Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де ви любите ходити на яхті?

Де ви любите ходити на яхті?

Після того як відкрив для себе яхтинг і отримав ліцензію стало зрозуміло, що просто їздити на море - повна дурниця. Поки був на грецьких островах та в Хорватії. А де ФУПчеки плавають на яхті? Яким є ваш досвід. Поділіться, цікаво
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

Ну я по роси ходил на яхте. За Корсунь и назад..
Назад правда веслом пришлось подгребать, мотор против течения слабоват..
А так все четко.. Самогон сало кавун,  Верка  с дворца культуры с нами..
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?
Bmx

Верка  с дворца культуры с нами..
Давай фото  (tu)
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

 (tu) я теж! Ти вже ліцензію отримав на самостійне управління? В Греції крім егейського моря є ще іонічне, там теж прикольно, хоч і менше островів. Ну блін Греція і Хорватія мабуть зе Бест. А деінде теж ще не був. Але, кажуть, дорожче все іншне або далеко летіти, як Тайланд, наприклад.
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

(tu) я теж! Ти вже ліцензію отримав на самостійне управління? В Греції крім егейського моря є ще іонічне, там теж прикольно, хоч і менше островів. Ну блін Греція і Хорватія мабуть зе Бест. А деінде теж ще не був. Але, кажуть, дорожче все іншне або далеко летіти, як Тайланд, наприклад.
Ліцензія в мене) тепер пливу куди очі бачить) зовсім інший рівень ніж коли хтось інший рулить. В Греції мені цікавіше, ніж в Хорватії, хоч і більш хаотично і не так організовано. Думав може десь попри Іспанію чи Італію походити, але там островів нема. То цікаво взагалі?

До речі, зараз в Греції чи не кожна третя яхта (з багатьох тисяч) має український прапор. Геть Зеленський манюпаса згубив) зубожіння тотальне
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

Беру собі на серпень таку кралю



Тащуся вопше
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?
N88

Щас вас прихильники певної політсили абрикосами закидають.
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

Після того як відкрив для себе яхтинг і отримав ліцензію стало зрозуміло, що просто їздити на море - повна дурниця. Поки був на грецьких островах та в Хорватії. А де ФУПчеки плавають на яхті? Яким є ваш досвід. Поділіться, цікаво

Люблю по телевизору смотреть как ходят на яхте.

Блевать часами так себе удовольствие
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

А де ФУПчеки плавають на яхті?
На яхті ходять в не плавають
   
Re: Де ви любите ходити на яхті?

якось покатаєш
в наступному житті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія