Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент пообіцяв нормалізувати стосунки з. Росією за три місяці.

А Зе-дурачек(или мудачек, пока вопрос откытый) на чужих ошибках не учится. Не учится даже на своих. Все пытается в глазах Хуйла что-то найти.
   
Ну що,  педрили. Харош тут гоцати. Всеодно по темі нічого сказати не можете.

ФАС ! Бігом тепер сюди.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085090.0
   
так ось ти яка "партія війни"    :weep:
ох і зрадонька, аж сльози на очі навертаються

цього дебільного єбаната в гілці про фокіна, який збирається амністувати обдроченців і судити українських військових - нема
дебільний єбанат зайнятий пошуком, що сказав порох ще до президентства
   
А что конкретно не так?
Нормализовать

Что ненормализованного в том, что рашка - враг
Именно такая четкость в понимании кто есть враг помогла всему миру заибашить сраный совок...

Последующий же отказ в отношении раши "образа врага" привел к тому, что эта гнидострана начала убивать...
   
Володька та його виборці, ті ж які вибрали Петра в першому турі
вирішили що клятий Петро їх обманув 
і наступили на ті ж граблі вдруге
Десь так і є. Різниця в тому, що клятий Петро не виправдав очікувань хохловати і #какаяразніца, а Бубєнчик насрав усім тотально - і ваті не вгодив, і українців "не розчарував", підтвердив своє реноме малороса/бовдура/норкоманта.
   
Педрили, нагадую. Гілка про кнура, а не клоуна.
   
падлюдасу абсолютно підходить загальна амністія обдроченців, він же за це особисто проголосував

   
Красіво злився. Поетично.

Що по суті теми ?

Ти на дату дивився? :facepalm:
Твій торчок не через два місяців від початку війни, а через шість років !!!! Все ще пропонує подивитися в очі хуйлу !
   
Ну що,  педрили. Харош тут гоцати. Всеодно по темі нічого сказати не можете.

ФАС ! Бігом тепер сюди.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085090.0

Манькє своїй будеш цу роздавати  :laugh:  поки просто йди нах.
   
Манькє своїй будеш цу роздавати  :laugh:  поки просто йди нах.

Та куди ви дінетесь.  (P)
   
Людас, вы ж постоянно ищете самому себе оправдание, почему не проголосовали за Порошенко))

Успокойтесь, Людасов понедельник уже давно прошел и президент у нас Зеленский)
   
Ні . )) Не підійде .  Хоч інколи і гортаю перелік новинних повідомлень . ))

 Дякую . )
і чим ти доведеш, що ти там гортаєш? І може ти не стас 65 років, а станіслава 18-річна
   
Еталонний Зебанат Людас намагається сам себе переконати,що "я не всрався,я не всрався"  :laugh:
   
И сидит этот чмошник ТС ночами, роется в старом информационном хламе. выискивает, вынюхивает
Пепел Клааса Порошенка стучит в сердце людаса
   
Оце ви   порошки, зливаєтесь хором.
Жодного поста по суті теми. Одні компліменти автору.

 (P)
   
Яка різниця що пишуть в інтернетах, головне - ми знаємо Пороха по справах - десятки дисяч дохлих кацапоіхтамнєтов, звільнено пів Донбасу, армія, мова, віра, безвіз, ріст економіки
   
Ну і хуйлоблазня ми знаємо по справах - управління державою передано ригоолігархам і куму хуйла
   
Оце ви   порошки, зливаєтесь хором.
Жодного поста по суті теми. Одні компліменти автору.

 (P)
А ти хіба проти нормалізації стосунків? Порох показав що таке норма для нього у стосунках з паРашою - це десятки тисяч дохлих зелених підарів іхтамнєтов.
   
А в загалі я голосував за Кошулинського (це щоб зескот тупих питань не задавав на тему порошків)
   
людасе, не блазнюй, тобі не йде. до речі, не зрозуміла, а ти шо вже не зрадойопиш? невже життя наладилося?
Та він прибився до якогось штабу - зі штанів тепер вискакує, щоб оправдвти довіру.Так що, дурні додасться.
Треба ігнорувати.
   
Щось не зрозуміло. Бубочка знов щось уткнув чи тільки збирається уткнути?
   
Оце ви   порошки, зливаєтесь хором.
Жодного поста по суті теми. Одні компліменти автору.

 (P)
свинособаки
   
вата так, повірили що постоїть на колінах, загляне в очі, і дрючьба наладиться. а "помаранчевий табір" на що сподівався? напевне, що ночви їм наповнить..

Ну так, а невата коли голосували за Петра з такими обіцянками в що вірили, цікаво дізнатись?
   
Щось не зрозуміло. Бубочка знов щось уткнув чи тільки збирається уткнути?

Нагадую ще . Гілка присвячена  Петру Олексійовичу ? Це він бубочка ?  Не схожий. Свиня свинею.
   
Оце ви   порошки, зливаєтесь хором.
Жодного поста по суті теми. Одні компліменти автору.

 (P)

А ти вважаєш,що Зебанат-це для тебе комплімент? Ну ок.будемо частіше тебе так називати,якщо це тобі такдо вподоби :laugh:
   
А ти вважаєш,що Зебанат-це для тебе комплімент? Ну ок.будемо частіше тебе так називати,якщо це тобі такдо вподоби :laugh:


Я ввавжаю, що вам нічого сказати по темі. Взагалі. І тому ви зливаєтесь на особистість автора теми. 
Всі . Дружно. До речі, чого вам тоді у 2014 році , коли Порося це мололо язики в сраку позатягувало ?

Зеленський до такого не  добалакався.
   
Менше згадують про ранішу заяву Петра Порошенка. У квітні 2014 року,
выборы были 25 травня 2014 року, тогда порошенко был кандидатом в президенты

и вы пан людас по моему за него тогда и проголосовали, значит были полностью согласны с его речью в апреле 2014.

что сейчас с вами не так? не исполнил свое обещание?  ;o
   
:)  якось тупо пан реагує. Щось розумніше в асортименті?

Пряма мова :

"Три місяці я відвожу, щоб відносини з Росією були нормалізовані", - сказав Порошенко в ході зустрічі зі студентами і викладачами Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Можна було за тиждень нормалізувати відносини, зрадивши Україну і українців... Ти цього хотів?
   
выборы были 25 травня 2014 року, тогда порошенко был кандидатом в президенты

и вы пан людас по моему за него тогда и проголосовали, значит были полностью согласны с его речью в апреле 2014.

что сейчас с вами не так? не исполнил свое обещание?  ;o

На жаль, це маловідома його обіцянка.  Якби я тоді про неї знав , то х.й би він отримав мій голос.

   
Я ввавжаю, що вам нічого сказати по темі. Взагалі. І тому ви зливаєтесь на особистість автора теми. 
Всі . Дружно. До речі, чого вам тоді у 2014 році , коли Порося це мололо язики в сраку позатягувало ?

Зеленський до такого не  добалакався.

А для чого мені коментувати маячню від тебе? :laugh:
Ти як Люкс.блазень,коментувати якого-це опускатись на рівень нижче
   
А для чого мені коментувати маячню від тебе? :laugh:
Ти як Люкс.блазень,коментувати якого-це опускатись на рівень нижче

 (P)

б***ь, одні, сцуко, аристократи на форумі. Горді шо піздєц. Тільки срати не просяться..

Нагадую. Ця маячні не від мене. Автор Порошенко ...

Останнє редагування: 20 вересня 2020 12:46:31 від Людас
   
На жаль, це маловідома його обіцянка.  Якби я тоді про неї знав , то х.й би він отримав мій голос.
ахахаха, а теперь значит гуглом научились пользоваться

я за порошенко тогда не голосовала у меня просто не было такой возможности

и да - это был апрель, кто тогда думал что будет такая жопа и раша пойдет дальше
   
(P)

б***ь, одні, сцуко, аристократи на форумі. Горді шо піздєц. Тільки срати не просяться..

Ти серйозно віриш,що чмошник на кшталт тебе заслуговує серйозне та нормальне ставлення?  :laugh:
   
Зьома, спасибі. Оце сраки повзривалися у свиней ! Молодець !
   
и да людас - вы эту тему сегодняшнюю не сами нашли, ее вам пятая колонна подсунула в фб или телеге или где вы там лазите

тогда никто порошенко президентом не видел, инфовойну против него никто не вел. подумайТЕ
   
ахахаха, а теперь значит гуглом научились пользоваться

я за порошенко тогда не голосовала у меня просто не было такой возможности

и да - это был апрель, кто тогда думал что будет такая жопа и раша пойдет дальше

Це після захоплення Криму , Слов*янська і розкачки всіх обласних центрів на Східній Україні ?

Та ніхто.

*  Молі, ви здавались мені розумною людиною . Я помилявся ?
   
Зьома, спасибі. Оце сраки повзривалися у свиней ! Молодець !
еще один на арене. вы смешны в своих потугах обосрать пороха  :lol:
   
еще один на арене. вы смешны в своих потугах обосрать пороха  :lol:

 (P)

Та шо там вже обсирати. Він сам себе обсер. Причому з головою.
   
Зьома, спасибі. Оце сраки повзривалися у свиней ! Молодець !

 :-B  X(

Скажи ? Одне лайно з рота летить. Жодного розумного контр-аргументу.   
   
Це після захоплення Криму , Слов*янська і розкачки всіх обласних центрів на Східній Україні ?

Та ніхто.

*  Молі, ви здавались мені розумною людиною . Я помилявся ?
я в отличии от вас была в эпицентре всех событий, в апреле луганск еще был слишком сонный. а вам бы стоило думать за кого голосовать в травне 14 и в апреле 19

а то через 4 года снова будете волосы с *опы рвать и кричать - я же не знал  :laugh:

мне глубоко безразлично какой людиной меня считают ники на каком-то форуме, давно  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія