Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Безугла в особистій переписці звинуватила Андрія Антоненка у вбивстві Шеремета

Український музикант та оборонець Андрій Антоненко повідомив, що народна депутатка Мар’яна Безугла написала йому в особисті повідомлення звинувачення у вбивстві білоруського журналіста Павла Шеремета.

Народна обраниця стверджує, що “покопалася по відомствам” та дійшла власного висновку стосовно справи про вбивство Шеремета.

Безугла назвала ситуацію “неоднозначною”, додавши, що за її інформацією засновник гурту Riffmaster виконував завдання СБУ, вважаючи це спецоперацією з “ліквідації дуже небезпечного російського шпигуна”.

На сторінці у Facebook Антоненко опублікував частину приватної переписки з нардепкою.

Він також поцікавився у нардепки, чи вона справді вважає, що людину на відео, котра геть не збігається ні за комплекцією, ні за зростом, можна ототожнити з ним. Зауваживши, що можливо Безугла свідомо захищає тих, хто сфальшував справу.

https://bukvy.org/bezugla-v-osobystij-perepysczi-zvynuvatyla-andriya-antonenka-u-vbyvstvi-sheremeta/

   
 Бонжур дурдом , Гг..
   
Ворога знищено, як був наказ. Це слова з пісні ріфмастера. Пісня норм  ;)
   
Ворога знищено, як був наказ. Це слова з пісні ріфмастера. Пісня норм  ;)
Там і про спецназ)
   
Боже, зроби так щоб наступна ракета не впала на голову невинної дитини, а прилетіла у дупу безумної
   
Інколи здається, вона виконує завдання ГРУ проти України
   
А хто її націлив  на Антоненка? Так раптом.
   
Може СБУ і причетна до цієї справи, але я більше схильний вважати, що до цього причетні аваківці.
   
А в області балєта вона теж може?
   
Це мабуть Безуглій Малюк доповів з переляку щоби вона про нього нічого не написала .
   
Народна обраниця стверджує, що “покопалася по відомствам” та дійшла власного висновку стосовно справи про вбивство Шеремета.

Що значить покопалась?
А таємниця слідства?
Вона як нардеп отримала якусь інформацію?
Використала службове становище?
   
Публікувати приват це западло.
У будь якому разі.
   
Публікувати приват це западло.
У будь якому разі.

Чому?  ;o
В приваті особа висловлює СВОЇ думки. Якщо вона їх наважилася висловити, то це вже не є секретом. А раз не секрет, то чому спільнота не може це знати? Секрети тримають в голові.

А слово "западало" взагалі десь з радянського дитинства. Ти досі там?
   
Публікувати приват це западло.
У будь якому разі.
Який приват? Вона публічна особа і якщо звертається  з такими "предявами" то на 100% має розуміти наслідки. Хоча, про що це я...


Останнє редагування: 19 січня 2024 22:27:52 від Дід Варава
   
Прочитав інфу про Безуглу що на Бабелі.
Цікавий типаж. Як на мене є такі: 2.71бануті на якись своїх ідеях.
Критичне мислення і вимкнено.
Вона й працьовита, і розумна, але..
 2.71 банута.
   
СБУ ставила завдання ліквідуаати Шеремета???
Навіщо???? Безумна який мотив СБУ вбивати Шеремета наголошує???
   
Саме страшне, що у Слуг народу 99 процентів саме таких дурних  безуглих.

Ефект Даннінга-Крюгера у всій красі.

В 1917 році з цієї дурепи чудова комуняцька комісарша була б. З руками по лікоть у крові.
   
Це мабуть Безуглій Малюк доповів з переляку щоби вона про нього нічого не написала .

Вона йобнута і це загальновідомий факт, ніхто їй нічого не повідомляє. Це варіант Надьки Савченко
   
Вона йобнута і це загальновідомий факт, ніхто їй нічого не повідомляє. Це варіант Надьки Савченко

Але ж повинна бути якась відповідальність?
   
Але ж повинна бути якась відповідальність?

савченко оно зброю з гугандона завезла щоб ВР розстріляти - і яка відповідальність?? Зе спустив справу в унітаз.
   
Але ж повинна бути якась відповідальність?
Її зручно використовувати для якихось комбінацій . Яка відповідальність в безумної людини ?
   
ну має ж, цуко, бути якийсь психіатричний огляд на предмет відповідності посаді...
   
Публікувати приват це западло.
У будь якому разі.

Навіть, якщо це булінг, шахрайство, погрози, шпнтаж тощо?
:facepalm1:

питання риторичне
   
савченко оно зброю з гугандона завезла щоб ВР розстріляти - і яка відповідальність?? Зе спустив справу в унітаз.

Ой, я тебе прошу, мінометами з баржі)). Надька, до речі, зараз воює
   
Її зручно використовувати для якихось комбінацій . Яка відповідальність в безумної людини ?

Кому зручно? Вона токсична йопнута дурепа
   
Прочитав інфу про Безуглу що на Бабелі.
Цікавий типаж. Як на мене є такі: 2.71бануті на якись своїх ідеях.
Критичне мислення і вимкнено.
Вона й працьовита, і розумна, але..
 2.71 банута.


2.71 це так само тонко як 132. Я в захваті. 3.14 задовбало вже.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія