Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження всім! :dopovid:

Re: Попередження всім! :dopovid:

а я подумала, що Амід сам модером став тут.
Он наверное как админ.
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

заперечення теорії креаціонізму ФУПу ?? What the fuck does that mean ?? :laugh: Зара знов забанять  :laugh:

ФУП для мене почався як щось серйозне і змістове за часів помаранчевої революції, але з тих пір пертворився на жарт, разом з українською політикою. Заходжу сюди посміятися і заставити посміятися зі мною багатьох серйозних дописувачів. Не завжди вдається, правда, хрін вас розсмішиш ;)
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

У, глянув на бан лист. Скоро тут нікого не залишиться. З одної крайності в іншу?
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

У, глянув на бан лист. Скоро тут нікого не залишиться. З одної крайності в іншу?
Штирлиц спал, спал с открытыми глазами — эту привычку он выработал за долгие годы работы в разведке.
Он спал, но знал, что ровно через три часа двенадцать минут и тридцать восемь секунд он проснется, чтобы
продолжить оскорблять нецензурными картинками своих оппонентов... :laugh:
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

Щодо об'єднання гілок, не можу відповісти в прикріпленій, напишу тут. Це дуже погана ідея. Тепер хрін що в тих об'єднаних гілках знайдеш, навіть якби пошук працював. Чесно не розумію навіщо це робити.
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

Щодо об'єднання гілок, не можу відповісти в прикріпленій, напишу тут. Це дуже погана ідея. Тепер хрін що в тих об'єднаних гілках знайдеш, навіть якби пошук працював. Чесно не розумію навіщо це робити.
Як завжди, ліс рублять щіпа летить.
Під час оптимізаціі об*єму та кількості ніколи не зважають на художню цінність,
бо ті хто оптимізують ніц не розуміються на більшості тем.
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

Щодо об'єднання гілок, не можу відповісти в прикріпленій, напишу тут. Це дуже погана ідея. Тепер хрін що в тих об'єднаних гілках знайдеш, навіть якби пошук працював. Чесно не розумію навіщо це робити.

Тоже не понимаю зачем где-то что-то искать - напиши заново.
   
Re: Попередження всім! :dopovid:

Чесно не розумію навіщо це робити.
А нєфіг відкривать по 10 однакових тем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія