Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

яка співачка на ваш смак має\мала найкрасивіший голос. в світі

Бляха у нас вхід в оперний театр коштує 3 копійки.  Зайдіть вже та послухайте що таке співати.  Українська академічна школа одна з кращих в світі  !
ага. хвали мене моя губко.

тарья турунен крута ,найтвіш одна з улюблених грууп

моя улюблена їх композиція



   
ох уж эти "взрослые")))
Була касета 90 хв ,  грала без зупинки в 87-88 році.  А потім як будь яка мода в той час остопізділа
   
в 88 я пішов в перший клас))
   
в рокмітолі мені ще подобається як співає ця тьотка

 (tu)

італійський гурт

   
Нихера себе не знал!
Кстати похожа на узьбечку

Ну, полукровочка. Бабушка - арийка, дедушка-освободитель из солнечного Узбекистана ей присунул после взятия Берлина.
   
в 88 я пішов в перший клас))

На тебе классиков. Обрати внимание на их рукки. Обойим за 70 уже. А какая форма  (tu)




   
таке уривками давати гріх) хоч і офтоп))
   
Kvitka - najkrashcha



Останнє редагування: 15 травня 2019 01:08:42 від readerson
   




Останнє редагування: 15 травня 2019 01:09:04 від Renegade
   
З останніх - Лаура Перголіссі (LP).
Вокальні дані та контроль за вокалом феноменальні просто
   
кому ця пані подобається (я про голос)?

   
маша кері (tu)

Это она перепела песню Франка Шёбеля 1966 года, прикинь.

   
Это она перепела песню Франка Шёбеля 1966 года, прикинь.
тайй еір сеплай здається її співали. але всерівно годнота.
   
Сандра , хе-хе.


Laura Branigan  :super:


Ofra Haza  :super:


Останнє редагування: 15 травня 2019 02:50:57 від R2D2
   
А з епохи 80-х - Жанна Агузарова. Як не дивно.
Коли була молодою, то як співала - це лютий він.
   
А з епохи 80-х - Жанна Агузарова. Як не дивно.
Коли була молодою, то як співала - це лютий він.
якщо про цей бік залізної завіси, то і у пугачової був хороший голос. десь до кінця 80-х.
   
якщо про цей бік залізної завіси, то і у пугачової був хороший голос. десь до кінця 80-х.

Так, Алла Пугачова добре співала, особливо, коли молода була. Потім сип з"явився і вже стало не комільфо.
   
Сандра , хе-хе.
https://www.youtube.com/watch?v=kSos1FH_8jA
У 1984 році Сандра записує сингл «Japan Ist Weit» — німецьку версію пісні «Big In Japan» гурту «Alphaville». Але сингл не набирає популярності: у Німеччині було продано всього лише 125 копій...
   
виключно по НАЗВІ ТЕМИ-найкращий голос.А тут чомусь про естардних співачок говорять ;o  Найкращі голоси ПО ВИЗНАЧЕННЮ мають оперні-як по діапазону так і по глибині ,"соковитості" та вмінні виступати БЕЗ всяких технічних засобів підсилення,очистки і навіть "покращення" голосу всіх тих співачок у студіях. Хочете переконатися в цьому наочно-подивіться хоча б виступи "паваротті і друзі" чи монсерат кабальє і фреді меркюрі в "барселона". І додам-там естрадні співаки прекрасно розуміють РІЗНИЦЮ між голосом і голоском.
  Хоч без сумніву якщо вибирати між естрадними то можна найти прекрасних (але виключно у свому жанрі,бо вимоги до голосу інші).І навіть серед естрадних в залежності від жанру музики теж вимоги до голосу різняться.
 Тому автора гілки треба попросити УТОЧНИТИ про кого і що мова.
  І щоб вибирати голос в тому жанрі треба ОБОВЯЗКОВО слухати співака чи співачку НА ЖИВО,на сцені ,а не на кліпах.
   
Тіна
Тьорнер
   
яб її видрав... 8-)
ось у цьому "жанрі голосу" естрада без сумніву оперних заткне за пояс. :D
   
на мою думку сандра

  на вашу?

Який жах, що мого кумира Сандрочку лапає Аеліт своїми спітнілими лапами  :X

Будь-яка співачка в жанрі вокал транс має чудовий голос.
   
Аеліт! Чи ньє? :rotate:
   

Мой голос.
   
Одразу видно невігласів по цій темі. По перше, помилково гамузом визначати кращого співака(чи співачку) ВЗАГАЛІ. Любий фахівець вам відповість,що  треба визначати по напрямкам .В естрадному жанрі ,оперному, джазі. В світі давно вже визнані лідери по кожному з жанрів. Зокрема , в естраді - це блондинка  з гурту "АББА",в оперному - Марія Каллас, в джазі Елла Фітцжеральд. Стосовно Сандри. Так дуже талановита завдяки успадкованому голосу. Але!Так само ,як Робертіно Лоретті, Пресняков - молодший, Суханкіна (з "Міражу")- вона чарувала симпатиків лише в певний час свого життя, потім голос змінився.Після 25 років Сандра вже співала на концертах під фонограму, а потім взагалі припинила зявлятись на людях з гастролями(за виключенням комерційних виходів на шоу типу "Дискотека 80 х, де лише рот відкривала та ходила по сцені туди - сюди)...
   
нате вам ще тьоток з 70-х-80-х  :gigi:

також не зовсім панятно -тіпа па іностранному
   
там Ротару на румунській мові співає
   
дженіфер раш,агнета ,сюзен санто
   
Тамара Миансарова

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія