Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В парку Партизанської слави(Київ) невідомий урод побудував кафе (td)

Остынь, гопник:
Частина перша статті 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження.
якщо це самозахист від насильницьких самоуправних дій то ні максимум перевищення самозахисту а з добрими адвокатами і цього не буде
   
И эта юхня ВЕЗДЕ! Гуляешь по Хрещатому парку -- там на горе несколько кабаков. Движняк на авто сумасшедший. Рагулье пилять едет пузо набивать. НАКУЯ нам парки??!! В Пирогово, Гидропарке то же самое. Как это саипало!  :X
Если убрать те "кабаки", что там будет? Мусорные кучи от "любителей природы"? Если там ресторан, там хоть кто-то подметает иногда, следит за порядком.
   
якщо це самозахист від насильницьких самоуправних дій то ні максимум перевищення самозахисту а з добрими адвокатами і цього не буде
Я понял, ты теоретик
   
І ще одно не разраховуйте на лояльність системи вона дуже ревнива в плані права на насильство
   
Остынь, гопник:
Частина перша статті 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження.

еще один уебан, почитай свои посты в этой ветке. Ты такой же рагуль, как водятлы на видео
   
Так там именно заезд для автомобилей. Дальше есть карманы для парковки, а еще дальше большой ресторан с собственной парковкой. На тротуар это не похоже вообще.
   
еще один уебан, почитай свои посты в этой ветке. Ты такой же рагуль, как водятлы на видео
От рагуля слышу :)
   
Так там именно заезд для автомобилей. Дальше есть карманы для парковки, а еще дальше большой ресторан с собственной парковкой. На тротуар это не похоже вообще.

Бльоооо! ЭТАПИЗДЕЦ  :facepalm1:

сука, как жить в таком обществе?
   
Так там именно заезд для автомобилей. Дальше есть карманы для парковки, а еще дальше большой ресторан с собственной парковкой. На тротуар это не похоже вообще.

Угу... И для удобства заезда там стоИт знак 3.1 со знаком 5.33.
   
Я понял, ты теоретик
а ти хочеш зустрітися с практиком і стати доходягою? :laugh:
   
Ще раз кажу повинні працювати копи а не варти шмарти і різні сектора
   
Угу... И для удобства заезда там стоИт знак 3.1 со знаком 5.33.

да не пиши ему, он все равно не поймет! там же есть дорога, значит я имею право по ней ехать  :laugh:
   
Угу... И для удобства заезда там стоИт знак 3.1 со знаком 5.33.
доречі а він повинен там стояти?може ця варта заради відосика його там і встановила?
   
Забавно вас читать, люди строят кафе, рестораны, в живописных местах, делают бизнес, создают рабочие места, чтобы все желающие могли культурно отдыхать, любуясь видами... но злобным фуповцам вот это вот всё резко не нравится, вплоть до призывов к расправе.
Рагули, вы можете гавкать сколько угодно, жизнь от вашего лая не остановится, люди будут и дальше ездить на автомобилях и ужинать в ресторанах, а вы тут на ФУПе хоть удавитесь от злости и зависти :)
   
Бльоооо! ЭТАПИЗДЕЦ  :facepalm1:

сука, как жить в таком обществе?

ну значит нужно убрать знак, так как в данном случаи он противоречит здравому смыслу.
   
Забавно вас читать, люди строят кафе, рестораны, в живописных местах, делают бизнес, создают рабочие места, чтобы все желающие могли культурно отдыхать, любуясь видами... но злобным фуповцам вот это вот всё резко не нравится, вплоть до призывов к расправе.
Рагули, вы можете гавкать сколько угодно, жизнь от вашего лая не остановится, люди будут и дальше ездить на автомобилях и ужинать в ресторанах, а вы тут на ФУПе хоть удавитесь от злости и зависти :)

и тут мне вспомнился анекдот про босса, которому звонит секретарша и сообщает, чтобы он был осторожней на проспекте - какой-то долбоеб выехал на встречку. А он ей отвечает: Так их тут тысячи!
   
Ще накуя" пішохідному тротуару"лежачий поліцейський щоб пішохіди не розганялися?
   
ну значит нужно убрать знак, так как в данном случаи он противоречит здравому смыслу.
   (tu)
   
и тут мне вспомнился анекдот про босса, которому звонит секретарша и сообщает, чтобы он был осторожней на проспекте - какой-то долбоеб выехал на встречку. А он ей отвечает: Так их тут тысячи!
Вас тут ровно пятеро
   
Ще накуя" пішохідному тротуару"лежачий поліцейський щоб пішохіди не розганялися?
там еще есть карманы для парковки чуть дальше церкви. Т.е изначально это проектировалось как дорога для заезда авто посетителей парка. А вот как появился знак - вопрос.
   
Вас тут ровно пятеро
так професійні провокатори -любителіі половити рибку в мутній калюжі
   
Тут дуже проста ситуація, якщо є офіційна заборона(знак )- треба виконувати її.Якщо ,знак почипили неправильно(з точки зору здорового глузду),то треба тим же постійним відвідувачам кафе(які їздять туди на авто) надіслати відповідну петицію до органів влади ,щоб заборону відмінили. На жаль,ми бачимо типову поведінку ,яка притаманна БІЛЬШОСТІ наших громадян- бикування та нехтування (зневажання) закону.Та ж "нова" поліція за тиждень могла навести порядок,перевиконавши план по штрафам в данній ситуації. Просто неможливо уявити таке десь в Англії або у німців,щоб там так нагло їхали на заборонений знак.Ось тому й живемо так.
   
Спитався в молодшого чи хоче він стати активістом боротися за права того сього каже що ні краще буде добре вчитися на гарного спеціаліста ніж бігати як ті "довбойоби з зупини лося" (ц):gigi:
   
Тут дуже проста ситуація, якщо є офіційна заборона(знак )- треба виконувати її.Якщо ,знак почипили неправильно(з точки зору здорового глузду),то треба тим же постійним відвідувачам кафе(які їздять туди на авто) надіслати відповідну петицію до органів влади ,щоб заборону відмінили. На жаль,ми бачимо типову поведінку ,яка притаманна БІЛЬШОСТІ наших громадян- бикування та нехтування (зневажання) закону.Та ж "нова" поліція за тиждень могла навести порядок,перевиконавши план по штрафам в данній ситуації. Просто неможливо уявити таке десь в Англії або у німців,щоб там так нагло їхали на заборонений знак.Ось тому й живемо так.

Навіщо рагулям закон? Вони оперують іншими категоріями. Одна з них, і напевно головна - МЕНІ ТАК ВДОБНО! Про закон вони згадують коли іх починають пиzдити. Клепки ж нема в голові рагульській -- де закон, там порядок.

-- дорога виглядає дуже підозріло! здається, що по ній можна їздити, знак зоборони -- відволікаючий маневр
-- якщо в парку є ресторан, то я точно можу до нього під'їхати бо там є стоянка, і всі знаки зоборони не працюють бо мені так вдобно
-- знак "рух заборонено" точно не правильний, бо стоїть на вході в зону відпочинку. Як він може там бути!? Мені ж невдобно
   
Навіщо рагулям закон? Вони оперують іншими категоріями. Одна з них, і напевно головна - МЕНІ ТАК ВДОБНО! Про закон вони згадують коли іх починають пиzдити. Клепки ж нема в голові рагульській -- де закон, там порядок.

-- дорога виглядає дуже підозріло! здається, що по ній можна їздити, знак зоборони -- відволікаючий маневр
-- якщо в парку є ресторан, то я точно можу до нього під'їхати бо там є стоянка, і всі знаки зоборони не працюють бо мені так вдобно
-- знак "рух заборонено" точно не правильний, бо стоїть на вході в зону відпочинку. Як він може там бути!? Мені ж невдобно
ще дуже вдобно займатися самоуправством і підміняти собою копів і влаштовувати Сомалі з бандами
   
"ще дуже вдобно займатися самоуправством і підміняти собою копів і влаштовувати Сомалі з бандами"-
коли не працюють органи правопорядку,то працює закон "Лінча".Ніколи не замислювались,чому на Кавказі в радянські часи(а тепер і поготів) майже не було справ про згвалтування?
   
"ще дуже вдобно займатися самоуправством і підміняти собою копів і влаштовувати Сомалі з бандами"-
коли не працюють органи правопорядку,то працює закон "Лінча".Ніколи не замислювались,чому на Кавказі в радянські часи(а тепер і поготів) майже не було справ про згвалтування?
та всьо працює просто треба підняти слухавку і набрати 102 але це нецікаво краще зайнятися хуйньою і зняти відосик
   
Якщо копи не спрацюють як належне пишеться скарга в прокуратуру як правило після цього все має запрацювати як потрібно
   
ще дуже вдобно займатися самоуправством і підміняти собою копів і влаштовувати Сомалі з бандами

Кто учиняет Сомали с бандами?
 Константин вежливо обращает внимание водятелов на знак, который однозначно запрещает движение в выбранном направлении.
 Что делает нормальный водитель в такой ситуации? Благодарит за своевременную помощь, обещает проверить зрение и уезжает в обратном направлении.
 А "Сомали з бандами" начинают якусь непонятну движуху под девизом "мне туда надо и удобнее на машине. А отой знак мне до задницы".

Останнє редагування: 22 червня 2021 12:37:44 від Донбасянин в экзиле
   
Кто учиняет Сомали с бандами?
 Константин вежливо обращает внимание водятелов на знак, который однозначно запрещает движение в выбранном направлении.
 Что делает нормальный водитель в такой ситуации? Благодарит за своевременную помощь, обещает проверить зрение и уезжает в обратном направлении.
 А "Сомали з бандами" начинают якусь непонятну движуху под девизом "мне туда надо и удобнее на машине. А отой знак мне до задницы".
хто він такий і хто його уповноважив?досить розводити плюмбовщину
   
У ППП як мінімум 2 великих ресторани плюс безліч кафешок-кафетеріів-вагончиків плюс кафе-бар з навісами-мангалами для бухання-шашликування плюс аттракціони, мотузковий парк ітд ітп
Все це потребує постійого обслуговування,  підвозу продуктів.
Звісно ж, транспорт заїжджав і буде заїжджати.
Что стосується приватного транспорту - то бувають ситуації, коли треба висадити пасажирів саме біля ресторану.
Втім, паркування за межами парку - проблемне, бо тільки вздовж дороги, а місця обмаль, паркуються де попало, в тч і в приватному секторі, прямо біля парканів, на газонах...
   
Подивився 20 хв відео з першого допису. Явно треба дати людям проїхати до ресторану, або зробити парковку перед пішохідною зоною. Або поставити стовбчики щоб машини не могли проїхати. Стільки простих рішень. Але ні, чувак не мав би що знімати. Активісти блін.
   
Ще раз я хочу жити в цивільній державі з копамі а не в Сомалі з бандами активістів
   
хто він такий і хто його уповноважив?досить розводити плюмбовщину

Наверное, он Гражданин, который хочет жить в стране, где, как минимум, машины не ездят под запрещающие знаки, как в каком-нибудь Сомали, эге ж.
   
Наверное, он Гражданин, который хочет жить в стране, где, как минимум, машины не ездят под запрещающие знаки, как в каком-нибудь Сомали, эге ж.
громодянин дзвонить куди треба а не влаштовує ще більший безлад

Останнє редагування: 22 червня 2021 12:54:45 від Zero Sum
   
гражданин дзвонить куди треба а не влаштовує ще більший безлад

Ага, понятно. Т.е, ты идёшь и видишь как, например, у женщины школота пытается вырвать сумочку из рук. Твои действия - звонок в "куди треба" и продолжаешь движение, бо нахрена "влаштовувати ще бiльший безлад".  Логично, чё...
   
Ага, понятно. Т.е, ты идёшь и видишь как, например, у женщины школота пытается вырвать сумочку из рук. Твои действия - звонок в "куди треба" и продолжаешь движение, бо нахрена "влаштовувати ще бiльший безлад".  Логично, чё...
ні я відрізняю безпосередню загрозу життю та здоров'ю особистості та звичайне адмінпорушення
   
там еще есть карманы для парковки чуть дальше церкви. Т.е изначально это проектировалось как дорога для заезда авто посетителей парка. А вот как появился знак - вопрос.

Думаю, что нет. Изначально для обслуживания парка. Мусор, листья, ветки и прочее такое убирать.
   
ні я відрізняю безпосередню загрозу життю та здоров'ю особистості та звичайне адмінпорушення

Ну, во-первых, нема никакой угрозы жизни и здоровью женщины, сумочку вырвали - и на лыжи встали. Они её не бьют, не угрожают ножом или пекалем, ага.
А во-вторых, как раз есть угроза здоровью, а то и жизни,  граждан, когда машинёшки лётают по пешеходной зоне. Ибо граждане идут на расслабончике, это место автофри,  детишки маленькие на роликах или велобегах снуют туда-сюда и тут - бах, авто! Поди, знай, как там могут сложиться обстоятельства. А, тем более, при возвращении из ресторации, ага.
Так шо Константин стоИт на страже здоровья и, не побоюсь этого слова, жизней пешиков. Да и водятелов здоровье тоже оберегает. Ибо тюрьма никому не добавляет здоровья.
   
Свого часу в Гідропарку була повна заборона на рух приватних авто й нічого пішки ходили до кафе й ресторанів,проблема вирішувалась досить просто- на єдиному місці(де можна було заїхати в Гідропарк) ПОСТІЙНО стояв патруль міліції))).В принципі , в часи СРСР у великих місцях відпочинку громадян ПОСТІЙНО патрулювали наряди міліції(особливо у вечірні часи).Тобто,якби зараз у тому парку був такий патруль,то активістам не потрібно було б займатись "самопальством".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія