Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко.

ЦЭ :peremoga:

У моего отца в 1987 в проклятом Совке году пенсия была 132 рубля. По официальному курсу за 0.67 руппьля за доллар.
Т.е. пенсия моего отца состваляла 132 / 0,67 = 197 долларов! +3 доллара за 27 лет невпынных рехформ  :weep:

Вітаю, Silentio !

Де б ще зустрілися  (P)
   
оооо...
Тепер переглянь максимальні пенсії в 80-х роках.

Папе хоть за 90, но у него еще маразма нет, слава Богу... Что-что, а размер собственной пенсии он помнит даже по годам.
У мамы была пенсия 120. Жаль она не смогла ей "насладится" во полную силу.
   
В банке и в посольствах принимали с удовольствием.
Выдавали деньги чеками для покупок магазинах "Березка". B-)
Тільки при наявності законних підстав для їх наявності на руках.
   
Для большинства насления покупка доллара была неактуальной вообще. 90% их в глаза не видели. И ничего. Как-то обоходлись
:)
Ну да. Как обходились и без холодильников, пылесосов, микроволновок, кондиционеров, автомобилей, колбас, мяса,сыра, мыла, сахаоа,табака, крема для бритья, лезвий для бритв, зубной пасты  и многого многого другого.
   
Вітаю, Silentio !

Де б ще зустрілися  (P)

Навзаєм!

Але я тут тіки на хвильку. За півгодини простого пергляду! текстів на форумі = мінус 50%
карми! Це не для мене :) Якісь скажені майжде всі... Певно від захмарних пенсій і зарплат...
   
Тільки при наявності законних підстав для їх наявності на руках.
Ну да. А иначе -тюрма.  :buba:
   
Папе хоть за 90, но у него еще маразма нет, слава Богу... Что-что, а размер собственной пенсии он помнит даже по годам.
У мамы была пенсия 120. Жаль она не смогла ей "насладится" во полную силу.
120 - це максимальна цивільна пенсія, 12 руб за групу ВОВ.
   
Навзаєм!

Але я тут тіки на хвильку. За півгодини простого пергляду! текстів на форумі = мінус 50%
карми!
Це не для мене :) Якісь скажені майжде всі... Певно від захмарних пенсій і зарплат...


Є така справа.  (P)
Добром все це не закінчиться.Це фізично тут відчувається. Єдиний шанс мирного виходу  могла бути  неучасть гетьмана у виборах під гарантії його безпеки від ведучих претендентів.
А так ніяких гарантій ні у нього , ні у країни як результат. Україна як завжди вибирає яскравий та барвистий шлях пздця.
   
Ну да. Как обходились и без холодильников, пылесосов, микроволновок, кондиционеров, автомобилей, колбас, мяса,сыра, мыла, сахаоа,табака, крема для бритья, лезвий для бритв, зубной пасты  и многого многого другого.

Ага... и деревянные игрушки... У меня даже не было смартфона и интернета и ничего как-то выжил, а мороженное - страшно подумать из НАТУРАЛЬНОГО молока и сливок вообще из литровых банок ел и как-то выжил  :laugh:
   
Є така справа.  (P)
Добром все це не закінчиться.Це фізично тут відчувається. Єдиний шанс мирного виходу  могла бути  неучасть гетьмана у виборах під гарантії його безпеки від ведучих претендентів.
А так ніяких гарантій ні у нього , ні у країни як результат. Україна як завжди вибирає яскравий та барвистий шлях пздця.

НЕ хочу казати ні слова про вибори... Це не моя справа... Я навіть серйозно не слідкую хто там і шо... Про Педрилью і три тушки на сцені Майдану я  все ще в 2013-14 роках тут сказав. Не прислухались... Єдине, що хочу сказати, що якщо на перший свій строк він вас тільки пограбував до трусів, то на другий, коли з вас взяти вже буде нічого - він почне вас знищувати... бо ви вже будете не потрібні. От і все. А далі робіть як знаєте.
   
Re: Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко.

А какая зарплата была у папы-инженера в 1987 ? 250-300 р ? Тоесть , если продолжить считать по вашей логике - в долларах по курсу 0,67 , 375 -450 дол или  10- 12 тыс на наши гривны . Маловато будет ....
   
Якщо брати, що 100 грн-це один радянський рубль, то сьогоднішня пенсія для більшості пенсіонерів-15 руб.
   
Если бы ТС ещё озвучил размер дыры в ПФ. Уж про источники наполнения я вообще молчу.

Діра через демографічну кризу. За цей час пенсів стало більше, а тих, хто працює- менше.
Так що у Вас - маніпуляція
   
Якщо брати, що 100 грн-це один радянський рубль, то сьогоднішня пенсія для більшості пенсіонерів-15 руб.
А на хера його так брати? Максимум- 40 грн за радянський карбованець

П.С. Може, Вам краще було взяти вже 1000 грн за радянський карбованець, для більшого пропагандистського ефекту?
Ідіот
   
А по реальному тоді вже 10 було, чи ще 5?

ну 25 було в 90 році..
здається так
   
НЕ хочу казати ні слова про вибори... Це не моя справа... Я навіть серйозно не слідкую хто там і шо... Про Педрилью і три тушки на сцені Майдану я  все ще в 2013-14 роках тут сказав. Не прислухались... Єдине, що хочу сказати, що якщо на перший свій строк він вас тільки пограбував до трусів, то на другий, коли з вас взяти вже буде нічого - він почне вас знищувати... бо ви вже будете не потрібні. От і все. А далі робіть як знаєте.

тобі з Німеччині видніше... Іди краще ------------------------------------------------------------------------------>xyz
   
Ну да. А иначе -тюрма.  :buba:

ну законних підстав було не так вже й мало
але така штука, що я пам"ятаю людей, які тим не переймалися
   
На пенсії іде 10% ВВП (350 млрд грн з 3500)

При янику йшло до 16%

Це одна з причин тотального економічного п..ца 12-13 років і глибокого провалу , накладеного на війну в 14-15
Коли Яник
- тримав курс
- купляв докуя дорогого газу
- платив великі (16% ВВП) пенсії
- тринткав для цього ЗВР
- набирався кредитів потповній ( приблизно 800 млн долл в місяць)


   
120 - це максимальна цивільна пенсія, 12 руб за групу ВОВ.
в мене Батько працював інженером,  в 87 зп в  нього була 130руб .
   
Пенсіонери масово відмовляються від тої доплати.
Вже відмовились 5 мільйонів чоловік.
Нє-а
пенсіонери масово пишуть заяви про незгоду на зниження тарифів на газ та опалення
попереджають : у разі якщо новий президент виконає свою обіцянку і знизить накручені педрогройсмандами тарифи, вони все одно платитимуть по-старому, як завєщяли педро  гройсманд
   
Нє-а
пенсіонери масово пишуть заяви про незгоду на зниження тарифів на газ та опалення
попереджають : у разі якщо новий президент виконає свою обіцянку і знизить накручені педрогройсмандами тарифи, вони все одно платитимуть по-старому, як завєщяли педро  гройсманд
ти знову пистиш,  як у всіх своїх постах ? Почем опіум для народа , тьотя ? Скільки тобі платять ?
   
ти знову пистиш,  як у всіх своїх постах ? Почем опіум для народа , тьотя ? Скільки тобі платять ?
ну й дурний ти, Вдадімір  :facepalm:
   
Re: Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко.
PAL

1200 зараз якщо хтось і отримує , то це ті люди, яким пенсію зовсім платити не треба , бо вони на працювали .
а оце ось наглий п***а
в мена мама десь півтори тисячі отримує, стаж понад 30 років (з них з десяток на коксохімі), але стаж зароблений за совка
   
Гілку не читав, то що, порошки встановили звідки береться така висока пенсія (бо явно не через економічне зростання у срані 2.9%)?
   
Re: Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко.
PAL

А на хера його так брати? Максимум- 40 грн за радянський карбованець

П.С. Може, Вам краще було взяти вже 1000 грн за радянський карбованець, для більшого пропагандистського ефекту?
Ідіот

так виходить калькуляція ж така по базовим продуктам
Хліб - 16-26 коп за кіло, зараз теж саме, але в гривнях
Молоко - 30 коп за літр, зараз 22-30 грн за літр (за літр, а не за 850 грам!!!!)
Сир твердий - 2.50 - 3 рублі, зараз сир (а не сирний продукт) у магазинах 220-280 грн починається
От ковбаса варена - та дешевша зараз, була 2.10-2.80, стала десь 150 (я про ковбасу з нормальної м'ясної сировини)

Ну, може не 1:100, а 1:90 до радянського рубля
   
а оце ось наглий п***а
в мена мама десь півтори тисячі отримує, стаж понад 30 років (з них з десяток на коксохімі), але стаж зароблений за совка
Ти дискутуєш з ботом, який був настільки бухим, що навіть пальцями по клавішам не попадав коли "реєструвався".
Радіоточка "Ольгіно" звичайна, може не він той "нік" реєстрував.
   
Re: Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко.
PAL

Гілку не читав, то що, порошки встановили звідки береться така висока пенсія (бо явно не через економічне зростання у срані 2.9%)?

з чиновної посади тещі :laugh:
   
Re: Сама висока пенсія за всю історію при Порошенко. Нове

Світовий банк закликає Україну не відкладати реформи, оскільки за нинішніх темпів економічного зростання країна зможе вийти на європейський рівень доходів за 50-100 років.

"При наявних темпах економічного зростання, які ледь перевищують 3% в рік, для виходу на поточний рівень доходів Німеччині Україні знадобиться майже сто років", - йдеться в дослідженні. Згідно інфографіці Світового банку, наведеною у дослідженні, для досягнення поточного рівня доходів Польщі нашій країні може знадобитися менше часу – близько 50 років.

 За інформацією Світового банку, ці показники розраховані, виходячи з кількості років, необхідних для подолання розриву між показниками ВВП на душу населення в Україні та в цих країнах. "Структурні реформи здатні зміцнити фундаментальні фактори для прискореного зростання. При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними", - йдеться в дослідженні. У переліку необхідних проблем, рішення яких буде сприяти прискоренню економічного зростання, Світовий банк виділив підвищення продуктивності економіки, розширення можливостей зовнішньої торгівлі і зміцнення економічних інститутів.

https://economics.УНІАН/finance/10436676-ukrajini-potribno-shchonaymenshe-50-rokiv-shchob-nazdognati-yevropeyski-ekonomiki-svitoviy-bank.html

Останнє редагування: 13 березня 2019 16:20:38 від villar
   
шо пенсія, он де масштаби!

Анатолій Гриценко
11 хв. ·

Спостережна рада НАК Нафтогаз України пропонує укласти з Коболєвим контракт з річним утриманням (тільки його) на 2019 рік - 342 млн грн. Тобто більше 1.0 млн грн за один робочий день?! За рахунок видертих з людей тіпа справедливих тіпа ринкових тарифів? А не подавляться Коболєв разом зі своєю дуже спостережною радою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія