Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Маю досвід брата з коліном. Стара травма. За 10 років безплатна медицина так полікувала що ходити перестав. 60к операція і через 3 місяці вже ходив.
І досвід сестри з переломом руки. Безплатна медицина так полікувала що рука згинатись за рік перестала взагалі. 45к операція і через 3 місяці все гнеться.
Маю свій досвід порізу глибокого  пальців. Безплатна медицина так рану зашила що рука до ліктя розпухла а пальці два роки не гнулись потім.  А платна виявилась безсилою.
Так що є в нас безплатна медицина звичайно.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

як медик в медика спитаю, а які причини такої затримки? так розумію, що це позапланова ситуація. бо на плановий кесаревий призначають дату.
Навіть відповідати не буду.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Дитина не вижила?
вижила
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Навіть відповідати не буду.
а чо так? дійсно цікаво, чому цілий день чекали.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

вижила

Слава Богу! Будемо надіятися, що родової травми не було і дитина буде повноцінною розумово і фізично.
   
А че вот — все согласны с тем, что медицина у нас де-факто платная, но при этом мы должны платить налоги какие-то? Пусть нах будет платная медицина и образование, пусть пенсий не будет вообще, но и налоги отмените тогда!

Кароче... я за то, чтоб вообще никаких налогов не платить в этой стране! Что толку, если практически за все, что должно оплачиваться за счет налогов, приходится платить дополнительно!
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

А че вот — все согласны с тем, что медицина у нас де-факто платная, но при этом мы должны платить налоги какие-то? Пусть нах будет платная медицина и образование, пусть пенсий не будет вообще, но и налоги отмените тогда!

Кароче... я за то, чтоб вообще никаких налогов не платить в этой стране! Что толку, если практически за все, что должно оплачиваться за счет налогов, приходится платить дополнительно!
за налоги наразі поліклініки та больниці  ремонтуються та утримуються. може доживемо до тих часів, коли за наші налоги і будувать почнуть сучасні медзаклади.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

О, я понял откуда взялась такая сумма - 24к. Это ж косарь баксов по нынешнему курсу.
Еще ломал голову - схерли 24 а не 25 или 26.
А тут все просто!
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

О, я понял откуда взялась такая сумма - 24к. Это ж косарь баксов по нынешнему курсу.
Еще ломал голову - схерли 24 а не 25 или 26.
А тут все просто!
ця сумма буде ділитись на певну кількість людей. мабуть саме така вдало ділиться.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Так отож, але платити медичну страховку щомісяця не готові 73% жителів України.
Фома, перед темкак вводить  страховую медицину в Украине, надо вначале ввести ЦИВИЛИЗОВАННЫЕ страховые общества в стране, а потом будем говорить о страховоой медицине... НЕТ в Украине цивилизованного страхования
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

А че вот — все согласны с тем, что медицина у нас де-факто платная, но при этом мы должны платить налоги какие-то? Пусть нах будет платная медицина и образование, пусть пенсий не будет вообще, но и налоги отмените тогда!

Кароче... я за то, чтоб вообще никаких налогов не платить в этой стране! Что толку, если практически за все, что должно оплачиваться за счет налогов, приходится платить дополнительно!
а утримувати медичну інфраструктуру медзакладів хто буде, лікарі з медсестрами?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Фома, перед темкак вводить  страховую медицину в Украине, надо вначале ввести ЦИВИЛИЗОВАННЫЕ страховые общества в стране, а потом будем говорить о страховоой медицине... НЕТ в Украине цивилизованного страхования
можна під медичне страхування суто державну створити. головне що б "обамакер" не почався з безкоштовними страхівками пенсам, безробітним і іншим зубожилим.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Мышка, я как врач в Киеве иногда косвенно сталкиваюсь с этими псевдостраховками.. ...куча бумаг от нас, куча мытарств от пациента-больного (то  в наших документах не такая формулировка, то что- то другое) в итоге -  если пациент должен получить 10 тысяч, он получает 1 тысячу и радуется) Многие страховики идут на доставку лекарств, а не на наличку. Это неплохо
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

ви зрозумійте, безкоштовна державна медицина існує для людей, котрі або взагалі не можуть нічого заплатити, або не вважають за потрібне за своє здоров'я платити

якщо у вас є гроші і ви цінуєте своє здоров'я, то не йдіть туди взагалі.
для чого це лицемірство, коли ви знаєте, як усе там фінансується, ідете туди і потім носом кривите та розповідаєте гіперболізовані байки навіть про жахи, яких там і близько немає?
для чого ви туди ходите?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

державна медицина це соціальна функція а не бізнес
це як похльобка на вулиці
всі історії з хабарями в основному через намагання осягнути неосяжне
ясно, що, наприклад, від трансплантології і протезування, держава має відмовлятись.
це не перша необхідність, це дорого і потребує високої кваліфікації, держава це не потягне

держава повинна дбати про те, щоб люди не умирали на вулиці без елементарної медичної допомоги. Поки що це забезпечується.
Якщо ви думаєте, що це щось елементарно доступне і це завжди буде, то ви глибоко помиляєтесь.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

С Олд Боем не согласен.... В госучереждениях шикарные  врачи... И те деньги которые вы платите... малая толика достается им лично... Это стоимость лекарств, которых абсолютноНЕТ в наших госструктурах....
Привожу пример - тендеры...  В заявках на лекарства нельзя говорить фирму и производителя, к примеру - антибиотик сильного действия против всего... Врачи хотят получить минимум Меронем( классный импортный  антибиотик)  НО они получают БИЦИЛЛИН по свойствам такой же ...дешевый и украинский...
А жизнь многим спас и спасет имеено Меронем, а бициллин украинский оставьте для лечения гонореи
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

ви зрозумійте, безкоштовна державна медицина існує

Де вона блд існує і для кого, якщо і дитина, і пенсіонер має заплатити десятки тисяч грн за операцію ?

Що і де нормальне в нас існує ?

   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

С Олд Боем не согласен.... В госучереждениях шикарные  врачи... И те деньги которые вы платите... малая толика достается им лично... Это стоимость лекарств, которых абсолютноНЕТ в наших госструктурах....
Привожу пример - тендеры...  В заявках на лекарства нельзя говорить фирму и производителя, к примеру - антибиотик сильного действия против всего... Врачи хотят получить минимум Меронем( классный импортный  антибиотик)  НО они получают БИЦИЛЛИН по свойствам такой же ...дешевый и украинский...
А жизнь многим спас и спасет имеено Меронем, а бициллин украинский оставьте для лечения гонореи
дивно, три мішки ліків, оплата трьом лікарям і дєвачкам і + пішло 20 тис на «матеріали», то що від держави?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

державна медицина це соціальна функція а не бізнес
і функція і бізнес.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

С Олд Боем не согласен.... В госучереждениях шикарные  врачи... И те деньги которые вы платите... малая толика достается им лично... Это стоимость лекарств, которых абсолютноНЕТ в наших госструктурах....
Так а хуле они не берут их официально, через кассу, с выдачей чека и перечня предоставленных услуг?
Хера там а не лекарства, по карманам распихают и в лучшем случае впарят то, что им на тех тендерах уже оплатило государство.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Де вона блд існує і для кого, якщо і дитина, і пенсіонер має заплатити десятки тисяч грн за операцію ?

Що і де нормальне в нас існує ?


якщо ви готові платити десятки тисяч гривень, для чого ви ідете в державну клініку?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

якщо ви готові платити десятки тисяч гривень, для чого ви ідете в державну клініку?
може тому що податки платимо ?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

якщо ви готові платити десятки тисяч гривень, для чого ви ідете в державну клініку?
А шо є приватні в кожному місті?  :facepalm:
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

якщо ви готові платити десятки тисяч гривень, для чого ви ідете в державну клініку?

Мабуть тому, що не готові ?
Чи ті, хто не готові, мають йти у приватну ?

   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

якщо ви готові платити десятки тисяч гривень, для чого ви ідете в державну клініку?

А тому що людина біжить в клініку як правило коли настільки припекло, що не знаєш куди бігти і біжиш то що є найближче. Простий приклад. У вас є косарь баксів на кишені. Але ви в селі затемне перемишлянського району зламали ногу (вас підрізали в живіт, потрапили в аварію, облились кипятком, скрутив апендицит ). А тепер валяючись під гнилим парканом  вийміть ту штуку баксів і виберіть собі хорошу приватну клініку.

Останнє редагування: 16 листопада 2019 06:56:31 від maksmm
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Короче судя по теме все башляют и всех такой порядок вещей устраивает.
Переходим ко второму вопросу - как пенсу с 3к пенсии башлять, если у него вдруг никого нет?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Короче судя по теме все башляют и всех такой порядок вещей устраивает.
Переходим ко второму вопросу - как пенсу с 3к пенсии башлять, если у него вдруг никого нет?

ну если вдруг, то никак
а если не вдруг, то нужно было работать, а не шары ждать
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Я чо за пенсов спросил.
Тут раньше было модно винить пенсов, шо они голосуют ни как надо, Украину не любят и ваще вата сплошь.
Я вот представляю себя на месте среднепересичного пенса и могу сказать, что я бы, наверное, ненавидил такую страну всеми фибрами моей души  :(
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

ви зрозумійте, безкоштовна державна медицина існує для людей, котрі або взагалі не можуть нічого заплатити, або не вважають за потрібне за своє здоров'я платити

якщо у вас є гроші і ви цінуєте своє здоров'я, то не йдіть туди взагалі.
для чого це лицемірство, коли ви знаєте, як усе там фінансується, ідете туди і потім носом кривите та розповідаєте гіперболізовані байки навіть про жахи, яких там і близько немає?
для чого ви туди ходите?
треба ідти туди, де є кваліфіковиний з великим практичним досвідом лікар по твоїй болячці, якщо це державна лікарня значить доведеться скористатися нею.
а взагалі медицина влаштована так, якщо у тебе нема грошей, на тобі будуть практикуватися і набувати досвід молоді лікарі.
якщо у тебе є грошей і ти готовий платити за своєї лікування, тебе лікуватимуть досвідченні лікарі і лікування твоє матиме мінімальні ризики ускладнень.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Я чо за пенсов спросил.
Тут раньше было модно винить пенсов, шо они голосуют ни как надо, Украину не любят и ваще вата сплошь.
Я вот представляю себя на месте среднепересичного пенса и могу сказать, что я бы, наверное, ненавидил такую страну всеми фибрами моей души  :(
К пенсионерам потихоньку приходит осознание что за все надо платить. Это боль.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Я чо за пенсов спросил.
Тут раньше было модно винить пенсов, шо они голосуют ни как надо, Украину не любят и ваще вата сплошь.
Я вот представляю себя на месте среднепересичного пенса и могу сказать, что я бы, наверное, ненавидил такую страну всеми фибрами моей души  :(
парадокс, більшість  пенсів живуть та не ропчуть  на країну.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Я чо за пенсов спросил.
Тут раньше было модно винить пенсов, шо они голосуют ни как надо, Украину не любят и ваще вата сплошь.
Я вот представляю себя на месте среднепересичного пенса и могу сказать, что я бы, наверное, ненавидил такую страну всеми фибрами моей души  :(

Лето красное пропела,  так пойди же попляши
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Переходим ко второму вопросу - как пенсу с 3к пенсии башлять, если у него вдруг никого нет?

Скажите, а лет триста назад что бы делал этот пенс в аналогичной ситуации в любой стране мира (правда тогда и пенсов не было, потому как пенсий не было). И с чего вы взяли что для бедной страны что-то сильно изменилось с того времени.
Пенс должен или найти денег/родственников/спонсоров/красный крест ... или умереть.
Ну нет для страны нашего уровня денег на сложное, современное, социальное медобслуживание.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Скажите, а лет триста назад что бы делал этот пенс в аналогичной ситуации в любой стране мира (правда тогда и пенсов не было, потому как пенсий не было). И с чего вы взяли что для бедной страны что-то сильно изменилось с того времени.
Пенс должен или найти денег/родственников/спонсоров/красный крест ... или умереть.
Ну нет для страны нашего уровня денег на сложное, современное, социальное медобслуживание.
Ну то есть пенсам по сути держава и не нужна?
С учетом роста количества населения пенсионного возраста и оттоком молодежи ситуация для Украины, как государства, складывается печальная.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Ну то есть пенсам по сути держава и не нужна?
Держава это не только медицина.
И так не бывает, то пока не стал пенсом - то нужна, а как только стал, то уже не нужна. Тут все в одном флаконе
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Держава это не только медицина.
И так не бывает, то пока не стал пенсом - то нужна, а как только стал, то уже не нужна. Тут все в одном флаконе
Не только.
Еще:
Образование
Инфраструктура
Правоохранительная система
Суды
Армия
Налоговая система

Что из этого функционирует нормально и чему можно доверять?
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

ТС прозрів.
За все треба платити.
І не завжди грошима.
А медицина - дорога річ. Безкоштовної не буде. Та і не було, зрештою.
Викидайте з голови совкове сміття.
Супрун давала вам шанс, ви його не використали. Збирайте готівку на лікарів тепер.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

ТС прозрів.
За все треба платити.
І не завжди грошима.
А медицина - дорога річ. Безкоштовної не буде. Та і не було, зрештою.
Викидайте з голови совкове сміття.
Супрун давала вам шанс, ви його не використали. Збирайте готівку на лікарів тепер.
ТС уже раз 5 сказал, шо готов платить.
После того, как ему выдадут счет, чек и перечень оказанных услуг.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Но вот же проблема - хитрый украинский врачила не хочет идти работать в частную клинику и платить налоги со своей ЗП.
Он хочет повиснуть на шее у государства и требовать на лапу, перепродавая тебе то, что ему государство вручило бесплатно и попутно уклоняясь от уплаты налогов.
   
Re: А скажите мне, пожалуйста, за медицину...

Но вот же проблема - хитрый украинский врачила не хочет идти работать в частную клинику и платить налоги со своей ЗП.
Он хочет повиснуть на шее у государства и требовать на лапу, перепродавая тебе то, что ему государство вручило бесплатно и попутно уклоняясь от уплаты налогов.
А це влаштовує більшість пацієнтів, судячи з результатів виборів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія