Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бореліоз :(

Re: бореліоз :(

я живу в лісі )))
медведь неотесаный)
   
Re: бореліоз :(

якщо не було червоної плями то швидше всього кліщ не був переносником
але якщо появилось щось таке то 100% процент зараження

пятна не было. Но я где-то через две недели после укуса  профилактически пропил   антибиотик - доксициклин. Перед этим был какой-то озноб  небольшой и слабость, связано это с укусом клеща или нет - не понятно, может просто совпало
   
Re: бореліоз :(

пятна не было. Но я где-то через две недели после укуса  профилактически пропил   антибиотик - доксициклин. Перед этим был какой-то озноб  небольшой и слабость, связано это с укусом клеща или нет - не понятно, может просто совпало
думаю не зашкодить пропити
в мене по іншому , появилась пляма
лікар тільки глянув і навіть аналізи не призначив , сказав що 100% зараження
   
Re: бореліоз :(

медведь неотесаный)
а ти де живеш?
   
Re: бореліоз :(

кліщ мене вкусив і заразив бореліозом :(
4 тижні антибіотик приписали

Плін....головне - що пролікували !
А у мене дитину на тому тижні вкусив кліщ...тепер по два рази на день ту кільцьову еритему виглядаю  :cray:
   
Re: бореліоз :(

А в мене реально знайома від кліща захворіла на Лайма і за якийсь час померла :(

В лісі в Карпатах знімав кліща, правда ввпитися ще не встиг (повз до яєць гад  :gigi: ). А ще раз вийняв з пупа після пробіжки по лісопосадках, возив в інфекційну -  там сказали для аналізу потрібно щоб кліщ був ще живий. Правда пронесло тоді (тьху-тьху)

Будьте обачні, пшикайтесь тою смердючою гидотою в аерозолях і старайтеся в ліс ходити в цупких штанах з резинками внизу, чи хоч заправляйте штани в шкарпетки. Шаровари - саме те ;)

разве лаймовые клещи есть в украине? думала это чисто североамериканское явление....
   
Re: бореліоз :(

разве лаймовые клещи есть в украине? думала это чисто североамериканское явление....
є , та зараза поширилась в європі
   
Re: бореліоз :(

Плін....головне - що пролікували !
А у мене дитину на тому тижні вкусив кліщ...тепер по два рази на день ту кільцьову еритему виглядаю  :cray:
треба занести того кліща до лабораторії
   
Re: бореліоз :(

є , та зараза поширилась в європі

похоже что да.
а борелиоз и болезнь лайма - это одно и то же?
   
Re: бореліоз :(
PAL

треба занести того кліща до лабораторії

в інструкціях пишуть, що не слід довіряти тим аналізам - мало того, що коштують чимало, так ще й може бути ложнонегативні або ложнопозитивні результати
   
Re: бореліоз :(

в інструкціях пишуть, що не слід довіряти тим аналізам - мало того, що коштують чимало, так ще й може бути ложнонегативні або ложнопозитивні результати
и что делать? пить антибиотики на всяк. случай? тоже так себе решение, можно кишечник угробить запросто.
может, ориентироваться на симптомы еще?
   
Re: бореліоз :(

и что делать? пить антибиотики на всяк. случай? тоже так себе решение, можно кишечник угробить запросто.
может, ориентироваться на симптомы еще?

Краще пропити пару тижнів антибіотики, ніж все життя їх потім ковтати...
І три тижні антибіотики - це нічого страшного,  нормально переноситься...    я минулого літа приймала доксициклін  майже 8 тижнів  від ієрсиніозу і нічого не  трапилося

Останнє редагування: 21 червня 2021 00:36:53 від ценительница алей
   
Re: бореліоз :(

о ще один :laugh:
кліщів найбільше в молодих березняках

Так і є....Їхали з Києва в Миргрод. Зупинилися в Березані відпочити: гарно капець як....приїздимо додому, син знімає футболку - мля....
   
Re: бореліоз :(

разве лаймовые клещи есть в украине? думала это чисто североамериканское явление....

Драсті....Син куми спіймав лайма на Нивка в парку.
   
Re: бореліоз :(

треба занести того кліща до лабораторії

Та ми почали його видирати з чоловіком, воно, зараза, луснуло, щелепи там зосталися, чоловік взяв ножа, проспиртував, почав різати....я втікла....
Ну начебто загоїлося, t немає...
   
Re: бореліоз :(

О, пан Гонта, змусив мене згадати геологічну юность коли в полі товариша Андрюшу кліщ вкусив прямісінько за яйця :gigi: . Найближча лікарня в 10 км від нас, та ще й пішки впадло туди йти, транспорту ніт, ми ж в експедиції. Наказали  постраждалому випити без закусі майже 0.7 горілки (ТурчЬ прівєт :gigi: ), решту для храбрості прикончили самі перед операцією :gigi: ,  він відрубився і ми йому нагрітим над вогнем ножем кліща витягнули прямо звідти :laugh: . Нічо, без наслідків, щасливий татусь двох доньок :laugh:
   
Re: бореліоз :(

Ось така штука таки зручна для витягування кліщів, продається в зоокрамницях



У дружини якось знайшли ми у волоссі на потилиці. Як він туди доповз, хз. На траві не валялася.:)
   
Re: бореліоз :(

похоже что да.
а борелиоз и болезнь лайма - это одно и то же?
так
   
Re: бореліоз :(
PAL

Та ми почали його видирати з чоловіком, воно, зараза, луснуло, щелепи там зосталися, чоловік взяв ножа, проспиртував, почав різати....я втікла....
Ну начебто загоїлося, t немає...
на майбутнє - просто так тягнути не можна, гарантовано відірвеш, без варіантів
обов'язково треба прокручувати, тоді вийде нормально

PS. контролюй місяць з моменту, як кліщ вкусив, в тої хвороби до місяця можуть не проявлятися симптоми
   
Re: бореліоз :(

А можно весь участок обработать против клещей какой то химией ?
   
Re: бореліоз :(

на майбутнє - просто так тягнути не можна, гарантовано відірвеш, без варіантів
обов'язково треба прокручувати, тоді вийде нормально

PS. контролюй місяць з моменту, як кліщ вкусив, в тої хвороби до місяця можуть не проявлятися симптоми

Та викручували ж !!!! Чоловік ще так вправно з собак витягає ! З дитини не вийшло  :weep:
   
Re: бореліоз :(

А можно весь участок обработать против клещей какой то химией ?

До жопи: бабезії потрапляють в кровотік.
   
Re: бореліоз :(

Вже багато років клещів не ловив на собі. Як я поручь,  то і собака без них. Штиняю мерзко, мабуть. Не смачний.
   
Re: бореліоз :(

Участок земли. Обработать. А не кожу. Есть же репеленты, ультразвук
   
Re: бореліоз :(

Є підозра, що бутіллітій. Він окіснюючісь, або ловлячі СО2, дає штинючу кіслоту. Рукі в тому- по коліна. Бува, ночую в цоколі, бо то не відмити.
   
Re: бореліоз :(
PAL

Участок земли. Обработать. А не кожу. Есть же репеленты, ультразвук

репеленти та ультразвук до дупи
голодний кліщ чхать хтів на це (як й комарі, до речі)
А нормальна хімія - вона не розрізняє, кліщ чи не кліщ, а працює за принципом: комаха чи не комаха
Ну, якась комаха більш вразлива, якась меньш - але б'є по всіх
   
Re: бореліоз :(

Прочел тему первую страницу в 20.00
И пошел по своим делам.. гляжу на пустыре по пояс трава, рядом лес ( феофания киев) косит бензокосилкой мужик.. я подошел, он закурил - спросил.. А как же клещи не страшно?
А он - та и че? Каждый год кусают ..
Я ему, ну это же пистец.. антибиотики лаборатория а то смерть!
Он мне - кто тебе такую херню сказал?
Ну я пожал плечами и пошел..
Чесно...
   
Re: бореліоз :(

кліща витягнув , але за три тижні появилась червона пляма з епіцентром в місці укусу
навіть не робили аналізів

Как долго клещ находился на теле?
   
Re: бореліоз :(

Краще пропити пару тижнів антибіотики, ніж все життя їх потім ковтати...
І три тижні антибіотики - це нічого страшного,  нормально переноситься...    я минулого літа приймала доксициклін  майже 8 тижнів  від ієрсиніозу і нічого не  трапилося

сколько страшных слов в ветке
борелиоз иерсиниоз

ужасы на ночь глядя
   
Re: бореліоз :(

якщо не було червоної плями то швидше всього кліщ не був переносником
але якщо появилось щось таке то 100% процент зараження
Показати зображення...

Не обязательно, только что-то долго ждать пришлось. Обычно появляется на 2-3 день и не обязательно, что заболеешь.
   
Re: бореліоз :(
Пшениця

нє, курва  - нехай! Хай  вони люблять у  польщі сидіти навіть на  деревах. Йа не  проти.
Але  - яки ти  підхопив його на шию?  Заснув, обійнявши березку?

Одчепись і не мели того, чого не знаєш.

Я і в голові знаходив.
І потім в ліжку аж через тиждень.
І по стінах аж під стелю залазять, якщо додому принесеш.

Як в ліс ідеш - треба завжди білі штани вдягати.
А як прийшов з лісу - повністю роздягатись, одяг в сушарку на 20 хвилин, а самому або перед дзеркалом обдивитися чи аби хтось оглянув



Останнє редагування: 21 червня 2021 04:03:56 від Пшениця
   
Re: бореліоз :(
Bio

Пару лет назад сосед по даче получил злодея в фаберже.
Я удалил, немного крови, чувак увидел и потерял сознание. Бывает даже с крутыми мужиками.
Прошлым летом залез на яблоню (нафига?) и получил мазафакера в шею. Традиционным способом удалить не получилось. Пришла идея. Женская сушилка для волос. Клещ позорно сбежал. И, полагаю, вирус тоже сдох.
Оно конечно больно, но я жив и здоров. Чего всем желаю.
   
Re: бореліоз :(

Бореліоз - ще б куди не йшло: помітив ерітему - відразу антибіотики,  а от коли енцефалітом  заражений кліщ був, то може таки  погано бути ...    якщо багато проводиш часу на природі, то потрібне щеплення від кліщового  енцефаліту обов'язково
Ну не скажіть, коли в кума перекосило обличчя і одна половина була ніби паралізована, ото в нас була паніка, думали інсульт, а то борелі такий ефект дали.
   
Re: бореліоз :(

Прочел тему первую страницу в 20.00
И пошел по своим делам.. гляжу на пустыре по пояс трава, рядом лес ( феофания киев) косит бензокосилкой мужик.. я подошел, он закурил - спросил.. А как же клещи не страшно?
А он - та и че? Каждый год кусают ..
Я ему, ну это же пистец.. антибиотики лаборатория а то смерть!
Он мне - кто тебе такую херню сказал?
Ну я пожал плечами и пошел..
Чесно...
20 червня, Трійця (Зелені свята), мужик мудак косить траву... Та то якийсь "єврей-тисячник", він і не таке розкаже...
   
Re: бореліоз :(

Драсті....Син куми спіймав лайма на Нивка в парку.
1) год назад дочь за руку укусил клещ на автоб.остановке на Протасовом яру - вышла из больницы и ждала автобус. Клеща обнаружила только дома. Тут же поехала к врачу. Тьфу тьфу тьфу, Бог миловал.
2) с месяц назад я гуляла по Андреевскому, поднялась полазить на Замковую гору. Потом пошла на Пейзажку, села причесаться и чтото с шеи смахнула. Смотрю - клещ! Это я его с волос счесала, и он никуда не успел присосаться.


это я для шибко вумных, которые чешут чушь, что не надо в лес лезть, не напшикавшись.
а на улицу можно вообще выходить без него? а в зоопарк, к примеру, с детьми?
   
Re: бореліоз :(

это я для шибко вумных, которые чешут чушь, что не надо в лес лезть, не напшикавшись.
а на улицу можно вообще выходить без него? а в зоопарк, к примеру, с детьми?

можно виходіть, девочка, можна
а вот пріседать в кустіках попісять ніззя.
моя прісела, і поймала клєща на губу...
прішлось виковирівать :)
я тут уже пісал :)
женщіна сама оттуда виковирять не может.....

/
   
Re: бореліоз :(

можно виходіть, девочка, можна
а вот пріседать в кустіках попісять ніззя.
моя прісела, і поймала клєща на губу...
прішлось виковирівать :)
я тут уже пісал :)
женщіна сама оттуда виковирять не может.....

/

мальчик, никто никуда не приседал. писяем стоя.
   
Re: бореліоз :(

Та ми почали його видирати з чоловіком, воно, зараза, луснуло, щелепи там зосталися, чоловік взяв ножа, проспиртував, почав різати....я втікла....
Ну начебто загоїлося, t немає...
в ветаптеке есть специальные пластиковые доставалки клещей - купите и проблем не будете знать. крутить против часовой стрелки

а выдирать не надо было, положить ватку с растительным маслом или спиртом, одеколоном на 5 минут и выкрутить - все просто
   
Re: бореліоз :(

Посмотри видос

   
Re: бореліоз :(

в ветаптеке есть специальные пластиковые доставалки клещей - купите и проблем не будете знать. крутить против часовой стрелки

а выдирать не надо было, положить ватку с растительным маслом или спиртом, одеколоном на 5 минут и выкрутить - все просто

Никогда так не делайте! Клеща Вы вытащите, но перед этим он, задыхаясь, в агонии блеванёт в ваш организм. Бациллы у него находятся довольно глубоко в пищеварительном тракте и в первый момент после того , как он присосался попасть в кровь потерпевшего не успевают.

Останнє редагування: 21 червня 2021 09:55:16 від Закарпатец
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія