Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

У нас тут таким чином заоохочуть до вакцинації. Вакцинуйтесь і ви автоматично отримуєте шанс виграти один з трьох виграшів в мільйон доларів.

Якщо врахувати, що ВСІХ жителів Альберти всього в районі 4 мільйонів, а це по чисельності практично один Київ з околицями, і це всіх - від новонароджених і до столітніх, то шанси є.

Приїздіть, вакцинуйтесь. І вам може пощастить ще і в іншому.

https://www.alberta.ca/open-for-summer-lottery.aspx

 :-B
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Я бы приехал
но у меня документы просроченные
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.
Ice9192

шо сі столо ...
то мабуть шукають підходи до видатної калгарійки.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Гарно. Виїзджаю негайно :D
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Хорошая вакцина,что приходится людей такими трюками заманивать
   
Віка з Калагарі каже що пфайзер шлак, чекає спутнік  :laugh:
   
Хорошая вакцина,что приходится людей такими трюками заманивать

Пфайзер і Модерна. Астрозенека категорично забанена.

 На дві вакцинації на кожну по 3 виграші по ляму. Шість виграшів на грубо говорячи два мільйони учасників. Тому що малих дітей не вакцинують, а хтось ВЖЕ вакцинувався.

6 : 2 000 000

Це високі шанси?

 :shuffle:
   
. Астрозенека категорично забанена.
А спутнік?  :weep:

6 : 2 000 000

Це високі шанси?
А можна більше ніж раз вакцинуватись?

Ой, то ще й доляри не американські!!!

Останнє редагування: 15 червня 2021 19:00:31 від Фома Липецкий
   
А спутнік?  :weep:

А можна більше ніж раз вакцинуватись?

Ой, то ще й доляри не американські!!!

Ті небезпечні помиї під назвою Спутнік нехай вживають разом із стєкломоєм. А гурмани із бояришником.

Вакцинування двофазове. Кожна із двох фаз приймає участь в окремій лотереї.

Всі валюти світу крім доларів США НЕ Є доларами США. 

 B-)

Останнє редагування: 15 червня 2021 19:20:57 від Маковій
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Віка з Калагарі каже що пфайзер шлак, чекає спутнік  :laugh:

Гей, ти. Нагадую:

1) Мовою окупанта до цього часу спілкується твоя дружина-полішучка. Та і ти тут відомий "патріот" на словах. Спутник - для вас.

2) Ти не маєш морального права навіть згадувати мій нік чи моє ім"я - шифр зламати ти не здатний. З твоєї тепер уже інтелектуальної імпотенції ржуть навіть на цузі: https://zugunder.com/index.php?topic=326724.25

Ти зашкварився, чувак. Даю тобі до кінця тижня і якщо не видаси фразу, яка зашифрована у месиджі, переведу в когорту до булькастого під кодовою назвою "унилий".

3) У мене вже є мільйон і навіть більше. Уахаха!

Bye now.

   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

І так. Я і не збираюся вакцинуватися. Моє тіло - мій вибір!
   
Між іншим - я також не вакцинований. І не спішу. Навіть незважаючи на мільйонну лотерею. Почекаю. Прдивлюсь що з цього вийде.
   
Мовою окупанта до цього часу спілкується твоя дружина-полішучка.
Віка, твій чоловік теж спілкується мовою окупанта.  Канада була окупована британією і ви досі в нашому комонвелсі. Так що пійшла на йух одразу

Ти не маєш морального права навіть згадувати мій нік чи моє ім"я - шифр зламати ти не здатний.
Як казав мій вчитель криптографії - швидкість злому пропорційна експоненті температури паяльника встромленого у тухес того, хто зашифрував  :laugh: 

З твоєї тепер уже інтелектуальної імпотенції ржуть навіть на цузі
ай ду нот гів е фак

У мене вже є мільйон
Думаю десь 100-120 кіло є :D про лям не вірю!
   
Думаю десь 100-120 кіло є :D про лям не вірю!

Хома, чого ти так переслідуєш Інанну, що вона тобі зробила?
   
Хома, чого ти так переслідуєш Інанну, що вона тобі зробила?

Тю. Все просто. Все сказано в слогані - «Фомі так не жити».

 (P)
   
Фомі так не жити
Не жити ніколи, перепрошую пан Маковій!
   
Не жити ніколи, перепрошую пан Маковій!

Фома, це серйозно. Чим частіше ти повторюватимеш ту мантру, тим більше ТАК І БУДЕ.

Це називається AFFIRMATIONS.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Хома, чого ти так переслідуєш Інанну, що вона тобі зробила?

Я в нього під шкірою, як і в Бульки. Емоційно інвестовані. Булька страждає вже 20 років, а цей новонавернутий адепт.

Обоє повні нулі. У Фому хотілось вірити, що він хоча би не ідіот, але він тупо не здатний вирішити просту шифрувальну задачу. Тому автоматично стає членом (pun intended) у когорті унилих клоунів-шавок з низькою самооцінкою, які кидаються на нормальних людей, бо не можуть витримати, що вони успішніші, гарніші і просто кращі за них.

Як казав мій колишній СITO, bottom feeders.

That's all.


   
Фома, це серйозно. Чим частіше ти повторюватимеш ту мантру, тим більше ТАК І БУДЕ.
Пане Маковій, чого не буде? Тухесу розміру 0x30?

То я якось переживу  :laugh:
   
Я в нього під шкірою, як і в Бульки. Емоційно інвестовані. Булька страждає вже 20 років, а цей новонавернутий адепт.

Обоє повні нулі. У Фому хотілось вірити, що він хоча би не ідіот, але він тупо не здатний вирішити просту шифрувальну задачу. Тому автоматично стає членом (pun intended) у когорті унилих клоунів-шавок з низькою самооцінкою, які кидаються на нормальних людей, бо не можуть витримати, що вони успішніші, гарніші і просто кращі за них.

Як казав мій колишній СITO, bottom feeders.

That's all.

Користувач 'Inanna' заблокував Ваше особисте повідомлення.  8-:
   
Пане Маковій, чого не буде? Тухесу розміру 0x30?

То я якось переживу  :laugh:

Ти не розумієш наскільки все це серйозно. Але твій тухес то твоя справа. Як і все інше. Програмуй своє майбутнє і далі.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Гарно. Виїзджаю негайно :D
--------
І який в цьому смисл?? :S
Щоб виграти,вакцинуватися і все таке ти повинен мати канадські документи  :weep:
   
Ти не розумієш наскільки все це серйозно. Але твій тухес то твоя справа. Як і все інше. Програмуй своє майбутнє і далі.
Пане Маковіє, шо мені програмувати? У 40+ років вийти за 50+ річного канадця??? Та ніколи цього не буде   :laugh:
   
Пане Маковіє, шо мені програмувати? У 40+ років вийти за 50+ річного канадця??? Та ніколи цього не буде   :laugh:

 (tu)

Тафай-тафай…

Вєрной дароґой ідьотє, таваріщі…
   
(tu)

Тафай-тафай…

Вєрной дароґой ідьотє, таваріщі…
Саме так. Заробляємо власноруч!
   
Віка йопт а чого ти на хворумі Канада ру дописувала мовою окупанта?  ;o
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.
Ice9192

Пфайзер і Модерна. Астрозенека категорично забанена.

 На дві вакцинації на кожну по 3 виграші по ляму. Шість виграшів на грубо говорячи два мільйони учасників. Тому що малих дітей не вакцинують, а хтось ВЖЕ вакцинувався.

6 : 2 000 000

Це високі шанси?

 :shuffle:
~1:1 000 000 загинути під час пробіжки
~1:2 000 000 ускладнення від сенеки
~1:100 000 поламати ноги під час стрибка із парашутом
~1:10 000 загинути на рингу.

   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Між іншим - я також не вакцинований. І не спішу. Навіть незважаючи на мільйонну лотерею. Почекаю. Прдивлюсь що з цього вийде.

Чого саме ти чекаєш? Другого пришестя чи моменту коли підхопиш ковід?
І на що саме ти будеш дивитись?
   
Чого саме ти чекаєш? Другого пришестя чи моменту коли підхопиш ковід?
І на що саме ти будеш дивитись?
Він з Вікою схоже антиваксери. Бояться у 50+ років що щось виросте чи відпаде.

Я вколов пфайзер навіть не вагаючись. Це ж не спутнік.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Чого саме ти чекаєш? Другого пришестя чи моменту коли підхопиш ковід?
І на що саме ти будеш дивитись?

Кста!
А куди подівся Шаблезуб?
Не захворів, часом?
   
Чого саме ти чекаєш? Другого пришестя чи моменту коли підхопиш ковід?
І на що саме ти будеш дивитись?

На наслідки від вакцинації. 

Але якщо припече терміново їхати кудись в Європу чи ще куди і введуть паспорти вакцинації, то доведеться вакцинуватись без всяких оглядок.

Хоч про Пфайзер ніби то не чути нічого поганого.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

В Каліфорнії по 1.5 міліона на 10 виграшів. Правда пул вакцинованих тут 23 міліона вже. До того була купа малих виграшів по 50 тисяч. Якась дівка 19 річна з сусіднього села виграла

ПС розиграш 10 призів по 1.5 міліони сьогодні. В мене є шанс виграти :)

Останнє редагування: 15 червня 2021 20:59:26 від Dobre
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

(tu)

Тафай-тафай…

Вєрной дароґой ідьотє, таваріщі…

Хорого ковбасить, що мене запросила на роботу канадська компанія, після чого там мені через декілька місяців запропонувули посаду тім ліда. А познайомилася я зі своїм чоловіком і вийшла заміж набагато пізніше, вже маючи статус постійного жителя і власний будинок, який придбала сама.

А цьому вже під сорок, а воно ще кодить, жінка тестерша. Це у айті ієрархії чи не найнижчий ступінь. Навіть на ліда чи на проджект менеджера за всі ці роки не здатний пробитися.

Тому і піниться від заздрощів ну і ще де від чого  :laugh:

ПС. Ніякий не у 40 і ніякий не у 50.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Віка йопт а чого ти на хворумі Канада ру дописувала мовою окупанта?  ;o

Я на англійських форумах дописую англійською, на російських (в минулому) російською, а на українських - українською. Ти на українському форумі тут дописував роками російською.

А жінка твоя говорить російською у ПОБУТІ російською. Та і ти теж говорив. Набачилися ми таких селюків у свій час по києвах - то для них був лінгвістичний прояв із грязі в князі  :K
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Саме так. Заробляємо власноруч!

Мало заробляєш, клаповухий. Поменше на форумах ляпати язиком треба, а працювати більше  :K
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

(tu)

Тафай-тафай…

Вєрной дароґой ідьотє, таваріщі…

Та воно просто нерівно до мене дихає. Я таких за своє життя (включаючи віртуально) набачилася достатньо.

Просто ігноруйте його і все.
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Між іншим - я також не вакцинований. І не спішу. Навіть незважаючи на мільйонну лотерею. Почекаю. Прдивлюсь що з цього вийде.

І правильно робите. Бо на відміну від декого, маєте критичне мислення.

Бо за останніми даними, якщо людина вже перехворіла, вона має набагато кращий захист, ніж дає вакцина, і вакцина не тільки не потрібна, а може бути шкідливою.

Бажано зробити аналіз на статус антитіл (поки що такого масово не роблять), а тоді вже приймати рішення.

Ну і деякі вважають, що провакциновані новими вакцинами мають шанси повмирати, коли піде наступний вірус, тому що в результаті вакцинації він буде краще "чіплятися" до клітин. А вакцинушки проти нового ще не буде.

Як для мене, він-він. Заодно людство позбавиться від краснопузої нечисті типу татуся.
   
А цьому вже під сорок, а воно ще кодить, жінка тестерша. Це у айті ієрархії чи не найнижчий ступінь. Навіть на ліда чи на проджект менеджера за всі ці роки не здатний пробитися.
Чувіха, ти щось таке мелеш  :weep: Пробиватись  :facepalm:  Про тестера взагалі я просто ржу тут.  Віка, в тебе нема жодної уяви взагалі що таке тестування  :weep:

Я на англійських форумах дописую англійською, на російських (в минулому) російською, а на українських - українською. Ти на українському форумі тут дописував роками російською.

А жінка твоя говорить російською у ПОБУТІ російською. Та і ти теж говорив. Набачилися ми таких селюків у свій час по києвах - то для них був лінгвістичний прояв із грязі в князі
То не твоє сракате діло казати нам якою мовою спілкуватись у побуті.  Ти ще поїдь воїнам АТО розкажи що вони не достатьо українізовані.

Мало заробляєш
Тобі до такого рівня не дорости ніколи, навіть не мрій.

Дєвочка с глазамі щєнка  :weep:
   
Re: Хочете виграти $1 000 000? Приїздіть в Альберту.

Чувіха, ти щось таке мелеш  :weep: Пробиватись  :facepalm:  Про тестера взагалі я просто ржу тут.  Віка, в тебе нема жодної уяви взагалі що таке тестування  :weep:

То не твоє сракате діло казати нам якою мовою спілкуватись у побуті.  Ти ще поїдь воїнам АТО розкажи що вони не достатьо українізовані.

Тобі до такого рівня не дорости ніколи, навіть не мрій.

Дєвочка с глазамі щєнка  :weep:

То і не квакай про спутнік - сам собі вколи його, ізичний. Патріот фейковий на папері.

Так, очі - one of my best features. Deal with it  :K

   
То і не квакай про спутнік - сам собі вколи його, ізичний. Патріот фейковий на папері.

Так, очі - one of my best features. Deal with it  :K
Я собі пфайзер вколов. А спутнік хай на кацапах і антиваксерах випробовують  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія