Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович з Подоляком хочуть створювати свою право-консервативну партію, — Петров

В нас того виборця - греблю гати, мудрий нарід залюбки б обрав в раду і людину яка говорить сракою.
Так уже обрав...
   
 вступлю!!! Б... буду правим консерватором! (tu)
   
вступлю!!! Б... буду правим консерватором! (tu)
Обдурять .Будеш продавати сіль .
   
вступлю!!! Б... буду правим консерватором! (tu)

А куди Петра? Туди ж куди Юлю ?  :D
   
то було лише допущення Петрова, наміри такі ніхто не озвучував.
та да
Арестович проти вступу в ЄС.
Дичь какая!
Я не про Арестовича, а про ваши фантазии :D

Арестович не устает повторять, что Украина должна быть в ЕС
Это резко бы уняло российскую прыть
И даже статус кандидата в ЕС прекрасен, потому что позволяет участвовать в европейских денежных потоках
По словам Арестовича, Польша все свои дороги отстроила еще при кандидатстве на деньги ЕС
   
вступлю!!! Б... буду правим консерватором! (tu)

 (tu)  :lol:
   
позволяет участвовать в европейских денежных потоках
це да, наші вміють "поучавствувати" :lol:
   
популярність аретовича - таке ж свідчення хвороби українського суспільства як голосування за януковича, зеленського.

це ознака що навіть десятки дисяч смертей не можуть змусити українців адекватності.

нет уже никакой популярности
нарид поносит сказочника нехорошими словами

а будет хуже
   
Если человек способен на плагиат, дальше можно не продолжать. Гражданинчик часто обманывает. А про то что мордор украл у Украины (Киевской Руси) и историю и мову говорилось гараздо раньше, чем артистович пошел под стол. Того же Соскина послушайте. Он вам растолкует, что история начиналась гораздо раньше чем вылупился артистович. Все проще-денег он хочет. А дпутатсво на постсовке дает возможность не плохо подняться без особого труда.

більше того про це писав і грушевській і знає кожна притомна людина яка хоч трохи в курсі історії України, і за великим рахунком ця ідея Українська Русь мала бути основою незалежного руху в Україні з 91 року, хоч воно і звучить трохи дивно для вуха сучасного українця бо все життя вдовбували що русь це параша і центр її московія, але це історична брехня, Украіна є насправді історичним культурним релігійним центром русі та східних слов'ян

по друге від цього в кацапів найбільше пригорає бо є однією з найстарішою їх пропагандою, і по третьє забравши в москалів такий центр допоможе вилікувати цих тіпа гегемонів від шовінізму ну і запобігти повторенню що ми маємо сьогодні
   
А як його правий консерватизм пов'язаний з надрочуванням на Китай. Хоча якщо зазирнути за вивіску комунізма, то там буде імперський державний дикий капіталізм із репресивними заходами з придушення етнічно-релігійних меншин, що вже йому значно ближче.
   
від цього в кацапів найбільше пригорає бо є однією з найстарішою їх пропагандою, і по третьє забравши в москалів такий центр допоможе вилікувати цих тіпа гегемонів від шовінізму ну і запобігти повторенню що ми маємо сьогодні
тут хоч би фупівці припинили ганебну практику кацапів 'руськими' величати  :facepalm1:
   
а что сывочолый мародер и его кум пасечник лучше были? Давали тебе  в схемах участвовать?
Дивний народ, пробачають те , що не пробачили попереднику...
   
"...Шут правит бал! Дивится Сатана,
Ад льдом покрыт, зеленый бес резвится...
Длине очередей продажных душ, бедняга Мефистофель удивился..."

Йоганн Вольфганг фон Гете.
   
Цитата: majesty link=topic=1125802.msg26638164#msg26638164 date=
a  Дубинский с Портновым партию не создают??
по останніх даних-з деркачем :)  в одній камері.(мрії).
   
Обдурять .Будеш продавати сіль .
чумакувати до голландії і назад. зараз "провірка на дорогах" у вольки. готується серйозно до соляних промислів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія