Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приватбанк призупинив продаж валюти для клієнтів "Приват24"

ну пока сейчас в привате норм 25.8. у нас везде в обменках 25.9 в пумбе 25.82 - продажа
Уже 25.91 приват
   
Уже 25.91 приват
Подождем пн. утром в пн. будет 26, потом 26.10 и т.п. где государство лезет с маразмом и регуляциями - везде приходит п***а. Можно конечно говорить что доллар начал укрепляться,но и выручка валютная от экспорта сейчас в страну поступает,но там где есть угги и прочая команда профессионалов все будет в шоколаде для отдельного круга лиц конечно.
   
я уже привел пример, когда банк не сможет помочь клиенту.
хочешь, скажу, что дальше будет?
а дальше будет отток денежных клиентов банка к зарубежным конкурентам.
а Гонтарева и К сядут на жопы.
на самом деле это очень серьезный удар по репутации банка.
зарабатывается репутация долго. а потерять можно за пару минут..

Приват ее уже потерял после того как его тупо отжали.  Звонят с предложением открыть депозит, а на следующий  месяц ставку по депо делают в 2 раза ниже инфляции с учетом уплаченных  налогов с депо. Дак какой дебил туда деньги нести будет? Это же просто смешно. Самый выгодны депо  в среднесрочной перспективе - это бакс. 25.8 сегодня, а порсле нг 27.20 где-то.
   
Уже 25.91 приват
час назад курс был 25.8.  значит растет
   
какие дебилы писали постановление НБУ? у клиента всегда должен быть выбор: меньший курс на МВРУ или больший - в банке в нерабочее время.
если нужно СРОЧНО поменять гривну на валюту, клиенту что делать?
простой пример:
человек находится за границей. у него закончились доллары/евро.
что он делал? брал смартфон с Приват24 и перегонял нужную сумму с гривневого счета на валютный.
банк брал свою комиссию. все довольны.

что будет сейчас: закончилось бабло на карте? соси х@й..
т.к. срочно пополниться валютой будет невозможно, как я понимаю.
+ некоторое время ее можно будет купить исключительно в отделении банка.
много отделений Приватбанка в тех же Штатах или UK? многим банкам в Штатах или UK нужна безнал.гривня?
Ну вопщето за кордоном треба розраховуватися гривневою картою, а віза чи мастеркард самі переконвертують в потрібну валюту.  B-)
Існування валютних карт на руках населення це тому, що Нацбанк не допрацьовує.  :eyes:
   
Ну вопщето за кордоном треба розраховуватися гривневою картою, а віза чи мастеркард самі переконвертують в потрібну валютуB-)
Існування валютних карт на руках населення це тому, що Нацбанк не допрацьовує.  :eyes:
Разве это делает не банк, выпустивший карточку :S
В таком случае завтра это тоже могут объявить безналичной покупкой валюты и весело станет всем, кто в этот момент окажется за границей :(
   
Ну вопщето за кордоном треба розраховуватися гривневою картою, а віза чи мастеркард самі переконвертують в потрібну валюту.  B-)
Існування валютних карт на руках населення це тому, що Нацбанк не допрацьовує.  :eyes:

ну вперед, с гривневой картой за границу  :lol:
я уж промолчу о том, что ее могут банально не принять. кроме того, тебе могут обсчитать транзакцию по такому кроссу, что тебе проще застрелиться будет. именно поэтому и существуют карты в USD/EUR . выставили счет в еврейках, заплатил еврейками - никто никому ничего не обязан. и не будет неприятных сюрпризов по возвращению домой.
а то Пэдро красиво соловьем разливается про безвиз..
и тут же делает .опу всем украинцам, вводя геморрой в крупнейшем банке страны.
   
ну вперед, с гривневой картой за границу  :lol:
я уж промолчу о том, что ее могут банально не принять. кроме того, тебе могут обсчитать транзакцию по такому кроссу, что тебе проще застрелиться будет. именно поэтому и существуют карты в USD/EUR . выставили счет в еврейках, заплатил еврейками - никто никому ничего не обязан. и не будет неприятных сюрпризов по возвращению домой.
а то Пэдро красиво соловьем разливается про безвиз..
и тут же делает .опу всем украинцам, вводя геморрой в крупнейшем банке страны.
Вже давним давно нормально перераховують, курс Візи МастерКард навіть вигідніший, ніж той що сам банк пропонує.
Такшо не треба заморочуватися з валютними картами, ніякого виграшу зараз немає.
Єдине що заплатиш комісію 3% за конвертацію. B-)
   
Самый выгодны депо  в среднесрочной перспективе - это бакс.
1 сентября прошлого года бакс бьіл 26.50, теперь 26 . :pooh_lol:
   
1 сентября прошлого года бакс бьіл 26.50, теперь 26 . :pooh_lol:
На следующий год в бюдже заложено сколько? + вилка пару % отталкивайтесь от этих данных на следующий год.


Тут были дискуссии что курс гривны в год должен ослаблять на 5-7% и было много вони.

Были тоже эксперты которые говорили что будет так:

Я вот сомневаюсь что в 2020 году мы увидим такой курс (Скорее 31), даже если будем нормально отрастать ежегодно,то долговая нагрузка и выплата тела кредита и % по нему сожрут весь профит.


Кстати, обратите внимание на цикличность.

http://charts.finance.ua/ru/currency/cash/-/0/usd

Февраль 15 - загон оленей, ацкий п***а - 28-33 грн( огромный спред)  почти на пару дней,потом резкий разворот. Если б не паника, то тихонько вышли бы на 25 и дальше вниз
Февраль 16 - 27.37
Январь 17 -  27.70 (опять таки пошли спикуляции и спред был почти 50 копеек)
В этом году в январе будим наблюдать ту же историю 27.70-28, а там как карта ляжет. Будет ли новый кредит или отсрочка по платежам, может что-то спишут. 28 - это оптимистичный сценарий.



Останнє редагування: 1 вересня 2017 22:02:02 від _ALeXX_UA
   
это просто у нас ёбнутые менеджеры ёбнутой власти. вот и все.
фактически, такого не было даже при Кучме.
даже при Януковиче не было.
они что, не понимают, что после того, как люди потеряют возможность переводить деньги в безнал.валюту в любое время, за этих ипанатов не проголосует СОВСЕМ никто?
и похуй Пэцины попытки торговать рожей..
Пэця не понимает, что люди и так его едва терпят.

Петро Порошенко переможе у другому турі чергових виборів без жодних проблем, я навіть можу пояснити, яким чином (і чому). І до 2023 року час в нього є... 
   
Петро Порошенко переможе у другому турі чергових виборів без жодних проблем, я навіть можу пояснити, яким чином (і чому). І до 2023 року час в нього є...
Тут и коню понятно ибо во 2й тур выйдет он и воровка или рыги. И люди проголосуют за то, что меньше вонючее. Все таки Петя прозападный, а воровка (хамелион - но сука редкая) и рыги (чисто прокацапские) - нет.
   
А купляти з гривневої карти за кордоном теж тільки з 10 до 16-ти по Києву?  8-:
   
просто откроют счета в немецких/швейцарских/английских/американских банках
и уже те банки будут зарабатывать на обслуживании счетов/операций..
а наши банки будут только переводить туда деньги из Украины.
т.е. фактически может вымываться валюта из Украины сильнее
что ударит по курсу гривны.
и ударит по всем украинцам.



кратко: те, кто это делает - ёбнутые на всю голову.

В німецьких/швейцарських/англійських/американських банках можна відкрити рахунок в гривнях?
Ви знаєте, яку комісію вони беруть за переказ грошей чи зняття в іншій валюті?
Ви знаєте, що фізичній особі переказати гроші з рахунків в закордоних банках на рахунок в українських банках практично неможливо?
Взагалі незрозуміло в чому проблема.
Що кредитні картки перестануть обслуговувати? Чи вам тільки готівка душу гріє?
   
это просто у нас ёбнутые менеджеры ёбнутой власти. вот и все.
фактически, такого не было даже при Кучме.
даже при Януковиче не было.
они что, не понимают, что после того, как люди потеряют возможность переводить деньги в безнал.валюту в любое время, за этих ипанатов не проголосует СОВСЕМ никто?

и похуй Пэцины попытки торговать рожей..
Пэця не понимает, что люди и так его едва терпят.

это п***а товарищи  :facepalm1:

вы понимаете сколько дебилов на фупе?
   
В німецьких/швейцарських/англійських/американських банках можна відкрити рахунок в гривнях?
Ви знаєте, яку комісію вони беруть за переказ грошей чи зняття в іншій валюті?
Ви знаєте, що фізичній особі переказати гроші з рахунків в закордоних банках на рахунок в українських банках практично неможливо?
Взагалі незрозуміло в чому проблема.
Що кредитні картки перестануть обслуговувати? Чи вам тільки готівка душу гріє?

Это все понятно, чем занимались в НБУ, Генпрокуратуре с 2005 года? Услуги предоставлялись, реакции контролирующих органов не было и вдруг...

должен кто-то сесть
   
На следующий год в бюдже заложено сколько? + вилка пару % отталкивайтесь от этих данных на следующий год.
https://www.youtube.com/watch?v=JiMhMnSgU_U
Тут были дискуссии что курс гривны в год должен ослаблять на 5-7% и было много вони.

Были тоже эксперты которые говорили что будет так:
Показати зображення...
Я вот сомневаюсь что в 2020 году мы увидим такой курс (Скорее 31), даже если будем нормально отрастать ежегодно,то долговая нагрузка и выплата тела кредита и % по нему сожрут весь профит.


Кстати, обратите внимание на цикличность.

http://charts.finance.ua/ru/currency/cash/-/0/usd

Февраль 15 - загон оленей, ацкий п***а - 28-33 грн( огромный спред)  почти на пару дней,потом резкий разворот. Если б не паника, то тихонько вышли бы на 25 и дальше вниз
Февраль 16 - 27.37
Январь 17 -  27.70 (опять таки пошли спикуляции и спред был почти 50 копеек)
В этом году в январе будим наблюдать ту же историю 27.70-28, а там как карта ляжет. Будет ли новый кредит или отсрочка по платежам, может что-то спишут. 28 - это оптимистичный сценарий.

Тобто за 30 місяців курс гривні зміцнився на 10 відсотків.
Плюс можна було отримати 50% на депозитах - в лютому 2015 той самий Приватбанк приймав депозити під 20%.
Отже поклавши 1000 доларів у гривні тоді, сьогодні мали б 1500 мінімум.
Зараз депозитів під такі відсотки вже немає, але 14% річних теж дуже непогано.
   
Отже поклавши 1000 доларів у гривні тоді, сьогодні мали б 1500 мінімум.
Зараз депозитів під такі відсотки вже немає, але 14% річних теж дуже непогано.
2.75-4%
В валюте подуправлением угги-кононенок пусть дыбилы хранят


Останнє редагування: 2 вересня 2017 09:49:42 від serg60
   
Ждём IBox интернет банк. Звонил,обещали на октябрь. Всё палки в колёса небось вставляют на новый проект Дубилета.
   
Ждём IBox интернет банк. Звонил,обещали на октябрь. Всё палки в колёса небось вставляют на новый проект Дубилета.
Айбокс пока не выполнил требования по докапитализации. Поэтому проект "Монобанк" щас разворачивают в партнерстве с Универсалбанком.

   
ну вперед, с гривневой картой за границу  :lol:
я уж промолчу о том, что ее могут банально не принять. кроме того, тебе могут обсчитать транзакцию по такому кроссу, что тебе проще застрелиться будет. именно поэтому и существуют карты в USD/EUR . выставили счет в еврейках, заплатил еврейками - никто никому ничего не обязан. и не будет неприятных сюрпризов по возвращению домой.
а то Пэдро красиво соловьем разливается про безвиз..
и тут же делает .опу всем украинцам, вводя геморрой в крупнейшем банке страны.

Ага, не тут то было :laugh:
Укрсиб сейчас начал писать в смс с валютного счета снятую сумму в гривне :K
Я пыталась узнать, почему с валютной карты снятая в валюте сумма конвертируется в гривну, мне никто ничего не объяснил :gigi:
   
ну вперед, с гривневой картой за границу  :lol:
я уж промолчу о том, что ее могут банально не принять. кроме того, тебе могут обсчитать транзакцию по такому кроссу, что тебе проще застрелиться будет. именно поэтому и существуют карты в USD/EUR . выставили счет в еврейках, заплатил еврейками - никто никому ничего не обязан. и не будет неприятных сюрпризов по возвращению домой.
а то Пэдро красиво соловьем разливается про безвиз..
и тут же делает .опу всем украинцам, вводя геморрой в крупнейшем банке страны.

прекрасно принимают гривневые карты за границей, у меня ни разу не было мысли за границей покупать по безналу валюту или искать за границей отделения привата)))) Вы сколько раз и когда были за границей?

Останнє редагування: 2 вересня 2017 11:39:25 від Platinum
   
прекрасно принимают гривневые карты за границей, у меня ни разу не было мысли за границей покупать по безналу валюту или искать за границей отделения привата)))) Вы сколько раз и когда были за границей?

На самом деле есть нюанс.
Львиная доля выпущенных в Украине гривневых карт - зарплатные, практически бесплатные для держателя, доместики, т.е. ЛОКАЛЬНЫЕ карты.
И если такой картой пытаться расплатиться за границей, то... в общем понятно.
А нормальная международная карта стоит денег, текущий минимальный тариф от 10 грн в месяц, но это реально редкость.

   
Стоп,  якщо у мене є віртуальна карта для ібеїв всяких,  то як мені на неї валюту з гривневої перекинути?
   
На самом деле есть нюанс.
Львиная доля выпущенных в Украине гривневых карт - зарплатные, практически бесплатные для держателя, доместики, т.е. ЛОКАЛЬНЫЕ карты.
И если такой картой пытаться расплатиться за границей, то... в общем понятно.
А нормальная международная карта стоит денег, текущий минимальный тариф от 10 грн в месяц, но это реально редкость.

Бред
Я не знаю, как в прочих банках, но в Привате доместики не выдают уже лет 10
Обычные нормальные карты
Экономия достигается локальным процессингом, по Украине


PS. Ну у меня "нормальная международная" голдовая (по настоящему голдовая, проверял по номеру) виза. Бесплатная
   
акож наголошується, що зараз Приватбанк розробляє новий функціонал сервісу онлайн-покупки валюти, через що тимчасово приймання заявок на цей вид операцій припинено.

"новини з майбутнього"

був сервіс - немає сервісу.


   
Охуеть, как удобно!!! Например, я плачу за хостинг, а денег на карте нету, я пытаюсь перевести - а мне отсос петрович!

Спасибо, дорогие вы мои нацбанк и прочие ебланы.

или на али купить - то же самое. ебать, вот это отчебучили, такого ещё не было.
   
Охуеть, как удобно!!! Например, я плачу за хостинг, а денег на карте нету, я пытаюсь перевести - а мне отсос петрович!

НЕ користуйся українськими картками. І буде тобі щастя.
За хостинг, зазвичай, можна коєнами чи вебманами заплатити.
З моменту, як рейданули ПБ, більшості стало ясно, для чого то зробили і що буде далі.
   
НЕ користуйся українськими картками. І буде тобі щастя.
За хостинг, зазвичай, можна коєнами чи вебманами заплатити.
З моменту, як рейданули ПБ, більшості стало ясно, для чого то зробили і що буде далі.

Ви шо, пане, йобнулися?? Які вебмані, на Заході про таке ніколи й не чули. Так само як і коїни - хостери їх не приймають, та й на біса мені такий пекельний гемор??  :X
   
ну що, нарешті гривня стала вільно конвертованою валютою?  [ua]

бонус до безвізу, б/п

якщо банк-реципієнт не відхилить ваш платіж (а це буде все частіше), майте завдоволення дізнатися пост-фактум скільки з'їв крос-курс  :X

шукайте готівку десь, несіть в банк, а банк перекаже її безналом.
   
Ви шо, пане, йобнулися??

Відкрити собі якусь заморську картку, у країні, де у головах привладних живуть правильні таргани, релігія не дозволяє? Ті самі вебмани, чи скріл тобі прив'яжуть картку до еккаунту, і можеш платити, кіко хоч.
   
Відкрити собі якусь заморську картку, у країні, де у головах привладних живуть правильні таргани, релігія не дозволяє? Ті самі вебмани, чи скріл тобі прив'яжуть картку до еккаунту, і можеш платити, кіко хоч.

Ну нах мені ті кацапські вебмані?? 

Та все не так погано, от зараз провів для перевірки платіж на алі з гривневої картки - усе корвентувалося, здається платіж пройшов. Тобто, все не так й погано, але дурні від цього в них не менше.
   
Ну нах мені ті кацапські вебмані?? 

Та все не так погано, от зараз провів для перевірки платіж на алі з гривневої картки - усе корвентувалося, здається платіж пройшов. Тобто, все не так й погано, але дурні від цього в них не менше.

ти там по акурітніше, є такі банки що і по 28 можуть конвертувати по хєр зна яким курсам з таємних постанов.

смска прийде що знято 5$, на баланс дивишся, а там мінус 141 грн
   
Ну нах мені ті кацапські вебмані??

Я просто приклад дав, можеш вибирати платіжну с-му по смаку. Гривні автоконвертувати троха стрьомно, бо можна нефігово попасти на курсі, комісіях.
Але те, що вони зробили повну дурню, погоджуюся. Сенсу в цій постанові не бачу ніякого. Ну хіба що, хочуть "своїх" мінял підтримати.

Останнє редагування: 2 вересня 2017 18:46:33 від andry
   
Я просто приклад дав, можеш вибирати платіжну с-му по смаку. Гривні автоконвертувати троха стрьомно, бо можна нефігово попасти на курсі, комісіях.
Але те, що вони зробили повну дурню, погоджуюся. Сенсу в цій постанові не бачу ніякого. Ну хіба що, хочуть "своїх" мінял підтримати.

Не треба таких прикладів, вебмані. То кацапи, західні компанії про таке навіть не чули ніколи.
   
ти там по акурітніше, є такі банки що і по 28 можуть конвертувати по хєр зна яким курсам з таємних постанов.

смска прийде що знято 5$, на баланс дивишся, а там мінус 141 грн
Все нормально конвертується по гривневій карті, я особисто не одноразово скуплявся.
Не розумію нахєра гемороїться з валютними картками.
Все стандартно  гривня конвертується візою або мастеркард в євро, бакси чи іншу валюту по курсу який ти можеш глянути на їхньому сайті,
плюс 3% комісія якщо транзакція відбулася не в валюті карти, ніяких кроскурсів та іншої маячні нема.
   
Не розумію нахєра гемороїться з валютними картками.

йопта, там можно (було) відкласти на потреби.
   
Все стандартно  гривня конвертується візою або мастеркард в євро, бакси чи іншу валюту по курсу який ти можеш глянути на їхньому сайті,
плюс 3% комісія якщо транзакція відбулася не в валюті карти, ніяких кроскурсів та іншої маячні нема.


Ги!
Пан, схоже, ні разу не попадав на подвійну конвертацію  :laugh:

https://privatbank.ua/ua/conv/
P. S. Нижче Ви можете ознайомитися з тим, як саме відбувається подвійна конвертація.

Наприклад, Ви здійснюєте купівлю в іноземному магазині, ціна становить $100. Банк, що обслуговує магазин (банк-еквайрер), конвертує долари в гривні за своїм курсом, скажімо, 25,0 грн/дол. Тому магазин показує покупцеві ціну ₴2 500. Коли купівлю здійснено, банк-еквайрер надсилає в MasterCard/Visa інформацію про те, що пройшов платіж ₴2 500 з конвертацією в долари, і бере в платіжних систем уже не $100, а суму в доларах, виходячи з офіційного курсу платіжних систем (наприклад, 24,00). Виходить, банк-еквайрер отримує за цю транзакцію 2 500 / 24,00 = $104,17.

Далі платіжна система виставляє українському банку (банк-емітент) для оплати $104,17. Ці долари вже конвертуються знову в гривні за картковим курсом банку-емітента (наприклад, 27,0). У підсумку в клієнта списується з картки 104,17 * 27,0 = 2 812,59 гривень, а не 2 500…


ніхуйово, да? У 2014му на цьом влетіло чимало народу, був дикий шкандаль
   
Ги!
Пан, схоже, ні разу не попадав на подвійну конвертацію  :laugh:

https://privatbank.ua/ua/conv/
P. S. Нижче Ви можете ознайомитися з тим, як саме відбувається подвійна конвертація.

Наприклад, Ви здійснюєте купівлю в іноземному магазині, ціна становить $100. Банк, що обслуговує магазин (банк-еквайрер), конвертує долари в гривні за своїм курсом, скажімо, 25,0 грн/дол. Тому магазин показує покупцеві ціну ₴2 500. Коли купівлю здійснено, банк-еквайрер надсилає в MasterCard/Visa інформацію про те, що пройшов платіж ₴2 500 з конвертацією в долари, і бере в платіжних систем уже не $100, а суму в доларах, виходячи з офіційного курсу платіжних систем (наприклад, 24,00). Виходить, банк-еквайрер отримує за цю транзакцію 2 500 / 24,00 = $104,17.

Далі платіжна система виставляє українському банку (банк-емітент) для оплати $104,17. Ці долари вже конвертуються знову в гривні за картковим курсом банку-емітента (наприклад, 27,0). У підсумку в клієнта списується з картки 104,17 * 27,0 = 2 812,59 гривень, а не 2 500…

ніхуйово, да? У 2014му на цьом влетіло чимало народу, був дикий шкандаль

Справедливості ради зазнапчу, що привта банк (Беня) був мабудь єдний хто повернув кошти тим хто так "влетів". А от (наприклат укргазбанк державний на той час і зараз) мало того що робив так, а щей потім докидували % за стрімкий ріст курса на слідуючий день чи черенз кілька днів. (робили часткове резервування, а потім з нього знімали заднім числом по завищенному курсу, а не на момент оплати)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія