Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

а что делать тем кто не имеет доступа в интернет?

с какого перепуга я должна искать как мне по новому оплачивать за газ?
Ждать бумажный счет.
   
Ждать бумажный счет.

так - вони обіцяють вислати поштою до 25-го числа (за вийнятком районів бойових дій)
   
Хр..нь какая-то, ни квитанций, ни начислений на сайте, 21-е число уже.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Хр..нь какая-то, ни квитанций, ни начислений на сайте, 21-е число уже.
В кабинете Нафтогаза?
   
Какого нафтогаза, так можно на деревню дедушке платить. Ни в квитанциях, ни на сайте киевгазенерджи и cks ничего такого не видел.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А в Полтаві на 30% подорожчало опалення та гаряча вода + абонплата за транспортування.
І хто там обіцяв, що тарифи не зростуть під час війни?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Какого нафтогаза, так можно на деревню дедушке платить. Ни в квитанциях, ни на сайте киевгазенерджи и cks ничего такого не видел.
Это не всех касается, только тех кого перевели на нафтогаз. (облгазы Фирташа)
   
Это не всех касается, только тех кого перевели на нафтогаз. (облгазы Фирташа)
А Киевгазенерджи в Киеве касается?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А Киевгазенерджи в Киеве касается?



https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2022/06/20/688322/
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Уже пару лет как перешёл на Нафтогаз.
Тогда была существенная разница в цене в пользу Нафтогаза
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
den

Може хтось знає
Плата за транспортування - куди платити ?
Облгазу чи воно на НАК перейшло
   
Сцуко так Львівгаз транспортує, а продаж Львівгаззбуд... А в картинці пише що перейшлв саме Львівгаз
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Може хтось знає
Плата за транспортування - куди платити ?
Облгазу чи воно на НАК перейшло
"Щодо передачі показань - усе залишається без змін. За опрацювання показань лічильників газу та візначення обсягів споживання відповідає Оператор ГРМ. Тож ви можете передавати показання через сервіси 104.ua або в інші способи, визнечені вашим Оператором ГРМ. Функціональність щодо  розрахунків та оплати за доставку газу - також без змін. "
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Сцуко так Львівгаз транспортує, а продаж Львівгаззбуд... А в картинці пише що перейшлв саме Львівгаз

"Звертаємо увагу, що споживачі, які раніше отримували природний газ від 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання» і робили оплати через 104.ua, отримають рахунки за травень від ГК «Нафтогаз України». Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. "
   
Висіли якісь рахунки в дірці над скриньками бо поштарю було влом розкладати, тре подивитись може не проікались...
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я там вже майже 2 роки. Поки нічого не приходило навіть близько схожого. Одразу відмовився від паперотини,  тільки онлайн-рахунок.
Сплачую через Моно,  0 % комісіі
   
"Для повернення переплачених коштів надішліть лист на поштову чи електронну адресу постачальника, до якого додайте:

фото/скан-копію підписаної заяви довільної форми щодо проведення звірки та повернення коштів на ім’я директора компанії-постачальника*, у тексті якої обов’язково вкажіть номер свого особового рахунку;

копію квитанції про оплату;

копію паспорта (сторінки 1-2, із даними про поточну реєстрацію) та ІПН;

виписку з реквізитами вашого карткового рахунку (куди повернути кошти).

* ПІБ директора компанії-постачальника та іншу офіційну інформацію можна дізнатися на сайті газової компанії. Натисніть на назву потрібної компанії нижче, щоб перейти на її сайт.

Контакти постачальників"

Пишите письма  :( . Хотя, диджитализация, то-се.

До речі - а можна якось переплату зарахувати як плату за транспортування ... ну шоб без отих танців з бубнами ?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

До речі - а можна якось переплату зарахувати як плату за транспортування ... ну шоб без отих танців з бубнами ?
Можна, я разрешаю. Тока я не знаю как.  :gigi:
Хотя, если лицевые счета привязаны к ЕІС коду, то состояние проплат, теоретически, тоже можно привязать/определить.

Останнє редагування: 21 червня 2022 11:02:34 від rutina1
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ждать бумажный счет.
на сайте 104.юа нет никаких оповещений о переходе куда-то, так что подожду когда счет пришлют на приват24
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

на сайте 104.юа нет никаких оповещений о переходе куда-то, так что подожду когда счет пришлют на приват24
В приложении есть.
Если на сайте вы видите такое


Поздравляю, Вы в клубе.
   
якась дурня
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

В приложении есть.
Если на сайте вы видите такое
Показати зображення...
Поздравляю, Вы в клубе.
да есть, но нет инфы чтобы я куда то шла и заполняла бумаги, подожду в своем клубе когда тарифный план станет доступным или инфа на 104 появится, а пока  :beach: почилю
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

А чому б не зробити по людськи і не перекидати на Нафтогаз автоматично вже оплачені Облгазам кошти за травень? ;o
Чому у нас завжди спочатку роблять, а потім думають, що з того вийде?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А чому б не зробити по людськи і не перекидати на Нафтогаз автоматично вже оплачені Облгазам кошти за травень? ;o
Чому у нас завжди спочатку роблять, а потім думають, що з того вийде?
:snooks:
Извините.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Шановне панство, вибачаюсь.
А що за гомін навкого газу через Нафтогазу? Якщо я платив Київгазу, то я щось пропустив і теперь змінилось щось?
Ще раз вибачаюсь за прохання лікбезу, так як зараз не вистачає часу слідкувати за всім. Дякую
   
потрібно писати листа в облгаз, аби вони повернули мою переплату?
Там ціла фігня. Я сотню за травень заплатив, на 104.ua десь після 10 червня ця оплата пропала. Мудаки.
   
Шановне панство, вибачаюсь.
А що за гомін навкого газу через Нафтогазу? Якщо я платив Київгазу, то я щось пропустив і теперь змінилось щось?
Ще раз вибачаюсь за прохання лікбезу, так як зараз не вистачає часу слідкувати за всім. Дякую

Ви більше не можете заплатити Київгазу.
Особисті кабінети не відкриваються, рахунки на ЦКС і в Приват24 нульові.
   
Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. "
Ага, щас. Хто дисципліновано заплатив за травень - хай шукає свої гроші сам. Автоматично.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Там ціла фігня. Я сотню за травень заплатив, на 104.ua десь після 10 червня ця оплата пропала. Мудаки.
На сайте 104.ua есть. В приложении 104.ua - нет, но можно просмотреть архив платежей и там и там. Можно на сайте твій газзбут. Да вот так, шоб веселее жить.  :D
   
На сайте 104.ua есть.

Є. Вказано як переплата. Тобто пішло не туди.
   
Вітренко дає пресконференцію
   
пішло не туди

То хай повернуть - чому вони ці перекази не шторнують ???
   
То хай повернуть - чому вони ці перекази не шторнують ???

Все сам:

Для повернення переплачених коштів надішліть лист на поштову чи електронну адресу постачальника, до якого додайте:

фото/скан-копію підписаної заяви довільної форми щодо проведення звірки та повернення коштів на ім’я директора компанії-постачальника*, у тексті якої обов’язково вкажіть номер свого особового рахунку;

копію квитанції про оплату;

копію паспорта (сторінки 1-2, із даними про поточну реєстрацію) та ІПН;

виписку з реквізитами вашого карткового рахунку (куди повернути кошти).
   
Десь майже 2 роки сплачував Нафтогазу по 5,40...
Була про це гілка на фупі.
Зараз, як всі,  7,99 . :-)o
   
Зараз, як всі,  7,99

так справедливо  (P)
   
Не все так просто там...

EIC - код можно взять в кабинете 104.ua в разделе "информация".

Щиро вам , обом - дякую!
 Завдяки вашим підказкам , і чат/боту, у Вайбері ... досить швидко отримав новий номер абон./рах. , у НафтоГазі...

До речі, цей(новый) номер - точно збігся , iз тим "новим" номером, який мені "видав" наш місцевий  обл/газ, в "автоматичному режимі "...

Цей новый номер(вiд обл/газ) з'явився несподівано , у моїй платіжній відомості. Але я боявся платити, оскільки були сумніви....




   
Цитата: Нафтогах
Елена Журавлева, Слава Україні! Кнопка "Передати показники" в особистому кабінеті та чат-боті є лише з 1 по 5 число. Показники лічильника необхідно передавати кожного місяця, з 1 по 5 число, Оператору ГРМ (Облгаз) або за допомогою онлайн-сервісів: чат-ботів Вайбер та Телеграм та в особистому кабінеті.

Для передачі показників, Ви можете звернутися  в чат-бот або особистий кабінет. Натискаєте "Передати показники", після чого Ви переходите за посиланням до особистого кабінету Вашого Оператора ГРМ та передаєте показники лічильника.
   
так справедливо  (P)

Не зрозумів?

Нафтогаз пропонував перейти до нього десь 2 роки тому.
І давав найменшу ціну. Саме 5,40.  :-)o

Дехто перейшов, а дехто мав сумніви.

   
дехто мав сумніви

Це про мене .....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія