Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще навить гірше, ніж я очикував-це вже параліч

Всім відому пісню крокодила Гєни про "Голубой вагон" кацапи переробили на свій смак.

Авжеж, всі діти переробляють відомі пісні на свй смак, іноді дуже жорстоко, але ніколи ще це не виходило в ефір, і, більш того, я ще не бачила, щоб люди так завзято аплодували та посміхалися.

Зауважте, це запис 2019 року, коли у хворій макитрі хуйла вже зрів план щодо України.

Як влучно написано в одному коментарі під цим відео, крокодил Гєна покинув цей чат, після того, як прослухав цей маразм.

https://www.youtube.com/watch?v=7gfMUHRTLJE

Пишіть скаргу.
Пропаганда тероризма.  :-)o
   
Думаю що як зараз так і тоді всі все знають. А головне знають в «яку сторону не треба дивитися»
Тоді об"єктивно був лише "свій" телевізор і свій Геббельс.
А зараз - крім скабєєвих і "свого" телевізора - ще й інтернет і легка комунікація з Україною.
Було б бажання дізнатися альтернативну правду.
   
Re: Ще навить гірше, ніж я очикував-це вже параліч

На старой флешке с паролями нашел старый аккаунт  в КонтаГде, который еще в 2013 делал... а давай, думаю, загляну, что енти уроды там пишуть. Восстановил. Нашел какую-то кацапохвашистскую группу 260 000 монголоидных членов и.... там по Украине полная шиза. Это даже не пояснить-это видеть надо. Там гавно вместо мозгов, логики нет-потоку скабеевского сознания... там феноменальные дебилы.
 ну я, по старой доброй ФУПовской технологии не выдержал и начал их тролить. Сча думаю, наваляться их боты, а я им устрою. Какая-то тупая коза пару раз испуганно бекнула и счезла. Пропали нах все! Почему? Потом доторопал: там у меня и пуцькин хуйло, и война, и рашисты и корабль, что пошел нах, и фото их монголоидного мяса, количество их потерь, свежие кладбища в кацапии, подбитые самолёты, танки и то, что они все скоро помруть , а скрепная рассея распадется и они усе сдохнут.
 Так они просто засцяли отвечать. А вдруг чего не того ляпнуть? Чего нельзя? Просто ПЕРЕСТАЛИ отвечать и как шугануло там всех. Покопался еще и обнаружил, что кацап сцыть вообще что-то такое писать. Ну фразы: укрофашисты, что-то там пискнут и все. просто тупо сцят.

Я пробував вести розмови з ватою на кацапських ресурсах colonel cassad і yurasumy. Надзвичайно
страшно вони зазомбовані ...
На початку я їм розказував, що Гітлеру треба було війну назвати "специальной военной операцией". Мене на наступний день за це забанили.

Пізніше я був обережніший і пояснював їм, що в Україні нема жодних нацистів за винятком деяких маргінальних груп. Але крім хамства і повторення безмежно зомбуючої російської пропаганди я нічого іншого від них не прочитав.
Всі мої аргументи вони просто ігнорували, бо на них відповісти не змогли.

Останнє редагування: 23 квітня 2022 05:42:13 від Slawv
   
Re: Ще навить гірше, ніж я очикував-це вже параліч

Люблять українці шукати в сраці (російській) меду
   
Re: Ще навить гірше, ніж я очикував-це вже параліч

В тому то й біда, що промивання мізків вдало наклалося на звірячу криваву ментальність.
На ФБ бачила вибірку опитування десь у Бурятії - всі тітки-бурятки в один голос : да, жаль, что пріходітся убівать мірних, ну так а што дєлать, єслі другово вихода нєт, і ету проблєму давно нужно било рєшить?
Для цих виродків людське життя нічого не вартує, особливо якщо це чуже життя.


Не, классика жанра-а они до этого бомбили 8 лет Бомбас!
   
А я білорусам, з якими  до початку березня 2022 періодично спілкувалась , написала і запропонувала піти разом на проукраїнську демонстрацію , вони промовчали.
А пару днів назад переслала їм  відео з " Ногу свело " - Поколение Z.   Відповіли :  "Не шли нам такою хрень."
Получили відповідну відповідь.  Думаю, що спілкування закінчилось назавжди.
Ще одна знайома кацапка, яка так ніби засуджувала Хуйла,  на " Ногу свело" геть ніяк не прореагувала   ;)
Тобто  можна навіть не заморочуватись довгими розмовами  - шлеш   від Ногу свело " Поколение Z"  і чекаєш реакції...    :gigi:

Останнє редагування: 23 квітня 2022 07:38:41 від ценительница алей
   
Люблять українці шукати в сраці (російській) меду
вираз - вогонь! :lol:
   
вираз - вогонь! :lol:

А взагалі то да,  пішли вони всі на куй...   нема там чого шукати..  одні там імперіалістичні амбіції   :facepalm:
   
Люблять українці шукати в сраці (російській) меду

Огонь!
Просто поражаюсь сколько людей серьезно воспринимают этого малограмотного мудака  :facepalm1:
   
Та зрозуміло, що це пекельне криваве плем"я дикунів, яке невідомо якою машиною часу було перенесене з 16 століття у сьогодення - без трансформацій свідомості, яких за цей час зазнали всі інші народи
   
Re: Ще навить гірше, ніж я очикував-це вже параліч

Я категорично нікому не рекомендую вступати з ватниками і колорадами у будь-які розмови. Даремна трата часу. Можна з ватниками та колорадами сперечатися, якщо мати дуже багато часу і нема на будь-що корисніше його витратити.

Один мій добрий знайомий, який проживає у Москві, пробував мене переконувати ще в 2007 році, що вони нещасні, бо їх керівництво держави зомбує. Але це є його брехня або це така його тупість. Проблема в тому, що це зомбоване моцквобидло само дуже хоче, щоб його зомбували. Воно навіть само себе зомбує.

Та невелика кількість порядних росіян, які виступають проти путлєра і війни єблівушки проти України, давно слухають і читають опозиційні до путлєра і його банди ресурси і слухають опозиційних політиків, які виступають проти путлєра і війни єблівушки проти України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія