Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

А оце тоді що???

Якщо фопи є малими (чи мікро) підприємствами, то вони підпадають під дію цитованої Хартії та є чи можуть бути (серед інших) основою європейської економіки.
ясно, що таке ототожнення фопики в школі не вивчали. Цитую з того посилання, яке вказала психована -

Малий бізнес в Україні

Згідно ст. 55 Господарського кодексу України під малими підприємствами розуміються:

- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи — підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

- юридичні особи — суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України[1].
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

ясно, що таке ототожнення фопики в школі не вивчали. Цитую з того посилання, яке вказала психована -

Малий бізнес в Україні
Згідно ст. 55 Господарського кодексу України під малими підприємствами розуміються:

- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи — підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

- юридичні особи — суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України[1].

Нах ти мені цитуєш те, що я тобі вже цитував???
Ти краще прочитай:
під малими підприємствами розуміються фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи — підприємці...
тобто малі підприємства - це, серед іншого, й фопіки

Спираючись на це поясни свій висір ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець
по відношенню до моєї цитати:
               Європейська хартія малих підприємств
     Малі підприємства - це основа європейської економіки


   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

малі підприємства - це, серед іншого, й фопіки
так! І де я написав протилежне?!
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

так! І де я написав протилежне?!
У своєму черговому висірі
ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець
по відношенню до моєї цитати:
               Європейська хартія малих підприємств
     Малі підприємства - це основа європейської економіки


Ти ж так й не спромігся його пояснити. Звісно, бо навіть дурень розуміє, що малі підприємства - це, серед іншого, й фопіки
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

У своєму черговому висірі
ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець
по відношенню до моєї цитати:
               Європейська хартія малих підприємств
     Малі підприємства - це основа європейської економіки

Ти ж так й не спромігся його пояснити. Звісно, бо навіть дурень розуміє, що малі підприємства - це, серед іншого, й фопіки
так ні, не розуміють. Ти зі словом ототожнення вже познайомився?
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

так ні, не розуміють. Ти зі словом ототожнення вже познайомився?

Я знаю багато слів, серед яких є й "ототожнення". Але у данному випадку мова йде про підмножину, яка має всі ті ж самі властивості, що й множина:
ФОП (як один з можливих варіантів малого підприємства) - це основа європейської економіки.

Про всяк випадок європейське визначення підприємства:
An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form. This includes, in particular, self-employed persons and family businesses engaged in craft or other activities, and partnerships or associations regularly engaged in an economic activity.

Давай, спробуй пояснити свій висір ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Я знаю багато слів, серед яких є й "ототожнення". Але у данному випадку мова йде про підмножину, яка має всі ті ж самі властивості, що й множина:
ФОП (як один з можливих варіантів малого підприємства) - це основа європейської економіки.

Про всяк випадок європейське визначення підприємства:
An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form. This includes, in particular, self-employed persons and family businesses engaged in craft or other activities, and partnerships or associations regularly engaged in an economic activity.
Давай, спробуй пояснити свій висір ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець
пояснюю свій ВИРАЗ - це якраз стосується множини і підмножини, які ти нарешті згадав. А тепер щодо твого висеру що фопики основа европейської економіки. Self-employed persons це САМОзайняті, а не з найманцями, що підкреслюється у наступному family businesses, і теж без найманців. Почитай вище, я ДЕКІЛЬКА разів писав, що САМОзайнятість повинно підтримувати
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

пояснюю свій ВИРАЗ - це якраз стосується множини і підмножини, які ти нарешті згадав. А тепер щодо твого висеру що фопики основа европейської економіки. Self-employed persons це САМОзайняті, а не з найманцями, що підкреслюється у наступному family businesses, і теж без найманців. Почитай вище, я ДЕКІЛЬКА разів писав, що САМОзайнятість повинно підтримувати

У тебе проблеми з розумінням не лише того, що ФОП - це мале підприємство. Я тут поправив й, будь ласка, використовуй надалі правильні формулювання:
пояснюю свій ВИРАЗВИСІР - це якраз стосується множини і підмножини, які ти нарешті згадав. А тепер щодо твого висеру виразу

На, вивчай:

DEFINITION OF MICRO, SMALL AND MEDIUM-SIZED ENTERPRISES ADOPTED BY THE COMMISSION

Article 1

Enterprise
An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form. This includes, in particular, self-employed persons and family businesses engaged in craft or other activities, and partnerships or associations regularly engaged in an economic activity.

Article 2

Staff headcount and financial ceilings determining enterprise categories
1. The category of micro, small and medium-sized enterprises (SMEs) is made up of enterprises which employ fewer than 250 persons and which have an annual turnover not exceeding EUR 50 million, and/or an annual balance sheet total not exceeding EUR 43 million.
2. Within the SME category, a small enterprise is defined as an enterprise which employs fewer than 50 persons and whose annual turnover and/or annual balance sheet total does not exceed EUR 10 million.
3. Within the SME category, a microenterprise is defined as an enterprise which employs fewer than 10 persons and whose annual turnover and/or annual balance sheet total does not exceed EUR 2 million.


Й знайди тут заборону для self-employed persons мати employs.

Але навіть, якщо десь щось знайдеш, то прочитай початок: An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form.
ФОП - це у будь-якому випадку, як мінімум, легальна форма підприємництва. Багато хто робить сім'єю, але за нашим законодавством це вже вважаються наймані працівники.
Законодавство каже, а ти нібито погодився, що ФОП (підмножина) - це малі підприємства (множина). Тобто ФОП у цитаті був - лише довбойоп цього не побачив, а зараз далі намагається щось крутити.
До речі, ти так й не пояснив, що мав означати твій висір.

ЗІ. Самозайнята особа – це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності. (Це для тебе роз'яснення ДФС)

Останнє редагування: 16 листопада 2020 03:10:15 від skiff
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

пояснюю свій ВИСІРВИРАЗ - це якраз стосується множини і підмножини, які ти нарешті згадав. А тепер щодо твого ВИРАЗУВИСЕРУ
поправив на правильно
Й знайди тут заборону для self-employed persons мати employs.
я тобі дав визначення самозайнятих, знайди там найманців
До речі, ти так й не пояснив, що мав означати твій висір.
мій ВИРАЗ означає що малий бізнес не тотожний фопам, лише довбойп цього не побачить
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

поправив на правильно
Довбойопе, в тебе ВИСІР, бо протирічить реальним фактам, а в мене вираз, бо на них спирається.
Ти навіть цієї різниці не розумієш
Цитувати
я тобі дав визначення самозайнятих, знайди там найманців

Знайди там заборону їх мати. А те, що не заборонено, те дозволено.
Самозайнята особа – це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності. (Це для тебе роз'яснення ДФС)

Цитувати
мій ВИРАЗ означає що малий бізнес не тотожний фопам, лише довбойп цього не побачить

Твій ВИСІР ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець викреслює ФОПів з малого підприємства, бо лише довбойоп не розуміє, що ФОПи - це мале підприємство, немає необхідності всі можливості перелічувати.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

.

Останнє редагування: 16 листопада 2020 03:54:43 від costashu
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Довбойопе, в тебе ВИСІР, бо протирічить реальним фактам, а в мене вираз, бо на них спирається.
Ти навіть цієї різниці не розумієш
довбойоп, в тебе ВИСЕР, бо ти не здатен зрозуміти простий текст, а в мене ВИРАЗ, бо відповідає співвідношенню множини й підмножини
Знайди там заборону їх мати. А те, що не заборонено, те дозволено.
Самозайнята особа – це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності. (Це для тебе роз'яснення ДФС)
отут в роз'яснення від ДФС включені фопи, такі в нас зараз закони. Знайди фопи у визначенні самозайнятого, я його тобі навів вище
Твій ВИСІР ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ? ну кацець викреслює ФОПів з малого підприємства, бо лише довбойоп не розуміє, що ФОПи - це мале підприємство, немає необхідності всі можливості перелічувати.
лише довбойоп не розуміє, що мій ВИРАЗ фопи не викреслює, а підкреслює, що малий бізнес це не тільки фопи (у нас)
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

довбойоп, в тебе ВИСЕР, бо ти не здатен зрозуміти простий текст, а в мене ВИРАЗ, бо відповідає співвідношенню множини й підмножини
Довбойопе, підмножина - це частина множини: поняття "мале підприємство" включає поняття "ФОП"
Твій ВИСІР цьому протирічить. Хоча твоїх залишків мізків на розуміння цього явно не вистачає.

Цитувати
отут в роз'яснення від ДФС включені фопи, такі в нас зараз закони. Знайди фопи у визначенні самозайнятого, я його тобі навів вище
Довбойопе, я тобі вище наводив європейський документ. Знайдеш там заборону самозайнятій особі мати робітників - дай знати.
А ФОПи входят у перше речення цитати з документа ЄС:
An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form.

Цитувати
лише довбойоп не розуміє, що мій ВИРАЗ фопи не викреслює, а підкреслює, що малий бізнес це не тільки фопи (у нас)
Довбойопе, підмножина - це частина множини: поняття "мале підприємство" включає поняття "ФОП"
Твій ВИСІР цьому протирічить. Хоча твоїх залишків мізків на розуміння цього явно не вистачає.

Останнє редагування: 16 листопада 2020 09:24:11 від skiff
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Довбойопе, підмножина - це частина множини: поняття "мале підприємство" включає поняття "ФОП"
Твій ВИСІР цьому протирічить. Хоча твоїх залишків мізків на розуміння цього явно не вистачає.

Довбойопе, я тобі вище наводив європейський документ. Знайдеш там заборону самозайнятій особі мати робітників - дай знати.
А ФОПи входят у перше речення цитати з документа ЄС:
An enterprise is considered to be any entity engaged in an economic activity, irrespective of its legal form.
Довбойопе, підмножина - це частина множини: поняття "мале підприємство" включає поняття "ФОП"
Твій ВИСІР цьому протирічить. Хоча твоїх залишків мізків на розуміння цього явно не вистачає.
не маю більше часу на такого виключно тупого довбойопа з клінічною формою дислексії, як ти. Поясняти довбойопу, що частина менше цілого, марна справа. Успіхів у бусінесі, довбойоп :lol:
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Ну, й вішенка на тортик:

GOV.UK is the website for the UK government. It's the best place to find government services and information. The site is maintained by the Government Digital Service
https://www.gov.uk/employment-status/selfemployed-contractor

Someone is probably self-employed and shouldn’t be paid through PAYE if most of the following are true:
they’re in business for themselves, are responsible for the success or failure of their business and can make a loss or a profit
they can decide what work they do and when, where or how to do it
they can hire someone else to do the work
they’re responsible for fixing any unsatisfactory work in their own time
their employer agrees a fixed price for their work - it doesn’t depend on how long the job takes to finish
they use their own money to buy business assets, cover running costs, and provide tools and equipment for their work
they can work for more than one client

Тобто, за британськими законами наявність найманих працівників - це одна з ознак самозайнятої особи!
Чекаю на твій висір ДЕ ТУТ НАПИСАНО ЩО ЦЕ ФОПИКИ?

Останнє редагування: 16 листопада 2020 10:20:08 від skiff
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

питання до емігрантів - чи може в Европі чи ЗША самозайнята людина мати найманців (не родину)?
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Ось тобі ще, довбню, роз'яснення з Польщі:

Jeśli chodzi o samozatrudnienie, to określenie „sole” rzeczywiście może być w tym wypadku mylące. Chodzi w nim jednak o to, że Pani sama jest w całości odpowiedzialna za swoją firmę, że nie ma Pani partnerów biznesowych, wspólników. Jako osoba samozatrudniona, sole trader, może Pani natomiast zatrudniać pracowników jak każda inna firma. Nie ma żadnych ograniczeń liczbowych ani prawnych.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Не розумію. Як виводити прибуток у ФОПів на спрощеній системі? Вони не ведуть обліку витрат.

дійсно, а як?
подумав... подумав...
якщо ФОПи  здатні вести облік доходів для оподаткування
значить...
вони здатні вести облік витрат
як на мене так - тре вести облік витрат  :idea:
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

  Сергій Іванов, в тему:
В кожній політичній силі є свої записні ідіоти - люди, які власною діяльністю, а в окремих випадках і габітусом, наочно підтверджують зворотність еволюції.
Саме ці люди смикають себе за геніталії, замовляють хвойд у сесійній залі і дарують лимони постраждалим від вибуху. Це клінічні випадки. Але не варто вважати ідіотом людину, яка робить дурні речі свідомо, адже дуже часто те, що здається дурнею - ретельно продуманий план або операція. Саме до таких свідомих шкідників я зараховую голову податкового комітету ВР Гетманцева.
У фейсбуці Гетманцева чомусь вважають таким собі божевільним професором, гіком-теоретиком, який допався до економіки, як дурень до мила, і не розуміє, що з цим робити. Саме крізь таку призму сприймаються його скандальні заяви по мінімалці, податках або по ФОПах. Всі ці заяви викликають хвилю обурення щодо “марсіанина”, підприємці тисячами виходять на протести, рейтинг влади летить у прірву.
А ви не думали, що це і є кінцева мета діяльності Гетманцева? Що це прагматично спланований саботаж, спрямований на досягнення колапсу в інтересах колективного Медведчука, який з огляду на відсутність електоральних перспектив розраховують захопити владу на його хвилі. А Гетманцев - це «торпеда», яка все це провокує і б‘є прямо по Президенту, адже коли на вулиці вийдуть десятки тисяч підприємців, питання будуть до першого, а не до «торпед».
Коло спілкування Гетманцева відоме, відверто ватні погляди - теж,  в своєму телеграмі він радить читати шаріїв та інші проросійські ресурси, володіє купою нерухомості, придбаної на мінімалку, якщо вірити декларації, і записаної в кращих дубінських традиціях на маму, який сам мінімізував податки, працюючи у власній юридичній компанії, та ін. Це натуральний гробар держави, який налаштовує проти неї тих, на кому вона стоїть. І не кажіть потім, що вас не попереджали.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Свіжачок:



"ФОПоферма" торгівельної мережі Алло - взагалі чуваки не заморачуються, зареєстрували більше 70-ти ФОПів на один номер телефону в Дніпрі. :lol: 
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

гм, я за цим словом вийшов на:
Я не знаю, хто стоїть за цим словом, я його типа вигадав по аналогією з ботофермою. Навіть гадки не мав, хто й як його вживає. :gigi:
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Я не знаю, хто стоїть за цим словом, я його типа вигадав по аналогією з ботофермою. Навіть гадки не мав, хто й як його вживає. :gigi:
прикинь)) Дуже трудно вигадати невживане слово, стикався з цим
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Свіжачок:

https://www.youtube.com/watch?v=f8mMtk-pfAk
"ФОПоферма" торгівельної мережі Алло - взагалі чуваки не заморачуються, зареєстрували більше 70-ти ФОПів на один номер телефону в Дніпрі. :lol: 
У мене тільки ОДНЕ питання: ЧОМУ НИМИ НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ?
Навіть можу зразу на нього дати відповідь: тому що Гетьманцов і компанія в схемі.
ІВВЕДЕННЯ РРО НІЯК НЕ ВІДОБРАЗИТЬСЯ НА ЦІЙ СХЕМІ.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Два боти Костясу і Сорока обговорюють свіжоспущену методичку.  :laugh:
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Свіжачок:

https://www.youtube.com/watch?v=f8mMtk-pfAk
"ФОПоферма" торгівельної мережі Алло - взагалі чуваки не заморачуються, зареєстрували більше 70-ти ФОПів на один номер телефону в Дніпрі. :lol: 
Один номер телефону - це фінансовий номер, на який приходить оплата.Тому це закономірно.
І от тобі і один з можливих запобіжників, щоб не плодити таких фопів: законодавчо закріпити один номер - один фоп.
Що мішає Гетьманцову це зробити?
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

У мене тільки ОДНЕ питання: ЧОМУ НИМИ НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ?
Навіть можу зразу на нього дати відповідь: тому що Гетьманцов і компанія в схемі.
ІВВЕДЕННЯ РРО НІЯК НЕ ВІДОБРАЗИТЬСЯ НА ЦІЙ СХЕМІ.
На этот вопрос они не ответят, меня тоже убивало когда мебельный магазин весь на десяток фопов и всяким налоговым это пофиг.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

у пфу є критерії по яких вони визначають фейковий фоп чи ні і чи використовує фірма ФОП для оптимізації
хай іде і щемить АЛЛО, для  інших єдинників хай чітко слідують закону кучмана а не плодять "покращень"
бо всі ці покращення ведуть до того, що на виборах чинний пролітає як фанера над парижем, а потім корчить здивоване лице і мукає про недосконалий народ.
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

У мене тільки ОДНЕ питання: ЧОМУ НИМИ НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ?
Навіть можу зразу на нього дати відповідь: тому що Гетьманцов і компанія в схемі.
ІВВЕДЕННЯ РРО НІЯК НЕ ВІДОБРАЗИТЬСЯ НА ЦІЙ СХЕМІ.

Пам'ятаєте як "наїхали" на Розетку і НП.
А потім Луценко казав "та вони гарні хлопці, ми зними поговорили і все вирішили"...
Ніхто не буде закривати грошові потоки, можуть їх тільки перерозподілити...
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

На этот вопрос они не ответят, меня тоже убивало когда мебельный магазин весь на десяток фопов и всяким налоговым это пофиг.

Мебельные магазины сейчас это витрина предприятий,  там действительно много предприятий на одной площади
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

віднині - фопоферми (с) птаха сороки
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

На этот вопрос они не ответят, меня тоже убивало когда мебельный магазин весь на десяток фопов и всяким налоговым это пофиг.

а що податкова може з цього приводу пред'явити?
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Один номер телефону - це фінансовий номер, на який приходить оплата.Тому це закономірно.
І от тобі і один з можливих запобіжників, щоб не плодити таких фопів: законодавчо закріпити один номер - один фоп.
Що мішає Гетьманцову це зробити?

фінансовий номер то в Приватбанку
а в державному реєстрі то номер для зв'язку
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

див. https://www.facebook .com/savefop/videos/2802317503382980. Вбудовування заборонено, треба йти за посиланням
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

у пфу є критерії по яких вони визначають фейковий фоп чи ні і чи використовує фірма ФОП для оптимізації
хай іде і щемить АЛЛО, для  інших єдинників хай чітко слідують закону кучмана а не плодять "покращень"
бо всі ці покращення ведуть до того, що на виборах чинний пролітає як фанера над парижем, а потім корчить здивоване лице і мукає про недосконалий народ.
Ну защемить податкова цих 70 фопів, завтра алло нових відкриє
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

Сейчас должен снизится рост количества ФОПов ЕН, если предположить,  что рост был за счет фопоферм
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

а що податкова може з цього приводу пред'явити?
Формально нічого.
Все в межах закону.
Звісно, що можуть тупо наклепати перевірок, щоб не дати магазину нормально працювати, через що він почне отримувати збитки й  відкупиться від фіскалів.
а в державному реєстрі то номер для зв'язку
Саме так. Все одно, фуй хто за цим номером зазвичай телефонує.
В мене довго висів номер стаціонарного телефону, якого по факту вже давно не існувало.
Ну защемить податкова цих 70 фопів, завтра алло нових відкриє
У відео якраз й кажуть, що половина була відкрита протягом 3-х днів. А зараз взагалі можна через інтернет хоч щогодини пачками повідкривати )))

І от давайте розкажіть мені, яким це фуєм мережа магазинів зацікавлена у тому, щоб "вбити дрібний бізнес", пересадивши його на РРО, коли сама використовує усі переваги існуючого стану речей?
Це типа бджоли проти меду? :gigi:
От пролобіювати закон щодо опадаткування поштових відправлень з аліекспресу для манюпаса - тут так, саме великі магазини й зацікавлені в цій фуйні.


Останнє редагування: 16 листопада 2020 12:35:16 від птах Сорока
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

див. https://www.facebook .com/savefop/videos/2802317503382980. Вбудовування заборонено, треба йти за посиланням
"протестує" ледве сотні дві :weep:
   
Re: Правда і міфи про ФОП (читити всім!)

"протестує" ледве сотні дві


Офуєть який потужний податковий майдан.  :lol:
Це про цих ТС казала, що колони автобусів їдуть на Київ? :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія