Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 7 тур 17:00 Металіст 1925-Динамо. 19:30 Шахтар-Дніпро1. Ворскла-Десна :warning2:

аталанта летит 0-2
малиновский вышел вместо никакущего Миранчука на  50-й
вышел, наконец-то, справа и сразу дал отличный пас вразрез на Сапату,
тот не  реализовал чистый один на один.
Малина изменил игру
 
   
а потом алезка тут нам рассказывает сказки про посещение шахты в киеве..

щас на лигу чемпионов будут вообще билеты по предприятиям раздавать.

Я на кожному матчі СбУ бачу запарковані автобуси навколо НСК. І що? Теж безкоштовні квитки?

На єврокубковий матч Шахтаря з Генком дістав квитки навіть фантик.  І пішов на нього.  Про що це говорить?
   
Навіть на ФУПі єврокубкові матчі Шахтаря мають набагато більше уваги ніж матчи ДК. А це показник  [ua]
   
малиновский вышел вместо никакущего Миранчука на  50-й
вышел, наконец-то, справа и сразу дал отличный пас вразрез на Сапату,
тот не  реализовал чистый один на один.
Малина изменил игру

первый пошел
сапата
все три мяча с  пенальти
   
62
Монако
Марсель
0
 -
2
 :facepalm1:
   
монако  марселю летит 0-2  по делу.
   
По ходу встречи над «Олд Траффорд», домашним стадионом «МЮ», пролетел самолет с баннером «Поверь Кэтрин Майорге».

Майорга обвиняет Роналду в изнасиловании, произошедшем в Лас-Вегасе в 2009 году.
   
По ходу встречи над «Олд Траффорд», домашним стадионом «МЮ», пролетел самолет с баннером «Поверь Кэтрин Майорге».

Майорга обвиняет Роналду в изнасиловании, произошедшем в Лас-Вегасе в 2009 году.


 :lol:
   
спортинг пропустил 1-1
   
запраз порото ще й іиграє
   
от як срань французька може зроівнятись з чемпіонатом португалії?
   
там червона  :laugh:
   
подрастает в Украине опорник

   
подрастает в Украине опорник

https://www.youtube.com/watch?v=-C4TqUMjV88

Мороз его кончит быстро

У физруков такие опорники не в чести

Им надо полено вроде Толи Тимощука
   
Навіть на ФУПі єврокубкові матчі Шахтаря мають набагато більше уваги ніж матчи ДК. А це показник  [ua]


Просто ДК ще не грав в Лізі Чемпіонів цьогоріч))
   
Мороз его кончит быстро

У физруков такие опорники не в чести

Им надо полено вроде Толи Тимощука
так он же сейчас в черноморце.
   
Я на кожному матчі СбУ бачу запарковані автобуси навколо НСК. І що? Теж безкоштовні квитки?

На єврокубковий матч Шахтаря з Генком дістав квитки навіть фантик.  І пішов на нього.  Про що це говорить?


Що значить " дістав"?)) На матчі було 20 000, купити квиток не було проблемою. А на матчі шахтаря метінвест звозе своїх працівників безкоштовно, це новина для тебе?))
   
Що значить " дістав"?)) На матчі було 20 000, купити квиток не було проблемою. А на матчі шахтаря метінвест звозе своїх працівників безкоштовно, це новина для тебе?))

Сам факт - фантик пішов на матч Шахтаря.  Чому? 

На матчі Шахтаря в Києві ніхто безкоштовно нікого не возить.  Квитки співробітникам компанії можна купити (зі знижкою)
   
Сука вспоминается фильм "другой Челси"

Совок рулит.

Все знают как "добровольно" тюхают работягам развлекухи

"С инструментального цеха выделить столько-то человек"

А аввтобусы видать знакомых и работяги на соляру сбрасываются

Европа млять!!!!! Сальдо!!!! Безубыточность!!!!!
   
Сам факт - фантик пішов на матч Шахтаря.  Чому? 

На матчі Шахтаря в Києві ніхто безкоштовно нікого не возить.  Квитки співробітникам компанії можна купити (зі знижкою)


ДК ще не розпочало єврокубкові баталії, людині цікаво було подивитися на бельгійський ФК. Співробітникам зі знижкою квитки на матч, дорога безкоштовно
   
монако  марселю летит 0-2  по делу.
Кацапы в Монако могут предложить Шевченко стать там тренером ...
Это моя чуйка.
   
ДК ще не розпочало єврокубкові баталії, людині цікаво було подивитися на бельгійський ФК. Співробітникам зі знижкою квитки на матч, дорога безкоштовно

я ж написав. - подивимося за підсумками групи ЛЧ.  Я дуже здивуюся, якщо відвідуваність Шахтаря буде більше ніж у ДК
   
Сука вспоминается фильм "другой Челси"

Совок рулит.

Все знают как "добровольно" тюхают работягам развлекухи

"С инструментального цеха выделить столько-то человек"

А аввтобусы видать знакомых и работяги на соляру сбрасываются

Европа млять!!!!! Сальдо!!!! Безубыточность!!!!!

У жмені другу добу  X(

Ти коли був останній раз на матчі ДК?
   
я ж написав. - подивимося за підсумками групи ЛЧ.  Я дуже здивуюся, якщо відвідуваність Шахтаря буде більше ніж у ДК
Все ясно...
Офис рыжего объявил широкомасштабные военные действия в Киеве..теперь со всех утюгов будет нестись про то шо приходите на матч, но сами навезут 100500 автобусов из Мариуполя.работяг.
   
Все ясно...
Офис рыжего объявил широкомасштабные военные действия в Киеве..теперь со всех утюгов будет нестись про то шо приходите на матч, но сами навезут 100500 автобусов из Мариуполя.работяг.

Віруючий в теорії змов детектед.  Подивись відстань від Маріуполя до Києва. Варто було мені запостити відвідуваність вчорашнього матчу і у ДК фанів почалося X(

Коли Футболи перекуплять трансляції матчів ШД в ЛЧ?  Ти ж стверджував, що це буде
   
Віруючий в теорії змов детектед.  Подивись відстань від Маріуполя до Києва. Варто було мені запостити відвідуваність вчорашнього матчу і у ДК фанів почалося X(

Коли Футболи перекуплять трансляції матчів ШД в ЛЧ?  Ти ж стверджував, що це буде
Так откуда автобусы на матчах шахтера в Киеве? Невже это вас с офиса главного на бусахстареньких свозят
   
Так откуда автобусы на матчах шахтера в Киеве? Невже это вас с офиса главного на бусахстареньких свозят

поясни мені що поганого, що звозять? хіба якщо примусово, але я не думаю, бо в нас народ завжди двома руками за халявні розваги. що це дасть укр футболу? нмд дуже багато, бо коли інші дивляться на заповнені трибуни це буде спонукати іти і відвідувати матчі своїх команд, плюс алєжці привід пагардіцца, але думаю йому можна це з легкістю пробачити  :)
   
 (tu)  школасахтьола™
Фред:
Вы понимаете разницу, когда смотрите на Роналду с мячом и без мяча. В спортзале он очень много работает. Он пришёл и принёс с собой солнце», — цитирует бразильского хавбека официальный сайт «красных дьяволов».©
   
поясни мені що поганого, що звозять? хіба якщо примусово, але я не думаю, бо в нас народ завжди двома руками за халявні розваги. що це дасть укр футболу? нмд дуже багато, бо коли інші дивляться на заповнені трибуни це буде спонукати іти і відвідувати матчі своїх команд, плюс алєжці привід пагардіцца, але думаю йому можна це з легкістю пробачити  :)


та нічого поганого
просто людина цікавиться чому
   
Так откуда автобусы на матчах шахтера в Киеве? Невже это вас с офиса главного на бусахстареньких свозят

Я не бачив автобусів Шахтаря в Києві.  Крім тих, на яких їздить команда.  А автобуси з уболівальниками є на будь-якому єврокубковому  матчі ШД, ДК або іграх СбУ.

 Так що з трансляцією матчів ШД у ЛЧ на Футболах? Це ж ти писав багато разів, що Футболи її перекуплять?
   
Кацапы в Монако могут предложить Шевченко стать там тренером ...
Это моя чуйка.

може бути, шева є ментально близький з кацапами, своїм він на заході так і не став, типовий продукт сусловського савєтского челавєка, де всі постсовки є своїми. відповідно і домовлятись і дружити хочеться в чужому середовищі в більшості із «своїми»
   
може бути, шева є ментально близький з кацапами, своїм він на заході так і не став, типовий продукт сусловського савєтского челавєка, де всі постсовки є своїми. відповідно і домовлятись і дружити хочеться в чужому середовищі в більшості із «своїми»
У кнопа чуйка про шеву постоянно, как только где-то меняют тренера.  :laugh:
   
Я не бачив автобусів Шахтаря в Києві.

Ну, так ради развлечения проедься по Саксаганского, Леси Украинки , а по очень большим матчам даже на Староноводницкой ...но то таке...но это раньше до войны...а сейчас обычно на Леси Украинки...кстати не понимаю почему их мусара не штрафуют никогда ,там же стоянка и остановка запрещена.Или ты хочешь сказать это люди сами скидываются и как один за свой счёт ездят на матчи :)
Я когда по молодости ганял на выезды так мы сами автобус заказывали за свой счёт и сами покупали себе билеты...
Кто то добирался автостопом, кто то даже электричками, кто то в плацкарте нырял под сидушку...и только после  того как отправились потом лез на третью полку , а сколько пацанов в тамбуре проезжали..только бегали по тамбурам там пол часа постоял, там пол часа постоял...шоб думали шо вышел на перекур, но никак не за счёт так заданного профсоюза предприятия принадлежащему ринату Леонидовичу. Но то таке..мне все равно пускай ездят..только не надо как говорят натягивать сову на глобус и под этим соусом подавать популярность шахтера в Киеве.
   
я ж написав. - подивимося за підсумками групи ЛЧ.  Я дуже здивуюся, якщо відвідуваність Шахтаря буде більше ніж у ДК


Я теж впевнений, що відвідуваність ДК буде вищою)).  Потім виявиться, що півстадіону прийшли дивитися на суперника Шахти і вболівають за нього)).
   
У кнопа чуйка про шеву постоянно, как только где-то меняют тренера.  :laugh:
Мои инсайды так и говорили шо он ушел под клуб, но не смогли узнать под какой, потом сказали, верне намекнули шо шо его кинули...но сейчас говорят шо несколько агентов просто закидали предложениями все достаточно интересные и более менее значимые клубы в Европе..поэтому когда в арсенале и Монако под тренерами шатается кресло можно предположить шо агенты с Шевой там уже со своими предложения ми стоят у президентов в офисе, но Монако вообще кацапский проект с бабло и логично можно подумать шо у того кацапа уже Шева на рассмотрении есть.
   
поясни мені що поганого, що звозять? хіба якщо примусово, але я не думаю, бо в нас народ завжди двома руками за халявні розваги. що це дасть укр футболу? нмд дуже багато, бо коли інші дивляться на заповнені трибуни це буде спонукати іти і відвідувати матчі своїх команд, плюс алєжці привід пагардіцца, але думаю йому можна це з легкістю пробачити  :)
Та ніхто ж і не каже що "погано". Кажуть що в такому випадку порівнювати відвідуваність - щонайменьше безглуздо, або як у тупого альозки  - пересмикування   :-G
   
Я теж впевнений, що відвідуваність ДК буде вищою)).  Потім виявиться, що півстадіону прийшли дивитися на суперника Шахти і вболівають за нього)).

У ДК суперники (Барселона, Баварія, Бенфіка) цікавіше ніж у Шахтаря (Реал, Інтер, Шериф).  Так, що тут швидше фора для ДК
   
У ДК суперники (Барселона, Баварія, Бенфіка) цікавіше ніж у Шахтаря (Реал, Інтер, Шериф).  Так, що тут швидше фора для ДК
Значит будут завозить.:)
   
Ну, так ради развлечения проедься по Саксаганского, Леси Украинки , а по очень большим матчам даже на Староноводницкой ...но то таке...но это раньше до войны...а сейчас обычно на Леси Украинки...кстати не понимаю почему их мусара не штрафуют никогда ,там же стоянка и остановка запрещена.Или ты хочешь сказать это люди сами скидываются и как один за свой счёт ездят на матчи :)
Я когда по молодости ганял на выезды так мы сами автобус заказывали за свой счёт и сами покупали себе билеты...
Кто то добирался автостопом, кто то даже электричками, кто то в плацкарте нырял под сидушку...и только после  того как отправились потом лез на третью полку , а сколько пацанов в тамбуре проезжали..только бегали по тамбурам там пол часа постоял, там пол часа постоял...шоб думали шо вышел на перекур, но никак не за счёт так заданного профсоюза предприятия принадлежащему ринату Леонидовичу. Но то таке..мне все равно пускай ездят..только не надо как говорят натягивать сову на глобус и под этим соусом подавать популярность шахтера в Киеве.

Такі ж самі автобуси стоять на єврокубкових матчах ДК і іграх СбУ.  Тільки такі як ти цього не помічають
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія