Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є газ по 47 грн. за м3. :zrada:

Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Зеленський - геній!
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

В 10 раз жаба підняла ціни на газ :(
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Чудово  :-B
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

якийсь дешевий наброс. скоріш за все помилка
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Відносно недорого.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

В 10 раз жаба підняла ціни на газ :(
саме так
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Про підняття цін може нити якась там угорщина, але не україна, що той газ добуває.

Треба визнати з клоуном на чолі обісралась економічно і лише набралась 20 ярдів баксів боргів за 2,5 роки.

Блазень це найбільша нікчема за часи незалежності, якій просто фартануло з зовнішніми чинниками халявних кредитів. Але уже краник закручують.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

якийсь дешевий наброс. скоріш за все помилка

Ніт, дешевий - прихильники певної політсили зробив газ дорогим. :(

https://gas.ua/uk/home/slr

Ціна станом на 3 грудня 45,126703 грн
Ціна вказана з ПДВ за м³, змінюється щоденно.


Послуги ПОН потрібно обов’язково сплачувати.

   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

перепрошую, а Ви, особисто, знаєте хоч одне з "460000 дамахазяйств", у яких збанкрутував поставник газу?
Виходячи з кількості, це має буту якийсь ну дуууже величезний поставник
Я щось не згадаю гучних банкрутств за останній місяць

Й да, усім цим "460000 дамахазяйств" ніщо не заважає от прям зараз сісти за кампутєр, заповнити онлайн заявку жа хоч на тому ж нафтогазі - й за день почати отримувати газ по 8 грн
Чи дупу відірвать від дивана так важко? Так не треба й відривати, бо онлайн жеж!

   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Це вже ринкові ціни, чи ще ні?
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Це вже ринкові ціни, чи ще ні?

Це шось забагато.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Ніт, дешевий - прихильники певної політсили зробив газ дорогим. :(

https://gas.ua/uk/home/slr

Ціна станом на 3 грудня 45,126703 грн
Ціна вказана з ПДВ за м³, змінюється щоденно.

Послуги ПОН потрібно обов’язково сплачувати.
різницю між 8 і 47 як водиться покриють платники податків з держбюджету. закриваю фоп :beach:
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Це шось забагато.

Ну 32 вже досить давно є
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Ну 32 вже досить давно є

Зараз гляну ще...
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

Це вже ринкові ціни, чи ще ні?

це піздьож про зраду, перепрошую
тобто відкрита брехня
Цікаво, хто спонсорує оцю "спілку споживачів комунальних послуг", головою якої є той пан Олег Попенко, родом з Кременчука, але якийсь якимось чином проживає у ненависному Києві?
Й про яку ніхто не знав до моменту, поки ТС не опублікував пост?
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

А чого ви репетуєте ?
Про це писали ще 3 місяці тому, наприклад, як нас з Полтавгазу перевели на Нафтогаз, як ПОН
То я ще тоді перевівся сам й поміг родичам перейти на постачання газу по тарифу на Полтавгазпостач або Нафтогаз.
Нема тут зради.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL



ще раз повторюю: процедура зміни постачальника газ займає всього декілька днів! Я не просто так кажу - я проходив процедуру зміни постачальника.
Жахаєтеся такої високої ціни на газ протягом 2-3х днів?
На даний час морозів немає, поставте електрообігрівачі у хаті та вимкніть котел!
До тижня у такому режимі протягнути проблеми немає!
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

А чого ви репетуєте ?
а для цього треба знайти, хто насправді стоїть за "спілкою споживачів комунальних послуг", й питання відпаде саме собою
Як не дивно, ця "спілка" не фігурує в інеті взагалі ніде, окрім фейсбуку з 900 підписниками


PS. ну от, дивимося біографію


питання ще є?
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

а для цього треба знайти, хто насправді стоїть за "спілкою споживачів комунальних послуг", й питання відпаде саме собою
Як не дивно, ця "спілка" не фігурує в інеті взагалі ніде, окрім фейсбуку з 900 підписниками

Не дивуюся аж ніяк. ФСБ стоїть й наші місцеві гауляйтери
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

а для цього треба знайти, хто насправді стоїть за "спілкою споживачів комунальних послуг", й питання відпаде саме собою
Як не дивно, ця "спілка" не фігурує в інеті взагалі ніде, окрім фейсбуку з 900 підписниками


PS. ну от, дивимося біографію
Показати зображення...
питання ще є?

Та геть нема, воно зрозуміло що за фрукт.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

перепрошую, а Ви, особисто, знаєте хоч одне з "460000 дамахазяйств", у яких збанкрутував поставник газу?
Виходячи з кількості, це має буту якийсь ну дуууже величезний поставник
Я щось не згадаю гучних банкрутств за останній місяць
Це не останній місяць - це за останній рік:
Донецкоблгаз - тис 100 залишилося
Полтавагазсбыт - тис 200
Одесса Технолоджи - 125тис.
И ще маленьких куча. 
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Це не останній місяць - це за останній рік:
Донецкоблгаз - тис 100 залишилося
Полтавагазсбыт - тис 200
Одесса Технолоджи - 125тис.
И ще маленьких куча. 
Реально зараз поділені мережі й збут.
Ми подаємо показники лічильника у Полтавагазпостачанн я вони їх передають у Нафтогаз або у Полтавагаззбут.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Річний тарифний план «Фіксований»
Набридли коливання цін на газ? Зафіксуйте єдину ціну на цілий рік. Умови тарифного плану підходять тим, хто хоче запланувати свої витрати незалежно від сезону.

Ціна за м3 грн:
7,96 грн

Термін дії
до 30.04.2022
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Я знаю  що Ваш ПолтаваЗбут зараз знову почав постачати, але я навожу приклади великих форс-мажорів за рік - із тих про які я чув.. :)
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

Це не останній місяць - це за останній рік:
Донецкоблгаз - тис 100 залишилося
Полтавагазсбыт - тис 200
Одесса Технолоджи - 125тис.
И ще маленьких куча. 

рік????
Цілий рік сидіти на дупі рівно??? Коли треба всього-навсього зайти на сайт та заповнити анкету????
Ні, я можу зрозуміть "тягнути" місяць чи навіть два, коли маєш пертися до охвісу, там півдня сидіти у черзі, щоб тебе послали за якимось нікому не потрібним папірцем, типу "склад сім'ї"
Але зараз, коли все онлайн???
Коли навіть "живого підпису" Нафтогаз не вимагає, а тільки просить надіслать до них роздруковану та підписану заявку, а підключає навіть без того? (ну це якщо зовсім довбень у техниці й не взмозі підписати підписом від Приватбанку чи BankID з іншого банку, ну буває)
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Річний тарифний план «Фіксований»
Набридли коливання цін на газ? Зафіксуйте єдину ціну на цілий рік. Умови тарифного плану підходять тим, хто хоче запланувати свої витрати незалежно від сезону.

Ціна за м3 грн:
7,96 грн

Термін дії
до 30.04.2022
ну звідси і випливає, що незалежно від поточної ціни користувач у підсумку заплатить за контрактовою ціною
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Я знаю  що Ваш ПолтаваЗбут зараз знову почав постачати, але я навожу приклади великих форс-мажорів за рік - із тих про які я чув.. :)
Нє, вони пробують забрати до себе абонентів, але в них не так все автоматизовано як в Нафтогазу - в них здебільшогопенсіоне рів купа й до них черги стоять в офіси. Я тричі договір до них надсилав - ледь онлайн прийняли.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

ну звідси і випливає, що незалежно від поточної ціни користувач у підсумку заплатить за контрактовою ціною
:S
ТС дає тариф промислових споживачів з обсягами до 10000м3
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

різницю між 8 і 47 як водиться покриють платники податків з держбюджету. закриваю фоп :beach:
(tu)

все правильно

моріть фінансовим голодом мародерів

крах уже незабаром.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

процитую себе з іншої гілки.

Панове, аніж пузиритись від злості на фупі, просто прийміть ввдповідальне рішення. Зробіть хоть щось для виправлення становища.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ПЛАТИТИ ПОДАТКИ

Ви ж самі підтримуєте цей мафія стейт! Поміняйте роботу на повністю неоформленну. Нічого недекларуйте. Ніякіх внесків у всілякі пенс фонди і прочі афери від мафія-стейт. Нелізьте у всякі фопи-хуйопи, якщо можете прекрасно без них (стосується айтішників)

Просто моримо фінансовим голодом укромафію і чекаємо коли цей гнійник рване, і вони почнуть платити прокурорам різаним папером, а не нашими (вашими) грошима.

ви все правильно зрозуміли до податків можно додати і саботаж комунального здирництва (це соросята нарекомендували новий вид податків). якщо коротко, то нафтогаз стриже з вас "прибуток" з народного газу, а потім платить податки в казну мародерам.
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

процитую себе з іншої гілки.

ви все правильно зрозуміли до податків можно додати і саботаж комунального здирництва (це соросята нарекомендували новий вид податків)
(tu) гадаю треба сайт чи хоча б сторінку з фаховими порадами, як показати державі останній фак. бо я вже і тут запитував, і юрисконсультів питав за гроші — всі морозяться і не хочуть допомагати :(
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

для цього треба знайти, хто насправді стоїть за "спілкою споживачів комунальних послуг", й питання відпаде саме собою
Як не дивно, ця "спілка" не фігурує в інеті взагалі ніде, окрім фейсбуку з 900 підписниками


PS. ну от, дивимося біографію
Не зрозуміло - з того що про факт написав якийсь фрукт з не дуже на Ваш погляд доброю біографією і який керує якоюсь спілкою яка Вам теж не до вподоби, сам цей факт вже не рахується? :)
Факт того що у Нафтогазу, як ПОНа, є споживачі яким будуть виставляти саме по цій ціні рахунки, якщо Кабмін не видасть нову постанову( таку ж яка діяла на жовтень-листопад - на ціну 8грн.) - він є, в не залежності хто саме про нього розповідає. І "зла воля" Нафтогазу тут ні до чого - формула ціни ПОНа закладена в законодавстві, і НАК повинен його виконувати.. Всі питання в даний час до Кабміну з НКРЕ - НАК подав туди всі документи, але там поки що не кують, не теляться.. :)

Останнє редагування: 5 грудня 2021 23:53:00 від Sagin
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

З 1 грудня побутові споживачі ПОН можуть стати клієнтами ГК «Нафтогаз України» автоматично
ПОН • 01 грудня 2021
Таке рішення для побутових клієнтів, які не обрали ринкового постачальника й отримують газ від постачальника «останньої надії», стало можливим завдяки ухваленню та підписанню Закону України № 2553.

Нагадаємо, 29 листопада 2021 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії».

Відповідно до цього закону ГК «Нафтогаз України» звернулася до НКРЕКП (Регулятора) щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції. Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за однією з найвигідніших цін на ринку природного газу — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу / доставки). Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" очікує позитивне рішення Регулятора щодо створення сталих умов для споживачів природного газу.

У разі відсутності підтримки зі сторони НКРЕКП з 1 грудня 2021 року постачальник «останньої надії» буде зобов’язаний здійснювати постачання газу всім своїм споживачам за ціною, розрахованою за формулою, яка наведена в пункті 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року № 1102. У такому разі ціна на газ буде змінюватися щодня й може становити більш ніж 30 грн/куб. м.
https://gas.ua/uk/home/news/spozhivachi-pon-mozhut-stati-kliientami-naftogaz
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

Не зрозуміло - з того що про факт написав якийсь фрукт з не дуже на Ваш погляд доброю біографією і який керує якоюсь спілкою яка Вам теж не до вподоби, сам цей факт вже не рахується? :)
Факт того що у Нафтогазу, як ПОНа, є споживачі яким будуть виставляти саме по цій ціні рахунки, якщо Кабмін не видасть нову постанову( таку ж яка діяла на жовтень-листопад - на ціну 8грн.) - він є, в не залежності хто саме про нього розповідає. І "зла воля" Нафтогазу тут ні до чого - формула ціни ПОНа закладена в законодавстві, і НАК повинен його виконувати.. Всі питання в даний час до Кабміну з НКРЕ - НАК подав туди всі документи, але там поки що не кують, не теляться.. :)

Сама зрада висосана з пальця
Побутовому споживачу практично пох на ту ціну ПОН
Бо нормальний споживач, який дізнається, що його перевели на ПОН, має підняти свою дупу з дивану, й зайнятися питанням
За ТРИ ДНІ цей споживач може переключитися на іншого поставника.
Ці три дні, якщо той газ такий вже дорогий, можна пересидіти на електрообігрівачах, це буде дешевше
Зараз, на щастя, вже не ті часи, щоб оббивати пороги газовикам, які вимагатимуть "справку про те, що у вас є справка" й тягнутимуть все місяцями
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:
PAL

З 1 грудня побутові споживачі ПОН можуть стати клієнтами ГК «Нафтогаз України» автоматично


ну от, зрада значить відміняється й дупою рухати з дивану вже не обов'язково
   
Re: Є газ по 47 грн. за м3.  :zrada:

Я тричі договір до них надсилав - ледь онлайн прийняли.
А чому не Нафтогаз? Не боїтеся що Полтава знов зіскочить? :) Ціна ж там явно не менша ніж у НАКа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія