Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мене сьогодні депортували із Мацкви

Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


За дівчиною, дурень...

мдаaa
любов?
...тяжка штука.


Останнє редагування: 25 жовтня 2014 05:43:32 від newyo
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

а якщо по тэми:

   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


Та да, допоможе. Наші ФУПівські ватнікі, на тлі тих уйобків виглядають як голуби миру.

 :lol:
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Хадж єврея в Берлін в 41-му.
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

100% - I swear my grandmother said the same stories...
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


Я об этом лет 10 писал и на форике и на коментах. Не верил же никто...
Кстати, почему Порох не требует признать Голодомор геноцидом? Зек в 1-й день своего президентства поехал в Европу и напакостил по указке кремля (стало понятно, чего больше всего боялся кремль на тот момент - что весь мир узнает о рашистском преступлении 33-го года), теперь надо все начинать сначала. А геноцид это был 100-пудовый, бабушка рассказывала, как в Старобельском районе из семьи в 10 человек осталось двое, при этом за 50 км в рашке все было, но если кто чего выпросит, по пути тогдашние мусора все забирали!

100% - I swear my grandmother said the same stories...
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Нехер шастать (с)
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


100% - I swear my grandmother said the same stories...
???
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

В следующий раз одевай футболку

Показати зображення...
Жовто-блакитний чоловічок душе триколорного, а триколорний жовто-блакитному намагається ножа під пахву встромити?
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


або под рубашку одевай вот такую

Показати зображення...

а рубашку снимай после пересеченія кордона
Так-тож жіноча майка.Вона добре виглядає на силіконових сіськах кацапських шльондр, і ніде більш. Додати до такоі майки напис "Я тупая шлюха, обожаю крепкий хуец" - і дізайн буде просто ідеальним. ;)
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Дякую, Helg, за посилання, дуже цікавий музикант. Пішов шукати на торентах і от що знайшов.

На рутрекере коцаби пишуть:
Цитувати
"Русские" корни слышно в музыке Эстасса хорошо, свое, родное легко воспринимается. Спасибо за раздачу!
:S
Трохи здивувався - пішов шукать далі і от що знайшов:
Цитувати
Родился в Украине 24 апреля 1975 года. Около 20 лет назад, сменил место жительство уехав в Израиль, где  прожил около 10 лет, не занимаясь музыкой.
[ua]
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Оце приперся я в Мацкву, а на паспортному контролі завернули. Пісюни-малолєткі в погонах пристєбалися що зграя двор-тер'єрів. А як знайшли майданівську фотку в ноуті, то зовсім оскаженіли. Ти враґ Раісі і всьо тут. В абізянніку поспілкувався з чудовими людьми: таджиками, армянами, узбеками - наче ковток свіжого повітря після смердючих кацапів. Вдома погранці віддали паспорт, питають за що така честь.  Дивлюся на них - а вони наші, рідні))). А дядечко-митник каже, колишній начальник у 86-му році повчав: запам'ятай, у нас єдиний ворог - Росія. Каже, тільки в лютому цього року зрозумів, москалі то є орда.

"Нехуй шастать" (с)  B-)
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви
Sky


Я об этом лет 10 писал и на форике и на коментах. Не верил же никто...
Кстати, почему Порох не требует признать Голодомор геноцидом? Зек в 1-й день своего президентства поехал в Европу и напакостил по указке кремля (стало понятно, чего больше всего боялся кремль на тот момент - что весь мир узнает о рашистском преступлении 33-го года), теперь надо все начинать сначала. А геноцид это был 100-пудовый, бабушка рассказывала, как в Старобельском районе из семьи в 10 человек осталось двое, при этом за 50 км в рашке все было, но если кто чего выпросит, по пути тогдашние мусора все забирали!

Я об этом с детства знала.
Странно, что другие это начали понимать только сейчас, и то не все.
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Хадж єврея в Берлін в 41-му.

Тіпа того  :)
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Нехер шастать (с)

kubanets:
"Нехуй шастать" (с)  B-)

Дякую, кацапи. На Інше від вас не чекав.
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви
Ok!

в москву виза не нужна?
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


Если друго "не чекали" - так зачем тогда приезжали? Чтобы в аэропорту завернули?
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви


На іншу вашу реакцію на ФУПі не чекав.
   
Re: Мене сьогодні депортували із Мацкви

Дякуєм Хуйлу, що розкрив очі східнякам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія