Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чи готові ви вбивати? :diablo:

Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
HSM

HSM, 12 січня 2022 09:29:15
тут або -або
я після арміі  горобця  з воздушки не міг , чомусь
просто зброю не міг в руки взяти
 там я  вперше познайомився з радянською "дружбою народів " і  кацапським шовінізмом
83-85 роки

зара захищатися від кацапів запросто

А что с тобой в армии произошло?  И зачем ДО армии воробьёв из воздушки стрелял?

ні  , то я образно
до арміі полював

в арміі настрілявся , хоч і звязківець



   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
fam

захищати своє життя  , своїх рідних дітей , землю це є основний інстинкт і це морально
тим більш від кацапів
про що мова ?

так. Говорить и спорить здесь абсолютно не о чем. только веры, арториусы будут это делать. Причины понятны.

кстати, моя главная претензия к нашему государству (если его можно так назвать) - это не то, как оно готовится к защите себя же или страны, что делает или не делает для этого, или хорошо или плохо делает, или вообще них не делает... Этому, собственно, посвящена куча тем.

главная претензия такая: оно не делает ничего, чтобы помочь мне,  другим делать то, что ясно и в очень понятном виде изложено HSM. Нельзя не понимать, что в противостоянии армий Украине ничего не светит в принципе, и в сочетании с тем бездействием, о котором я написал, это означает, что "государству" вообще-то пох. Нам не на кого надеяться, кроме самих себя.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:
fam

в принципі психопатам, що сидять на верхівці піраміди і втроянили зараз глобально ковідо-фашизм, дуже вигідно, щоби люди ще й вбивали одне одного. не забуваймо, шо той жеж зе біл гейц інвестує і в воєнне обладнання. яке ж воюючим сторонам треба купувати, або брати кредити в інших членів банди, які сидять на наших грошах.
їхня задача - знищувати нас всіма можливими способами, за наш власний рахунок, і щоби люди це ще й самі робили. шо бігли штрикатися їхніми шмурдяками, шо вбивали одне одного.
вони там вже теріторії стрижки баранів давно проміж собою поділили.

и в  этом билли тоже виноват?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

и в  этом билли тоже виноват?

а ти уважно мене читаєш?
зе біл з-за його нарцисизму плаває на поверхні і є говорящою головою організованого наднаціонального злочинного угрупування, ще шваб висовується з форумом давоським і видає їхні плани з "грейт різетом".
пошукай в інеті подію 201, хто був організатором, хто спонсорував. тут не треба бути сeми п'ядів у лобі, я тебе запевняю. а може ти посідаєш і взагалі якесь екстраординарнее айкью, тоді я навіть і не підказуватиму тобі нічого. 
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не секрет, що рано чи пізно це питання повстане для коного з українців, якщо ворог почне ескалацію конфлікту
Хто до нас прийде зі зброєю,від нашої зброї помре.Готовий убивати ворога.
   
Re: А чи готові ви вбивати?

+=======================+
Купи легально - і буде чим...
Так кажуть дозвіл на зброю отримати нереально складно і довго?
   
Re: А чи готові ви вбивати?

Ну наприклад якщо в тебе в руках ніж, а ворог сидить в танку, то логічно що твоя готовність вбивати може похитнутися, нє?

Ну, ворог (під ворогом наразі маємо ромадянина РФ), він же не зможе вічно сидіти у танку - поїсти і нажертися він все одни вилізе... А там випадково послизнеться о бетонний стовп головою. Може й бе ножа обійдемось :)
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Какой бюджет?
все іхнє - ваше, як завжди! :aggressiv:
   
Re: А чи готові ви вбивати?

Ну, ворог (під ворогом наразі маємо ромадянина РФ), він же не зможе вічно сидіти у танку - поїсти і нажертися він все одни вилізе... А там випадково послизнеться о бетонний стовп головою. Може й бе ножа обійдемось :)
Не факт, а 5 колона, сєпари, саботажники?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

не вопросы а понос, наверное из Львова ?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Московита-ТАК.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

не вопросы а понос, наверное из Львова ?
в тебе і таких немає, хоч звідки) :D

А взагалі, при 40% українців готових йти на війну (інше моє опитування поряд) і 80% готових вбивати, думаю, кацапів зустрінемо гідно :butcher:
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

там я  вперше познайомився з радянською "дружбою народів " і  кацапським шовінізмом
83-85 роки
Не повірю, що в Са тебе гнобили кацапи.
Зазвичай, навпаки було.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не повірю, що в Са тебе гнобили кацапи.
Зазвичай, навпаки було.
тоді основною темою шовінізму були зверхні теми про "сало", "дівчин" та "гарєлку" в тій чи іншій інтерпретації...а за будь-які згадки в Україні  про націоналістів та Бандеру у ті роки можна було б і "загриміти" до Сибіру :X
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Московита-ТАК.
про іншого і не йдеться :X
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не вб'єш ти - уб'ють тебе і виріжуть твою родину.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не вб'єш ти - уб'ють тебе і виріжуть твою родину.
До самостійного опору не слід доводити, бо так уб'єш ти, потім уб'ють тебе, і все одно виріжуть родину...

Опір має бути колективним! :fans2:
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

тоді основною темою шовінізму були зверхні теми про "сало", "дівчин" та "гарєлку" в тій чи іншій інтерпретації...а за будь-які згадки в Україні  про націоналістів та Бандеру у ті роки можна було б і "загриміти" до Сибіру
86 рік. ЗабВО.
За розмову між собою на українській мові - кожному по наряду "за национализм"  і "занєсєніє в грудную клєтку" від сержанта.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

86 рік. ЗабВО.
За розмову між собою на українській мові - кожному по наряду "за национализм"  і "занєсєніє в грудную клєтку" від сержанта.


а сержант випадково не зі львова був?
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

а сержант випадково не зі львова був?
...з асвабадітєлєй, мабуть
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

До самостійного опору не слід доводити, бо так уб'єш ти, потім уб'ють тебе, і все одно виріжуть родину...

Опір має бути колективним! :fans2:

Ніч... Тиша... До тебе у хату заходять кадировці, вибивають тобі зуби і роздягають твою дружину...
А у тебе в цей момент думка: "До самостійного опору не слід доводити, бо ..."
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Кацапи знову досліджують українців

друге опитування і знову на тему війни
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Готовий натиснути червону кнопку ядерного удару по кремлю.
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Готовий натиснути червону кнопку ядерного удару по кремлю.
(tu) Це трохи не вбивство, хоча гідно, може бути - якщо готовий тиснути кнопку, то гашетку кулемета натиснеш ще швидше!
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Кацапи знову досліджують українців

друге опитування і знову на тему війни
Я такой же кацап, как и ты! Но предполагать не запрещено :dance3:
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Ніч... Тиша... До тебе у хату заходять кадировці, вибивають тобі зуби і роздягають твою дружину...
А у тебе в цей момент думка: "До самостійного опору не слід доводити, бо ..."
та ні, до цього слід думати, для того і існує тероборона, що так не сталося!
   
Re: А чи готові ви вбивати? :diablo:

Не готовий, вбивство - то злочин, навіть ворогів

Ворог це поняття субьєктивне, особливо якщо з обох боків стравлюють пропагандою. Хай самі і воюють. Мені нема за що.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія