Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Портников

Re: Свіжий Портников

Хочу вам нагадати, що в 2014 році Портников говорив, що окупація Криму і Донбасу, а значить вивільнення від ватного електорату,  це найбільший подарунок Україні, який міг зробити хуйло. І у своїй аналітиці він і близько не передбачав події 22 року.

Передбачав: він постійно говорив, що стратегія хуйла - "прісоєдіняйтесь до расєї областями". Те, що він зараз реалізує на Півдні і Сході.
І ще говорив про тактику салямі, про те, що хуйло зупиниться там, де його зупинять.
Так, він сказав, що ТАКІ бомбарування він не передбачав, але те, що буде війна - він говорив увесь час.
   
Re: Свіжий Портников

Та судячи з розвитку ситуації, що так все повернеться навіть сам Хуйло не передбачав.. :)
   
Re: Свіжий Портников

І правильно говорив, ще неясно як би розвивалися події, якщо б вибори виграли знову регіони чи опзж.

Що стосується подій 2022 року, то хто їх взагалі передбачав ?

Колорадка з'явилась в 2005р.
Це вже був розподіл свій/чужий.
   
Re: Свіжий Портников

Та судячи з розвитку ситуації, що так все повернеться навіть сам Хуйло не передбачав.. :)

Хуйло став жертвою власної пропаганди. І зараз такаааа варіантність розвитку подій...
Самий пистець буде коли перемога України буде для всіх очевидна, а воно хуякне ЯЗ...Бо які в нього ще лишаються варіанти ??
   
Re: Свіжий Портников

Хуйло став жертвою власної пропаганди. І зараз такаааа варіантність розвитку подій...
Самий пистець буде коли перемога України буде для всіх очевидна, а воно хуякне ЯЗ...Бо які в нього ще лишаються варіанти ??

 :facepalm1:

   
Re: Свіжий Портников

Послухайте ПОртнікова про похмілля після перемоги.

І про "втому від війни", яка може скоро початись.
   
Re: Свіжий Портников

І про те, що першочергове завдання для України - вступити в НАТО.

Хоча про це він говорить вже давно, скільки  я його слухаю.
   
Re: Свіжий Портников

«Киев теперь под угрозой будет всегда, больше покоя не будет» – Арестович.
   
Re: Свіжий Портников

І про те, що першочергове завдання для України - вступити в НАТО.

Хоча про це він говорить вже давно, скільки  я його слухаю.

Так і є....і від цього  у кацапів і зєлуп піна ротом іде :)
Але ж, як Ви, мабуть слухали, він також сказав: можливий і такий варіант - після вступу нас в НАТО хуйло ВСЕ РІВНО іде на нас війною і воює вже і з НАТО також.
ТОбто варіанти можливі ну буквально ВСІ !
p.s. коли вже спец служби США або Британії якось розчавлять цього таргана....ну можна ж це зробити ?? Я не вірю, що це нереально.
p.p.s. так, є негласна домовленність про те, що з головами держав таке не роблять, але були вже виключення ! :)
   
Re: Свіжий Портников

звісно, що тим, кому заходить Арестович, тому не заходить Портніков,
і навпаки...
   
Re: Свіжий Портников

звісно, що тим, кому заходить Арестович, тому не заходить Портніков,
і навпаки...

 :facepalm:
А кому не "заходять" ні той ні інший?
   
Re: Свіжий Портников

:facepalm:
А кому не "заходять" ні той ні інший?
А кому заходять обидва? :D
Деякі люди такі кумедні в своїй безпричинній пихатості
   
Re: Свіжий Портников

про національне божевілля, на жаль, згодна ((
не чекаю нічого хорошого
   
Re: Свіжий Портников

про національне божевілля, на жаль, згодна ((
не чекаю нічого хорошого

Зараз набіжать з вереском "парахаботіііі, расстрєляяяять іх" !!  :D
   
Re: Свіжий Портников

"парахаботіііі, расстрєляяяять іх" !!  :D
в Україні "юродивих не чіпають, їх шкодують, за них моляться, милостиню їм дадуть..."©
   
Re: Свіжий Портников

Зараз набіжать з вереском "парахаботіііі, расстрєляяяять іх" !!  :D

...а караван йде
   
Re: Свіжий Портников

Слизький дядько, за пафосною імітацією аналітики час від часу вірусно вставляє кацапські наративи.
7:30 - [ военный конфликт долго, потому что к миру не стремится российская сторона]
   - натяк що Україні слід наполягати на мирі.
8:50 - [если Донецкая, Луг-я и Харьк-я области будут оккупированы и войдут в состав рф, готова ли ВСУ контратаковать? Надо зафиксировать статус кво]
 - лукавство і просування кацапських хотєлок.
10:44 - [ украинцы и Запад устали от войны и надо договариваться]
 - навіть не маскується
16:35 - [я не понимаю, почему россия должна вести переговоры о прекращении войны?]
 - все він розуміє. Кацапня намагатиметься захапати скільки зможе, а як начне получати по рогах - буде намагатись зафіксувати статус кво та волати про « хватіт войни і кравапралітія». За допомогою і таких портнікових.
 Далі не дивився, бо огидно.
 Не дивно, що такі портнікови порохоботам «заходят»
   
Re: Свіжий Портников

в Україні "юродивих не чіпають, їх шкодують, за них моляться, милостиню їм дадуть..."©
Походу ви Україну з кацапією переплутали. Українці юродивих побоюються.
   
Re: Свіжий Портников
den

Цікаво що дивимось одні і ті самі відео
Висновки ж протилежні

П.с. тут Драгі подзвонив хуйлу
Сказав за результатом - хуйло ніякого миру не хоче 


   
Re: Свіжий Портников

Слизький дядько, за пафосною імітацією аналітики час від часу вірусно вставляє кацапські наративи.
7:30 - [ военный конфликт долго, потому что к миру не стремится российская сторона]
   - натяк що Україні слід наполягати на мирі.
8:50 - [если Донецкая, Луг-я и Харьк-я области будут оккупированы и войдут в состав рф, готова ли ВСУ контратаковать? Надо зафиксировать статус кво]
- лукавство і просування кацапських хотєлок.
10:44 - [ украинцы и Запад устали от войны и надо договариваться]
- навіть не маскується
16:35 - [я не понимаю, почему россия должна вести переговоры о прекращении войны?]
- все він розуміє. Кацапня намагатиметься захапати скільки зможе, а як начне получати по рогах - буде намагатись зафіксувати статус кво та волати про « хватіт войни і кравапралітія». За допомогою і таких портнікових.
 Далі не дивився, бо огидно.
 Не дивно, що такі портнікови порохоботам «заходят»
Немає там ніяких кацапськіх наративів. Не видумуйте.
   
Re: Свіжий Портников

Цікаво що дивимось одні і ті самі відео
Висновки ж протилежні

П.с. тут Драгі подзвонив хуйлу
Сказав за результатом - хуйло ніякого миру не хоче 
Аха, кожен чує те що хоче почути
   
Re: Свіжий Портников

:facepalm:
А кому не "заходять" ні той ні інший?

а чому людині обов'язково повинен заходити хтось з них?
у всіх людей різні вподобання, а інформаційне поле точно не вичерпується ні одним, ні другим,
просто ті, кому заходить Арестович, зазвичай вважають Портнікова заумним порохоботом,
а кому заходить Портніков, зазвичай вважають Арестовича просто аферистом

Останнє редагування: 27 травня 2022 10:39:12 від Foxic
   
Re: Свіжий Портников

А кому заходять обидва? :D
Деякі люди такі кумедні в своїй безпричинній пихатості

ті, кому однаково заходять обидва, просто всеядні поглинателі будь-якої інфи без аналізу

Останнє редагування: 27 травня 2022 10:32:08 від Foxic
   
Re: Свіжий Портников

ті, кому однаково заходять обидва, просто всеядні поглинателі будь-якої інфи без аналізу
Цікава думка. Деякі люди вважають, що для аналізу чогось треба спочатку  то прослухати.
Мабуть, то несправжні аналітики. Справжні -аналізують не слухаючи 8-)

ПС хоча, дійсно, навіть слухаючи люди чують тільки те,  що в змозі зрозуміти. Але хіба то проблема того, хто говорить?

Останнє редагування: 27 травня 2022 10:54:07 від Nova
   
Re: Свіжий Портников

а чому людині обов'язково повинен заходити хтось з них?
у всіх людей різні вподобання, а інформаційне поле точно не вичерпується ні одним, ні другим,
просто ті, кому заходить Арестович, зазвичай вважають Портнікова заумним порохоботом,
а кому заходить Портніков, зазвичай вважають Арестовича просто аферистом

Коли з кимось зв'язують слово "заходить" - то це пропагандист, який працює по емоціям людей.
Чекати там якогось аналізу не варто...
Просто вони знайшли благодатне підгрунття і їздять по вухам своїй аудиторіїї.
Говорять те, що аудиторія хоче почути...
   
Re: Свіжий Портников

Цікава думка. Деякі люди вважають, що для аналізу чогось треба спочатку  то прослухати.
Мабуть, то несправжні аналітики. Справжні -аналізують не слухаючи 8-)

ПС хоча, дійсно, навіть слухаючи люди чують тільки те,  що в змозі зрозуміти. Але хіба то проблема того, хто говорить?

ну звісно, щоб зробити висновок, заходить тобі хтось або не заходить, треба хоч раз його послухати,
а декого і не один раз,
але після декількох разів вже точно зрозуміло, будеш ти слухати когось надалі чи ні
   
Re: Свіжий Портников

Портніков - не пропагандист ані разу.
Він один з небагатьох аналітиків, що викладає абсолютно раціональні теорії.
І чесно каже, що усі ті, хто каже, що от "війна скінчиться через... тижнів... місяців..."  - то шарлатани.
Він тверезо аналізує мотиви кацапів, і моделі майбутнього, які мають ту чи іншу ймовірність справдитися.
До речі, з його точки зору, він на цьому наполягає, що єдиний шанс для України - це членство в НАТО.
Усі інші варіанти ведуть до нескінченних війн з Росією або до зникнення української держави в історичній перспективі.

   
Re: Свіжий Портников

А пан Поярков куда подевался? Такой аналитик был, шо тут все время был "свежим". А как война, так он устал?
   
Re: Свіжий Портников
LSD

звісно, що тим, кому заходить Арестович, тому не заходить Портніков,
і навпаки...
(tu) Свій, до свого, по своє. :D
   
Re: Свіжий Портников
LSD

Слизький дядько, за пафосною імітацією аналітики час від часу вірусно вставляє кацапські наративи.
7:30 - [ военный конфликт долго, потому что к миру не стремится российская сторона]
   - натяк що Україні слід наполягати на мирі.
8:50 - [если Донецкая, Луг-я и Харьк-я области будут оккупированы и войдут в состав рф, готова ли ВСУ контратаковать? Надо зафиксировать статус кво]
- лукавство і просування кацапських хотєлок.
10:44 - [ украинцы и Запад устали от войны и надо договариваться]
- навіть не маскується
16:35 - [я не понимаю, почему россия должна вести переговоры о прекращении войны?]
- все він розуміє. Кацапня намагатиметься захапати скільки зможе, а як начне получати по рогах - буде намагатись зафіксувати статус кво та волати про « хватіт войни і кравапралітія». За допомогою і таких портнікових.
 Далі не дивився, бо огидно.
 Не дивно, що такі портнікови порохоботам «заходят»
:D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія