Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

В кожної людини може бути поиступ зрадоробства
Якщо є вільний час нехай посадить
Дерево до мульйону
А не зрадодєйствує
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Re: Поляки блокують кордон  :X

Україна планує незабаром запустити з портів Великої Одеси перші контейнеровози – дотепер цього не могли зробити з безпекових причин.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков розповів у подкасті ЕП "Хроніки Економіки".

Найближчими днями, зазначив він, перші два судна з контейнерами підуть з дунайських портів до Констанци (Румунія). "Наша мета – запустити контейнери з нашою аграрною продукцією вгору по течії Дунаю, з України до Австрії та Німеччини", – додав Кубраков.

Раніше повідомлялося, що Україна планує використовувати додатковий маршрут через річку Дунай для збільшення експорту до довоєнних рівнів, оскільки польська блокада сільськогосподарськ ої продукції блокує сухопутний кордон із Європейським Союзом.

"Ми вже приймаємо заявки. Уже сформувалися два виходи на Констанцу, тож незабаром ми побачимо і перші контейнери, які поїдуть вгору по Дунаю", – розповів віцепрем’єр.

Цей коридор зможе замістити обсяги, які йшли транзитом через Польщу, додав він. Контейнерами можна перевозити різну продукцію, зокрема аграрну: напівфабрикати, курку, цукор. Також це можуть бути автозапчастини, продукція інших галузей.

"Учасникам ринку я пропонував би розглядати будь-які альтернативні маршрути, навіть якщо це негативно позначиться на прибутках. Порти Великої Одеси відкриті і ми сподіваємося незабаром запустити звідти перші контейнеровози", – заявив Кубраков.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Интервью Дуды сейчас, кто слушал, одно и то же, имеют право на протест и все, и что имеют право уже не только перекрывать дороги и границы, а и портить чужое имущество, высыпать зерно? Это точно правовое государство?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Україна планує незабаром запустити з портів Великої Одеси перші контейнеровози – дотепер цього не могли зробити з безпекових причин.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков розповів у подкасті ЕП "Хроніки Економіки".

Найближчими днями, зазначив він, перші два судна з контейнерами підуть з дунайських портів до Констанци (Румунія). "Наша мета – запустити контейнери з нашою аграрною продукцією вгору по течії Дунаю, з України до Австрії та Німеччини", – додав Кубраков.

Раніше повідомлялося, що Україна планує використовувати додатковий маршрут через річку Дунай для збільшення експорту до довоєнних рівнів, оскільки польська блокада сільськогосподарськ ої продукції блокує сухопутний кордон із Європейським Союзом.

"Ми вже приймаємо заявки. Уже сформувалися два виходи на Констанцу, тож незабаром ми побачимо і перші контейнери, які поїдуть вгору по Дунаю", – розповів віцепрем’єр.

Цей коридор зможе замістити обсяги, які йшли транзитом через Польщу, додав він. Контейнерами можна перевозити різну продукцію, зокрема аграрну: напівфабрикати, курку, цукор. Також це можуть бути автозапчастини, продукція інших галузей.

"Учасникам ринку я пропонував би розглядати будь-які альтернативні маршрути, навіть якщо це негативно позначиться на прибутках. Порти Великої Одеси відкриті і ми сподіваємося незабаром запустити звідти перші контейнеровози", – заявив Кубраков.
(tu) гадав що контейнерні лінії не зайдуть.Але подивимось вже коли це настане в реалі
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Интервью Дуды сейчас, кто слушал, одно и то же, имеют право на протест и все, и что имеют право уже не только перекрывать дороги и границы, а и портить чужое имущество, высыпать зерно? Это точно правовое государство?

То інтерв'юер "трохи по дебільному" запитала. Не зробила наголосу на власноті на те зерно, а включила "голодомор, святе зерно".
Ну а кримінальну справу відкрито по факту. Водії налажали, шо поїхали з місця злочину.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Довели ви ситуацію до того, що довелось мені їхати.
Зараз буду розбиратися що тут коїться
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Довели ви ситуацію до того, що довелось мені їхати.
Зараз буду розбиратися що тут коїться
:D
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

накуй то було робити?
полякам то до дупи імхо.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

хай буде
чим більше трешу - тим краще
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

З боку України на кордон з Польщею звозять знищену техніку українських фермерів, щоб показати полякам, які блокують кордон, якою ціною українські фермери збирають зерно.

не треба сподіватися, що в затятих може пробудитися совість
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

накуй то було робити?
полякам то до дупи імхо.

До "зустрічі на кордоні". Для дискомфорту поляків на зустрічі.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Re: Поляки блокують кордон  :X

Вже розблокували? :)
Ну звісно- я приїхав та все вирішив.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ну звісно- я приїхав та все вирішив.
що там ,докладайте обстанівку
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

То інтерв'юер "трохи по дебільному" запитала. Не зробила наголосу на власноті на те зерно, а включила "голодомор, святе зерно".
Ну а кримінальну справу відкрито по факту. Водії налажали, шо поїхали з місця злочину.
Викликали поліцію, поліція відморозилася, що водіям залишалося робити
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Кажуть папа римський дозволив одностатеві шлюби між польськими фермерами.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

що там ,докладайте обстанівку
Журик трошки подорожчав. А так - всё таж стара добра Польща. З доброзичливими проукраїнськими поляками.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Без ЄС не буде бабла на відновлення повоєнної України
Нарешті всім вже має бути зрозумілим - без ЄС взагалі не буде України.
Інакшим безальтернативним варіантом є поневолення і знищення коцапами, бо очікувати їх природного кінця у випадку якоїсь "нічиєї" у цій війні доведеться ще років 10-20 із завершенням ери нафти.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Що за морок ?
Дніпровець усьо парєшав ?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Дуда має казати мають право на протест а тим часом розблоковувати шляхи. Бо протест і блокада тот різні речі
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Бидло продовжує бикувати

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ото страхові компанії попали на бабло...)
Ще ї подадуть іск проти польскої жд...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

І чім дуда не кацап ?
А хто несе відровідальність
За розсипане зерно на територіі
Польщі ?

Останнє редагування: 23 лютого 2024 13:06:18 від HSM
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

І чім дуда не кацап ?
Його рейтинг залежить від цих фермерів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

'Good news': Poland to get up to 137 bln euros in funds, says EU chief

Цитувати
WARSAW, Feb 23 (Reuters) - Poland will gain access to up to 137 billion euros ($148 billion) in European Union funds, the head of the EU executive said on Friday, after the new government in Warsaw began implementing reforms it says will restore judicial independence in the country.

Unblocking the cash was a promise made by Prime Minister Donald Tusk's pro-European coalition government, and gaining access to it will provide an investment boost for an economy that has been buffeted by the fallout of the war in Ukraine and is weighed down by weakness in big trading partner Germany.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Його рейтинг залежить від цих фермерів.
Йому вже до сраки той рейтинг - він вже не зможе більше стати президентом
Але на партію відпрацьовує звісно...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Європа  (tu)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Що за морок ?
Дніпровець усьо парєшав ?
А хто ж ще? Не ти ж сюди поїхав справу робити? Своєї жопи від дівану відірвати не зміг?

Доречі, шановне панство, ви знаєте що я прихильник власної ядерної зброї. То я побалакав з Сікорським. Будемо потрохи качати цю тему.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

А хто ж ще? Не ти ж сюди поїхав справу робити? Своєї жопи від дівану відірвати не зміг?

Доречі, шановне панство, ви знаєте що я прихильник власної ядерної зброї. То я побалакав з Сікорським. Будемо потрохи качати цю тему.

І Україну, і Польщу під санкції?
Повертайся у Дніпро негайно!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
N88

накуй то було робити?
полякам то до дупи імхо.

Нє, треба медійна картинка.
Все правильно.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

І Україну, і Польщу під санкції?
Повертайся у Дніпро негайно!
За тиждень повернусь. Бо бачу мобілізації не буде, як не контролювати. Та й дірки в ППО комусь латати треба.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

За тиждень повернусь. Бо бачу мобілізації не буде, як не контролювати. Та й дірки в ППО комусь латати треба.

Негайно! За тиждень ти такої біди накоїш!!!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Та що йому там грозить, якщо його навіть не арештували.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А що з чергами для бусів і авто ? Теж всі глухо стоять ?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія