Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

З просторів ютубу:
если речь идёт о несовершеннолетних то Югендамт решает может ли человек уехать обратно, так как в Украине грозит непосредственная опасность жизни.

Тобто матусі з дітками вимушені будуть там знаходитись аж до кінця війни, хоча багато хто вже міг би повернутись.

Останнє редагування: 16 червня 2022 10:25:39 від дмхз
   
Re: Об'єднана тема біженців

Во первых можно поискать другую землю.
Во—вторых——существует всегда возможность податься на азюль а не на беженство.
Пока будут разбираться——может куча времени пройти.
А выслать——все равно не могут——война в стране.
Чим принципово відрізняється азюль від параграфа 24 ?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чим принципово відрізняється азюль від параграфа 24 ?

З особливими тонкощами я особисто не знайомий((
Але з того що чув——є невеличкі нюанси, які відрізняються від "параграф 24"
Наш "параграф 24"—— це нове явище, створене спеціально під нашу ситуацію.
А "азюль"—— працює вже десятиріччя і є напрацьована практика.
Однією з таких "тонкощей" наприклад є те що "азюль" надається ( після всіх процедур та позглядів) на 3 роки. Через 3 роки після токо як ви зможете підтвердити фінансовий статус—— надають вже більш серйозні документи на право перебування в Німеччині.
Тобто хто збирається залишитись надовго—— можливо "азюль" і кращий варіант.

пс. Але це не офіційна інформація——це те що на слуху.
Не можу точно деталі описати——ніколи не зв"язувався з тим ділом((
Можу й помилятися((
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ось тут більше офіційноі інфи про всі ці статуси——

https://handbookgermany.de/ru/rights-laws/asylum/right-of-residence.html

https://rechtsrat.top/zakony-dlja-bezhencev-v-germanii-2022/
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, до Іспанії хто небудь із фупчиків доїхав?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вчора отримала пластикову картку, ВНЖ на 2 роки в Німеччині.
З цього приводу напилася в печалі, чоловік сказав сидіти до зими і не рипатися.
Повернутися сама без дитини в Україну не можу, бо дитя заберуть нафіг в притулок, дитячі служби тут пильні.
Маємо соціальне житло, виплати, син вчиться в школі в інтеграційному класі, сірійці і українці. До того два місяці жили у мого брата, син ходив в іншу школу, звичайний клас, всі діти німці, він один українець.
Є купа інших плюшок, все кучеряво. А на душі печаль.
Чоловік в ЗСУ, старший син в ЗСУ.
Подруга попросила допомогти, і їй розповіла, що як робити, тиждень тому приїхала сюди під Гамбург з дружиною брата і трьома дітьми, знайшли житло, хазяї-німці через два дні поїхали на відпочинок і залишили мою подругу з дитям у своїй квартирі саму, не бояться малознайомих людей, це дивує.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Цікаво, до Іспанії хто небудь із фупчиків доїхав?
Є знайомі.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Є знайомі.
За свій кошт там живуть?
   
Re: Об'єднана тема біженців

За свій кошт там живуть?
Ні, червоний хрест компенсує готель + їжу
   
Re: Об'єднана тема біженців

Так.Виплати на мед страховку у Швейцарії зростають постійно. Там зовсім не все так райдужно, як це вам здалося - за вас багато років і великі суми платили швейцарці. Оцінюйте це як подарунок від них.

Ось тут https://www.swissinfo.ch/rus/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5--%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%BE-%D0%BE-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%BC/44342392?utm_campaign=own-posts&utm_content=o&utm_source=swissinfoch&utm_medium=displaylist

прочитала що кожен, хто проживає в Швейцарії більше 3 місяців, зобов'язаний зробити страховий договір ОМС і платити внески. То ж якщо ви збираєтесь жити в Швейцарії більше 3 місяців, доведеться платити.
Медицина хороша, але ДУЖЕ дорога. І це в країні де всі платять податки. У нас то буде зовсім інша пісня

Сударыня! Будьте внимательны. Вы сослались на статью 2018 года.

Беженцам из Украины впервые в истории Швейцарии предоставили статус S. Но на один год.

То есть в марте  2023 привелегии будут заканчиваться. Но самое интересное, что уже сейчас те, кто попытался после оформления на работу изменить статус S на временное пребывание с правом работы получили отказ. Одновремннно лишившись финансовой помощи.

Швейцарцы гостеприимны, но на один год.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Сударыня! Будьте внимательны. Вы сослались на статью 2018 года.

Беженцам из Украины впервые в истории Швейцарии предоставили статус S. Но на один год.

То есть в марте  2023 привелегии будут заканчиваться. Но самое интересное, что уже сейчас те, кто попытался после оформления на работу изменить статус S на временное пребывание с правом работы получили отказ. Одновремннно лишившись финансовой помощи.

Швейцарцы гостеприимны, но на один год.
У Швейцарії можна прожити виключно на допомогу?
   
Re: Об'єднана тема біженців

У Швейцарії можна прожити виключно на допомогу?

Пан Олег, здається, живе у не дуже бідних родичів, тому може бути не в курсі))

Спілкувався з нашими в Швейцарії: виплат цілком вистачає на відносно скромне життя. Але це виключно завдяки безкоштовному проживанню.
Забрати «койкомєсто» — всьо, труба, пора в дорогу — або далі, або додому
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пан Олег, здається, живе у не дуже бідних родичів, тому може бути не в курсі))
Якщо житла нема, то  :weep:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Якщо житла нема, то  :weep:
Якщо згодні жити в бомбосховищах, гуртожитках та інших пристосованих помешканнях, з не самими комфортними умовами, то житло є.
Просто в Швайц поїхало багато людей з грошима, сподіваючись там на щедрий соціал, щоб потім закріпитись і насолоджуватись життям в самій багатій країні Європи, а то і світу. Проте реалії не зовсім такі як мріялось. Жити за жорсткими правилами, звітувати і мати контроль над кожною своєю копійкою, платити величезні податки і пахать як прокляті, то не для наших діловарів.
"На сегодняшний день примерно половина из более чем 50 000 украинских беженцев, зарегистрированных в Швейцарии, нашли себе частное жилье по собственной инициативе, не обращаясь к властям. © Keystone / Peter Schneider" - Протринькають гроші і повернуться назад в Україну.
https://www.swissinfo.ch/rus/%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%81%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%BC%D0%B8-%D1%82%D1%8B%D1%81%D1%8F%D1%87%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2-/47650008?utm_campaign=teaser-in-article&utm_source=swissinfoch&utm_medium=display&utm_content=o

На тому сайті є багато цікавої інфи про стан справ з нашими в Швейцарії.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Протринькають гроші і повернуться назад в Україну.
Не протринькають, якби їх було мало, не поїхали б у Швейцарію.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пан Олег, здається, живе у не дуже бідних родичів, тому може бути не в курсі))

Спілкувався з нашими в Швейцарії: виплат цілком вистачає на відносно скромне життя. Але це виключно завдяки безкоштовному проживанню.
Забрати «койкомєсто» — всьо, труба, пора в дорогу — або далі, або додому

ви як ? часом шось пиши мені по месенджеру.
бо я чесно скажу - або забуваю або не встигаю.
п.с. я про тебе не забув якшо шо  [ua]
   
Re: Об'єднана тема біженців

Якщо житла нема, то  :weep:

у Швейцарії ? - це все.
на потяг і домів хіба.  :D
українці можуть стягнути східну європу хіба. португалію італію і іспанію як виключнння.
усі решту країни - ніт.
нмд.
   
Re: Об'єднана тема біженців

По поводу проживания. Снимаю две комнаты у знакомых в Женеве. В принципе хозяева были согласны и на бесплатное проживание, но я настоял на компенцации в размере 900 франков. Это очень небольшая стоимость аренды.
На питание и расзоды по проживанию выплачивают на троих 1200 франков.Это вполне достойно, если не шляться по кафе, ресторанам и ночным клубам.

Как. я писал ранее, что для нассамым важным является бесплатное медобслуживание и лекарства.

Чтобы понятнее - за месяц нам оказали медицинских услуг более чем на 5500 франков за счет медстраховки.

Сюда входят консультации специалистов, анализы и одна операция.

Это все бесплатно.

В Киеве на более слабом качественном уровне этот же объем стоил бы нам миимум в пять раз дешевле.

Но из моего кармана.







   
Re: Об'єднана тема біженців

Снимаю две комнаты у знакомых в Женеве.
Оце головне. Бо просто так не зняти.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Оце головне. Бо просто так не зняти.

Да. Это самое главное для украинцев в Швейцарии.

Если нет гарантированного кем то жилья, то лучше не ехать в Швейцарию.

Кстати, первым важным условием для получения статуса S является бесплатное проживание в определенном месте Швейцарии на протяжении 1 - 3 месяцев, куда федеральная служба направит письменное приглашение на собеседование в один из шести федеральных центров по приему беженцев.

В виду того, что меня пригласили приехать в Женеву, то я получил такое приглашение через месяц в Бодри - это около 80км от Женевы в кантоне Ношателя.

И там я уже понял насколько иначе относятся к другим беженцам от войны и политических преследований.

Абсолютно закрытая для  посторонних  и удаленная от цивильной жизни территория с комплексом в пару десятков зданий.
Обитатели конечно могут куда то поехать из центра. Но далеко судя по всему поехать не могут.


   
Re: Об'єднана тема біженців

В виду того, что меня пригласили приехать в Женеву, то я получил такое приглашение через месяц в Бодри - это около 80км от Женевы в кантоне Ношателя.
Нам так не жити ніколи (ц)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вчора отримала пластикову картку, ВНЖ на 2 роки в Німеччині.
З цього приводу напилася в печалі, чоловік сказав сидіти до зими і не рипатися.
Повернутися сама без дитини в Україну не можу, бо дитя заберуть нафіг в притулок, дитячі служби тут пильні.
Маємо соціальне житло, виплати, син вчиться в школі в інтеграційному класі, сірійці і українці. До того два місяці жили у мого брата, син ходив в іншу школу, звичайний клас, всі діти німці, він один українець.
Є купа інших плюшок, все кучеряво. А на душі печаль.
Чоловік в ЗСУ, старший син в ЗСУ.
Подруга попросила допомогти, і їй розповіла, що як робити, тиждень тому приїхала сюди під Гамбург з дружиною брата і трьома дітьми, знайшли житло, хазяї-німці через два дні поїхали на відпочинок і залишили мою подругу з дитям у своїй квартирі саму, не бояться малознайомих людей, це дивує.

головна мета - пережити зиму 22/23, то десь з листопада знову нова хвиля буде...
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

головна мета - пережити зиму 22/23, то десь з листопада знову нова хвиля буде...
Та переживемо, звісно. От тільки невідомо, чи одна це зима.
Сходила на мітинг сьогодні у Гамбурзі, дітвора така оптимістична " Я з Запоріжжя, ще пару місяців і  скоро додому". А я вже стара реалістка, розумію, що нескоро.
Німцям ми ще наче не набридли, всюди допомогають. Хтозна, на скільки їх вистачить.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Та переживемо, звісно. От тільки невідомо, чи одна це зима.
Сходила на мітинг сьогодні у Гамбурзі, дітвора така оптимістична " Я з Запоріжжя, ще пару місяців і  скоро додому". А я вже стара реалістка, розумію, що нескоро.
Німцям ми ще наче не набридли, всюди допомогають. Хтозна, на скільки їх вистачить.

на рік витрати в бюджет закладені, най долучають до роботи в промисловості за рахунок податкових пільг.
   
Re: Об'єднана тема біженців

сьогодні міжнародний день біженців
   
Re: Об'єднана тема біженців

Добрий вечір, чи випустять по внутрішньому паспорту мешканку Одеси за кордон? Регіон же потенційно під загрозою…
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ось він,  закордонний хліб..  ( 55-60 евро/міс на руки допомога).  Харків:"янка з 5 річним сином.

   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.instagram.com/p/CfGkwn0NlpY/

Українці, які постраждали від російської агресії, можуть отримати компенсацію від 5 000 до 30 000 євро

Для цього потрібно подати заяву до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців від моменту, коли ви постраждали від російської агресії, проте не пізніше від 16 січня 2023 року.

Як подати заяву?
1. Заповніть форму на сайті espl.com.ua (лінк у шапці профілю https://linktr.ee/mintsyfra.official)

2.Завантажте документ на комп‘ютер, роздрукуйте, покладіть у конверт та наклейте на нього адресу ЄСПЛ (вона сформується автоматично при заповненні заяви на сайті)

3.Надішліть заяву в одному з відділень Укрпошти (для відправника послуга безоплатна)

Також можна заповнити заяву за родича, якщо він не може подати її самостійно.

Термін розгляду заяви може становити від одного року.

Виникли питання щодо допомоги та формування заяви?

Зверніться до громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у вашому місті: helsinki.org.ua

Електронну заяву для формування заяви до Європейського суду з прав людини реалізовано швейцарсько-українською Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Спробувала увійти, але смс з кодом не надійшло.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Доповідаю
1. Ми з мамою у Фінляндії
Приїхали 25.06.2022 паромом до Хельсінкі. З допомогою волонтерів з Фінляндії.
2. Знаходимось у таборі для біженців Куухкюля поруч з Міккелі. Але зараз у центральному шпиталі у самому Міккелі, тому що мамі зле.
3. Про шлях та особливості буде окремий топік, якщо добродії знов мене не відпрявлять до бані на довгий термін.
Доповідь закінчив.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Доповідаю
1. Ми з мамою у Фінляндії
Приїхали 25.06.2022 паромом до Хельсінкі. З допомогою волонтерів з Фінляндії.
2. Знаходимось у таборі для біженців Куухкюля поруч з Міккелі. Але зараз у центральному шпиталі у самому Міккелі, тому що мамі зле.
3. Про шлях та особливості буде окремий топік, якщо добродії знов мене не відпрявлять до бані на довгий термін.
Доповідь закінчив.

мамі скорішого одужання!
   
Re: Об'єднана тема біженців

мамі скорішого одужання!

Дякую! Прошу вибачення за помилки. Важкувато з смартфону отут. А ноут десь подорожує Фінляндією
   
Re: Об'єднана тема біженців

Зайшов дікар тільки що, та повідомив, що у нирці знайшли камінець 7мм. Маму готують до операції. Мої найпалкіші “вітання“ до ВСИХ ВЛАДНИХ ПІДАРАСІВ, що усі ці роки визнавали оте лайно у Маріуполі “водою для пиття“ та підвищували платню за це.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Зайшов дікар тільки що, та повідомив, що у нирці знайшли камінець 7мм. Маму готують до операції. Мої найпалкіші “вітання“ до ВСИХ ВЛАДНИХ ПІДАРАСІВ, що усі ці роки визнавали оте лайно у Маріуполі “водою для пиття“ та підвищували платню за це.

Стоп!!! Какая операция при камне в 7мм в почке?

В каком месте почки находится этот камень?

Что за операция?

Пишу потому, что за последние 40лет шесть раз мне дробили камни в почках, а моя коллекция вышедших 12 камней в размерах от 3 до 9мм

   
Re: Об'єднана тема біженців

Соседке тоже дробили, без операции.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Соседке тоже дробили, без операции.

Вы удивитесь, но в сейчас стараются не дробить камни в почках. Дробят на выходе из почки в мочеточник или в самом мочеточнике.

Это более болезненно чем при дроблении  в почке, но менее травматично для почки. После каждого дробления камня в почке образуются сгустки крови и как следствие почка ухудшает работу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Моя підопічна харків'янка.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Чекаю на лікаря. Мамі краще. Але ще 2 дні будемо у лікарні. Встановили якійсь стент тимчасово. Тиск прийшов до норми. Питання, чому це не було зроблено в Україні - риторичне. Залишилась купа непотрібного Лозартану. Побачимо, що буде далі.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можна розповідати про свої успіхи за кордоном і не поливати брудом Україну?  Дякую.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можна розповідати про свої успіхи за кордоном і не поливати брудом Україну?  Дякую.

Брудом?
Тобто  якщо усе життя пити лайно, яке у Маріуполі кожен рік вважали за питну воду - то ок?
Труїти українців, зводити їх у труни -ок?
Не вирізняти захворювання, та годувати пігулками замість лікування то ок?

Шановний пан опонент -то не бруд. Бруд якраз робити оте неподобство.
Та цьому усьому треба покласти край.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія