Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соціологи кажуть.

Re: Соціологи кажуть.

А виділені інституції спонукають до невтішних роздумів
Про це свідчать результати загальнонаціонально го опитування, проведеного Національним демократичним інститутом (НДІ) та КМІС (Київським міжнародним інститутом соціології).

---

я не дивуюсь, їжте далі
   
Re: Соціологи кажуть.

як гарно хуйло Україну об'єднує!  (tu)
всі сперечання про мову та дружбу з рашистами вмить припинилися,
всі побігли в ЄС та НАТО
 [ua]
отож
   
Re: Соціологи кажуть.

Про це свідчать результати загальнонаціонально го опитування, проведеного Національним демократичним інститутом (НДІ) та КМІС (Київським міжнародним інститутом соціології).
---

я не дивуюсь, їжте далі
цікаво,  а чим ти харчуєшся  :)
   
Re: Соціологи кажуть.

цікаво,  а чим ти харчуєшся  :)
не цим, вибачте
   
Re: Соціологи кажуть.

Я - за індивідуальний вступ до НАТО!
Пишемо заяви, погоджуємось на умови - і хай спробують продинамити.
   
Re: Соціологи кажуть.

Больше всего украинцы доверяют ВСУ, ГСЧС и Президенту – опрос


Согласно данным исследования NDI, опубликованного КМИС практически все украинцы доверяют ВСУ, ГСЧС и Президенту

- 97% доверяют ВСУ 
- 87% доверяют ГСЧС
- 85% доверяют Президенту Украины
- 85% доверяют Национальной гвардии
   
Re: Соціологи кажуть.

лучше б со статьей 5.
Глядишь, и воевать бы не пришлось
почитай уважног статтю (я сам був здиволаний тим вмістом її). там дуже цікаво розписано що ,хто і як може реагувати на напад на одну з країн НАТО.
   
Re: Соціологи кажуть.

ША передают нам 2 системы ПВО NASAMS в рамках пакета помощи на $820 млн, а еще 150 тысяч снарядов для гаубиц М777, боеприпасы в HIMARS.
   
Re: Соціологи кажуть.

аж тепер добрався  до компа....

Боже які ж ви стали тепер розумні акакаяразніца..... Один навіть в нацдеми записався....заднім числом....
Якби ви проголосували головою а не задницею.......    можливо і цієї крові не було ....... але про це поговоримо після перемоги....
   
Re: Соціологи кажуть.

нема таких політичних тем про які можна говорити після перемоги, бо перемога це вирішення не тількі зовнішних, але і внутрішніх безпекових питань.
   
Re: Соціологи кажуть.

нема таких політичних тем про які можна говорити після перемоги, бо перемога це вирішення не тількі зовнішних, але і внутрішніх безпекових питань.

скажи це модераторам від Подоляка.... :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія