Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ А порадьте лямпу :(

Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Алік не відправляє повербанки та акумулятори в Україну (
Чего это? Вот сяомишники отправляют:

ТЫНЦ
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Я брав  nebo gallileo 500. Вона світить до 3-х годин на максимальному світлі. Світить гарно, коли батарея розряджається  підєдную до павербанку . І все далі чудово.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Сама надійна річ
Дружина купила кілька шт діаметром 6 см і висота десь 10-12 см, вчора за 4 години згоріло 1 см
Або таблетки для декоративних свічників, діаметр 3 см, висота 1 см, горять дуже довго
Воскових і тонких не беріть, горять швидко і коптять

Ну це на любителя. Або як нема альтернативи.
Бо світла досить мало від них, хіба для орієнтування.
Та й ціни злетіли, зараз проста свічка 25 грн в магазині вчора казали. А недавно була 10.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Ну це на любителя. Або як нема альтернативи.
Бо світла досить мало від них, хіба для орієнтування.
Та й ціни злетіли, зараз проста свічка 25 грн в магазині вчора казали. А недавно була 10.

Я грубі по сотці бачив. Мій ахуй словами не передати.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Насипні свічки виявляється є така штука





260 грн 1 кг зі шнуром для гніту, час горіння ~80 годин
Це десь півтора літра

Інтенсивність горіння залежить ясна річ від розміру каганця
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Насипні свічки виявляється є така штука

Показати зображення...
Показати зображення...
260 грн 1 кг зі шнуром для гніту, час горіння ~80 годин
Це десь півтора літра

Інтенсивність горіння залежить ясна річ від розміру каганця


Та то для всяких  пригламурених
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Перепрошую, дубль.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Поделюсь своим опытом пребывания без электроэнергии, газа, воды и отопления  в течении 4 месяцев в Мариуполе. Свет - это номер 1 для выживания. Кушать можно приготовить и на самодельном мангале около подъезда, утеплиться на ночь можно, создав импровизированную палатку над кроватью и укрыться потеплее. Воду можно привезти из какого нибудь природного источника. А без освещения -  и психологичеки и физически тяжело. Меня выручила солнечная панель, снятая с разбитой остановки транспорта. Она была повреждена осколками, но ток выдавала всё же. Солнечную панель можно исользовать для зарядки автомобильного аккумулятора напрямую, без контроллера заряда, нужно только контролировать предельное напряжение аккумулятора, чтобы не перезарядить. В идеале конечно нужно иметь солнечный контроллер заряда. Также необходимо иметь зарядно устройство для зарядки литий-ионных аккумуляторов, в основном такие зарядные питаются от 12 вольт, т.е. можно запитывать от свинцовго аккумулятора, который в свою очередь получает энергию от солнечной панели. К аккумулятору можно подключить отрезок светодиодно ленты для освещения помещения. Еще я основательно рекомендую приобрести паяльник на 12 вольт. Наличие налобного фонарика обязательно! Желательно также иметь кемпинговый фонарь (например такой я бы взял Sofirn BLF LT1). Фонарей желательно имень несколько, на разные случаи. Желательно под съемные аккумуляторы 18650 или 21700.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Еще я основательно рекомендую приобрести паяльник на 12 вольт. Наличие налобного фонарика обязательно! Желательно также иметь кемпинговый фонарь (например такой я бы взял Sofirn BLF LT1). Фонарей желательно имень несколько, на разные случаи. Желательно под съемные аккумуляторы 18650 или 21700.
Про кілька джерел освітлення - це дуже правильно. Була сьогодні у двох магазинах. В одному ламп нема, ліхтарі - ніякі.
В туристичному спорядженні - є ліхтарики на чоло і на руку - 1000 грн.  :facepalm:
Буду завтра брати лампу за 1000 на Розетці, якщо ще буде. А ліхтарик шукати дешевший.
А навіщо паяльник?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

А навіщо паяльник?

Паяльник для разных работ при отсутсвии электроэнергии. Можно хотя бы отрезать от светодиодной ленты сегмент на три светодиода, подпаять два провода - и вот готово освещение в туалете например

   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Паяльник для разных работ при отсутсвии электроэнергии. Можно хотя бы отрезать от светодиодной ленты сегмент на три светодиода, подпаять два провода - и вот готово освещение в туалете например

На біса?!



150 грн
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Я может немного апокалиптически рассуждаю. Сейчас есть возможность все купить, а мой опыт связан с тем, когда ничего нельзя было купить, приходилось лепить освещение из того, что есть. Но солнечная панель не помешает в любом случае, если нет электроэнергии надолго, например неделю.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Но солнечная панель не помешает
А які у неї розміри?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Я грубі по сотці бачив. Мій ахуй словами не передати.
ароматизована ще років три тому була за 130+ грн. І нічьо, я купувала.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Та то для всяких  пригламурених
але ж гарнюні!!! Туди можна своїх парфумів капнути  :spruce_up:
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Я зараз беру і переробюю китайскі з дохлими свинцевими акаб на літій.
Заряджаются швидше і світять до 10 годин на максімумі.
Собівартість десь гривень 100 не враховуючи сам фонарь.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

але ж гарнюні!!! Туди можна своїх парфумів капнути  :spruce_up:

Афродізіаку ;)
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

ароматизована ще років три тому була за 130+ грн. І нічьо, я купувала.

У багатих свої причуди  :rotate:
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

У багатих свої причуди  :rotate:
нє, помєшаних на ароматах. Ехх.. било дєло. Сандалова свічка пахне аххуїтєльно... :flirt:
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

нє, помєшаних на ароматах. Ехх.. било дєло. Сандалова свічка пахне аххуїтєльно... :flirt:

Каровка, а ти ше та проказніца   :gigi:
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

А які у неї розміри?
У моей размер примерно 100 см. на 150 см. Да, большая, но чем больше размер, тем эффективнее в пасмурную погоду. Используется так: ставится на подоконник в квартире вертикально. Если частный дом, то под открытым небом лучше - ток  будет давать значительно больше, чем в квартире на подоконнике. Можно ещё поставить на балконе.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Ви ж не уточнили що за лампа конкретно
У них зазвичай регулюється кольорова температура. Ну, і на відміну від різного безроднтго китаю типу police там світлодіоди з високим CRI. Але да, треба дивитись на конкретну модель.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

але ж гарнюні!!! Туди можна своїх парфумів капнути  :spruce_up:

Онуцю, скажи які в тебе є парфуми ?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

А в мене силіконовий котик. Взагалі то я купувала нічник для малюка. Але річ виявилась незамінна. Горить цілу ніч. Заряджається години за три
https://rozetka.com.ua/ua/181973849/p181973849/?utm_l=r&gclid=CjwKCAiAmuKbBhA2EiwAxQnt79mhUwTgnFTOUL97tMb1syHaRLji1I9eyjp-Z55KWxKh0ootDW2CtBoCVzQQAvD_BwE
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

А чи брав хто всіляки лампи на алиекспресу? Вже декілька років нічого не купляв на аліку, як зараз з доставкою-терміни і т.п.? Буду вдячний за посилання на перевірених продаванів (LED USB лямпи і всіляка лабуда для автономного існування). Реально зараз в нас продають з маржою в 400-500%((
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

А чи брав хто всіляки лампи на алиекспресу? Вже декілька років нічого не купляв на аліку, як зараз з доставкою-терміни і т.п.? Буду вдячний за посилання на перевірених продаванів (LED USB лямпи і всіляка лабуда для автономного існування). Реально зараз в нас продають з маржою в 400-500%((

Доставка 3 тижні десь .
Без проблем.
Продавани міняються. Перевірених немає.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Доставка 3 тижні десь .
Без проблем.
Продавани міняються. Перевірених немає.

Дякую! А НП чи УП доставляє?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Дякую! А НП чи УП доставляє?

Щось УП, щось НП.

Цікава ситуація. З гривневої MasterCard зняло по курсу 40.04.
В банку пояснили що це МС так чудить, конвертує гривню в євро а потім в долар. А Віза нє. Сьогодні спробую з Візи.

Останнє редагування: 20 листопада 2022 09:26:34 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Дякую! А НП чи УП доставляє?

Обидва. Частіше УП.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Перевірених немає.
Як це нема? А офіційні магазини Oiight, Sofirn etc?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Загугліть «селфі лампа» і буде вам щастя
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Загугліть «селфі лампа» і буде вам щастя
А чим вони кращі?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Розглядала ще варіанти начільних ліхтариків ( на чоло) - із запропонованих в описі лише один мав шнур до розетки для підзарядки і той один був police, який тут розкритикували. Інші значить тільки на акумуляторах і їх треба весь час купляти-міняти?
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Ось на цю дивлюся

Показати зображення...
Настільна світлодіодна лампа EUROLAMP LED 5 Вт 3000-5000 K (LED-TLG-1(white))
https://bt.rozetka.com.ua/ua/eurolamp_led_5_w_3000-5000_k_led-tlg-1_white/p116751907
999 грн
Можна вибирати світло холодне чи тепле і регулювати яскравість.
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Продавець сама Rozetka -- економія на доставці, якщо взяти у них в точці видачі
Я цю лампу ще вчора зранку помітила, коли почала шукати. Сьогодні почала детальніше видивляти її і не побачилав, що вона
підзарядна. Може то якось само розуміється, виходячи з її опису, розтлумачте блондинці. Бо мені треба лише таку, щоб світила, коли нема електрики.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(
HSM


ну мо хто в курсі

CR2032
одні пишуть батарейка і неіяк  не аккум
інші продають до них зарядки
що то є насправді



   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(


ну мо хто в курсі

CR2032
одні пишуть батарейка і неіяк  не аккум
інші продають до них зарядки
що то є насправді

Покажи, ніколи не бачив зарядки під ці розміри
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Онуцю, скажи які в тебе є парфуми ?
уся лінійка дорогих парфумів Ів Роше, дідуню. Але з усих мені найдужче пондра Момент де бонхеур. Я його разів 4-5 купувала.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

уся лінійка дорогих парфумів Ів Роше, дідуню. Але з усих мені найдужче пондра Момент де бонхеур. Я його разів 4-5 купувала.
.я ж кажу - проказніца. А тими собачими будками вона нас тут люто тролить
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

уся лінійка дорогих парфумів Ів Роше, дідуню. Але з усих мені найдужче пондра Момент де бонхеур. Я його разів 4-5 купувала.
Це нонсенс... у ів роше немає дорогих парфумів.
   
Re: ФЗВ А порадьте лямпу  :(

Розглядала ще варіанти начільних ліхтариків ( на чоло) - із запропонованих в описі лише один мав шнур до розетки для підзарядки і той один був police, який тут розкритикували. Інші значить тільки на акумуляторах і їх треба весь час купляти-міняти?
не обовязково. Вони ідуть на трьох мізинчикових батарейках, то можна купити три мізинчикові акумулятори і зарядний пристрій до них і заряджати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія