Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виступи Єльцина в США. А далі все пішло не так... :(

https://www.facebook.com/watch/?v=295844865571947
https://www.youtube.com/watch?v=OmZgyoLd7yk
  А пізніше шляхом різноманітних інтриг владу захопив КДБіст:
https://fakty.ua/329260-rovno-20-let-nazad-boris-elcin-ushel-v-otstavku-peredav-vlast-vladimiru-putinu
  31 декабря 1999 года президент России Борис Ельцин в новогоднем обращении к народу объявил о том, что покидает свой пост: «Я прошу прощения за то, что не оправдал некоторых надежд тех людей, которые верили, что мы одним рывком, одним махом сможем перепрыгнуть из серого, застойного, тоталитарного прошлого в светлое, богатое, цивилизованное будущее. Одним рывком не получилось. В чем-то я оказался слишком наивным. Я ухожу, я сделал все, что мог».
  А за полгода до этого депутаты Госдумы предприняли неудачную попытку отстранить главу государства от обязанностей. Парламентариям, начавшим процедуру импичмента, не удалось набрать 300 голосов, необходимых для отставки Ельцина. Президент остался у власти, но было понятно, что ему придется приложить немалые усилия, чтобы сохранить пост до выборов, назначенных на 2000 год. В августе 1999-го Ельцин отправил в отставку премьер-министра Сергея Степашина и назначил на его место Владимира хуйло, назвав на тот момент мало кому известного директора ФСБ своим преемником. В декабре рейтинг Ельцина приближался к нулю, в то время как молодой премьер-министр Владимир хуйло набирал всю большую популярность.
  Именно Борис Ельцин ввел в России институт преемничества. Скорее всего, у него были как личные, так и политические мотивы. Личный мотив — безопасность. хуйло и сейчас гарантирует семье Ельциных безопасность и благополучие. У Ельцина было достаточно недоброжелателей, поэтому легко представить, что было бы, если бы он не обеспечил прихода к власти того, кого хотел. Так что в начале своего второго президентского срока Борис Ельцин стал подыскивать человека, который сменит его в 2000 году.
  «Когда он выбирал премьера, понимал, что это будущий президент, — вспоминала супруга Ельцина. — Все время думал, кого назначить, да еще и так, чтобы Дума пропустила. Хотел поставить Егора Гайдара, но его и близко не подпускали — он был слишком умен и инициативен. Хорошие люди не нужны были стране. Он мог поставить Черномырдина, но его тоже не пустили. Поэтому подошел Владимир хуйло — его никто не знал, и назначение прошло спокойно».
    B-)
   
   От завжди стартуємо із сприятливої ситуації а в результаті...  :facepalm1:
  Чому на теренах СНГ вгору завжди спливає усіляке гівно?  8-:
  Чому?  8-)
   
тому що рускій чєловєк - гімно
   
  Чому будь-яку глобальну проблему як у них так і у нас ми хитромудро (аргументовано) переводимо на гівно!?  8-:
  У них був Єльцин. Задав темп на мир, демократію і т. д...  :shuffle:
   А в результаті люди демократично... обрали церем КДБіста Путлера.  :facepalm1:
  У нас був багатолітній політвязень В.М.Чорновіл... А в результаті люди Гетьманом обрали комуняку-перевертня ("хитрого  лиса") Кравчуа.  8-:
   Чоми ми завжди кричимо: "Розіпни Його! Розіпни! На наших головах та головах наших дітей Його кров!!" (С)
   8-: , шановні?
  Р.С. Прошу модератора не банити за найзапеклішу політичну дискусію. :-)o
  (Що є в правилах ФУПу)  ;)
 
   
У них був Єльцин. Задав темп на мир, демократію і т. д...
власне придністров'я, абхазія та осетія з'явилися за "думократа" єльціна
   
власне придністров'я, абхазія та осетія з'явилися за "думократа" єльціна

ну з'явилися вони ще за срср
а війни велись і за єльцина
   
   "Когда он выбирал премьера, понимал, что это будущий президент, — вспоминала супруга Ельцина. — Все время думал, кого назначить, да еще и так, чтобы Дума пропустила. Хотел поставить Егора Гайдара, но его и близко не подпускали — он был слишком умен и инициативен. Хорошие люди не нужны были стране." (С)
 Якщо зрозумілою мовою то "Стране нужны падлецы!"  :facepalm1:
   
Re: Виступи Єльцина в США. А далі все пішло не так...  :(

власне придністров'я, абхазія та осетія з'явилися за "думократа" єльціна

І наказ знищити Дудаєва теж він віддав. Алкоголічне чмо. Ше один "харошій рускій". Нема "хароших рускіх" - вони всі імперська падаль в душі.
   
власне придністров'я, абхазія та осетія з'явилися за "думократа" єльціна
+ конфлікт навколо чф, мєшков, автономія криму.
   
Нема "хароших рускіх" - вони всі імперська падаль в душі.
московити просто під впливом ейфорії на коротку мить лоханулися і дали мирно втікти республікам зі всім тим, що було на їх територіях.

Останнє редагування: 1 липня 2022 21:56:18 від myshka naruzhka
   
  Чому на теренах СНГ вгору завжди спливає усіляке гівно?  8-:

Негативний відбір. Кожна сірість вибирає в оточення ще сіріших, щоб нездатні були підсидіти. А ті собі - ще сіріших.
   
https://www.youtube.com/watch?v=OmZgyoLd7yk
Із 1:50 цікаво.  :shuffle:
Там про те, що Раша і США вже ніколи не будуть ворогувати...  B-)
   
Надоела эта ерунда про доброго Ельцина. Почитайте, что он творил в Ичкерии. Все зверства, что сейчас творятся у нас, были там.
   
Леонід Кравчук та Борис Єльцин у Верховній Раді в Києві:
Леонід Кравчук та Борис Єльцин у Верховній Раді в Києві
COMM Голова Верховної Ради України Леонід Кравчук, праворуч, і Голова Верховної Ради Росії Борис Єльцин під час візиту Єльцина до України у Верховній Раді в Києві 20 листопада 1990. Єльцин і Кравчук підписали тоді договір про взаємне визнання суверенітетів РРФСР і УРСР і про "економічне співробітництво без участі центру на основі рівності і взаємної вигоди". 24 серпня 2006 р. Україна святкує 15-у річницю проголошення Незалежності. Фото Валерія Соловйова / УНІАН
https://photo.УНІАН/photo/43199-leonid-kravchuk-i-boris-elcin-v-verhovnoy-rade-v-kieve
І це тоді було нормальним явищем. Ох, ця омріяна "Епоха романтизму..."  8-)   :gigi:
А Ви можете сьогодні уявити Хуйла у ВР?
 8-: , скажете ви...  :-G
   
московити просто під впливом ейфорії на коротку мить лоханулися і дали мирно втікти республікам зі всім тим, що було на їх територіях.
Ну вопщето рашен федерейшин самою першою вийшла із складу радянського союзу.
Наш кравчук навіть виходити нікуди не хотів, але нікуди було діваться.
   
Ну вопщето рашен федерейшин самою першою вийшла із складу радянського союзу.
Як би не вийшла, то Єльцин би не зміг прийти до влади.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія