Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

Не в коня корм.Без психиатра ход мыслей шоколадной элиты простому человеку не понять
   
Хіба не обидві сторони це роблять? Я бачу що обидві. Може тобі стучать в основному з Зе табору? Тоді в тебе викривлення в цьому питанні.

Ти бачиш тільки одно сторону.

Як Мішуган Дімець Дідусь Люстрація Светла Асмадей Олді Сметана тут топили проти Аби не Порошенко, так і зараз все хароше Зеленський І все погане Порошенко.

Ще є просто вата яка підливає бензин, авіатор, нумерний.

За порошенка?

Марта, Мігістр, Бяка ...

Якщо на те пішло повністю не адекватні в основнвму з Зеленого табору.

Ти не правий, зелений табір на фупі почав нещодавно активно втрачати своїх бійців (delit, dfmb з тих, що активні), якщо їх раніше на фоні 73% порохолюбів було 15% то зараз менше 10% і їх майже не чути, але мене не це бентежить.
Мені взагалі ця метушня Зе vs По, і ходіння по колу з граблями не цікаве.
Не подобається оцей глобальний істеричний фон форуму, де людей з критичним мисленням, котрим цікаво занурюватися в деталі меншає.
Більшість носить у клювику маніпулятивну зраду від ломів і на базі її обмінюється репліками в стилі "сам дурак".
   
порохоботи-зрадолюби-зрадолюби
а що це знов за автозаміни? 8-:  і це при тoму, що багато сьогодняшніх зрадолюбів  на фупі були такими ж за минулої влади, і навіть голосували за 3е.
   
Знову брехливе ствердження і маніпуляція.

Навіщо, Амід?

Нехай кожен покладе руку на сердце і скаже, що це не так.
   
Щодо прихильників Зеленського у мене немає ніяких ілюзій. Кацапські танки зайдуть в Київ, їм буде пофіг.
Але ж ви, прихильники Порошенко, у нас найкращі сини й доньки України (по ваших словах) тільки й чекаєте, що ті танки зайдуть і покарають Зе разом з його прихильниками.
Ви ж засинаєте з цією мрією, ненавістю і жагою помсти просякнутий весь форум.
Хтось мені може заперечити, що це не так?

Amid, зеленський тільки у цьому році відправив на асфальт 350 млрд гривень бюджету і тільки 40 млрд гривень на армію.
Amid, хто вас буде захищати від кацапів ?
Асфальтові дороги ?
Чи армія, яку регулярно недофінансовують.
Хто вас буде лікувати від поранень, якщо, не дай Боже, кацапи полізуть ?
Асфальтові дороги ?
Чи медицина, яку зеленський угробив взагалі !
Ну, подумайте, хоч трохи.
   
Не в коня корм.Без психиатра ход мыслей шоколадной элиты простому человеку не понять
Откуда мысли . Принес лозунг с Кривого, не зашло, наехал на личность юзера, не прокатило, начал по кругу с нового лозунга.
   
Ти не правий, зелений табір на фупі почав нещодавно активно втрачати своїх бійців (delit, dfmb з тих, що активні), якщо їх раніше на фоні 73% порохолюбів було 15% то зараз менше 10% і їх майже не чути, але мене не це бентежить.
Мені взагалі ця метушня Зе vs По, і ходіння по колу з граблями не цікаве.
Не подобається оцей глобальний істеричний фон форуму, де людей з критичним мисленням, котрим цікаво занурюватися в деталі меншає.
Більшість носить у клювику маніпулятивну зраду від ломів і на базі її обмінюється репліками в стилі "сам дурак".

Саме тому Ви теж вирішили теж принести маніпулятивну зраду в клювікє і відкрили цю гілку з дуже манюпулятивним опитуванням?
   
Критикуйте владу, але без істерики, нагнітань і маніпуляцій, будьте чесними хоча б з собою.

Кожен день зашквари.
Вже майже три роки кожен божий день - зашквари, просьори, брехня, маніпуляції з боку влади.
КОЖЕН ДОВБАНИЙ ДЕНЬ.

А то і по кілька разів на день.

Але то всьо порoхобoти винуваті.

Ой, соррі, зрадолюби  :lol:
   
Нехай кожен покладе руку на сердце і скаже, що це не так.
ну припустимо мені зараз спокійніше, коли англосакси ніби як беруть нашу ситуацію в свої руки без огляду на кремлівських кротів в верхніх ешелонах державної влади.
а що прихильники петра хотять кацапських танків, то це сцуко непересічні "ігри разума" зеботів :facepalm:
   
странно почему админы не подымали подобные ветки в 2018 и даже напротив
   
Кожен день зашквари.
Вже майже три роки кожен божий день - зашквари, просьори, брехня, маніпуляції з боку влади.
КОЖЕН ДОВБАНИЙ ДЕНЬ.

А то і по кілька разів на день.

Але то всьо порoхобoти винуваті.

Ой, соррі, зрадолюби  :lol:
ага, це ппц. зелені зашквари навіть і не пригадаєш чверті зразу, бо вони щодня , а іноді і не один за день. в петра там десяток за всю каденцію було, і з цього приводу йому справжні майдани намагалися завировувати зі всіх сторін.
   
Кстаті да. Хочеться тему про нереалізовані брехні порошків.
А про нереалізовану брехню прихильники певної політсили не хочеться? Ну там Порошенко ніколи не повернеться...
   
Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.
ТС  :fool: з таким опитуванням, чи підмосковник?
   
Amid, зеленський тільки у цьому році відправив на асфальт 350 млрд гривень бюджету і тільки 40 млрд гривень на армію.
Amid, хто вас буде захищати від кацапів ?
Асфальтові дороги ?
Чи армія, яку регулярно недофінансовують.
Хто вас буде лікувати від поранень, якщо, не дай Боже, кацапи полізуть ?
Асфальтові дороги ?
Чи медицина, яку зеленський угробив взагалі !
Ну, подумайте, хоч трохи.
Дорогі нам не потрібні. Печалька.
А якшо хуйло не нападе?
   
странно почему админы не подымали подобные ветки в 2018 и даже напротив
======================================
Та никогда не доходило до такого беспредела!!! Амид-уходи.
   
Нехай кожен покладе руку на сердце і скаже, що це не так.

Що - не так?

Те, що порохоботи не зрадіють появі руських танків в Києві?

То я покладаю руку на серце і кажу, що це - Ваші манюпуляції і брехня.

Те, що у порохоботів буде депресія, якщо Зеленського не розстріляють з гармат, якщо руські танки увійдуть в Київ?

Так, це теж Ваша свідома брехня, Амід.

Бо  розстріл Президента, який би він не був, але ж він наш законний Президент, буде означати кінець незалежності України.

То ж навіщо Ви брешете Амід, і видаєте свої приватні марення за загальновідомі факти?
   
Нехай кожен покладе руку на сердце і скаже, що це не так.
Підтвердження вашої брехні буде чи ні?
   
прихильники певної політсили голосувалка.
Я просто в шоці від поставленого питання.  :facepalm:
   
А про нереалізовану брехню прихильники певної політсили не хочеться? Ну там Порошенко ніколи не повернеться...
  ;o а як же його свічні заводики?
   
на моє питання тс засцяв відповісти?
ТС взагалі не відповідає на незручні питаня.
   
Сектантів не ні в чому не переконати.
Будь то сметани/костяші чи магістри/марти.
Країна їм не потрібна...
   
Amid, зеленський тільки у цьому році відправив на асфальт 350 млрд гривень бюджету і тільки 40 млрд гривень на армію.
Amid, хто вас буде захищати від кацапів ?
Асфальтові дороги ?
Чи армія, яку регулярно недофінансовують.
Хто вас буде лікувати від поранень, якщо, не дай Боже, кацапи полізуть ?
Асфальтові дороги ?
Чи медицина, яку зеленський угробив взагалі !
Ну, подумайте, хоч трохи.

Я ці мантри вже чув 100500. Розумію, що Зе вибрав популістичну політику, яка до добра не доведе, але більшість населення вибере як раз асфальтові дороги, бо дороги ось тут, а якась армія хз де. А от з приводу армії яку недофінансують, тут важливо на скільки недофінансують, якщо на дороги потрібно умовно 700 млрд, і виділили 350, а на армію потрібно 50, а виділили 40, то дороги недофінансували на 50%, а армію на 20%. Я умовно навожу цифри. Треба у цьому детально розбиратися. А закинути кілька цифр без детального аналізу і перекрутити так, як вказує політична доцільність це і є чиста маніпуляція.
   
Нехай кожен покладе руку на сердце і скаже, що це не так.

и все таки
почему при петре не нахильнулась неня
когда его каждый день и кому не лень поливали
а вот при бубочке низзя критиковать - вах вах, бо завалится все

что изменилось ?))
   
Сектантів не ні в чому не переконати.
Будь то сметани/костяші чи магістри/марти.
Країна їм не потрібна...


почему ты молчал в 2018 когда странутрвали зубожыли?
   
  ;o а як же його свічні заводики?
То була брехня у прихильники певної політсили, чи нє? Не зрозуміла ваша відповідь.
   
======================================
Та никогда не доходило до такого беспредела!!! Амид-уходи.
Слава на царство! Ото ви строєм би ходили. Нога в ногу, слід в слід. ))
   
Кожен день зашквари.
Вже майже три роки кожен божий день - зашквари, просьори, брехня, маніпуляції з боку влади.
КОЖЕН ДОВБАНИЙ ДЕНЬ.

А то і по кілька разів на день.

Але то всьо порoхобoти винуваті.

Ой, соррі, зрадолюби  :lol:

Ті зашквари Мартуська, існують виключно у ваших набитих пропагандою бошках ))
П.с. навіть не уявляю чим можна перебити фейк про колір сукні Зеленської  :lol:  :lol:
   
Слава на царство! Ото ви строєм би ходили. Нога в ногу, слід в слід. ))

Недарма він тут актіанічає  :lol:
   
Вова сказав, щоуже 8 років війна, ми привклик і нам похєр. прихильники певної політсили, чого ви стогнете ?
   
а що це знов за автозаміни? 8-:  і це при тoму, що багато сьогодняшніх зрадолюбів  на фупі були такими ж за минулої влади, і навіть голосували за 3е.

Це просто хрестоматійне "а нас за чьто?"  :weep:
   
и все таки
почему при петре не нахильнулась неня
когда его каждый день и кому не лень поливали
а вот при бубочке низзя критиковать - вах вах, бо завалится все

что изменилось ?))

Не хитайте лодку - зелену крису тошнить  :lol:
   
модери себе так ніколи тут не вели.
правду   писати  модератору  легко.  Тобто  Амід  перший  хто пише  від  імені  адміністрації правду?

   
и все таки
почему при петре не нахильнулась неня
когда его каждый день и кому не лень поливали
а вот при бубочке низзя критиковать - вах вах, бо завалится все

что изменилось ?))

Я где-то писал, что нельзя критиковать? Наоборот, нужно, но делать это грамотно и с пониманием. Да сейчас вся свободная пресса, только тем и занимается, что критикует, но мы это делаем без истерики и с фактажем, а вы тащите манипулятивные высеры ломов, с которыми честные люди рядом какать не станут. Разницу улавливаете?
   
помните вакханалию  зубожилых когда кацапы захватили наши корабли???
ничтожества

   
Питання у стартпості - чиста маніпуляція свідомістю дописувачів. Ганьба!
Ніхто ще так не намагався знищити країну, як дурнуваті прихильники певної політсили...

Трах-тібі-дох. Ну от як у людей так виходить?!  В першому рядку - звинувачення у неправильності. А в другому - дослівне цитування пункту опитування.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія