Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T :-T Українське цнотливе мистецтво, цнотлива нація...

Базилевич Анатолій Дмитрович. 1926 рік народження, людина побачила реально цноту народу і показала їх в серії присвяченій Енеїді авторства Котляревського.

Як і твір Енеїда так і його ілюстрації просякнуті еротичною "цнотливістю" української нації))))







============
Духовність буває різна...
   
Пам'ятаю цю книжку з дитинства. Чи не єдина офіційна порнуха в УРСР.
   
ТС опять мосщьно вздрочнул.
   
" А Юнона, суча дочка..." (С) Недавно перечитав її знову, це дійсно шедевр. Там також (попри малюнки) і опис української кухні неперевершений!
   
Отличные рисунки, не знал о таком издании.
   
Отличные рисунки, не знал о таком издании.

У мене таке видання.
   
а мульта забули?
   
Re:  :-T  :-T Українське цнотливе мистецтво, цнотлива нація...

А на другій фото там шо Кончіта лежить??? ;o
   
 (tu)
з дитинства люблю ці ілюстрації.
   
Базилевич - найкраще проілюстрував Єнеїду. Точна рука, захоплюючи образи, добрий гумор...

В дитинстві дуже поюбляла роздивлятися цю книгу. Вона ще й була гарно оформлена і надрукована. Дуже жалкую, що десь зникла - мабуть, хтось з друзів "зачитав".

До речі, перше видяння було у 2968 році, потім перевидавалася ще і ще.

Хто там мичав про нульову українську культуру?
   
До речі, у Базилевича ще й чудові образи козаків у цій книзі:















   
До речі, Енеїду з малюнками Базилевича перевидавали 17 разів.

За цю роботу художник отримав  звання “Заслужений діяч мистецтв УРСР”.

А потім був шкандаль :D

За підказкою “доброзичливого землячка” було викрито змову! У книжці державного видавництва “Дніпро” несподівано знайшовся український буржуазний націоналіст, яким виявився… Нептун. Бо ж на тлі морської блакиті той гад тримав тризуб.

На цю тему особисто гнівався секретар ЦК КПУ Скоба (був такий), коли відвідав персональну виставку художника-графіка. Подібного ідеологічного блюзнірства митець терпіти не збирався. Коли на початку 1960-х рр. Анатолія Базилевича запросили викладати книжкову графіку в Київському художньому інституті, від пропозиції він категорично відмовився – на знак солідарності зі звільненим за “націоналізм” колегою, художником-графіком, відомим шістдесятником Григорієм Гавриленком (1927-1984).



Нептун, моргнувши, засміявся;
Венеру сісти попросив
І після неї облизався,
Сивухи чарочку налив...


Кому цікаво почитати про одного з найкращих художників -графиків України, ось гарна стаття

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3040103-anatolij-bazilevic-ci-e-proobraz-u-vicnosti.html









Останнє редагування: 1 липня 2022 21:50:04 від шуша
   
В темі про сіськи теж тризуб найшли... :-T  :=V
   
дякую
   
В темі про сіськи теж тризуб найшли... :-T  :=V
:lol:
   
у мене є книжка, "Кайдашева сім’я" з малюнками Базилевича

Так молоді Кайдаші на мене схожі..особливо правий.:)))
   
до речі, Базилевич працював у Перці, де були часті його карикатури. Тоді головним художником Перцю був Валерій Зелінський малюнки якого мені дуже подобалися. Могутній чоловік, спокійний та виважений, я йому якось приносив теми до карикатур, а він прямо на місці малював та питав :  -- Так?

Потім, під час "перестройки"  Перець потрясли, а головного редактора, Федора Маківчука, звільнили , бо він "неналежно" відстоював "лінію партії"
Карикатурист Володимир Солонько
   
до речі, Базилевич працював у Перці, де були часті його карикатури. Тоді головним художником Перцю був Валерій Зелінський малюнки якого мені дуже подобалися. Могутній чоловік, спокійний та виважений, я йому якось приносив теми до карикатур, а він прямо на місці малював та питав :  -- Так?
Показати зображення...
Потім, під час "перестройки"  Перець потрясли, а головного редактора, Федора Маківчука, звільнили , бо він "неналежно" відстоював "лінію партії"
Карикатурист Володимир Солонько

Перець раніше - карикатури на українських буржуазних націоналістів
   
Перець раніше - карикатури на українських буржуазних націоналістів
звичайно :)))
...а зараз карикатури на хуйло...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія