Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна заздріти Ізі?

Re: Чи можна заздріти Ізі?

Олеже. Слушно. Дякую
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Пропоную просто не писати подібної херні, бо для будь-якої нормальної людини життя і майбутнє дітей в пріоритеті над всім.
це я придумав?;Це ж банер з вулиці, від ЗСУ?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Пивас
У жидочка не  возможности піздіть как порох і тд
За Слав можу лише сказати що у нього досить великій бізнес якій розумно зберегти
Мій бізнес через пандемію та війну повністю розвалений через специфіку 

А у меня или жены по другому.
 Только мы сдрыстунами не стали.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Пі вас я поважаю ваш вибір
Поважайте вибір інших за можливості
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

пропонуєш всіх у кого є діти упиздити ?


Всі хто міг вже то зробили.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Пі вас я поважаю ваш вибір
Поважайте вибір інших за можливості
Ваш выбор, это ваш выбор. Ничего личного.
Ну просто забудь что есть  страна Украина и все.
Я думаю что есть дохуя Австралийских форумов.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Одне жалію що не виїхав з України коли мені було років 20
Бо тоді б не прийшлося так важко працювати як зараз через якійсь час.
Не судіть Да не судими будете

 (tu)
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

я так і не зрозумів хто там у ізі інвалід - дитина батько кум сват брат
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Ми колись розлучились з дружиною, мені завжди здавалпся, що через її стервозність та ідиотичні вимоги, але ж насправді її головною вимогою, яку я не бажав реалізовувати (точніше тихенько саботував) - переїзд до США. Коли я дізнавсч, що вона таки перебралася у США, там одружилася - я відчув ПОЛЕГШЕННЯ!  Але зараз, як минуло 15 років, я розумію, що то не вона була стервою і пилою, а я наївним дурнем.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Але зараз, як минуло 15 років, я розумію, що то не вона була стервою і пилою, а я наївним дурнем.

Таке буває.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Після війни теж виїде дофіга.
І як вступимо в ЄС, то вийде доііга.
Не треба жити ілюзіями.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Всі хто міг вже то зробили.
Ти галімий піздун, більшість тут залишаються і не тому що не можуть виїхати, дохуя повернулось воювати, а хітрожопі сцікуни прикривають свій страх дітьми....
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Він же написав що це в нього підробіток)
пс. В мене теж підробіток——клірингова фірмочка)——під"ізди мию)
ппс. Це ти не "заздриш" звичайно——просто намагаєшся доіпатися(


Клірінгова чи клінінгова?Ну  то таке.Купив біженцям швабри і домовляєшся з господарями ,а вони миють ?Чув про таке .
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Пропоную просто не писати подібної херні, бо для будь-якої нормальної людини життя і майбутнє дітей в пріоритеті над всім.


Тобто тим хто тут залишився похер на життя дітей та їх майбутнє?Ну ми ж раби ,я забув
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Клірінгова чи клінінгова?Ну  то таке.Купив біженцям швабри і домовляєшся з господарями ,а вони миють ?Чув про таке .
Блін)
Клінінгова звичайно)
Але я ж і сам там з шваброю ходжу)——і не бачу в цьому ніякого "фіаско".
Ти просто хочеш  доіпатися саме до Ізі. Не знаю що там у вас за срачик(
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Після війни теж виїде дофіга.


Не схоже що воно буде,  те після війни.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Але я ж і сам там з шваброю ходжу)——і не бачу в цьому ніякого "фіаско".

Та тут кожен  емігрант мегакрутий спец з сотнями тисяч доларів на рік  :D
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Не схоже що воно буде,  те після війни.

Я можу помилятись.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

дохуя повернулось воювати,

Не знаю таких.

   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Блін)
Клінінгова звичайно)
Але я ж і сам там з шваброю ходжу)——і не бачу в цьому ніякого "фіаско".
Ти просто хочеш  доіпатися саме до Ізі. Не знаю що там у вас за срачик(


Цікаво що в Україні тобі було б соромно цім займатись бо це робота для пенсів.А у Німеччині ок.Я сам працював і будівельником і охоронцем коли був студентом але зараз не бачу себе на таких роботах .Я якось розмовляв із знайомим у якого жінка з дитиною у Іспанії.Теж питав чого він до них не поїде.Відповів майже це саме .Тут бізнес ,гроші ,а там тільки доставка чи таксі і він до цього не готовий 
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Не знаю таких.
Ну то може у вас такий круг спілкування...якщо поруч також хітрожопе лайно, то чому дивуватися...
Вон у когось тільки вумні евреї знайомі - але їснує ж, як ми зараз вже всі знаємо, единий в світі еврей-екскаваторщік
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Ну то може у вас такий круг спілкування...якщо поруч також хітрожопе лайно, то чому дивуватися...
Вон у когось тільки вумні евреї знайомі - але їснує ж, як ми зараз вже всі знаємо, единий в світі еврей-екскаваторщік

У мене є знайомий єврей який працював вантажником .Сам з цього сміявся що такого наче не може бути
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені от що цікаво, якщо та країна, куда здриснули такі як ізя і подібні буде воювати, що вони зроблять, та що будуть дітям казати?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені от що цікаво, якщо та країна, куда здриснули такі як ізя і подібні буде воювати, що вони зроблять, та що будуть дітям казати?

Як я вже казав, воювати за Австралію, чи країну НАТО набагато легше. Бо за них впишуться США,  а навіть якщо ні - там зовсім інший технологічний рівень. Нема потреби штурмувати посадки без підримки з повітря.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені от що цікаво, якщо та країна, куда здриснули такі як ізя і подібні буде воювати, що вони зроблять, та що будуть дітям казати?

Скажуть що вони українці і треба повертатися додому
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Daddy's flown across the ocean
Leaving just a memory
A snap shot in the family album
Daddy what else did you leave for me?
......

   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Як я вже казав, воювати за Австралію, чи країну НАТО набагато легше. Бо за них впишуться США,  а навіть якщо ні - там зовсім інший технологічний рівень. Нема потреби штурмувати посадки без підримки з повітря.


Ну це дивлячись з ким воювати .Проти кацапів чи китайців може скластися по іншому .А дивлячись на куколд суспільство заходу ,впевнений що воювати буде нема кому .Були ж опроси у Європі і там захищати підуть 10% чи щось а таке
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Мені от що цікаво, якщо та країна, куда здриснули такі як ізя і подібні буде воювати, що вони зроблять, та що будуть дітям казати?

ну так і Україна взагалі не мала більше ніколи воювати бо діди і батьки зробили ракетно ядерну зброю, голодували, не досипали, жили у бараках але зробили, але кілька виблядків при владі  все просрали.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Цікаво що в Україні тобі було б соромно цім займатись бо це робота для пенсів.А у Німеччині ок.Я сам працював і будівельником і охоронцем коли був студентом але зараз не бачу себе на таких роботах .Я якось розмовляв із знайомим у якого жінка з дитиною у Іспанії.Теж питав чого він до них не поїде.Відповів майже це саме .Тут бізнес ,гроші ,а там тільки доставка чи таксі і він до цього не готовий 

От і відчуйте різницю в менталітеті)
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Не знаю таких.

В мене двоє знайомих——заробітчан повернулися в Украіну воювати(
Один з Італіі, інший з Німеччини.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

це я придумав?;Це ж банер з вулиці, від ЗСУ?

шо, прям так дослівно і написано, як ти написав?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Після війни теж виїде дофіга.
Вважаєш хтось погодиться на перемовини?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Вважаєш хтось погодиться на перемовини?
Як війна закінчиться хз, але виїдуть
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

От і відчуйте різницю в менталітеті)


Та я її і так розумію тому мене і не тягне у Європу чи штати .У мене багато знайомих які поїхали з дітьми і їм не подобається і чекають коли можна буде повернутися.Але це здебільшого забезпечені люди .Але є і такі хто залишаться .Основний мотиватор це освіта .Типу діти звикли за 2 роки і вже добре знають мову.Гроші заробляють тут а живуть там
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Тобто тим хто тут залишився похер на життя дітей та їх майбутнє?Ну ми ж раби ,я забув

до чого тут "похер"? ти будеш сперечатись, що в тих дітей, які зараз за кордоном, незрівнянно безпечніше життя ніж було б в Україні?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

до чого тут "похер"? ти будеш сперечатись, що в тих дітей, які зараз за кордоном, незрівнянно безпечніше життя ніж було б в Україні?


Та хз.Україна велика .Є частини де зовсім безпечно але Ізі звідти теж поїхали
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Чи навіть моя дитина .У школі бомбосховище ,дома паркінг.У чому небезпека ?
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Ну це дивлячись з ким воювати .Проти кацапів чи китайців може скластися по іншому .А дивлячись на куколд суспільство заходу ,впевнений що воювати буде нема кому .Були ж опроси у Європі і там захищати підуть 10% чи щось а таке

І це також. Воювати там не хочуть, але ані в Росії, ані в Китаю нема завдання - винищити їх під корінь. Таку мету вони ставлять тільки для народів екс-СРСР.  Китай взагалі лише на землі своїх безпосередніх сусідів претендує. Але, що важливо, я не певен, що Китай має за душею щось окрім кількості.
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

а я просто зневажаю всіх хто втік .
третій сорт
   
Re: Чи можна заздріти Ізі?

Та я її і так розумію тому мене і не тягне у Європу чи штати .У мене багато знайомих які поїхали з дітьми і їм не подобається і чекають коли можна буде повернутися.Але це здебільшого забезпечені люди .Але є і такі хто залишаться .Основний мотиватор це освіта .Типу діти звикли за 2 роки і вже добре знають мову.Гроші заробляють тут а живуть там
Це поки є куди повертатися. Маріуполь, Бахмут, Лисичанськ, Купянськ вже нікуди повертатись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія