Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соціологи кажуть.

Соціологи кажуть.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/1/7355770/


90% українців хочуть вступу в ЄС, 73% – в НАТО – опитування


 :beach:
   
Re: Соціологи кажуть.

Опитування проведене завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Швеції, Міністерства закордонних справ і у справах співдружності та розвитку (FCDO) Великої Британії та Міністерства міжнародних справ Канади.

 (tu)
   
Re: Соціологи кажуть.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/1/7355770/


90% українців хочуть вступу в ЄС, 73% – в НАТО – опитування


 :beach:
Дивні твої замисли Господні!!!!
Ще недавно 73% думало, що нащо нам вступати в організацію, яка нас не запрошує......
   
Re: Соціологи кажуть.

73% думало
це сто відсотків, це інші 73% але точно так само думають.

ЗІ стовідсотків вибір вірний.
 

Останнє редагування: 1 липня 2022 15:03:00 від ElGuider
   
Re: Соціологи кажуть.

Ще недавно 73% думало, що нащо нам вступати в організацію, яка нас не запрошує......
Будемо відверті - з цих часів позиція й самого НАТО дещо змінилася... Й хоча формально нас там ще не чекають, але реальні дії говорять про інше.
   
Re: Соціологи кажуть.

Будемо відверті - з цих часів позиція й самого НАТО дещо змінилася... Й хоча формально нас там ще не чекають, але реальні дії говорять про інше.

так я і говорю:  Дивні твої замисли Господе, звивистою дорогою ведеш ти нас.....
   
Re: Соціологи кажуть.

Кончали бы вы эти заклинания вокруг НАТО. Мы в него УЖЕ вступаем. Верней - практически вступили. только без ст.5 и формальных манифестов. Переход на натовское вооружение идет полным ходом, обмен разведывательной информацией тоже, Есть оперативная совместимость. Наши военные обучаются там и так далее.
Придет время и формально вступим. Как финны или шведы. По ускоренной процедуре.
   
Re: Соціологи кажуть.

Дивні твої замисли Господні!!!!
Ще недавно 73% думало, що нащо нам вступати в організацію, яка нас не запрошує......
на, редиска.

Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського


Рух України до НАТО та інших подібних об’єднань — запорука нашої безпеки, в яку я вірю, та яка повинна отримати підтвердження через всеукраїнський референдум.

https://program.ze2019.com/
   
Re: Соціологи кажуть.

на, редиска.

Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського


Рух України до НАТО та інших подібних об’єднань — запорука нашої безпеки, в яку я вірю, та яка повинна отримати підтвердження через всеукраїнський референдум.

https://program.ze2019.com/

можу натиснути доповідь по провокації до політсрачу.....  :tease:
   
Re: Соціологи кажуть.

Дивні твої замисли Господні!!!!
Ще недавно 73% думало, що нащо нам вступати в організацію, яка нас не запрошує......
В тупих бошках 25%. Як завжди - самі вигадали, самі повірили, самі дивуються з того, що самі вигадали.
   
Re: Соціологи кажуть.
Ale

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/1/7355770/


90% українців хочуть вступу в ЄС, 73% – в НАТО – опитування


 :beach:
Ну це зрозуміло, більшість з тих що за ЄС та нехочуть в НАТО - думають що ЄС грошей особисто їм дасть а НАТО - не дасть)
   
Re: Соціологи кажуть.

можу натиснути доповідь по провокації до політсрачу.....  :tease:
якого срачу? Я з 1989 року підтримую нацдемів, і знаю що не голосував би за того, хто проти нато. І тебе, ридіску, ізоблічаю в брехні, щодо виборців Зеленського.
   
Re: Соціологи кажуть.
Ser


https://www.depo.ua/ukr/politics/kulki-shashki-masturbatsiya-ta-dzhoker-golovniy-tresh-verkhovnoi-radi-201911121061837
https://www.depo.ua/uploads/posts/20191112/754x/3Hle8NnjQNv6qIYNidE5P9qNbTNuQZH5SjqkNNyw.jpeg
У 2008-му році "Партія регіонів" влаштувала шоу проти НАТО. Вони принесли в стіни парламенту кілька десятків синіх і жовтих повітряних кульок з написами "НАТО - ні!" і розвісили їх у Раді. "Регіонали" протестували проти листа, який президент Віктор Ющенко,прем'єр Юлія Тимошенко і спікер Арсеній Яценюк направили генсеку НАТО з проханням розглянути питання про приєднання України до Плану дій щодо членства в Альянсі на саміті в Бухаресті. Також "Партія регіонів" заблокувала трибуну та президію ВР, погрожували всеукраїнськими акціями протесту, кричали, що вступ у НАТО - це зло.  За три тижні "регіонали" таки перемогли. Рада прийняла постанову, за якою Україна може вступити в НАТО тільки за результатами всеукраїнського референдуму. А згодом нас "прокотили" в Бухаресті. Та перформанс з кульками був одним із перших у парламенті. Саме тоді Рада остаточно почала перетворюватися на цирк.

Харківські угоди

Але проукраїнська опозиція мала відповісти на таке свавілля регіоналів тоді, коли ті отримали владу. І організували всім нам Харківські угоди, які в кінцевому підсумку, певною мірою, призвели до анексії Криму в 2014-му.

27-го квітня 2010-го року парламент мав ратифікувати постанову про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2042 року в обмін на знижку в ціні на газ.
   
Re: Соціологи кажуть.

Тепер кожну ту клоунську кульку "Нато Ні" можна оцінити в сотні, якщо не тисячі життів наших людей  8-)
   
Re: Соціологи кажуть.

Мы в него УЖЕ вступаем. Верней - практически вступили. только без ст.5
лучше б со статьей 5.
Глядишь, и воевать бы не пришлось
   
Re: Соціологи кажуть.

Тепер кожну ту клоунську кульку "Нато Ні" можна оцінити в сотні, якщо не тисячі життів наших людей
это вы про Меркель, которая и сейчас считает,что была права, забанив нам вступление в НАТО?
   
Re: Соціологи кажуть.

можу натиснути доповідь по провокації до політсрачу.....
тримайте удар (ц)

А воно так і є
   
Re: Соціологи кажуть.

якого срачу? Я з 1989 року підтримую нацдемів, і знаю що не голосував би за того, хто проти нато. І тебе, ридіску, ізоблічаю в брехні, щодо виборців Зеленського.
більшість виборців зеленського це  виборці порошенко
   
Re: Соціологи кажуть.

Я більше бачу Україну в НАТО , чим в тому ЕС.

Як би стояв вибір або ЕС або НАТО , я би вибрав би НАТО
   
Re: Соціологи кажуть.

Ну це зрозуміло, більшість з тих що за ЄС та нехочуть в НАТО - думають що ЄС грошей особисто їм дасть а НАТО - не дасть)
як як?  Маніпулюєте?  Таку маніпуляцію навіть раби хуйла хуйзрозуміють
   
Re: Соціологи кажуть.

Харківські угоди
цепизда
   
Re: Соціологи кажуть.

тримайте удар (ц)
Порошенко почему в НАТО не вступил?
Тоже Зеленский виноват?
   
Re: Соціологи кажуть.

Порошенко почему в НАТО не вступил?
Порошенко вже давно в НАТО.
   
Re: Соціологи кажуть.

Порошенко вже давно в НАТО.

В нього подвійне громадянство  ;o
   
Re: Соціологи кажуть.

Я більше бачу Україну в НАТО , чим в тому ЕС.

Як би стояв вибір або ЕС або НАТО , я би вибрав би НАТО
"йдемо своїм шляхом" (ц)
тут доречно.
Є політичний шлях, є економічно-пол., є військово-атлантичний. Все забули. Назви і тд
КацапамХУЙ!!! 
   
Re: Соціологи кажуть.

Порошенко почему в НАТО не вступил?
Тоже Зеленский виноват?
не вступив, а в Конституцію записав. І всьо.
Мало? Свинарчукам так дуже, дуже мало
   
Re: Соціологи кажуть.


Порошенко вже давно в НАТО.
ну так бы и нас провел по блату

И ваще, в чем проблема?
В прошлом году в  Финляндии и Швеции в НАТО хотели вступить 25% жителей.
Пришли другие времена - процент желающих вырос в три раза у финноа, в 2 раза у шведов
С одной заковыкой. Как только они попросились - им сразу да
А Украину еще помурыжат
   
Re: Соціологи кажуть.

ну так бы и нас провел по блату
:gigi:  (tu)
   
Re: Соціологи кажуть.


"йдемо своїм шляхом"
а есть выбор?
этногенез это вам не хухры-мухры
процесс уникален для любой нации
   
Re: Соціологи кажуть.

Треба голосувати за Петра і будемо в НАТО по блату.
   
Re: Соціологи кажуть.
Ser

цепизда
да да
за партію ригів голосували 44% Донбас Крим Харків Маріуполь Запоріжжя Херсон Одеса
   
Re: Соціологи кажуть.


а есть выбор?
этногенез это вам не хухры-мухры
процесс уникален для любой нации
"цю війну ми неможемо передати внукам"(ц)
Якось так
   
Re: Соціологи кажуть.

Треба голосувати за Петра і будемо в НАТО по блату.
не переймайся,  він сам себе, і вікторандрійович, і юліяволодимирівна. Все.
І для петі "відїбітьсявіднас" бо ГІРШЕ БУДЕ.
Не нам - їм.
За себе - гарантую
   
Re: Соціологи кажуть.

Взагалі питання як і хто зробив добре меркель і  чому - ще той срач
   
Re: Соціологи кажуть.

доречним було б і оце  -

  ""Соціологи поставили респондентам запитання, наскільки вони довіряють певним інституціям та організаціям. З’ясувалося, що найбільшу (практичну абсолютну) довіру українці відчувають до ЗСУ – 97%.

Крім того, переважна більшість громадян довіряє керівництву країни, а саме президенту Володимиру Зеленському (85%).

Кабінету міністрів та Верховній Раді зараз довіряють 56% і 40% українців відповідно, а прем’єру Денису Шмигалю – 57%. Рівень довіри до спікера парламенту Руслана Стефанчука становить 43%, а до Офісу генпрокурора – 37%.

Крім того, 87% довіряють ДСНС, 85% – Національній гвардії, 82% – Силам територіальної оборони, 74% – РНБО, 59% – Національній поліції, 56% – місцевій владі.  ""   https://fakty.com.ua/ua/ukraine/suspilstvo/20220701-dovira-do-zsu-97-yakym-derzhustanovam-ta-organizacziyam-najbilshe-doviryayut-ukrayinczi/

А виділені інституції спонукають до невтішних роздумів   :(
   
Re: Соціологи кажуть.

доречним було б і оце  -

  ""Соціологи поставили респондентам запитання, наскільки вони довіряють певним інституціям та організаціям. З’ясувалося, що найбільшу (практичну абсолютну) довіру українці відчувають до ЗСУ – 97%.

Крім того, переважна більшість громадян довіряє керівництву країни, а саме президенту Володимиру Зеленському (85%).

Кабінету міністрів та Верховній Раді зараз довіряють 56% і 40% українців відповідно, а прем’єру Денису Шмигалю – 57%. Рівень довіри до спікера парламенту Руслана Стефанчука становить 43%, а до Офісу генпрокурора – 37%.
Крім того, 87% довіряють ДСНС, 85% – Національній гвардії, 82% – Силам територіальної оборони, 74% – РНБО, 59% – Національній поліції, 56% – місцевій владі.  ""   https://fakty.com.ua/ua/ukraine/suspilstvo/20220701-dovira-do-zsu-97-yakym-derzhustanovam-ta-organizacziyam-najbilshe-doviryayut-ukrayinczi/
А виділені інституції спонукають до невтішних роздумів   :(
Та ладно. 50%+ - такого рівня підтримки влади на всіх рівнях в житті ніколи не було.
   
Re: Соціологи кажуть.

Ще недавно 73% думало, що нащо нам вступати в організацію, яка нас не запрошує......

мабуть тому, що "вступати" туди, куди не беруть -це є якась маячня.
ще раз - не те що "не запрошують", а конкретно не беруть


   
Re: Соціологи кажуть.

як гарно хуйло Україну об'єднує!  (tu)
всі сперечання про мову та дружбу з рашистами вмить припинилися,
всі побігли в ЄС та НАТО
 [ua]
   
Re: Соціологи кажуть.

Та ладно. 50%+ - такого рівня підтримки влади на всіх рівнях в житті ніколи не було.
Так і умов життя та діяльності подібним сьогоднішнім також не було.
Опитування проводили  Національний демократичний інститут (НДІ) та КМІС (Київський міжнародний інститут соціології).
   
Re: Соціологи кажуть.

Я от подумав. Партія ЄС вже в нас є. Може з'явитись партія НАТО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія