Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Собаки.
наші найкращі друзі і улюбленці.
є гілка на фупі про котів. живе довго.
я - собачник.
 я  антикіт. коти - інопланетні сотворіння які керують людиною.
запрошую для релаксу психіки у часи війни собачників для релаксу.
цей пес шо на фото (їй тут  було 6 місяців ) - вже на райдузі. померла у віці 10 років. тому публікую її фото коли вона ше маленька була. її звали Меган.
зараз вже 3 рік у нас - інший Алабай. теж сука. з притулку забрав.
показуйте своїх - трохи розвіємся нє ?


фото в формате png скачать

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Це стегно кацапа ?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мої ще у Львові задовбали проханнями купити песЕка. А зараз то взагалі, спокою нема, місцеві скільки худоби вдома тримають шо страшне.
Вже були визначилися, що має бути бігЕль, але зараз очі розбігаються — скільки усіляких рас і народів у тих істот шо ну.

А коти то інше. Не земне, а неземне. Планетяни, курва!
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

я  антикіт. коти - інопланетні сотворіння які керують людиною.
то ти бунтуєш проти законних володарів всесвіту?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

.

   
Коти керують?  :facepalm1:  :lol:

Мені от коти до сраки, але є такі коти, що розумні. Хоча в принципі дурнуваті й примітивніші набагато від песиків.

Але серед псів, як серед людей та котів і собак, є багато виродків.

Не зациклюйся…

Для мене наприклад найкращі пси - дворняги й примітивні натуральні північні пси типу самоїдів, хаскі, маламутів, різних лайок. Найчесніші створіння!
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мені от коти до сраки, але є такі коти, що розумні. Хоча в принципі дурнуваті й примітивніші набагато від песиків.
гопота, що збивається у зграйки, теж вважає одиноких ботанів придурками.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Коти керують?
а що тебе тут дивує? більшість котятників люблять котів за те, що вони є в нашому житті.
   
Це стегно кацапа ?

Також стала розглядати і роздумувати, на яку кацапську частину тіла це схоже...  ?    :facepalm1:
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

а взагалі я собачок теж поважаю і люблю
   
а взагалі я собачок теж поважаю і люблю

А як їх не любити, якщо то рельні друзі людини, що увійшли через еволюцію в симбіоз з людиною.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Гарна тема, щоб трохи відволіктися від презирства до кацапів, поринути у спогади та помріяти про майбутнє
Я взагалі змалку «котячий тато», мабуть це дитині передалось, вона в 2006р приручила кицю, зараз ми маємо у Львові цю престарілу кицю, і її «доцю», яку за звичкою називаємо «молоденькою», але вона 2010р.н. Я її дуже люблю, феноменальна кицька, зараз дружина з ними у Львові
А в 2016р до нас на дачі в Рокитному прибився симпатичний собака. Ну як прибився, бігав у місцевій зграї, ми їх покликали, інші боялись, а він впевнено зайшов на подвір’я. Звичайно, він був найгарніший, найбільший, найсміливіший, і найдобріший в тій зграї псів. Великий дворняга, з блохами, кліщами, худий, з великими добрими очима… так ми потоваришували. Він собі гуляв зі своїми друзями, але коли ми приїжджали, а це було в середньому двічі на тиждень, то жив з нами, вже й наші киці до нього звикли.
Справді був ніби вірний, щирий друг, дуже доброзичливий до всіх, привітний пес
Але одного разу вночі, ми вже спали, діти сусідів по дачі вирішили навідатись до нас, і почали світити фонариком та гримати у ворота. Пес цих людей не знав, і буквально «озвірів», захищаючи нашу, і свою територію. Він ставав перед воротами на задні лапи, скакав, голосно гавкав на непроханих і незнайомих йому гостей, чим сильно здивував нас, бо ми звикли його бачити лагідним і добрим.
Наша дружба з цим собакою міцніла, ми звикли до його присутності на подвір’ї, і це сприймалося природньо.
Потім ми вперше поїхали в США, на два зимові місяці, а коли повернулися на весну, то не знайшли його, і більше ніколи не бачили…
Пошукаю фотки цього пса, в іншому айфоні мають бути
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

   
Собаки - друзі??? Дружба - це стосунки з рівними правами. У ваших же стосунках собака має право робити лише те, що ви їй дозволяєте. Я не проти собак, просто не обманюйте себе і не називайте це дружбою. Кажіть там вимушене рабство, чи слугування за їду, ну чи якось інакше, щоб це було ближчим до реалій.
Чи може просто у вас ніколи не було друзів і ви думаєте, що дружба має бути саме такою? Але ж може саме тому у вас тих друзів і немає?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мої пацани. Англієць та ірландець.



   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Потім ми вперше поїхали в США, на два зимові місяці, а коли повернулися на весну, то не знайшли його

Звичайно.
Песик зробив свою пряму роботу- захистив ваш добробут від злодюжок. І на цьому "всьо" песику. Нам же в сишиа пора.
А оплатити песику 2 міс готель ніяк не можна було? 
Чи просто небайдужим людям здати на тимчасовку?
   
собака це відчуття дому
в евакуації емоційний запобіжник
   
а якими українськими фотохостінгами тепер тут користуються? Я б нашу дівчинку показала))
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мої пацани. Англієць та ірландець.

Показати зображення...
Показати зображення...
Сеттеры у вас красавцы

на охоту ходите?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Не выставляю фото своей собаки в нете сори

Дворняга она, три года вот в июле-по моему в конце месяца будет когда именно родилась не знаю, взяла ее с улицы маленьким щенком

Умница она у меня и красавица
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Что касается котов, у меня их четыре, все с разными характерами

Котов я тоже люблю, но наверное собак все же больше хз
   
а якими українськими фотохостінгами тепер тут користуються? Я б нашу дівчинку показала))
   

Моя! Летит сейчас в Польшу. Не видел её и семью с начала войны. Уехал на десять дней из Харькова во Львов их повидать. Потом обратно…
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Потім ми вперше поїхали в США, на два зимові місяці, а коли повернулися на весну, то не знайшли його
Звичайно.
Песик зробив свою пряму роботу- захистив ваш добробут від злодюжок. І на цьому "всьо" песику. Нам же в сишиа пора.
А оплатити песику 2 міс готель ніяк не можна було? 
Чи просто небайдужим людям здати на тимчасовку?
ви не зрозуміли. Песик не захищав нас від злодюжок, за 16 років жодної крадіжки не було, ні до собаки, ні після нього, сподіваюсь, і надалі не буде.
Собака жила своїм життям, але 2-3 доби в тиждень влітку 2016 року максимум була з нами, інший час ми проводили у Львові, а пес жив своїм життям. Це дача, а не будинок, де ми жили, ми туди періодично навідувались
Чи ви думаєте, цій тваринці було б комфортніше, якби ми забрали його зі звичного середовища у Львівську квартиру в 9-поверхівці? І вигулювали по пів години вранці та ввечері?
На рахунок в сшапора, то я сюди не рвався, а швидше навпаки, був проти. Вирішив зберегти сім’ю, погодився на тимчасовий переїзд, оскільки актуалізувались документи «возз’єднання сім’ї», виникла можливість отримати зелену карту тоді, коли ми її вже й не чекали, і за великим рахунком, вона нам в 48 років і нафіг вже непотрібна була. Інша справа, що ця «тимчасовість» затягнулась, і моя дружина, колись палка прихильниця штатів, зараз у Львові, а я працюю тут за нас двох, ще й улюблену тещу встигаю обслуговувати. Але не про це розмова.
собаку ми все одно не втримали б, мабуть і без Америки,  тому що взимку їздили на дачу приблизно раз на місяць, частіше там не було чим зайнятися
Я впевнений, що його хтось взяв до себе, або в Рокитному, або в Ясниськах, дуже класний був пес. Тому я його й пам’ятаю, хоча минуло 6 років


Останнє редагування: 2 липня 2022 11:04:35 від Vovchik
   
[.....

велике Вам мерсі, пане ))


   
Собаки - друзі??? Дружба - це стосунки з рівними правами. У ваших же стосунках собака має право робити лише те, що ви їй дозволяєте. Я не проти собак, просто не обманюйте себе і не називайте це дружбою. Кажіть там вимушене рабство, чи слугування за їду, ну чи якось інакше, щоб це було ближчим до реалій.
Чи може просто у вас ніколи не було друзів і ви думаєте, що дружба має бути саме такою? Але ж може саме тому у вас тих друзів і немає?

закрийте жінку і пса на пів год в багажнику, а коли відкриєте тоді і побачите хто справжній друг який вас безмежно любить  :)
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мої пацани. Англієць та ірландець.

 Від лайна їх відмивати час від часу не доводиться?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Что касается котов, у меня их четыре, все с разными характерами

Котов я тоже люблю, но наверное собак все же больше хз

 Колись до котів, як і Бандерівець, ставився нейтрально. Але із часом зрозумів, що вони також доволі цікаві тваринки.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

закрийте жінку і пса на пів год в багажнику, а коли відкриєте тоді і побачите хто справжній друг який вас безмежно любить  :)
:lol:  (tu)
   
Не выставляю фото своей собаки в нете сори

Дворняга она, три года вот в июле-по моему в конце месяца будет когда именно родилась не знаю, взяла ее с улицы маленьким щенком

Умница она у меня и красавица

Виставляйте.

Яка різниця, породна собака чи ні, якщо вона - Ваш ДРУГ?
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Виставляйте.

Яка різниця, породна собака чи ні, якщо вона - Ваш ДРУГ?
скорее она член семьи

у меня свои заебы на это счет, я про фото
   
Колись до котів, як і Бандерівець, ставився нейтрально. Але із часом зрозумів, що вони також доволі цікаві тваринки.

Це у вас ще хом‘яка не було.  :laugh:
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.
dmp

закрийте жінку і пса на пів год в багажнику, а коли відкриєте тоді і побачите хто справжній друг який вас безмежно любить  :)

Моя (собака) дуже полюбляє машину та багажник, вона б там жила.
   
велике Вам мерсі, пане ))



Отож вантажте сюди,  краще за kept: 
  https://imgbb.com/
   
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Це стегно кацапа ?

Жарти жартами, але отих всіх песиків, що жерли трупи, треба буде відстріляли.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Це у вас ще хом‘яка не було.  :laugh:
:lol:
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Жарти жартами, але отих всіх песиків, що жерли трупи, треба буде відстріляли.

 :facepalm:
нема покою їбанутим...
   
Це у вас ще хом‘яка не було.  :laugh:
"Собак заводят те, кто хочет, чтобы их любили.
А кошек - те, кто сам готов любить.
У хомяка же задача в духе Иисуса - показать детям смерть." (С)
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Від лайна їх відмивати час від часу не доводиться?

Доводилось, і не раз. :) Ну не цілком "лайно", але будь яка органічна субстанція, що має запах буде використана для обвалювання тушки сеттера. Так вони маскують запах людської оселі на собі.

Молли П
Ні на полювання не ходжу, не моє це. Хоч вони витренувані на апорт з води, стійку тримають добре, пристріляні. В полі вони просто живуть своїм мисливським життям, постійно "працюють". Ми з ними часто виїжджаємо в поля де є куріпки, фазани, перепели. Недавно ірландець знайшов у полі новонароджену косулю (десь тиждень мала). То він її зупинив і м"яко прижав головою до землі поки я не підбіг. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія