Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

на сам лиш ніс?  :gigi:
та ну
не чув такого щоб хтось дрочив на ніс, чи вухо.
Тут извращенцев хватает  :laugh:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

ти не поняв.
Найди через гугль носа з тою ж самою проблемою.
А нафуя. Все уже решено. Аванс оплатили. По результату отпишусь.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

А нафуя.
ну хоча б розібратися чи коштує воно тих грошей і чи можна безопераційно усунути проблему.
Мало лі
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Удачі вам і вашій доньці, нехай все буде добре, а дитина здорова і щаслива
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

"ложки не существует"
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Удачі вам і вашій доньці, нехай все буде добре, а дитина здорова і щаслива
:-B
Спасибо за пожелание.
Это действительно не простое решение для меня - как для отца было.

Останнє редагування: 11 вересня 2021 23:48:42 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Есть действительно объективные (врожденные проблемы) с дыханием - без капель не может обходиться

Тре зробити хоча б заради цього, бо хрони на краплях - то гарантовані інсультники в молодому віці. Робив дружині та дитині - у них теж вроджене.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

моя робила-дихає тепер нормально, не хропить вночі, ще й форму заодно підправили-дуже задоволена..так що правильне рішення
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

удачи, отпишись потом :-B
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Камінський - рукожоп відомий. :facepalm: Ще і цінник задраний. Подивіться якого клюва він зробив власній сестрі.

https://forum.baginya.org/index.php?threads/Эдгар-Каминский-пластический-хирург.6725/
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Камінський - рукожоп відомий. :facepalm: Ще і цінник задраний. Подивіться якого клюва він зробив власній сестрі.

https://forum.baginya.org/index.php?threads/Эдгар-Каминский-пластический-хирург.6725/

Порушив головний неписаний закон лікаря - не лікувати, а тим більше не оперувати близьких родичів, ну й себе звісно?

Ржачний форум:
https://forum.baginya.org/index.php
Але твоє  посилання не читається без входу  туди.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Порушив головний неписаний закон лікаря - не лікувати, а тим більше не оперувати близьких родичів, ну й себе звісно?

Ржачний форум:
https://forum.baginya.org/index.php
Але твоє  посилання не читається без входу  туди.

Зараз принесу
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

У всіх хірургів в принципі є погані роботи. Які вони странно приховують, а виставляють найкраще. Але у Едгара ту мач плюс неадекватний цінник. Із останнього - пика Стужук.

Кривосісі від Едгара
https://plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=11719
Сестра
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Я і сама мрію про ринопластику. Але у мене здоровий ніс, тільки естетика не влаштовуює. Плюс, мені 37 і нафіга мені та краса (якщо вона буде) під 40. І так непогано живу. Але якби мені зараз було років 20-25, то, напевно, дотисла би батьків і зробила би ніс. Може прожила би інше життя.
Я стільки передивилась дівчат і перечитала всього, що важко наважитися ризикнути саме здоров’ям.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

У всіх хірургів в принципі є погані роботи. Які вони странно приховують, а виставляють найкраще. Але у Едгара ту мач плюс неадекватний цінник. Із останнього - пика Стужук.

Кривосісі від Едгара
https://plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=11719
Сестра

Спинка носу розмита в фотошопі, нічого толком не видно.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

У всіх хірургів в принципі є погані роботи. Які вони странно приховують, а виставляють найкраще. Але у Едгара ту мач плюс неадекватний цінник. Із останнього - пика Стужук.

Кривосісі від Едгара
https://plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=11719
Сестра

Этот случай известный.
Он переходит из одного форума на другой.
И да. Сиськи дочери я бы у него не делал. Не его это  :gigi:
Но тема ветки - ринопластика , а не мамопластика  :gigi:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Я і сама мрію про ринопластику. Але у мене здоровий ніс, тільки естетика не влаштовуює. Плюс, мені 37 і нафіга мені та краса (якщо вона буде) під 40. І так непогано живу. Але якби мені зараз було років 20-25, то, напевно, дотисла би батьків і зробила би ніс. Може прожила би інше життя.
Я стільки передивилась дівчат і перечитала всього, що важко наважитися ризикнути саме здоров’ям.
Вот моя нас и дотисла  :gigi: Хотя если бы дело было только в косметическом вопросе , то я бы не сдался. По моему мнению - нос это последнее на что обращают внимание мужчины  :gigi: . Другое дело - сиськи.
Но у малой действительно с дыханием проблемы. Плотно сидит на каплях .
По закрытым операциям Каминскому нет альтернативы, к сожалению .
Турки только открытые делают
А то, что циник и урод по жизни - тут я с вами согласен. Сам дочери об этом говорю .

Останнє редагування: 12 вересня 2021 11:26:37 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

удачи, отпишись потом :-B
:-B
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

під 40
Так, це вже вік коли треба думати про консервацію, пенсію, обирати місце поховання :(
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Так, це вже вік коли треба думати про консервацію, пенсію, обирати місце поховання :(

Ну, не треба так кардинально.
Ми ще фото цієї пані (з Борисполя ?) не бачили. B-)
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Сестра до пластики



Сестра після

   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Ну, не треба так кардинально.
Пан Сорока, я просто я к прочитав про 37-40  :facepalm: Життя тільки починається.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Вот моя нас и дотисла  :gigi: Хотя если бы дело было только в косметическом вопросе , то я бы не сдался. По моему мнению - нос это последнее на что обращают внимание мужчины  :gigi: . Другое дело - сиськи.
Но у малой действительно с дыханием проблемы. Плотно сидит на каплях .
По закрытым операциям Каминскому нет альтернативы, к сожалению .
Турки только открытые делают
А то, что циник и урод по жизни - тут я с вами согласен. Сам дочери об этом говорю .

Однозначно капли - это зло. У моего бывшего были от них дикие головные боли. Но он покупал себе машины, а пойти к тому же Зинченко на Зоологическую, где конвейер из таких мучеников, ему было невдомек.
Про сиськи - там все ещё хуже. Во-первых, импланты не вечны. Во-вторых, «болезнь грудных имплантов» таки существуют. Был Инстаграм когда-то  @mammoplastika.sos, где наши реальные женщины выкладывали свои истории из-за , которых им пришлось попрощаться с имплантами. Жесть, что вытворяет иногда организм, отторгая их. Кривые сиси, даббл баббл - это само собой.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Так, це вже вік коли треба думати про консервацію, пенсію, обирати місце поховання :(

Тут справа в операції і реабілітації. В 20, напевно, легше пережити ніж під 40.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Тут справа в операції і реабілітації. В 20, напевно, легше пережити ніж під 40.
Ой, пані Кекс, ой. Якщо ви не бухали двадцять років нон стоп і не пахала в колгоспі, то, думаю, до 40 років організм ще ок.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Ой, пані Кекс, ой. Якщо ви не бухали двадцять років нон стоп і не пахала в колгоспі, то, думаю, до 40 років організм ще ок.

Мама проти :weep: Може колись наважусь із якоюсь підтяжкою заодно.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Тут справа в операції і реабілітації. В 20, напевно, легше пережити ніж під 40.
Мы поэтому и идём на закрытую операцию. Там реабелитация в разы легче.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Дай Боже Вашій донці щасливо й якомога безболісно перенести операцію, а батькам збросити той тягар!
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Мы поэтому и идём на закрытую операцию. Там реабелитация в разы легче.

 (tu) удачі. Потім відпишитесь як воно.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Однозначно капли - это зло. У моего бывшего были от них дикие головные боли. Но он покупал себе машины, а пойти к тому же Зинченко на Зоологическую, где конвейер из таких мучеников, ему было невдомек.
Про сиськи - там все ещё хуже. Во-первых, импланты не вечны. Во-вторых, «болезнь грудных имплантов» таки существуют. Был Инстаграм когда-то  @mammoplastika.sos, где наши реальные женщины выкладывали свои истории из-за , которых им пришлось попрощаться с имплантами. Жесть, что вытворяет иногда организм, отторгая их. Кривые сиси, даббл баббл - это само собой.
Зінченко мені не дуже сподобався. НМД, найкращі фахівці в ЛОР- відділенні центрального воєнного госпіталю на Печерську
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Очень мало специалистов, которые и косметику и проблемы с дыханием решают.
А у моей реальные проблемы с дыханиемем и ....чисто её проблемы...косметич еские.
Я говорю, что лучше сисьги сделать, больше проку будет... :gigi:
Не слушают меня с женой  :gigi:
а што у нее с сиськаме не так?
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

а што у нее с сиськаме не так?
Да это я в шутейном смысле.
Хотя , как на мой вкус, ну дуже масенькие.
Я бы пару размерчиков добавил. Хотя это сейчас какая - то тенденция. У нее все подруги , которых я видел особо выдающимися достоинствами не обладают  :gigi:
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Зінченко мені не дуже сподобався. НМД, найкращі фахівці в ЛОР- відділенні центрального воєнного госпіталю на Печерську
Там только по септопластике специалисты. Т.е солдатикам перегородки ровняют на раз ...два...
А вот в Ринопластике....... :gigi:
Ну такоэ. Военный госпиталь...есть военный госпиталь...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Не знаю сколько Ваша...
Но дорого блин...

моя столько же. 3.5 сама операция, и еще примерно 2 недельное пребывание в стационаре, лабораторные исследования, и медикаменты.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Кривосісі від Едгара
https://plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=11719
Матір Божа. почитала кілька сторінок, нема сил дочитувати її поневіряння. Зупинилася на тому, що краще за все її цицьки виглядають без імплантів.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Дивись в мене брат мав кривий ніс, йому було важко дихати, її можна проводити коли 15 років і є сформована кістка, це ламають перегородку долотом. Людина тиждень пє через трубочку, але потім легше дихати і думати і операція безпечна, можна тиждень знеболючі приймати.

Операція потрібна і безпечна.

Але не приємна.

можна проводити тільки після того як сформується кістка у люди ...
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

моя столько же. 3.5 сама операция, и еще примерно 2 недельное пребывание в стационаре, лабораторные исследования, и медикаменты.
К сожалению, у нас горааааздо больше блин обойдется  :weep:
Эта цифра была два года назад, когда я ветку открывал  :facepalm1:

Останнє редагування: 12 вересня 2021 12:31:21 від Камрад
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

Дивись в мене брат мав кривий ніс, йому було важко дихати, її можна проводити коли 15 років і є сформована кістка, це ламають перегородку долотом. Людина тиждень пє через трубочку, але потім легше дихати і думати і операція безпечна, можна тиждень знеболючі приймати.

Операція потрібна і безпечна.

Але не приємна.

можна проводити тільки після того як сформується кістка у люди ...
Сейчас так уже не делают... :gigi:
Моей никто долотом бить не будет.
Под общим наркозом.
   
Re: ФЗВ Ринопластика , кто в курсах

К сожалению, у нас горааааздо больше блин обойдется  :weep:

так вот и я про то...  маржинальная стоимость? :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія