Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вам говорили, предупреждали, показывали на пальцах.

Збав оберти із своїми повчаннями що до сплати податків. Ти або брешеш або тобі просто вистачає на життя.
Коли ти отримуєш мільйон, то 300тищ можна кудись і віддати. Ну ти зрозумів?
А от коли за тебе візьмуться і доведуть, що твій мільйон взагалі незаконний, ти співатимеш вже зовсім іншу пісню.
можеш подати запить в податкову .. Чехії :K  і перевірити законність моїх статків.
   
Оте 24%. Не надо быть бухгалтером - посмотри в расчетку. И да - таки разница, если ты пишешь ерунду.
я зараз не отримую доходів в Україні ... 7 років був ПП-шником, закрився ще при овочі.

так що в Україні роботодавець не плоте за робітника? :shuffle:
   
можеш подати запить в податкову .. Чехії :K  і перевірити законність моїх статків.

Так шо тогда ты тут воду каламутишь?
   
Так шо тогда ты тут воду каламутишь?
то я воду каламучу?  :laugh:
я тут виступаю як клієнт фопів і намагають зрозуміти що за зрада така...
бо живу то в Україні, витрачаю свої чесно зароблені гроші тут
   
я зараз не отримую доходів в Україні ... 7 років був ПП-шником, закрився ще при овочі.

так що в Україні роботодавець не плоте за робітника? :shuffle:

За бюджетника - коим ты представился, нет.
   
Тебе невозможно пояснить - ты с цифрами не дружишь. Было - 22,5 и 1,5 военный сбор. + ндс 20 %. Никак не больше половины.
Sorry, Але ці податки не плюсуються в них зовсім різні бази оподаткування
   
Sorry, Але ці податки не плюсуються в них зовсім різні бази оподаткування

У 999-го - 10 000 зп. Можешь смело считать, что 2000 у него уходит на ндс.
   
походження товару -туда же, только для платників пдв

у моей подруги товар медицинского назначения, частично, вот она немного напряглась, но ниче...справится
сколько серого товара у нас в стране -это пи з дец товарищи

Если речь о медикаментах и мед. оборудовании то мне как-то фиолетово, белое оно, серое или фиолетовое.
Главное качество и цена. То же касается и электроники.
Если много серого, значит плохие условия для белого. А это вопросы к государству.
   
За бюджетника - коим ты представился, нет.

читай уважніше, не позорься... я вище писав шо не є бюджетником, і питав не про бюджетників, а про тих хто мае дохід 10к (бо зрозуміло й так що держава для бюджетників виступае роботодавцем і так як твої 24% не хватає навіть на покриття пенсійного і на покриття всієї соціалки держава змушена брати фінанси з інших джерел - розповідай про свої 24% якомусь іншому, наприклад олдбою :pofig:
   
можеш подати запить в податкову .. Чехії :K  і перевірити законність моїх статків.
Як що ти бізнесуєш в Чехіі, навіщо проектуєш свій досвід на Україну?
Я ж не розказую тут як сплачувати податки в еміратах.
   
   І шо, діджиталізація і касові апарати це все на що ви здатні? А де правосудні рішення судів? Хто сидить за держзраду, велику корупцію, за рейдерство, рекет? Що, за великий кримініл покарань нема? А за маленькими побігли?
   Чому митниця досі генерує контрабас, а при білому розмитнені нараховують ПДВ не по реальних контрактах і платежах, а по таблиці взятої митниками зі стелі, в порушення правил СОТ? На більше ви не спроможні?
  Чому головні монополії, ( теплова генерація, феросплави, обленерго, хімія, металургія), які акумулювали головні засоби виробництва і генерують основну частину національного доходу, як були поза ринком, так і є? Чому суди відміняють штрафи антимонопольного комітету?
  Чому антимонопольний комітет за результатами своєї діяльності є першим захисником монополій і все що він робить є імітацією боротьби?
  Як що ви не здатні, або боїтесь робити справжні, необхідні реформи, то так про це і треба казати. І не треба свою неспроможність у реформуванні ховати потиличниками самим чутливим і не захищеним. Це дає протилежний результат. Так от, знайдемо тих хто спроможний і здатний.
   
Як що ти бізнесуєш в Чехіі, навіщо проектуєш свій досвід на Україну?
Я ж не розказую тут як сплачувати податки в еміратах.
бо живу тут ... бо треба навчати ідіотів що замість того щоб розвивати науку за петєю з термосом бігають. Чому коли наприклад студенти, науковці виступали проти призначення шкарлета ні песикі ні фопів не було видко, а тепер вас хтось мае підтримати, обьеднатися... хто там рохкав що нам не потрібні "гастролери" і всякі соросята в уряді, а тепер коли прийшли "крепкі хозяйственікі" у когось дупа горить.

думаешь я б відмовився читати лекції в Україні? а накуя нам психологія, вон чехам, поляка, німцям, датчанам потрібна, а українцям ні - в них батюшка є кацапський чи турецький, а то інше від лукавого  :K
   
   Вже пора було би зрозуміти що це вас принижує.
   
читай уважніше, не позорься... я вище писав шо не є бюджетником, і питав не про бюджетників, а про тих хто мае дохід 10к (бо зрозуміло й так що держава для бюджетників виступае роботодавцем і так як твої 24% не хватає навіть на покриття пенсійного і на покриття всієї соціалки держава змушена брати фінанси з інших джерел - розповідай про свої 24% якомусь іншому, наприклад олдбою :pofig:

Тебе - бесполезно. Не в коня корм.
   
бо живу тут ... бо треба навчати ідіотів що замість того щоб розвивати науку за петєю з термосом бігають. Чому коли наприклад студенти, науковці виступали проти призначення шкарлета ні песикі ні фопів не було видко, а тепер вас хтось мае підтримати, обьеднатися... хто там рохкав що нам не потрібні "гастролери" і всякі соросята в уряді, а тепер коли прийшли "крепкі хозяйственікі" у когось дупа горить.

думаешь я б відмовився читати лекції в Україні? а накуя нам психологія, вон чехам, поляка, німцям, датчанам потрібна, а українцям ні - в них батюшка є кацапський чи турецький, а то інше від лукавого  :K

Та ты вчоный, да. Тема диссера: «Транспортировка соединений водорода с кислородом в пористых сосудах»?
   
Если какой-то долбойоб не понял, то еще раз по простому: там не надо вводить наименование товара. От слова "совсем".
Вбить сумму и нажать кнопку.

Зы. И для полных долбойобов: длинный - это 6500, а не 500. 500 - это разница отдельным чеком.

Я же говорю, булшитгенератор в голове. Элементарной мысли сформулировать не в состоянии.
А еще рассказывает, что ученый. Проффесор околовсяческих наук. :)
   
Я же говорю, булшитгенератор в голове. Элементарной мысли сформулировать не в состоянии.
А еще рассказывает, что ученый. Проффесор околовсяческих наук. :)

Я не только элементарные мысли сформулировать могу. Правда, формулировки рассчитаны на людей с мозгами, а не на полных долбойобов, обучение которых на азбуке закончилось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія