Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А не нашли еще того психа, убийцу,что убил курильщика у Макдонольдза?

оказывается есть люди которые защищают право убивать человека только за то что им не нравится запах.  некоторые парфумы, выхлоп машины , коты, собаки, растения некоторым тоже могут не понравится. а есть люди которые реально представляют опасность-это больные вирусными и бактериальными заболеваниями,видь даже легкий грипп оставляет осложнения.
человечество может избавится от многих болезней не леча людей а сразу уничтожая и кремируя.
   
1) Бити людей, які на вас НЕ нападають, заборонено Законом.
2) Поїдаючи продукцію МакДоналд'с, ви завдаєте собі і своїм дітям в сотні разів більше шкоди,
    ніж ті нікчемні кілька молекул тютюнового диму, які випадково з вітром можуть потрапити до ваших ніздрів. :fool:
   
пипец конечно -- фуп зборище ипанутых ханжей. процентов 30 позитивно воспринимает ситуацию, при которой человек лишается жизни на ровном месте
   
пипец конечно -- фуп зборище ипанутых ханжей. процентов 30 позитивно воспринимает ситуацию, при которой человек лишается жизни на ровном месте
==============================
И даже не осознают,что они ДЕГЕНЕРАТЫ! Впрочем в мире везде ныне очень серьёзное обострение между консервативным и редиска слоями обчества.
   
пипец конечно -- фуп зборище ипанутых ханжей. процентов 30 позитивно воспринимает ситуацию, при которой человек лишается жизни на ровном месте

Они не ханжи, они просто дебилы.
   
витісняти



а у відповідь Волька починає хамити

пошлю так, щоб Волька поліз у бійку першим
а тоді вирублю
в межах самоборони
в ідеалі Волька повинен схопити з стола пляшку чи пластиковий ніж чи вилку
тоді можна вибити пару зубів


не делай так, просто возьми ребёнка жену и пересядь в другое место
   
не делай так, просто возьми ребёнка жену и пересядь в другое место

Чому він повинен пересідати, якщо він нікому не заважає? А не курець відходити, щоб нікому не заважати?
Я абсолютно не прихильник вирішення конфлікту таким способом. Але пріоритет у некурця апріорі. Якщо людина просить курця не диміти на неї- до прохання треба би прислухатися.
   
Чому він повинен пересідати, якщо він нікому не заважає? А не курець відходити, щоб нікому не заважати?
Я абсолютно не прихильник вирішення конфлікту таким способом. Але пріоритет у некурця апріорі. Якщо людина просить курця не диміти на неї- до прохання треба би прислухатися.


давайте разбираться в ситуации.
человек пришёл в кафе с ребёнком и женой с какой целью? спокойно покушать мороженое и с хорошим настроением всей семьёй пойти домой?
или
он супермен на страже всемирной справедливости, соблюдения всех законов инструкций и предписаний?
   
давайте разбираться в ситуации.
человек пришёл в кафе с ребёнком и женой с какой целью? спокойно покушать мороженое и с хорошим настроением всей семьёй пойти домой?
или
он супермен на страже всемирной справедливости, соблюдения всех законов инструкций и предписаний?

Та яка різниця? У нього і його сім'ї пріоритет. Я це Вам, як курець, стверджую.
Так само, як пріоритет у мами з дитиною, яка просить взяти собаку на поводок. Це я ствержую, як людина, у якої три собаки.
Треба просто не бути скотиною і поважати ближнього свого. І все буде ок.
   
Та яка різниця? У нього і його сім'ї пріоритет. Я це Вам, як курець, стверджую.
Так само, як пріоритет у мами з дитиною, яка просить взяти собаку на поводок. Це я ствержую, як людина, у якої три собаки.
Треба просто не бути скотиною і поважати ближнього свого. І все буде ок.




ладно поясню на другом примере.
Вы машину водите? знаете правило три ДЭ - Дай Дорогу Дураку.


   
ладно поясню на другом примере.
Вы машину водите? знаете правило три ДЭ - Дай Дорогу Дураку.

Я водій. Переважно цим правилом керуюся, але не завжди. Все залежить від ситуації. Якщо завжди керуватися ним, то в результаті людина опиняється в ситуації, коли нею управляють, помикають і знущаються над нею дебіли. Всьому є своя межа.
   
Я водій. Переважно цим правилом керуюся, але не завжди. Все залежить від ситуації. Якщо завжди керуватися ним, то в результаті людина опиняється в ситуації, коли нею управляють, помикають і знущаються над нею дебіли. Всьому є своя межа.

возвращаемся к первой ситуации. Вы не представитель закона, у вас нет полномочий указывать, что делать этому человеку а что ему не делать.
Понимаете?
вы затеете конфликт, испортите настроение себе, ребёнку, жене и в конце концов ничего не решите. Проблема всё равно не будет решена. В Киеве 3 миллиона жителей, из них 1 миллион курильшиков, вы же не будете бегать за каждым?


   
возвращаемся к первой ситуации. Вы не представитель закона, у вас нет полномочий указывать, что делать этому человеку а что ему не делать.
Понимаете?
вы затеете конфликт, испортите настроение себе, ребёнку, жене и в конце концов ничего не решите. Проблема всё равно не будет решена. В Киеве 3 миллиона жителей, из них 1 миллион курильшиков, вы же не будете бегать за каждым?

Краще такі питання вирішувати законним шляхом, поліцаїв залучити наприклад. Але ще краще було б на старті прислухатися до прохання. Бо завжди знайдеться той, хто вирішить цю проблему швидко і нетривіально. Про це завжди треба пам'ятати, коли бикуєш з сигаретою, чи з собакою.
   
Краще такі питання вирішувати законним шляхом, поліцаїв залучити наприклад. Але ще краще було б на старті прислухатися до прохання. Бо завжди знайдеться той, хто вирішить цю проблему швидко і нетривіально. Про це завжди треба пам'ятати, коли бикуєш з сигаретою, чи з собакою.

а может и наоборот? ведь сейчас не знаешь у кого в кармане граната и кто контуженый вернулся с фронта.
бросит гранату в ответ на замечание о вреде курения
   
а может и наоборот? ведь сейчас не знаешь у кого в кармане граната и кто контуженый вернулся с фронта.
бросит гранату в ответ на замечание о вреде курения

Може бути і навпаки. Поки система не буде оперативно врегульовувати такі конфлікти- будем бавитися в рулетку. Все ж я би рекомендувала наступному курцю напрягти мозкові клітини. Щоб не стати другим. Хто його знає, що у прохача в кишені.
   
возвращаемся к первой ситуации. Вы не представитель закона, у вас нет полномочий указывать, что делать этому человеку а что ему не делать.
Понимаете?
вы затеете конфликт, испортите настроение себе, ребёнку, жене и в конце концов ничего не решите. Проблема всё равно не будет решена. В Киеве 3 миллиона жителей, из них 1 миллион курильшиков, вы же не будете бегать за каждым?

Раніше через одного чмошного курця в кафе решта відвідувачів змушені були нюхати його сморід.
Так само і тут: спочатку зауваження.ні? Викликаємо поліцію
   
----------------------------------------------
Хватит уже. С какого ты тут права будешь меня "вичавлювати"? Кто ты вааще такой?!!! Йопаные психи! Пора с вами бороться всерьёз.А то попустили ипанутых.
Бо, Ви йдете по вулиці з запаленою сигаретою і я змушений дихати цим димом, хоча не маю на це жодного бажання. Ви спотворюєте мені життя забираючи чисте повітря, натомість видаючі смердяк. І звернути і уникнути цього неможливо, бо з певним інтервалом за вами крокують в ногу радісні курці. Хотілось би звернути Вашу увагу, що навіть Ваш стиль спілкування на форумі (матюки), окреслює Вас як особистість яка зневажає права гідність інших людей.
   
Ну і психопатів в гілку налізло. Давайте-давайте світіться.
   
пипец конечно -- фуп зборище ипанутых ханжей. процентов 30 позитивно воспринимает ситуацию, при которой человек лишается жизни на ровном месте

Це не ханжество, це типова психопатія.
   
Они не ханжи, они просто дебилы.
1) Бити людей, які на вас НЕ нападають, заборонено Законом.
Курці - це не люди! Максимум - мавпи!  :lol:
   
Чому він повинен пересідати, якщо він нікому не заважає? А не курець відходити, щоб нікому не заважати?
Я абсолютно не прихильник вирішення конфлікту таким способом. Але пріоритет у некурця апріорі. Якщо людина просить курця не диміти на неї- до прохання треба би прислухатися.

цікаво - чому?
згідно яких законів?
   
Приорітети мають бути у власників території, а не у психопатичного бидла, якому треба індульгенції на вбивство у будь-якому місці.
   
Ніхто із присутніх не згадав нещасних дітей хворих на астму та й дорослих, які від найменшої
присутності тютюнового диму впадають у стан приступа, не можуть спати, нормально жити
лише тому, що навколо них велика кількість людей, які курять.
Скільки мук завдали і ще завдаватимуть курці іншим людям...

Я сам колись курив і нині мені соромно за свою поведінку...
   
Ніхто із присутніх не згадав нещасних дітей хворих на астму та й дорослих, які від найменшої
присутності тютюнового диму впадають у стан приступа, не можуть спати, нормально жити
лише тому, що навколо них велика кількість людей, які курять.
Скільки мук завдали і ще завдаватимуть курці іншим людям...

Я сам колись курив і нині мені соромно за свою поведінку...

А у тих у кого кістки легко ломаються на гравітацію жалітися?

Все заради дітей - аби вибудувати для них красівий такий концтабір.
   
Ніхто із присутніх не згадав нещасних дітей хворих на астму та й дорослих, які від найменшої
присутності тютюнового диму впадають у стан приступа
, не можуть спати, нормально жити
лише тому, що навколо них велика кількість людей, які курять.
Скільки мук завдали і ще завдаватимуть курці іншим людям...

Я сам колись курив і нині мені соромно за свою поведінку...
От выхлопных газов проезжающих машин не впадают?
А еще можно запретить посадку подсолнечника, у многих от него тоже приступы.
   
Та яка різниця? У нього і його сім'ї пріоритет. Я це Вам, як курець, стверджую.
Так само, як пріоритет у мами з дитиною, яка просить взяти собаку на поводок. Це я ствержую, як людина, у якої три собаки.
Треба просто не бути скотиною і поважати ближнього свого. І все буде ок.
Курцям не має сенсу щось доводити. Вони психічно хворі і наркозалежні люди. Ще раз повторю для них НАРКОЗАЛЕЖНІ, а де ви бачили нарика, який би усвідомив свою неповноцінність. Тобто законодавство треба робити жорсткішим, щодо них і не звертати уваги на їхній гвалт, бо це неповноцінні люди і самі лікуватись не підуть. Це загальносвітова практика.
   
Курцям не має сенсу щось доводити. Вони психічно хворі і наркозалежні люди. Ще раз повторю для них НАРКОЗАЛЕЖНІ, а де ви бачили нарика, який би усвідомив свою неповноцінність. Тобто законодавство треба робити жорсткішим, щодо них і не звертати уваги на їхній гвалт, бо це неповноцінні люди і самі лікуватись не підуть. Це загальносвітова практика.

+100.ще й з низьким рівнем культури.викинути недопалок з авто-нормальне та звичне явище
   
Курцям не має сенсу щось доводити. Вони психічно хворі і наркозалежні люди. Ще раз повторю для них НАРКОЗАЛЕЖНІ, а де ви бачили нарика, який би усвідомив свою неповноцінність. Тобто законодавство треба робити жорсткішим, щодо них і не звертати уваги на їхній гвалт, бо це неповноцінні люди і самі лікуватись не підуть. Це загальносвітова практика.

Не все так однозначно.
Є багато людей, які САМОСТІЙНО тобто, без лікування кинули палити і навіть бухати...
Якщо людина здатна усвідомити, що це заважає їй нормально жити і зробити відповідні висновки
- значить не все втрачено...

Треба бути трошки добрішим до людей і до себе...
   
+100.ще й з низьким рівнем культури.викинути недопалок з авто-нормальне та звичне явище

За недопалки із вікна і авто - слід ОДНОЗНАЧНО жорстко ШТРАФУВАТИ,
а за призведення до пожежі - садити із повною компенсацією завданого збитку
і не випускати поки не розрахується.
Це однозначно.
   
Вольтер, ты заебал своим кипишем.
Я лично курю. Но когда жду троллейбус на остановке, мне невпадло отойти в сторону. Надо людей уважать.
   
Вольтер, ты заебал своим кипишем.
Я лично курю. Но когда жду троллейбус на остановке, мне невпадло отойти в сторону. Надо людей уважать.

 :lol: это ваше сугубо субъктивное восприятие -- что вы отошли в сторону. Подойдет к вам отака здоровенна дитина, ёбнет разок и п***а всім сподіванням -- запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила... На ній брудна
Офелія вонюча та купка маргаріток, а під нею лежить той фраєр, що любив курити
   
Я так понял, резюме ветки:

- Убивать - плохо!
- А ты не кури!

(Сам не курю много лет)
   
Вольтер, ты заебал своим кипишем.
Я лично курю. Но когда жду троллейбус на остановке, мне невпадло отойти в сторону. Надо людей уважать.
========================
Сколько раз надо приводить цитаты с Законов и пояснять,что он НИЧЕГО НЕ НАРУШИЛ? И сколько раз надо писать, что его эти долбанутые психи УБИЛИ?
Что? Не доходит?!!! Та тут пол ветки такие же ипанутые психи как и тот,но даже не осознают этого!
   
Та яка різниця? У нього і його сім'ї пріоритет. Я це Вам, як курець, стверджую.
Так само, як пріоритет у мами з дитиною, яка просить взяти собаку на поводок. Це я ствержую, як людина, у якої три собаки.
Треба просто не бути скотиною і поважати ближнього свого. І все буде ок.

+
   
Скільки разів у молодості брав участь у нічних п'яних гульбищах, де всі палили. Повітря було таке, "хоч сокиру вішай" (с).
Але ніхто від цього не вмирав. А тепер уявіть, що замість десятків курців у приміщення поставили автомобіль "жигулі"
з заведеним мотором. Через годину матимете гору трупів. А тепер порахуйте, скільки у вас на вулиці автівок, і скільки курців. :fool:
Я майже 20 років не палю, але ненавиджу борзоту борцунів з курцями на свіжому повітрі.
Подмишки товстої баби в маршрутці - в тисячі разів більше зло, ніж курець на відкритому місці. :sad:
   
========================
Сколько раз надо приводить цитаты с Законов и пояснять,что он НИЧЕГО НЕ НАРУШИЛ? И сколько раз надо писать, что его эти долбанутые психи УБИЛИ?
Что? Не доходит?!!! Та тут пол ветки такие же ипанутые психи  :K  как и тот,но даже не осознают этого!
У людини має бути свобода вибору: або кастрація, щоб далі не розмножувалися, або не пали!  :laugh:
   
Скільки разів у молодості брав участь у нічних п'яних гульбищах, де всі палили. Повітря було таке, "хоч сокиру вішай" (с).
Але ніхто від цього не вмирав. А тепер уявіть, що замість десятків курців у приміщення поставили автомобіль "жигулі"
з заведеним мотором. Через годину матимете гору трупів. А тепер порахуйте, скільки у вас на вулиці автівок, і скільки курців. :fool:
Я майже 20 років не палю, але ненавиджу борзоту борцунів з курцями на свіжому повітрі.
Подмишки товстої баби в маршрутці - в тисячі разів більше зло, ніж курець на відкритому місці. :sad:

Понюхайте свій одяг після подібних експериментів і дурних питань у вас більше не виникатиме
   
Понюхайте свій одяг після подібних експериментів і дурних питань у вас більше не виникатиме

Ще раз кажу: "пасивне куріння" на свіжому повітрі - це видумка дурнуватих тютюнофобів.  :fool:
   
Ще раз кажу: "пасивне куріння" на свіжому повітрі - це видумка дурнуватих тютюнофобів.  :fool:

Що незрозуміло?
Я купу разів стояв біля працюючого авто  і жодного разу мій одяг не смердів.І зовсім інший результат після спілкування з тютюновим наркоманом
   
Що незрозуміло?
Я купу разів стояв біля працюючого авто  і жодного разу мій одяг не смердів.І зовсім інший результат після спілкування з тютюновим наркоманом

Мій одяг смердів тютюном тільки тоді, коли я 5-6 годин провів у закритому приміщенні, в компанії курців.
Від вуличних курців такого ефекту нема... Від слова ЗОВСІМ. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія