Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опубликован список лекарств, запрещенных в Украине после смерти ребенка на Сумщине ;o

Государственная служба Украины по лекарственным средствам и контролю за наркотиками опубликовала ряд распоряжений, которыми временно запретила продажу лекарств в связи со смертью ребенка на Сумщине.

Согласно распоряжению ведомства, по всей территории Украины приостановлена реализация растворов для инъекций: Новокаин 5 мг/мл в ампулах по 5 мл производства АО Лекхим-Харьков; НО-ШПА 20 мг/мл по 2 мл в ампулах №25 (5х5) производства венгерского завода Хиноин; Дексаметазона Фосфат 4 мг/мл по 1 мл в ампулах производства ПАК Фармак Украина, а также порошка для раствора для инъекций Цефотаксим по 1 г во флаконах, 10 флаконов в пачке производства ПАО Киевмедпрепарат.

Ранее НВ сообщало, что 9 августа в Сумскую детскую поликлинику обратилась мама с семилетним мальчиком. Врач поставил ребенку диагноз обструктивный трахеобронхит, назначил лечение и направил на дневной стационар. В манипуляционном кабинете после инъекции состояние ребенка внезапно ухудшилось. Больше часа врачи проводили реанимационные мероприятия, однако мальчика не удалось спасти.

Правоохранители открыли уголовное производство по факту ненадлежащего выполнения профессиональных обязанностей медицинским работником, что повлекло смерть семилетнего мальчика. Сейчас досудебное расследование продолжается.
   
Заборонили тимчасово, наскільки я зрозуміла. До з'ясування. Може була якась підробка препарату.
   
трахеобронхит ношпой лечили?

А как спазмы снимать ? Эуфиллином ?
   
трахеобронхит ношпой лечили?

антибіотик + обезболююче
алергічна реакція на один із препаратів, після інєкції

заборона, це стандартна совкова реакція, типу ми відреагували  :(
   
Заборонили тимчасово, наскільки я зрозуміла. До з'ясування. Може була якась підробка препарату.
тимчасова заборона, перемістити у карантин.
Стандартна процедура.
   
А как спазмы снимать ? Эуфиллином ?

ну например эуфиллином
есть еще специальные баллончики для астматиков
   
Йдеться не про заборону препаратів як таких, а конкретні партії конкретного виробника, поки йде перевірка. Стандартна процедура
   
Йдеться не про заборону препаратів як таких, а конкретні партії конкретного виробника, поки йде перевірка. Стандартна процедура

Я так прочитав, до ВСЮ но-шпу в уколах заборонили
   
а вообще, панове, у нас подделок лекарств уже дохрена. и это горькая правда.
в лучшем случае будет мел/физраствор. в худшем - да ну его нах..
   
Колись стикалась з подібною процедурою -оскільки йде розслідування, треба визначитись, чия вина, лікаря чи виробника медпрапарату. Тому і номінально заборонили. Але в результаті нічого не визначать, скажуть що різко розвинулась алергія у дитини і все
   
ну например эуфиллином
есть еще специальные баллончики для астматиков

Беродуал - так он дорогой и редко есть в аптеках и, тем более - в больницах.
   
Да, скорее всего - что что-то было подделкой из неизвестно чего...
Боже-боже....дитя на ровном месте потерять....
Щас эта гадская школа начинается, эти вирусы, эти бронхиты, это t 40  :cray:


Пыталась получить дитю домашнее обучение - но у него из болезней только физиологичский фимоз и тонзиллит - не прокатило  :weep:
   
В ліках що наведені є антиалерген ?
   
В ліках що наведені є антиалерген ?
Дексаметазон
   
Це, очевидно, список того, що загалом вводили?

Новокаін використвують досі???
Хм, дивно..

Не знаю щодо новокаїну, тищу років ним не працював, але навіть лідокаїн згідно інструкції ЗАБОРОНЕНИЙ до 12 років.


Взагалі, як для мене, лікаря, ситуація дуже темна і незрозуміла.

Очевидно, що смерть внаслідок анафілактичного шоку.
Дійсно, якщо цей стан виникає, врятувати хворого майже неможливо навіть в умовах реанімації. Якщо хтось буде розповідати, що врятували, можете не вірити - це був НЕ анафілактичний шок, а щось інше (напр., токсична реакція, "крапивниця" тощо).
Тож закиди до лікарів тут, як би ви не сперичалися, нажаль, недоречні.
Можливість алергічних реакцій у людини передбачити на 100% НЕМОЖЛИВО. Крапка. Жодні т.з. "проби" на дають 100% результату. У найкращому випадку проби, що проводять лабораторно дають ймовірність не більше 80%. А ті, що робляться прямо на місці і того меньше.
Тож ми всі - і лікарі, і хворі, граємо у "гусарську рулетку". Тішить тільки те, що істинні  анафілактичні реакції зустрічаються дуууууже і дуууже рідко.

Але, як я зрозумів, ліки вводили внутрішньовенно (принаймні, важким хворим так роблять завжди). Нащо тоді взагалі був потрібний новокаїн? Бо саме він з наведеного переліку викликає найбільший ризик як алерген.
   
Может, новокаин нужен был для в/м введения антибиотика ?
В любом случае - каменный век какой-то...
   
Может, новокаин нужен был для в/м введения антибиотика ?
В любом случае - каменный век какой-то...

Не знаю. Нажаль вся інфа зі ЗМІ. А тут для розуміння причини трагедії важливі технічні деталі, а не емоції.
   
Дексаметазон
Так, я вже прочитав,  застосовується при невизначених алергіях. Я не лікар, новокаіном схоже розводили цефотаксим.
   
Интересно бы посмотреть, что предписывает протокол лечения этой болячки...
Не наш естественно, если у нас такой в принципе есть...
   
Для меня понятна - АНАФИЛАКТИЧЕСКИЙ шок.....Врачам надо было не растеряться...... Не лекарства (производители) виноваты...
ППривет Бату
Почему этот компот по-сути правильный  не был  обезопасен десенсибилизаторами ?

Останнє редагування: 14 серпня 2016 00:01:47 від злой
   
Не знаю. Нажаль вся інфа зі ЗМІ. А тут для розуміння причини трагедії важливі технічні деталі, а не емоції.

99,9(9) % алергія на новокаін
сюжет дивився в новинах, мати стверджує, що попереджала лікаря про наявність алергії у дитини


   
Злой, привет !!! Как ты ? как самочувствие ?
   
Так, я вже прочитав,  застосовується при невизначених алергіях. Я не лікар, новокаіном схоже розводили цефотаксим.

100%
   
99,9(9) % алергія на новокаін
сюжет дивився в новинах, мати стверджує, що попереджала лікаря про наявність алергії у дитини

И зачем она его купила? Наверняка ж вручили список и отправили в аптеку
   
http://кор/ukraine/3729769-v-sumakh-rebenok-umer-ot-ynektsyy-v-polyklynyke 
   
А пробную реакцию не делали разве?

Я в прошлом году попала в больницу, в киевскую двенадцатую, так медсестра не делала никаких уколов, пока не проверила на мне все прописанные препараты на аллергию...И никакие мои бормотания, что вроде бы нет аллергии, на неё не действовали.
   
А пробную реакцию не делали разве?

Я в прошлом году попала в больницу, в киевскую двенадцатую, так медсестра не делала никаких уколов, пока не проверила на мне все прописанные препараты на аллергию...И никакие мои бормотания, что вроде бы нет аллергии, на неё не действовали.

Ото колют  под кожу в руку и смотрят чи не раздулось?
   
Злой, привет !!! Как ты ? как самочувствие ?

как в двадцать лет.... и симпатичен... просто одинок
   
99,9(9) % алергія на новокаін
сюжет дивився в новинах, мати стверджує, що попереджала лікаря про наявність алергії у дитини

Вот даже так ?? ахренеть....

   
как в двадцать лет.... и симпатичен... просто одинок

Это временно !!  :first_mov:
   
Ото колют  под кожу в руку и смотрят чи не раздулось?

Да. Сидела минут тридцать в процедурной. Да и потом медсестра бегала, проверяла.
   
В этой теме правильный ответ дал Бату
   
Для меня понятна - АНАФИЛАКТИЧЕСКИЙ шок.....Врачам надо было не растеряться...... Не лекарства (производители) виноваты...
ППривет Бату
Почему этот компот по-сути правильный  не был  обезопасен десенсибилизаторами ?

Привіт і вибач, колего.
Як каже наш Болукаша, це "до жопи".
Жодне т.з. прикриття не врятує....
   
И зачем она его купила? Наверняка ж вручили список и отправили в аптеку

так, пан має сенс, і власне
- а для чого мати взагалі купувала ліки, якщо медицина у нас безкоштовна ?

   
Про начебто "мати попереджала" теж не все зрозуміло.

Зараз Законом передбачено, що перед початком будь якої медичної маніпуляції (не тільки операції) хворий/батьки/опекуни мають підписати певну юридичну форму - Згоду на надання медичної допомоги. Ця форма стандартна, розроблена МОЗ. Діє у всіх державнх установах.
Без підписа я особисто став би діяти, якби рахунок йшов на хвилини у випадку реальної небезпеки для життя. Тут вже не до формальностей.
В іншому випадку хворого навіть не торкнуся.
Тож якщо у мати були застереження, вона не повинна була підписувати Згоду або вказати в ній свої зауваження. Там є спеціальна графа.

Бо тепер її слова ані доказати/ані спростувати неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія