Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

В моєму селі після 1917 року усі євреї (а це було половина мешканців йопт), замутили собі документи, що вони були українці  чи не з давніх давен.  Бо це був один з інструментів виживання.
Тоді як у Вінниці до 1930 року, половина вивісок міста були єврейською мовою.
Трохи цікаво, бо не розумію, чим й нафуя пишатися фотокартками пращурів. B-)
Це історія України на прикладі однієї родини.
   
Це знову мій прадідо "барін" на службі його величності цісаря Франца Йосифа.

   
гроші на бочку :laugh:
Та запросто, ты главное с цыфрами не ошибись.
Бо я спрошу, тебе отвечать придётся.
   
Це історія України на прикладі однієї родини.
Ніфуя.
ТС  створив гілку з твердженням, що мовляв так жили українці у Львові, що апріорі наштовхує на думку, що так жила більшість українців.
Але ми ж розуміємо, й респект ТС шо  він сам визнав, шо таких українців, як його пращури, було небагато,  що не є відображенням тенденцій українства тих часів.


   
Ніфуя.
ТС  створив гілку з твердженням, що мовляв так жили українці у Львові, що апріорі наштовхує на думку, що так жила більшість українців.
Але ми ж розуміємо, й респект ТС шо  він сам визнав, шо таких українців, як його пращури, було небагато,  що не є відображенням тенденцій українства тих часів.
Я ж кажу, сварки доходили навіть в середині родини.
Мій дідо, щирий українець, коли сварився з моєю бабцьою, в якої було трохи польської крові, обзивав її "ти мазурка францувата".
   
Та запросто, ты главное с цыфрами не ошибись.
Бо я спрошу, тебе отвечать придётся.
ти єдине що можеш то мене в салюпа поцілювати  :laugh:
одним словом так ,вплачуєш 2000 долярів американських на фонд крила фенікса, викладаєш сюди підтвердження платежу і чекаєш в черзі на плитку
нема грошей ,то никаєшся і не відсвічуєш :laugh:
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Ніфуя.
ТС  створив гілку з твердженням, що мовляв так жили українці у Львові, що апріорі наштовхує на думку, що так жила більшість українців.
Але ми ж розуміємо, й респект ТС шо  він сам визнав, шо таких українців, як його пращури, було небагато,  що не є відображенням тенденцій українства тих часів.
Так жили українці. Про більшість то вже твоя особиста уява. Я дуже погано розуміюсь на історії , тому ось таке викладення для мене безцінне. 
   
Це історія України на прикладі однієї родини.
Вот когда Галичина была Украиной, мне интересно?..
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

якби суто по фото визначати, то я би швидше сказав що дід пОляк а бабця українка
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Неймовірно цікава і атмосферна гілка. Дякую.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

ти єдине що можеш то мене в салюпа поцілювати  :laugh:
одним словом так ,вплачуєш 2000 долярів американських на фонд крила фенікса, викладаєш сюди підтвердження платежу і чекаєш в черзі на плитку
нема грошей ,то никаєшся і не відсвічуєш :laugh:


крилья хвєнікса то Бірюкову на пропітаніє  :laugh:
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Вот когда Галичина была Украиной, мне интересно?..
Галичина наразі Україна. Тому ми всі повинні мати розуміння наскільки різний маємо історичний досвід в залежності від місця проживання.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Чувак, крутезна гілка! Дякую! Надихає навести порядок із своїми фотками та історією. Також  маю мішане походження, діди-прадіди також зазнали бід і репресій від москалів ще царських і від червоної чуми.

Респект!
+10000
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Вот когда Галичина была Украиной, мне интересно?..


а коли Україна була Україною, грамотєй?   :weep:
   
Мій дідо, щирий українець, коли сварився з моєю бабцьою, в якої було трохи польської крові, обзивав її "ти мазурка францувата".

Бугога. Гламурний дідо, йопт. (tu)
От в мене, наприклад, в родині поляки, українці, євреї, татари. Причому є фотки на кшталт того, де татарва в своїх мусульманських приблудах.
Воно спочатку  прикольно копатися в родоводі, але дуже глибоко залазити не раджу, бо величезна ймовірність натрапити на фуйню, яка на ті часи вважалася норм, а зараз то повний треш, знання про який доведеться тримати при собі.
   
ну так , бандера родом зпід рівного
так само як лемик, шухевич чи лебідь
ядро оун то були завжди бойки а не волиняки

Відколи Старий Угринів є під Рівним?
   
ти єдине що можеш то мене в салюпа поцілювати  :laugh:
одним словом так ,вплачуєш 2000 долярів американських на фонд крила фенікса, викладаєш сюди підтвердження платежу і чекаєш в черзі на плитку
нема грошей ,то никаєшся і не відсвічуєш :laugh:
Котик, не суетись под клиентом, не надо.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

у мене і  перша і друга жінки з польським корінням. мабуть тому, що мені блондинки завжди подобалось
у нинішньої дружини цікава історія: дід і баба обоє з Волині. він поляк, а бабця українка
коли різанина почалась він зробив собі фальшиві документи, записався українцем і вони удвох виїхали на полтавщину, де їх ніхто не знав
   
Ніфуя.
ТС  створив гілку з твердженням, що мовляв так жили українці у Львові, що апріорі наштовхує на думку, що так жила більшість українців.
Але ми ж розуміємо, й респект ТС шо  він сам визнав, шо таких українців, як його пращури, було небагато,  що не є відображенням тенденцій українства тих часів.
Так більшість взагалі тоді жили гірше, не тільки українці
   
Галичина наразі Україна.
Та нифига.
Це Східні креси Жєчі Посполитої.
Гонта, ХОрвати и прочая колбасная шваль.
Нихто из них не воевал за нашу Родину.
   
Бугога. Гламурний дідо, йопт. (tu)
От в мене, наприклад, в родині поляки, українці, євреї, татари. Причому є фотки на кшталт того, де татарва в своїх мусульманських приблудах.
Воно спочатку  прикольно копатися в родоводі, але дуже глибоко залазити не раджу, бо величезна ймовірність натрапити на фуйню, яка на ті часи вважалася норм, а зараз то повний треш, знання про який доведеться тримати при собі.

Не згоден. Нема причин цуратись своєї родини, незалежно від родовода.
А тримати чи ні щось при собі, це особисте рішення. Деякі закликають навіть каятись привселюдно.

Таких родин як у білого хорвата більшість на Львівщині і загалом на Галичині. Моя родина майже один в один, пройшли усі кола пекла більшовицького. Тоді і мова була (почитайте Франка нередагованого) типовим "суржиком", але з полонізмами, як тепер з русизмами на сході України.
   
а коли Україна була Україною, грамотєй?   :weep:
Та всегда, Юльёк кацапский.
   
Котик, не суетись под клиентом, не надо.
ясно,ніщєброд :(
шо я і знав
хрущоба і запор
   
Та нифига.
Це Східні креси Жєчі Посполитої.
Гонта, ХОрвати и прочая колбасная шваль.
Нихто из них не воевал за нашу Родину.

А то нічого, що його батьки воювали за "твою родину"?
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Не згоден. Нема причин цуратись своєї родини, незалежно від родовода.
А тримати чи ні щось при собі, це особисте рішення. Деякі закликають навіть каятись привселюдно.

Таких родин як у білого хорвата більшість на Львівщині і загалом на Галичині. Моя родина майже один в один, пройшли усі кола пекла більшовицького. Тоді і мова була (почитайте Франка нередагованого) типовим "суржиком", але з полонізмами, як тепер з русизмами на сході України.


згідно перепису тільки 15% у Львові жили а у тебе вже виявляється таких більшість була
   
згідно перепису тільки 15% у Львові жили а у тебе вже виявляється таких більшість була

Львів тоді був іншим ніж провінція. Прочитай уважніше мій пост.
   
Та нифига.
Це Східні креси Жєчі Посполитої.
Гонта, ХОрвати и прочая колбасная шваль.
Нихто из них не воевал за нашу Родину.

кацап детектед
Верный признак кацапа - это "галичина - не украина".
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Та всегда, Юльёк кацапский.


то чим Україна у складі РІ відрізнялась від України у складі Польщі?

хоча можеш не відповідати, колекціонувати твою маячню якось сьогодні нема натхнення  :laugh:
   
Нема причин цуратись своєї родини, незалежно від родовода.
Хіба хтось про це тут казав?
згідно перепису тільки 15% у Львові жили а у тебе вже виявляється таких більшість була
Так отож. Тотально записуватися українцями мешканці  почали вже після перемоги совдепії, так само як після війни 41-45 почали записуватися кацапами задля кар'єри у владі чи навіть у війську.

то чим Україна у складі РІ відрізнялась від України у складі Польщі?
Відрізнялась.
Наприклад, та сама Вінниця за часів Польщі була собі доволі європейським містом, магдебурське право, католицизм, вся  інша фуйня.
А після поділу Польщі, як  прийшли кацапи з РІ, то в принципі  навіть жодної вагомої історичної будівлі не побудували. Лише  мутили дерибан  та репресії.
Гірка іронія в тому, що українці з околиць  й тоді палко підтримали "православних братів" кацапів. Крім українців ще й євреї метушилися туди-сюди, то вони за кацапів, то вони за поляків, то за совєтів, то  фуйзна за шо, ну й дометушилися, поки половину не вирізали.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 21:30:34 від птах Сорока
   
хрущоба і запор
Та не, котик, шестёрочка дюралевая.
Служебная.
У тебя есть такая?
   
А то нічого, що його батьки воювали за "твою родину"?
Хто именно?
Двуединую монархию просрали, Жечь Посполитую просрали, Украину просрали.
   
Така гарна, порядна рідня, а Хорват виявився прихильники певної політсили. Ганьбисько для всього роду.
   
Хто именно?
Двуединую монархию просрали, Жечь Посполитую просрали, Украину просрали.

Яка з названих твоя? Тільки не кажи "Україна", засміють :)
   
Верный признак кацапа - это "галичина - не украина".
Єто хвакт.
Хвранцузкіє нацисти защіщалі Бєрлін до послєднєго.
Галичан там нє було.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові



Відрізнялась.
Наприклад та сама Вінниця за часів Польщі була собі доволі європейським містом, магдебурське право, католицизм, вся  інша фуйня.
А після поділу Польщі, як  прийшли кацапи з РІ, то в принципі  навіть жодної вагомої історичної будівлі не побудували. Лише  мутили дерибан  та репресії.
Гірка іронія в тому, що українці й тоді палко підтримали "православних братів" кацапів. Крім українців ще й євреї метушилися туди-сюди, то вони за кацапів, то вони за поляків, то за совєтів, то  фуйзна за шо, ну й дометушилися, поки половину не вирізали.


ну так то ж польсько-єврейське місто було, а стало українське
я маю на увазі не побут, ясно що вплив австро-угорської імперії на побут був істотно іншим ніж вплив росіян
я маю на увазі стан суверенітету, бо там же мова ішла про те, що була Україна окремо і Галичина окремо

то суверенітет у тієї України був приблизно такий же як і у Галичини, тобто стан колонії по факту
   
Ну от впринципі і все.
Потім вже настало спокійне життя у Львові.

Якщо хочете, можу ще пошукати пару старих фото і виложити.

Я от так собі порівнюю їхнє життя і наше тепер. І навіть не знаю, хто важче мав, вони тоді чи ми зараз.
Бути висланими в Хабарівськ, там втратити маленьку дитину, ті переїзди туда-сюда, війна, навіть не знаю чи я би витримав таку долю.
   
суверенітет у тієї України був приблизно такий же як і у Галичини, тобто стан колонії по факту
Я навіть гірше скажу.
По факту, суверенітет  України, це як суверенітет  індіанців  у США.
Поки місцеві якось-такось мутили спротив, то зовнішні загарбники  мутили з місцевими фейкові угоди й навіть обіцяли автономію й неїпаццо права. Але коли місцеві втратили силу  або (та) асимілювалися, то усі обіцянки стали цяцянки.  Навіть у  новітній історії суверенітет  України був отриманий не в результаті войовничої кровопролитної війни, а тому що совдепія збанкротувала нафуй й Москві нічого не лишалося,  як здихатися колоній, як колись зробила Британія у Африці.

Бути висланими в Хабарівськ, там втратити маленьку дитину, ті переїзди туда-сюда, війна, навіть не знаю чи я би витримав таку долю.
Витримав би. Людина до всього звикає, доведено прикладами наших дідів.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 21:40:34 від птах Сорока
   
то чим Україна у складі РІ відрізнялась від України у складі Польщі?
Так не было Украины  в РИ.

Ты не знал, юлёк?
   
Яка з названих твоя? Тільки не кажи "Україна", засміють :)
Ты шо сказать хотел?
Умеешь словами?
   
Така гарна, порядна рідня, а Хорват виявився прихильники певної політсили. Ганьбисько для всього роду.

Еще один засранец с недержанием не добежал до сортира.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія