Газу, то вони всі там просто повиздихають.
Там нема достатніх джерел питної води.
там на пару десятків...http://www.rusnation.org/sfk/1311/1311-26.shtml
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

+======================
На які гроші живе Газа, якщо вона нічого, окрім терору та терористів, не виробляє?
А скільки коштує кустарне виробництво тих сотень та тисяч ракет? Бо навідь
компоненти твердого палива для однієї ракети тягнуть на тисячі баксів.
Чи ти бачив в Газі великі площі землі, що обробляються? Те, що обробляється,
нездатне просто прогодувати тих, хто там живе. Чи то Мухамед їм манну
небесну посилає?
Для інфи:
Цей район вважається одним з найбільш густонаселених у світі. Довжина Сектора Гази становить 54 км, ширина — 12 км. При цьому на площі 363 кв. км проживає близько 1,5 млн палестинців. Головним джерелом доходів для місцевих жителів був експорт сільськогосподарськ ої продукції, переважно цитрусових, до Ізраїлю. Проте після початку «інтифади Аль Акса» в 2001 році Ізраїль практично закрив кордони.
У жовтні 2007 року Ізраїль оголосив Сектор Гази «ворожим державним утворенням» і поглибив його економічну блокаду, періодично відключаючи подачу електроенергії, припиняючи постачання енергоносіями тощо.

Тобто, якщо Ізраіль повністю заблокує Газу, то вони всі там просто повиздихають.
Там нема достатніх джерел питної води.

На які гроші живе Газа? Так пан же вже сказав. На гроші арабських шейхів причому в об'ємах співставних з американською допомогою Їзраілю.
Але на жаль пан не надав жодних підтверджень  цим тезам. Так пан має посилання ?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

ну, таких раз два і всьо

Важко сказати, дорогий магістре. Я зі статистикою не обізнаний. Але я точно знаю, що в кнесеті відсоток депутатів-палестинців приблизно відповідає відсотку арабів серед ізраїльтян. Різниця є, але не в рази. Звідси можна припустити, що і серед професій, які дозволяють "жити добре", така сама ситуація. Єдине, що араби в Ізраїлі не можуть - це робити кар'єру в армії. Зрозуміло, чому. Всі інші дороги до доброго життя для них відкриті.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Показати зображення...
Желтое - международно признанные границы
Саме так!
Але араби чомусь не визнали ці границі!
В р-ті регулярно отримують звівздюлєй
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Важко сказати, дорогий магістре. Я зі статистикою не обізнаний. Але я точно знаю, що в кнесеті відсоток депутатів-палестинців приблизно відповідає відсотку арабів серед ізраїльтян. Різниця є, але не в рази. Звідси можна припустити, що і серед професій, які дозволяють "жити добре", така сама ситуація. Єдине, що араби в Ізраїлі не можуть - це робити кар'єру в армії. Зрозуміло, чому. Всі інші дороги до доброго життя для них відкриті.
так, але ж... не хочуть
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

хто там жив до 700го року?
+=======================================================================+
До 80-х років - жиди, яких потім римляни примусово розселили по всій Римській імперії.
На ці землі римляни посадили своїх відставних легіонерів та інших вільноодпущеників -
колишніх рабів. Ну, і набігло різних багато. Тоді клімат був більш вологим і води для
сільського господарства вистачало. Але арабів-кочівників там не було. Від слова -
взагалі. Бо не було де кочувати...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

+======================
На які гроші живе Газа, якщо вона нічого, окрім терору та терористів, не виробляє?
А скільки коштує кустарне виробництво тих сотень та тисяч ракет? Бо навідь
компоненти твердого палива для однієї ракети тягнуть на тисячі баксів.
Чи ти бачив в Газі великі площі землі, що обробляються? Те, що обробляється,
нездатне просто прогодувати тих, хто там живе. Чи то Мухамед їм манну
небесну посилає?
Для інфи:
Цей район вважається одним з найбільш густонаселених у світі. Довжина Сектора Гази становить 54 км, ширина — 12 км. При цьому на площі 363 кв. км проживає близько 1,5 млн палестинців. Головним джерелом доходів для місцевих жителів був експорт сільськогосподарськ ої продукції, переважно цитрусових, до Ізраїлю. Проте після початку «інтифади Аль Акса» в 2001 році Ізраїль практично закрив кордони.
У жовтні 2007 року Ізраїль оголосив Сектор Гази «ворожим державним утворенням» і поглибив його економічну блокаду, періодично відключаючи подачу електроенергії, припиняючи постачання енергоносіями тощо.

Тобто, якщо Ізраіль повністю заблокує Газу, то вони всі там просто повиздихають.
Там нема достатніх джерел питної води.

На які гроші живе Газа? Так пан же вже сказав. На гроші арабських шейхів причому в об'ємах співставних з американською допомогою Їзраілю.
Але на жаль пан не надав жодних підтверджень  цим тезам. Так пан має посилання ?

* хоча сам пан протирічить собі і пише що основне джерело доходів для палестинців то цитрусові.

То цитрусові чи шейхи?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

На гроші арабських шейхів причому в об'ємах співставних з американською допомогою Їзраілю.
А фуй там. Найбільшим донором Палестини є ЄС.
Арабські шейжи на таке бабло не витрачають, в них зі Штатами все заїпісь й дружба )))
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Почему Израиль не хочет окупировать сектор газа, тогда оттуда ничего лететь не будет.
+==================================+
З 1967-го до 2005-й Газа була окупована.
При потребі її зачистять від терористів.
Але галасу в світі буде багато...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Ні. Україна там вже до фіга набудувала. Я ж написав, якби український Крим являв собою видовище занепаду, а свинособаки його підняли з руїн, то Крим був би їхнім. Але це не так. Щодо території сучасного Ізраїлю, то саме держава Ізраїль дала їй розвиток. Тому це ізраїльська земля незалежно від того, хто її контролював у минулому.
британці, нє?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Показати зображення...
Желтое - международно признанные границы.
ким, коли і в якому документі?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Та мені насрати на них, нехай би Ізраїль усіх грейдером загеноцидив, було б більш спокою в регіоні )))
бач як печуть, геноцид пропонуєш
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

бач як печуть, геноцид пропонуєш
я не пропоную, я констатую.
А як там далі - то нехай самі роздупляються.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

ким, коли і в якому документі?
надай свій варіант
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Саме так!
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

+=======================================================================+
До 80-х років - жиди, яких потім римляни примусово розселили по всій Римській імперії.
На ці землі римляни посадили своїх відставних легіонерів та інших вільноодпущеників -
колишніх рабів.
якої народності були ці раби?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

А фуй там. Найбільшим донором Палестини є ЄС.
8-:
а ми туди йдемо :(
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Показати зображення...
так, це міжнародно визнані кордони Ізраїлю на 1947-й рік
Арабам це не сподобалося...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

я не пропоную
це хто написав?
нехай би Ізраїль усіх грейдером загеноцидив
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

надай свій варіант
надав
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

так, це міжнародно визнані кордони Ізраїлю на 1947-й рік
Арабам це не сподобалося...
ііііііі?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

це хто написав?
"Нехай" це припущення-побажання а не пропозиція.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

"Нехай" це припущення-побажання а не пропозиція.
побажання не пропозиція. ЛЛЛогіка! :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія