Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві на центральному залізничному вокзалі встановили нові, автоматичні камери схову.











Олег Васильєв
5 год  ·
У Києві на центральному залізничному вокзалі встановили нові, автоматичні камери схову. Вони розміщені у залі очікування. Для речей є скрині різного об'єму, відповідно, й ціна відрізняється. Розрахуватися можна готівкою та безготівково. Розібратися із тим, як працює камера схову допоможуть консультанти, які також володіють англійською мовою. Доба зберігання починається з моменту замкнення скрині.
   
Вот и до Киева добрались блага цивилизации. :) Честно говоря, не понятно, что так долго их не было.
   
Лещенко там будет кокс хранить  :D 
   
далеко не в усіх столицях ЄС таке є на вокзалах (tu)
   
далеко не в усіх столицях ЄС таке є на вокзалах (tu)

Товаришч Подоляк, от триндіти не треба.
   
Товаришч Подоляк, от триндіти не треба.
шизиків із маніями одразу до ігнору відправляю
   
Отак виглядають де які вокзали, от камери схову я не додумався фотографувати, але повірте, втричі крутіші.

   
шизиків із маніями одразу до ігнору відправляю

От ти мася, таке ж сцикливе, як і Бубочка.
   
я на южном вечно багаж запихивала в камеру хранения - небольшой чемодан и сумка влазили спокойно, жетон 20 гривен

очень неудобные они были. наверное и сейчас есть вместе с этой модернизацией :)
   
Отак виглядають де які вокзали, от камери схову я не додумався фотографувати, але повірте, втричі крутіші.

Показати зображення...
гугл говорит, что это Мадрид. Красива
   
гугл говорит, что это Мадрид. Красива

Так, Мадрид.
Це єдине місто де я був на ЖД вокзалі, і навіть клав речі у камеру схову. Вони отам в кінці, праворуч від саду.
Камери суперові, але не фотографував.
   
Привокзальна площа і сам вокзал:





   
Вот и до Киева добрались блага цивилизации. :) Честно говоря, не понятно, что так долго их не было.

Завжди були. У підвальних приміщеннях старого і південного вокзалів.
Правда старі, ще совєцького виробництва, які колись запирались 15ти копієчною монетою.
Пам'ятаю їх з глибого дитинства.
   
А бомжів прибрали, чи так і сплять рядами у переході між вокзалами?
   
А бомжів прибрали, чи так і сплять рядами у переході між вокзалами?

я ходив восени
немає
здається і сидінь вже теж
і всі кіоски з галереї прибрали
   
Завжди були. У підвальних приміщеннях старого і південного вокзалів.
Правда старі, ще совєцького виробництва, які колись запирались 15ти копієчною монетою.
Пам'ятаю їх з глибого дитинства.
Так, але і смердило там...
   
У Києві на центральному залізничному вокзалі встановили нові, автоматичні камери схову.
а куди 15 копійок сувать?  :shuffle:
   
я ходив восени
немає
здається і сидінь вже теж
і всі кіоски з галереї прибрали
Вночі ходив? Місяць тому прилетів вночі і до потяга прийшлось 4 години чекати на вокзалі. Весь перехід був забитий сплячими на підлозі бомжами.
   
Вночі ходив? Місяць тому прилетів вночі і до потяга прийшлось 4 години чекати на вокзалі. Весь перехід був забитий сплячими на підлозі бомжами.
\

нє
в райони сьомої ранку
   
далеко не в усіх столицях ЄС таке є на вокзалах (tu)

А в каких столицах ЕС нет авотматических камер хранения, расскажи нам
   
А в каких столицах ЕС нет авотматических камер хранения, расскажи нам

У Ризі, Латвія, немає. Є "ручна", що коштує дурних грошей (12 Є за добу з "місця" (сумки)) Два роки тому я ледь не "офігів" там... Просто бажав зранку до готелю відвідати Юрмалу :) Блін, 12Є за зберігання речей на 7 годин... А квиток до Юрмали/Дзінтарі - 1.10 Є  :lol:   
   
А в каких столицах ЕС нет авотматических камер хранения, расскажи нам
в століцах єсть. на вокзалах нє вєздє.
   
гугл говорит, что это Мадрид. Красива
Да-да. Я навіть рот розкрила, на якусь мить подумала, що це в Києві на вокзалі такий гульбарій развели.
   
а колись 15 коп було....  :shuffle:
   
а колись 15 коп було....  :shuffle:

Ага, за середньої зарплати 130 р. :)  Зараз 15000 - то майже те саме. Може дрожче відстків на 10. І ще фіг тоді по 15 к. знайдеш вільну комірку. Ага. Щоправда, були таки монетки (15 к)  :-B

В піздньому СРСР асортимент монеток був багатитй (1, 2, 3, 5, 10, 15, 20, 50, 100 (руб) :) ))  :-B

Нам так не жии  8-)
   
Кидайте туди речі, + 80 грн. до Борисполя і туди... Відпочивайте з Ердоганом від реальності  :-B

   
У чому перемога?
Вони ж там і були і є по 40 грн. Радянські, у підвалі. Цікаво, чийого виробництва? Німці?
Код мама підказали ще у років 7. Досі не міняв :)
   
У кошице 2 євро, здається. Скринька, ключ з собою забираєш
   
Кидайте туди речі, + 80 грн. до Борисполя і туди... Відпочивайте з Ердоганом від реальності  :-B

https://youtu.be/7A1q7v4btbk

люблю смотреть на людей, у которых в жопе свербит кататься по свету во время пандемии.
омикрон подхватить хотите? подхватите
проблема в том же, шо вы эту срань В УКРАИНУ привезете..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія