Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Чому Зеленський має піти...

Якщо Коли вдасться відновити всі території Зеленському всі косяки пробачать, переможців не судять

судят  :shuffle:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

головне ж не те, що виберуть зелюка (що не виключено)
головне, хто носить за ним скрєпочки і папірчики, бо він - talking head (що не так і погано)

тому пропоную всім перейти в гілочку про єрмака
   
Re: Чому Зеленський має піти...

головне ж не те, що виберуть зелюка (що не виключено)
головне, хто носить за ним скрєпочки і папірчики, бо він - talking head (що не так і погано)

тому пропоную всім перейти в гілочку про єрмака

і портнова, як керівника всієї судової системи...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

То ви забули що у нас децентралізація + в різних районах влада у різних "політсил"?

То ви забули що у нас децентралізація + в різних районах влада у різних "політсил"?

Да я как то не забыл.

Я не могу разобраться между "к нападению были готовы" и "мы сделать ничего не могли"

Бо Зеленский говорит что все знал и готовился втихаря, вы говорите что сделать он ничего не мог бо "де-централизация".
   
Re: Чому Зеленський має піти...

в 2019 теж хіхікали, і де ви тепер?
Я в Україні, а що?
А "влада переобирається" - це яка влада?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

То ви забули що у нас децентралізація + в різних районах влада у різних "політсил"?

Да я как то не забыл.

Я не могу разобраться между "к нападению были готовы" и "мы сделать ничего не могли"

Бо Зеленский говорит что все знал и готовился втихаря, вы говорите что сделать он ничего не мог бо "де-централизация".

Як можна було приготуватись до вторгнення ворога, який по техніці переважав в 10 разів?
Те, що зробив Залужний, то майже чудо...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

і портнова, як керівника всієї судової системи...

аха
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

То ви забули що у нас децентралізація + в різних районах влада у різних "політсил"?

Да я как то не забыл.

Я не могу разобраться между "к нападению были готовы" и "мы сделать ничего не могли"

Бо Зеленский говорит что все знал и готовился втихаря, вы говорите что сделать он ничего не мог бо "де-централизация".
Ну говорить Зеленський те що йому напишуть), як воно було насправді можемо і не дізнатись бо у різних людей будуть різні спогади, головне перемогти бо саме переможці і пишуть історію)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

судят  :shuffle:
Намагаються  :D
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Як можна було приготуватись до вторгнення ворога, який по техніці переважав в 10 разів?
Те, що зробив Залужний, то майже чудо...
Можна- за 8 років, але українцям це б не сподобалось)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

головне ж не те, що виберуть зелюка (що не виключено)
головне, хто носить за ним скрєпочки і папірчики, бо він - talking head (що не так і погано)
Марно про це говорити, не доходить. Перевірено.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

А ніхто її і не надасть - частина не оформлюється як тпо, перепису не було давно - плюс по кожному місту ця статистика різна)

то громадськості невідомо скількі громадян України перебуває в екстремальній небезпеці на ТОТ?  :-o
Навіть в Португалії відомо про Бучу, а тут це нецікаво бо не на користь Зе?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Можна- за 8 років, але українцям це б не сподобалось)

Ні. Навіть якщо ВЕСЬ бюджет витрачали б на армію...
Без зовнішньої допомони ніяк.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Те, що зробив Залужний, то майже чудо...
Який там Залужний. Люся, ґлас скрєпконосців, сказав, що Залужний без вказівки Верховного і перднути не може.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Який там Залужний. Люся, ґлас скрєпконосців, сказав, що Залужний без вказівки Верховного і перднути не може.

Ви хочете про люсю поговорити?
Навіщо ви його дивитесь?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Як можна було приготуватись до вторгнення ворога, який по техніці переважав в 10 разів?
Те, що зробив Залужний, то майже чудо...


Подготовится к возможной эвакуации населения с потенциальных районов боевых действий
Заниматься ТРО, не на бумаге.
Подготовить план обороны, тоже не пару дней занимает.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну говорить Зеленський те що йому напишуть), як воно було насправді можемо і не дізнатись бо у різних людей будуть різні спогади, головне перемогти бо саме переможці і пишуть історію)

Я понял, понять и простить  :(
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ні. Навіть якщо ВЕСЬ бюджет витрачали б на армію...
Без зовнішньої допомони ніяк.
Логіка, трясця.
“Ми можемо збільшити армію у два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема”.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ви хочете про люсю поговорити?
Навіщо ви його дивитесь?
Я звертаю твою увагу, що офіційна версія верховної гілки влади, ОП, каже, що все вирішує Верховний. Перемоги і пройоби - все його.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Я звертаю твою увагу, що офіційна версія верховної гілки влади, ОП, каже, що все вирішує Верховний. Перемоги і пройоби - все його.

1. Я не цікавлюсь заявами ОП.
2. А люся то вже клерк ОП?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

то громадськості невідомо скількі громадян України перебуває в екстремальній небезпеці на ТОТ?  :-o
Навіть в Португалії відомо про Бучу, а тут це нецікаво бо не на користь Зе?
Якщо я скажу що громадськості якось не до цього - ви ж не повірите, правда?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Я звертаю твою увагу, що офіційна версія верховної гілки влади, ОП, каже, що все вирішує Верховний. Перемоги і пройоби - все його.
Ну робота в них така) он трамп взагалі казав що він ковід переміг - така робота у політиків)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Я звертаю твою увагу, що офіційна версія верховної гілки влади, ОП, каже, що все вирішує Верховний. Перемоги і пройоби - все його.

внатурє Наполєон... навіть на зріст той самий  :lol:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Якщо я скажу що громадськості якось не до цього - ви ж не повірите, правда?)

а до чого громадськості? питаю бо я в Португалії вже за 20 років, то цікавлюся хочу зрозуміти як ви дійшли до такого життя :S
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

а до чого громадськості? питаю бо я в Португалії вже за 20 років, то цікавлюся хочу зрозуміти як ви дійшли до такого життя :S
Якщо коротко то 70 років совка, з війнами, розкуркуленням, Голодомором та русифікацією, після цього вижили кращі з гірших які і очолили незалежну Україну, що вже казати про простий нарід), потім всі дуже хотіли жити як в Європі але ніхуя для цього не робити, потім - половину потягнуло назад у совок, потім совок в головах потихеньку вщухав, але не у всіх - ну і зараз війна нарешті консолідувала суспільство щодо європейського шляху остаточно, залишилось тільки знайти мудрих керманичів що не крадуть)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Як можна було приготуватись до вторгнення ворога, який по техніці переважав в 10 разів?


Звичайно, за 2 роки зрівняться по техніці неможливо. Але що було можливєе - і що, гадаю, входило в його обов'язки президента і Головнокомандуючого, - це не вилазить з країн Європи, Америк(и) і Азії в спробі знайти й залучити до оборонної взаємодії з хуйлостаном. Власне, все те, що він почав робити після 24-го. А що робилось до 24го? Га? Пам'ятаю лише про поїздки - "без кортежів"- на велі на роботу, постанову стосовно можливості ходити в ОП в шортах, поїздки в Карпати на лижи, в Оман ше по шось... не пам'ятаю візитів стосовно укріплення існуючих, або створення якихось нових, оборонних союзів...нагадую, він був на той час гарантом териториільної цілісності держави і її Конституції!

...хоча по техніці-зброї теж, мабуть, м.б. б щось зробити
   
Re: Чому Зеленський має піти...

мудрих керманичів що не крадуть

чувак, що не краде, заживе слави слабака і зануди і не буде сприйматися ніким
   
Re: Чому Зеленський має піти...

1. Я не цікавлюсь заявами ОП.
2. А люся то вже клерк ОП?
- це необачно. заяви ОПи по значимості наближаються до рішень чергового з'їзду КПРС, руководящої і направляющої сили.
- бєрі више. радник Самого. Щоправда позаштатний, але кого гребуть такі дрібниці.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну робота в них така)
У ОПи? Брехати? Ну ні, не можу повірити.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Звичайно, за 2 роки зрівняться по техніці неможливо. Але що було можливєе - і що, гадаю, входило в його обов'язки президента і Головнокомандуючого, - це не вилазить з країн Європи, Америк(и) і Азії в спробі знайти й залучити до оборонної взаємодії з хуйлостаном. Власне, все те, що він почав робити після 24-го. А що робилось до 24го? Га? Пам'ятаю лише про поїздки - "без кортежів"- на велі на роботу, постанову стосовно можливості ходити в ОП в шортах, поїздки в Карпати на лижи, в Оман ше по шось... не пам'ятаю візитів стосовно укріплення існуючих, або створення якихось нових, оборонних союзів...нагадую, він був на той час гарантом териториільної цілісності держави і її Конституції!

...хоча по техніці-зброї теж, мабуть, м.б. б щось зробити

Це робилось з вересня 2021.
Але НАТО давало нам на спротив 72години і зброю не давали щоб не злити хуйла...


Останнє редагування: 17 серпня 2022 23:50:08 від Spin
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Звичайно, за 2 роки зрівняться по техніці неможливо. Але що було можливєе - і що, гадаю, входило в його обов'язки президента і Головнокомандуючого, - це не вилазить з країн Європи, Америк(и) і Азії в спробі знайти й залучити до оборонної взаємодії з хуйлостаном. Власне, все те, що він почав робити після 24-го. А що робилось до 24го? Га? Пам'ятаю лише про поїздки - "без кортежів"- на велі на роботу, постанову стосовно можливості ходити в ОП в шортах, поїздки в Карпати на лижи, в Оман ше по шось... не пам'ятаю візитів стосовно укріплення існуючих, або створення якихось нових, оборонних союзів...нагадую, він був на той час гарантом териториільної цілісності держави і її Конституції!

...хоча по техніці-зброї теж, мабуть, м.б. б щось зробити
До 24 нас би всі нахуй послали і попросили не провокувати кацапів, можна ще згадати про будапештський меморандум і меркель з газовими потоками)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

- це необачно. заяви ОПи по значимості наближаються до рішень чергового з'їзду КПРС, руководящої і направляющої сили.
- бєрі више. радник Самого. Щоправда позаштатний, але кого гребуть такі дрібниці.

це ж ви про себе? )
Не буду нв ОП ні люсю. Не цікаво.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

це ж ви про себе? )
Не буду нв ОП ні люсю. Не цікаво.
Ні, не про себе. Мене якраз "гребе", що всяка писдота підминає під себе державні функції і повноваження. Але многім нравіцца.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Якщо коротко то 70 років совка, з війнами, розкуркуленням, Голодомором та русифікацією, після цього вижили кращі з гірших які і очолили незалежну Україну, що вже казати про простий нарід), потім всі дуже хотіли жити як в Європі але ніхуя для цього не робити, потім - половину потягнуло назад у совок, потім совок в головах потихеньку вщухав, але не у всіх - ну і зараз війна нарешті консолідувала суспільство щодо європейського шляху остаточно, залишилось тільки знайти мудрих керманичів що не крадуть)

поясніть чому голосували за Зе якщо "хотіли жити як в Європі"? те що він 100% совок це по його участі в КВН зрозуміло. У першому турі я голосував за Гриценко бо розумів що йде війна, у другому на виборчу дільницю не прийшов бо оба кандидата вели до катастрофи... :(
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

поясніть чому голосували за Зе якщо "хотіли жити як в Європі"? те що він 100% совок це по його участі в КВН зрозуміло. У першому турі я голосував за Гриценко бо розумів що йде війна, у другому на виборчу дільницю не прийшов бо оба кандидата вели до катастрофи... :(
Ну Гриценко - це голова) голосували тому що захотіли покращення вже сьогодні) не розуміючи як і чому воно взагалі неможливо у найближчий перспективі)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

У першому турі я голосував за Гриценко бо розумів що йде війна
Відверта диверсійна діяльність проти України. Версію нерозуміння, хто є ху в Україні, втім, не виключаю, бо ж 20 років за кордоном.
Незрозуміло лишень, для чого взагалі дають таким людям можливість обирати владу, чеснотами котрої не збираєшся користуватись.
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Ну і населення в нас тупувате в політичному плані якщо чесно)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це робилось з вересня 2021.
Але НАТО давало нам на спротив 72години і зброю не давали щоб не злити хуйла...

Точно, ничего не забыли?

Поставки оружия начались до 24.02 (недели за 2 так)
Заявление Зеленского как раз во время поставок оружия напомнить, типа не понимаю зачем запад нагнетает и распугивает инвесторов
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Точно, ничего не забыли?

Поставки оружия начались до 24.02 (недели за 2 так)
Заявление Зеленского как раз во время поставок оружия напомнить, типа не понимаю зачем запад нагнетает и распугивает инвесторов

Нічого не забув.
Десятки раз писав, що публічні заяви Байдена були зайві.

А переговори йшли задовго до 24.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну Гриценко - це голова) голосували тому що захотіли покращення вже сьогодні) не розуміючи як і чому воно взагалі неможливо у найближчий перспективі)

то значить хтілося "покращення вже сьогодні" більше ніж жити в Європі? "хотіли жити як в Європі" - це за змістом тількі монетарна сутність?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія