Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!


Все це фактично неможливо зломати та додати самому.

 :gigi:
   
Який механізм зробити так, щоб Теслі в Україні не оновлювалась? Що значить «взломані поновлення» та «підмінені сертифікати»?

Ти ж писав що в тебе є Тесла чи то була історія з методички(читай брехня)?
   
В Ефіопії днями оголосили, що країна забороняє в’їзд у країну неелектричним транспортним засобам та дозволяє в’їзд лише електромобілям.
Країна ухвалила це рішення на тлі того, що минулого року вона витратила майже 6 мільярдів доларів на імпорт викопного палива, більше половини з яких було використано як автомобільне пальне.

У понеділок, 5 лютого, міністр транспорту та логістики Ефіопії Алему Сіме оголосив про завершення національного плану логістики.

«Рішення прийнято: в’їзд до Ефіопії неелектричних транспортних засобів буде заборонено», – зазначив він.

Також він додав, що ведуться роботи із створення зарядних станцій для електромобілів. За словами міністра, однією з причин такого рішення стала обмеженість валютних ресурсів Ефіопії та її нездатність імпортувати бензин.
   
:gigi:

Зломай. Перший приз на конкурсі хакерів що спонсує Тесла - 100 тисяч доларів. Ніколи зайвими не будуть. Заплатиш за навчання дітей
   
Ти ж писав що в тебе є Тесла чи то була історія з методички(читай брехня)?

Я ніколи не чув щоб система Тесли була зломана крім спеціалізованих конкурсів хакерів що щорічно тпроводиться в Японії за спонсорством Тесла. Якщо знаєш як зломати, я думаю Тесла готова буде заплатити тобі велику винагороду та можливо навіть найняти на роботу.
   
Зломай. Перший приз на конкурсі хакерів що спонсує Тесла - 100 тисяч доларів. Ніколи зайвими не будуть. Заплатиш за навчання дітей

набери в оголошенні ціни 200-300 доларів  :facepalm1:
   
Я ніколи не чув щоб система Тесли була зломана крім спеціалізованих конкурсів хакерів що щорічно тпроводиться в Японії за спонсорством Тесла. Якщо знаєш як зломати, я думаю Тесла готова буде заплатити тобі велику винагороду та можливо навіть найняти на роботу.

Не знаю що ви зробили гуглу що вас забанили.
   
Такие темы долгоиграющие поддерживает на украинском форуме ФСБ ! Слава мудрым и позор украинским ватникам.
   
Все інше включено стандартно.

Все це фактично неможливо зломати та додати самому. Принаймі я ніколи не чув що це хтось зміг зробити.

Звідки ти береш інформацію?

Бугога.

Раз. Активація автопілота.
Два. Активація режиму performance.
Три. Ресет пін-коду.
Чотири Апгрейд електроніки.
   
Бугога.

Раз. Активація автопілота.
Два. Активація режиму performance.
Три. Ресет пін-коду.
Чотири Апгрейд електроніки.

Якщо комусь вдалось зломати Теслу, та такі речі як отримати доступ до FSD (повне автономне керування), це квіточки які не потрібні. Той хто зламав отримує доступ до кожного датчика, кожного електромотора, може робити з авто все що тільки забажає - хоч прискорити та скинути в прірву не рахуючись з бажанням водія.
   
Той хто зламав отримує доступ до кожного датчика, кожного електромотора, може робити з авто все що тільки забажає - хоч прискорити та скинути в прірву не рахуючись з бажанням водія.

А нафіга? Який хакеру зиск з таких дій? Він ФСД та перфоманс хакнув, бабло отримав і чекає іншого клієнта. Сто штук реварду він отримає один раз, а умовну штуку за тачку він може отримувати довічно. Крім того, тесла не єдиний електрокар в Україні. Є дофіга інших з такими ж платними фішками, залоченими на рівні софта.
   
Який хакеру зиск з таких дій?

Ти довіришся взломаному FSD? Я ні.

A взломана Тесла, це смертельна зброя якщо можна перехопити керування будь якою машиною та спрямувати її куди завгодно. Це дрон здатний нести пів тони вибухівки, це таран, це пастка, це все що завгодно.

Ти не розумієш різницю масштабів.
   
Ти довіришся взломаному FSD? Я ні.

A взломана Тесла, це смертельна зброя якщо можна перехопити керування будь якою машиною та спрямувати її куди завгодно. Це дрон здатний нести пів тони вибухівки, це таран, це пастка, це все що завгодно.

Ти не розумієш різницю масштабів.

 :facepalm1:

Як би тобі пояснити на пальцях щоб ти зрозумів......

Ну от дивись. Пірати зламали гру, (наприклад танчики)  щоб можна було грати безкоштовно та безлімітно.
Чи означає це що вони тепер повністю отримали контроль над усима серверами виробника цієї гри?....
Так зрозуміло?
   
Так зрозуміло?

В тебе мислення дитини яка знайшла склад з атомними бомбами та думає «це скільки ж грошей я отримаю якщо здам їх на металобрухт».
   
В тебе мислення дитини яка знайшла склад з атомними бомбами та думає «це скільки ж грошей я отримаю якщо здам їх на металобрухт».

Ні, мабуть таки не зрозумів.  :facepalm1:

Одна справа хакнути модуль доступу та аутентикації,
зовсім інша - зробити повний реінжинірінг програми та винайти спосіб вставляти в неї закладки дистанційно
   
Ні, мабуть таки не зрозумів.  :facepalm1:

Одна справа хакнути модуль доступу та аутентикації,
зовсім інша - зробити повний реінжинірінг програми та винайти спосіб вставляти в неї закладки дистанційно

Це одне і теж саме з технічної точки зору. Одне без іншого не працює. В коді тисячі перевірок на цілісність, наприклад на те що код відповідає зразку з тосністью до біта.
   
Це одне і теж саме з технічної точки зору. Одне без іншого не працює. В коді тисячі перевірок на цілісність, наприклад на те що код відповідає зразку з тосністью до біта.

Ясно  8-)
   
Ясно  8-)

Я тільки за те щоб тобі вдалось хакнути Теслу. Ти забезпечиш себе та дітей на все життя. В світі багато державних та не дуже агенцій та організацій що готові заплатити за рішення мільйони доларів.
   
Я тільки за те щоб тобі вдалось хакнути Теслу. Ти забезпечиш себе та дітей на все життя.

Ні, лише себе  :gigi:
   
Ти довіришся взломаному FSD? Я ні.

A взломана Тесла, це смертельна зброя якщо можна перехопити керування будь якою машиною та спрямувати її куди завгодно. Це дрон здатний нести пів тони вибухівки, це таран, це пастка, це все що завгодно.

Ти не розумієш різницю масштабів.

Я ніякому ФСД не довірюся, хоч хакнутому, хоч тіпа ліцензійному.  :)

Тесли хакають. Машина перед людиною безпорадна, а ідеального захисту не існує.
   
В коді тисячі перевірок на цілісність,

Код - не людина, і чинити спротив втручанню та дебагу не може.
Цитувати
наприклад на те що код відповідає зразку з тосністью до біта.

"Хто буде охороняти охоронника?" (Це)
   
Тесли хакають. Машина перед людиною безпорадна, а ідеального захисту не існує.

Все можна хакнути. Масштаби піздеца просто різні у випадку хакнути холодильник та хакнути 2.5-тону ракету на дорозі та взяти повний контроль над нею.
   
Масштаби піздеца просто різні у випадку хакнути холодильник та хакнути 2.5-тону ракету на дорозі та взяти повний контроль над нею.
Звісно, різні.
Твоя нічим не відрізняється від тих, які попадають до хакерів.
Тебе ж це ніяк не лякає, водій 2,5 тонної ракети?  :)
   
Тебе ж це ніяк не лякає, водій 2,5 тонної ракети?

Лякає, особливо коли водій втратив контроль тому що машина хакнута. Всіх має лякати. Це не «танчики» хакнути чи пральну машину. Це харківська зайка на стероїдах.
   
Ти довіришся взломаному FSD? Я ні.

A взломана Тесла, це смертельна зброя якщо можна перехопити керування будь якою машиною та спрямувати її куди завгодно. Це дрон здатний нести пів тони вибухівки, це таран, це пастка, це все що завгодно.

Ти не розумієш різницю масштабів.

Та кажу тесла лайно а ті натягнули зрозуміли що попали тепер будуть стороною те лайно обходити  :facepalm1:
   
А нафіга? Який хакеру зиск з таких дій? Він ФСД та перфоманс хакнув, бабло отримав і чекає іншого клієнта. Сто штук реварду він отримає один раз, а умовну штуку за тачку він може отримувати довічно. Крім того, тесла не єдиний електрокар в Україні. Є дофіга інших з такими ж платними фішками, залоченими на рівні софта.

Ну тепер, якщо в епітафії вкажуть реальний номер не хакнутого апдейта, який тебе вбив, це має бути заспокійливо.
   
Ну тепер, якщо в епітафії вкажуть реальний номер не хакнутого апдейта, який тебе вбив, це має бути заспокійливо.

То що тесла настільки погана що на ній навіть небезпечно їздити без інтернету?
   
Ну тепер, якщо в епітафії вкажуть реальний номер не хакнутого апдейта, який тебе вбив, це має бути заспокійливо.

Ти завжди можеш відмовитись від використання компʼютерів та навіть електрики та податись в аміши чи меноніти.
   
Та кажу тесла лайно а ті натягнули зрозуміли що попали тепер будуть стороною те лайно обходити  :facepalm1:

Тому що Тесла побудована на повністью компʼютеризованій архітектурі - це лайно? Ви старовірці із тайги? Меноніти? Аміши? Ви у сучасних літаках не літаєте? Боїнг та Аірбас це давно гівно теж бо «fly by wire» та 99% всіх операцій компʼютеризовані?

Якесь збіговисько старозбоченців під керосиновою лучиною.
   
Ти завжди можеш відмовитись від використання компʼютерів та навіть електрики та податись в аміши чи меноніти.

Це для тебе що компютер, щ електрика - магія! І маск пророк її :)
   
Тому що Тесла побудована на повністью компʼютеризованій архітектурі - це лайно? Ви старовірці із тайги? Меноніти? Аміши? Ви у сучасних літаках не літаєте? Боїнг та Аірбас це давно гівно теж бо «fly by wire» та 99% всіх операцій компʼютеризовані?

Якесь збіговисько старозбоченців під керосиновою лучиною.

Мене колись, давно, запрошували на «гаражі» проконсультувати з приводу електроніки BMW 1982-го року випуску. Проблема вже тоді була, що там стояло три компютери на борту. Для тебе все що було до тесли то керується ричажками і шнурочками :)
   
Тому що Тесла побудована на повністью компʼютеризованій архітектурі - це лайно? Ви старовірці із тайги? Меноніти? Аміши? Ви у сучасних літаках не літаєте? Боїнг та Аірбас це давно гівно теж бо «fly by wire» та 99% всіх операцій компʼютеризовані?

Якесь збіговисько старозбоченців під керосиновою лучиною.

 :facepalm1: це одноразова не придатна до ремонту цяцька яка є екологічною катастрофою.
   
:facepalm1: це одноразова не придатна до ремонту цяцька яка є екологічною катастрофою.

Авторитетно. Тільки ХЗ чому VW вже який рік не зміг повторити те що зробила Тесла та віддала всю програмну розробку китайцям на 5 мільярдів доларів. Не проконсультувались з експертами з ФУП? Не знали що це лайно? Не знали що в них вже три компʼютера було ще 40 років тому?

ФУП це якесь збіговисько унікумів.
   
:facepalm1: це одноразова не придатна до ремонту цяцька яка є екологічною катастрофою.

Справедливості заради, Тойоти нового покоління теж будуть із литого алюмінію і склеєні докупи як айФон. Гряде епоха одноразовості і ремонто-не-придатності з секюрним хешем привязаним до кожної деталі, де то можливо. Виробники хочуть витиснути все по максимуму із споживача, нічого дивного. Новий принцип: «you pay and own nothing”.
   
Це одне і теж саме з технічної точки зору. Одне без іншого не працює. В коді тисячі перевірок на цілісність, наприклад на те що код відповідає зразку з тосністью до біта.
Не модуль доступу та аутентифікації, а фізичний доступ до файлової ситеми машини отримується шляхом розборки mcu, витягуванням флеша і зчитуванням його на програматорі.
Це не стільки хакерство (дистанційне) скільки створення альтернативної прошивки на нізькому рівні (типу універсальної прошивки ddwrt, що ставиться на більшу частину роутерів)
   
Справедливості заради, Тойоти нового покоління теж будуть із литого алюмінію і склеєні докупи як айФон. Гряде епоха одноразовості і ремонто-не-придатності з секюрним хешем привязаним до кожної деталі, де то можливо. Виробники хочуть витиснути все по максимуму із споживача, нічого дивного. Новий принцип: «you pay and own nothing”.
І з чого ти вирішив, що якщо з завода машина (кузов) виходить однією литою деталлю, то ту деталь не можна рихтувати на стапелі,
або відпиляти чверть іншої машини і підварити до пошкодженого кузова ?
   
І з чого ти вирішив, що якщо з завода машина (кузов) виходить однією литою деталлю, то ту деталь не можна рихтувати на стапелі,
або відпиляти чверть іншої машини і підварити до пошкодженого кузова ?

Я дивився один епізод Манро, де вони розбирали таку алюмінієво-зклеєну машину. Вони фанати маска але вигляд і коментарі мали кислі.
   
Авторитетно. Тільки ХЗ чому VW вже який рік не зміг повторити те що зробила Тесла та віддала всю програмну розробку китайцям на 5 мільярдів доларів. Не проконсультувались з експертами з ФУП? Не знали що це лайно? Не знали що в них вже три компʼютера було ще 40 років тому?

ФУП це якесь збіговисько унікумів.

повторити що?
   
повторити що?

Антоша спішить на допомогу у таких випадках.
   
Справедливості заради, Тойоти нового покоління теж будуть із литого алюмінію і склеєні докупи як айФон. Гряде епоха одноразовості і ремонто-не-придатності з секюрним хешем привязаним до кожної деталі, де то можливо. Виробники хочуть витиснути все по максимуму із споживача, нічого дивного. Новий принцип: «you pay and own nothing”.

так це і є екологічним лихом що річ не довговічна і постійно затрачається надлишкова енергія на переробку.
тому смішно звучить коли хайпожери мотивують екологією
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія